Результати з 1 по 4 із 4

Тема: Дієвий алгоритм перевірки роботів

 1. #1
  Зацікавлений
  Створено
  липень 2016
  Місце
  Львів
  Дописи
  10
  Подякував
  0
  3 Подяк в 3 Дописах

  Дієвий алгоритм перевірки роботів

  Колеги,
  пропоную створити в цій гілці тему на кшталт "ВАЖЛИВО! Хто хоче торгувати роботами". Сюди пропоную прописати безпечний і дієвий алгоритм перевірки та експлуатації торгівельних роботів. Мої пропозиції внизу, долучайтеся до обговорення.

  1. Після скачування торгового робота (надалі ТР) встановлюємо файл .ex4 у папку experts, індикатори .ex4 до вказаного ТР у папку indicators, файли налаштувань .set у папку presets, файли .dll у папку libraries.
  2. Тестуємо ТР в тестері стратегій терміналу МТ4 із заводськими налаштуваннями або наданими у комплекті (файли .set) на історії декілька років або мінімум 500 ордерів. Як показує практика, більшість ПРИБУТКОВИХ в довгій перспективі стратегій що реалізовані в даному ТР можуть давати просадки (графік балансу іде вниз, тобто в короткій перспективі ТР може "зливати") або "топтатися на місці" протягом декількох місяців або 50-100 ордерів. Тестуючи ТР на великій історії, Ви маєте змогу переконатися наскільки надійна стратегія закладена в основу його роботи і чи не втратила вказана стратегія своєї актуальності в останній час. В ідеалі ми шукаємо пряму лінію яка плавно йде догори з мінімальними коливаннями вверх чи вниз. Не дивлячись на вказану перевірку, існує чимало ТР які показують прибуток в тестері, проте зливають депозит на реалі, проте вказана перевірка необхідна.
  3. Якщо даний ТР нас зацікавив - переходимо до оптимізації його налаштувань у тестері. Для цього на загальній панелі ставимо галочку "оптимізація" і в налаштуваннях самого ТР вибираємо закладку "налаштування", ставимо галочку навпроти параметру який Ви хочете оптимізувати, задаємо початкове та кінцеве значення діапазону та крок. Оптимізацію за "генетичним алгоритмом" ми не рекоментуємо обирати якщо Ви хочете зрозуміти як впливає кожен параметр на загальну прибутковість ТР. В ідеалі треба оптимізовувати кожен параметр окремо, задаючи невеликий або мінімально-можливий крок.
  4. Якщо після оптимізації в тестері терміналу піддослідний ТР показує на графіку балансу на багаторічній історії впевнений ріст без суттєвих просадок, переходимо до тестування даного ТР на центовому рахунку з МІНІМАЛЬНИМ лотом. Якість котирувань ціни в терміналі зазвичай не є ідеальною і тестер не відображає динаміку зміни ціни за одиницю часу, проковзування ціни та інші явища що мають місце в реальній торгівлі. ТР який показав гарну прибутковість в тестері, може торгувати на реалі значно скромніше або взагалі зливати рахунок. Тому перевірка на реалі також необхідна.
  5. Якщо Ви успішно пройшли п.1-4 - у Вас на руках є потенційне знаряддя прибутку і можна ставити його на стандартний рахунок (якщо дозволяє величина депозиту) або залишити на центовому рахунку доки депозит не збільшиться до необхідного розміру. Величина депозиту має бути в К разів (коефіцієнт міцності Вашого депозиту) більша, ніж максимальна просадка даного ТР за багаторічну історію моніторингу (в ідеалі на реальному рахунку, якщо такої статистики немає - тоді з тестеру) або половина (обговорюється...) суми максимальних просадок ВСІХ ТР та ВСІХ валютних пар на яких ТР торгує на Вашому рахунку. Тобто, сумарний лот всіх ТР, якими Ви торгуєте має відповідати величині Вашого депозиту із врахуванням максимально-можливої просадки!

  Загальні рекомендації:
  1. Обходіть десятою дорогою ті ТР які показують різкі просадки на графіку в тестері стратегій. Зазвичай в них закладений принцип Мартингейлу при розрахунку лоту, торгівля сіткою ордерів та інші методи "виправлення невдалої торгівлі", які при сильних рухах на ринку призводять до незворотніх просадок або, навіть, зливу депозиту.
  2. Виходячи із практичних спостережень, можна сказати:
  - ТР із фіксованим Прибутком (тейк профітом, TP) та Збитком (стоп лосом, SL) є більш надійні, оскільки частенько на ринку бувають різкі коливання ціни, що можуть злити Ваш депозит;
  - включений трал паралельно із СЛ та ТП зазвичай погіршує загальний прибуток (обговорюється...);
  - якщо Ви торгуєте в плюс, бажано періодично виводити частину прибутку, оскільки навіть попри всі перестороги часом бувають форс-мажори які неможливо передбачити (проблеми із ліквідністю Вашого брокера аж до банкрутства, стихійні лиха, революції та ін.). Пам'ятайте, ринок Форекс - надзвичайно ризикований бізнес, в якому за неофіційною статистикою втрачають свої кошти мінімум 90% трейдерів.
  Цитувати Цитувати

 2. #2
  Зацікавлений Аватар Aleksandr Еrmolenkov
  Створено
  січень 2018
  Місце
  Хабаровск
  Дописи
  9
  Подякував
  0
  1 Подяка в 1 Дописі
  Мені здається, що на сьогоднішній день цей алгоритм вже застарів. Частина з пунктів уже не працює, по крайней мере з новими ботами
  Цитувати Цитувати

 3. #3
  Зацікавлений
  Створено
  липень 2016
  Місце
  Львів
  Дописи
  10
  Подякував
  0
  3 Подяк в 3 Дописах
  Автор Теми

  Як може застаріти алгоритм на базі логіки? Це все рівно, що здоровий глузд застарів і щось нас змушує мігрувати до царини емоцій
  А загалом, ми будуємо демократичну країну - запропонуйте свій алгоритм
  Цитувати Цитувати

 4. #4
  Професіонал Аватар Атол
  Створено
  вересень 2014
  Місце
  місто на Дніпрі)
  Дописи
  1,136
  Подякував
  320
  277 Подяк в 187 Дописах
  Quote Написав freshwind Перегляд Допису
  ми будуємо демократичну країну - запропонуйте свій алгоритм
  це ми будуємо він нежаль не будую не з тієї країни))
  Цитувати Цитувати

Інформація про Тему

Users Browsing this Thread

Зараз 1 відвідувачів переглядають цю тему. (0 користувачів і 1 гостей)

Права у Розділі

 • Ви не можете створювати нові теми
 • Ви не можете писати відповіді
 • Ви не можете робити вкладення
 • Ви не можете правити ваші дописи
 •