Результати з 1 по 3 із 3

Тема: Де продати Форекс експерти та індикатори

Новачок
    Створено
    січень 2017
    Дописи
    1
    Подякував
    0
    0 Подяк в 0 Дописах

Де продати Форекс експерти та індикатори

В меме є багато Форекс індикаторів та єкспертів, котрі я розробляю і продаю. Чи є спеціальні сайти для цього, на зразок сайтів фрилансу, з магазином, де можна продавати програамми для технічного аналізу на торгівлі на Форекс.
    Цитувати Цитувати

Адміністратор Аватар bvn
    Створено
    липень 2014
    Місце
    Полтава, Україна
    Дописи
    2,709
    Подякував
    1,672
    1,365 Подяк в 770 Дописах
    Quote Написав cyberdev Перегляд Допису
    В меме є багато Форекс індикаторів та єкспертів, котрі я розробляю і продаю. Чи є спеціальні сайти для цього, на зразок сайтів фрилансу, з магазином, де можна продавати програамми для технічного аналізу на торгівлі на Форекс.
    Ну, добре, що ви написали в цьому розділі. Це саме одне з таких місць, де можна спробувати продавати свої програми. Я б радив створити хоча б для декількох з них окремі теми з описом, тоді ці теми проіндексуються пошуковиками, тож раптом когось це й зацікавить. За одно, коли тут буде більше пропозицій, можливо тут з'явиться і більше зацікавлених осіб.

А так, одне з найпоширеніших місць для продажу власних програм для МТ4/5 - це ком'юніті www.mql5.com, правда, там багато обмежень на те, що можна використовувати в своїх програмах, а що ні. Інакше вони можуть не допустити до продажу вашу програму. Справа в тому, що вони намагаються робити все максимально автоматизовано, щоб придбати і встановити ваш радник можна було безпосередньо з терміналу. До того ж перестраховуються від шкідливого коду в програмах, адже в dll-бібліотеках можна багато чого понаписувати, тож вони заборонені апріорі.

В нас же ж ніяких обмежень немає, головне жодних скритих пропозицій (всі умови, ціну і т. п. вказуєте прямо в дописі), а також бути готовим відповідати на каверзні запитання без образ, адже відомо, що серед більшості користувачів є певний скепсис відносно платних роботів.
    Востаннє редагувалось bvn; 13-01-2017 в 21:54.
    Перед тим, як писати на форумі, ознайомтесь з Правилами форуму.
    Зараз я торгую тут: FXOpen Мій ПАММ-рахунок чекає на Ваші інвестиції: DTWT
    Цитувати Цитувати

Досвідчений Аватар Vergius
    Створено
    вересень 2014
    Місце
    Житомир
    Дописи
    510
    Подякував
    618
    308 Подяк в 230 Дописах
    На мій погляд, якщо робот чи індикатор дійсно є корисний, то я і сам міг би розглянути можливість його придбання. Принаймні для розширення своїх тактик.
    Ще один можливий варіант роботи програміста на цьому форумі - виготовлення (вдосконалення за ТЗ замовника) радників/індикаторів.

Тому раджу Вам, cyberdev, детально описати в різних темах свої пропозиції.
    Цитувати Цитувати

Інформація про Тему

Users Browsing this Thread

Зараз 1 відвідувачів переглядають цю тему. (0 користувачів і 1 гостей)

Права у Розділі

• Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете писати відповіді
  • Ви не можете робити вкладення
  • Ви не можете правити ваші дописи
  •