Результати з 1 по 4 із 4

Тема: Прибуткові роботи. Обговорення.

Зацікавлений
    Створено
    липень 2016
    Місце
    Львів
    Дописи
    7
    Подякував
    0
    2 Подяк в 2 Дописах

Прибуткові роботи. Обговорення.

Колеги,
    пропоную створити тему куди викладати файли ПРИБУТКОВИХ безкоштовних роботів та назви платних роботів (викладати платні, мабуть, заборонено) із статистикою на реальних рахунках (мені для цього пасує сервіс майфорексбук).
    Передбачаю, що в такій темі буде безліч офтопу та емоцій, тому пасувало б створити опис мінімального інформаційного наповнення (самі важливі, як на мене: 1) оригінальна назва роботу, його версія, архів із файлами якщо він безкоштовний; 2) моніторинг реального рахунку із відкритою статистикою) такого повідомлення інакше повідомлення буде видалятися.

Що хотілося б побачити в цій темі - хоча б декілька повідомлень із прибутковою історією більше одного року. І що не хочеться бачити в цій темі - 500 постів на кшталт "в мене крутий робот, але я вам не дам", "я крутий програміст, продаю свого робота, але статистики ще нема", "роботи фігня, вони тільки зливають гроші"...

Сам я наразі тестую на центовику декілька роботів (як саме я пропоную тестувати роботи описано тут), а саме:
    ws asia 1.4
    Generic A-TLP v9.02
    monetizer
    dornasho v 1.02
    Нажаль, потужностей мого ноута і загалом технічних можливостей не вистачає щоб рознести всіх роботів на окремі рахунки і все гарно замоніторити тут, надіюся спільними зусиллями це буде зробити легше, якісніше і швидше.
    Поки що маю тільки цей моніторинг (поки що зовсім не ідеальний...)

_http://www.myfxbook.com/members/freshwind/ws-1/1810847
    Цитувати Цитувати

Досвідчений Аватар Vergius
    Створено
    вересень 2014
    Місце
    Житомир
    Дописи
    504
    Подякував
    608
    306 Подяк в 228 Дописах
    Quote Написав freshwind Перегляд Допису
    Нажаль, потужностей мого ноута і загалом технічних можливостей не вистачає щоб рознести всіх роботів на окремі рахунки і все гарно замоніторити тут, надіюся спільними зусиллями це буде зробити легше, якісніше і швидше.
    А чому Ви не використовуєте ВПС?
    Цитувати Цитувати

Адміністратор Аватар bvn
    Створено
    липень 2014
    Місце
    Полтава, Україна
    Дописи
    2,678
    Подякував
    1,659
    1,355 Подяк в 762 Дописах
    freshwind, зараз в мене до вас буде багато зауважень. Не сприйміть, як наїзд, але якщо хочете зробити наш форум кращим, то прошу дослухатися.

І перше зауваження: не зловживайте верхнім регістром, це в інтернеті завжди вважалося дурним тоном, а більше того на нашому форумі це порушеня правил - п. 3.8.

Наступне, коли створюєте тему, вибирайте більш конкретні формулювання, що розкривають зміст теми (це стосуєтся теми "ВАЖЛИВО", яку я вже перейменував), це до речі теж порушення правил - п. 3.4

Далі, не зрозумів, чому ви вже другу тему починаєте з слів...
    пропоную створити тему
    ?
    Якщо ви хочете внести якусь пропозицію, то для цього в нас вже існує відповідна тема - Побажання та пропозиції. А так мені здалося, що ви саме й створили вже тему, про яку пишете, то починати з пропозиції нема ніякої потреби. Взагалі у нас на форумі всі користувачі вільні створювати будь-які теми, що не порушують правила форуму. В цілому у вас не погано виходить, так що можна без пропозицій. Є цікава тема - ласкаво просимо.

(викладати платні, мабуть, заборонено)
    Не зовсім так. Для цих цілей просто існує окремий розділ, якщо ви саме продаєте того робота.

Передбачаю, що в такій темі буде безліч офтопу та емоцій
    Навряд чи На жаль, на форумі не так багато зацікавлених, щоб їх вистачило підняти таку бурю емоцій... взагалі, форум зараз "пливе" в дещо "анабіотичному" стані. Це викликано тим, що всі модератори і адміни, зайняті на основних роботах протягом 8+ годин в день, тому їм не вистачає часу на якісь суттєві зміни на форумі. Не виключення і ваш покірний слуга.

Тому ваші побажання щодо створення правил розділу та посилення модерації...
    опис мінімального інформаційного наповнення (самі важливі, як на мене: 1) оригінальна назва роботу, його версія, архів із файлами якщо він безкоштовний; 2) моніторинг реального рахунку із відкритою статистикою) такого повідомлення інакше повідомлення буде видалятися.
    ... на жаль, зараз навряд чи будуть втілені найближчим часом. Звичайно, завжди залишається надія, що щось зміниться в житті форуму чи наших модераторів, чи в моєму житті, так що заробляння коштів на хліб насущний перестане займати основну частку життя, або форум почне приносити якийсь ощутимий дохід чи може, хтось з нас зірве великий куш на форексі, чи просто виграє лотерею , тоді може форум знову почне активно розвиватися. Я не полишаю такої надії.

Що хотілося б побачити в цій темі - хоча б декілька повідомлень із прибутковою історією більше одного року.
    Чесно кажучи, розділ був задуманий так, щоб кожен окремий робот обговорювався в окремій темі, тому я не дуже впевнений що оця тема добре підходить для ваших задумів. Я б вже пропонував, коли цю тему залишаємо на форумі, обговорювати тут якісь загальні питання, пов'язані з торгівлею роботами.

І що не хочеться бачити в цій темі - 500 постів на кшталт "в мене крутий робот, але я вам не дам", "я крутий програміст, продаю свого робота, але статистики ще нема", "роботи фігня, вони тільки зливають гроші"
    В цілому правилами не заборонено, якщо авторів тих дописів, не хвилює відношення до них та повага інших форумчан...

Ну, ото таке... і так, посилання на моніторинг можна не деактивовувати.
    Востаннє редагувалось bvn; 11-01-2017 в 22:58.
    Перед тим, як писати на форумі, ознайомтесь з Правилами форуму.
    Зараз я торгую тут: FXOpen
    Цитувати Цитувати

Адміністратор Аватар bvn
    Створено
    липень 2014
    Місце
    Полтава, Україна
    Дописи
    2,678
    Подякував
    1,659
    1,355 Подяк в 762 Дописах
    Quote Написав Vergius Перегляд Допису
    А чому Ви не використовуєте ВПС?
    Я використовую ВПС для прямих тестів, так би мовити. А для бек-тестів на історії, боюсь, що ВПС теж прогнуться і вас можуть попросити геть з того хостингу, або підвищити тарифний план. До речі, колись я досить активно тестував різних роботів, то теж відчував проблеми з нестачею потужностей. Зараз роблю це рідко. Все що я натестував, я вже виклав в цьому розділі... хоча брешу, є один мережевик власної розробки, можливо викладу чуть пізніше, хоча звісно такий стиль торгівлі - гівно. Вірно ТС сказав у своїй другій темі про роботів, що бажано шукати роботів, які відкривають по 1 ордеру, я останні кілька років теж віддаю перевагу таким роботам.
    Перед тим, як писати на форумі, ознайомтесь з Правилами форуму.
    Зараз я торгую тут: FXOpen
    Цитувати Цитувати

Інформація про Тему

Users Browsing this Thread

Зараз 1 відвідувачів переглядають цю тему. (0 користувачів і 1 гостей)

Права у Розділі

• Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете писати відповіді
  • Ви не можете робити вкладення
  • Ви не можете правити ваші дописи
  •