Сторінка 2 з 3 ПочатокПочаток 123 КінецьКінець
Результати з 11 по 20 із 29

Тема: REBATE garage - Максимальне повернення 100% (Рібейт сервіс)

Професіонал Аватар Атол
    Створено
    вересень 2014
    Місце
    місто на Дніпрі)
    Дописи
    1,102
    Подякував
    316
    273 Подяк в 184 Дописах
    Quote Написав bankir Перегляд Допису
    не заробляє на трейдерах, ми віддаємо повністю все трейдеру!
    у мене тоді цілком закономірне питання а на чомуж тоді ви заробляєте ?
    Цитувати Цитувати

2. Наступні 3 користувачів подякували Атол за цей корисний допис:

bankir (02-03-2017),bvn (27-02-2017),Vergius (27-02-2017)

Зацікавлений
    Створено
    лютий 2017
    Дописи
    28
    Подякував
    4
    3 Подяк в 3 Дописах
    Автор Теми

Quote Написав Атол Перегляд Допису
    у мене тоді цілком закономірне питання а на чомуж тоді ви заробляєте ?
    Цей проект не є комерційний як всі інші подібні, це єдиний такий сервіс.

Розробляється нами ще один проект по автоматизації торгівлі, запуск буде трохи згодом, (інформація буде на сайті) будемо давати торгові роботи (також безкоштовно !) зараз ще тестуємо, хто хоче спробувати до запуску нового проекту пишіть, є можливість спробувати на реальному рахунку, можемо дати 25 $ на тестування робота, прибуток можна виводити !
    Цитувати Цитувати

Професіонал Аватар Атол
    Створено
    вересень 2014
    Місце
    місто на Дніпрі)
    Дописи
    1,102
    Подякував
    316
    273 Подяк в 184 Дописах
    Цей проект не є комерційний як всі інші подібні, це єдиний такий сервіс.
    Знаєте це все дуже цікаво, але не думаєте ви що на цьому форумі сидять люди які тільки от зараз почули про форекс та взагалі про якийсь заробіток в неті.
    Багато з цих людей в свій час понабивали уже шишок якто говорять, то наврят чи хтось тут повірить в альтруізм в інтернеті)))
    І всеж постає питання то на чому ж ви заробляєте??? якщо не бажаєте відповідати то це ваша справа, але як на мене то це викликає ВЕЛИКУ недовіру до таких проєктів. Я особисто можу підозрювати що ви заробляєте на тійже партнерскій програмі.

І взагалі без обід, але у вас сайт якийсь мягко говорючи страний))
    Таке враження що захидиш на нього заказати на прокат якусь подержану тачку.
    Наприклад мені подабається ДЦ Ворекс ВоЮ але на вашому сайті він визначений якоюсь старою допотопною розвалюхою.

І як не вам знати що таке імья та логотип бренду, наприклад Д. Трамп бере лише 25 % за те що забудовник будівлі скаже що це будівля побудована Трампом. Будівля коштує 100 міль доларів а Трампу піде 25 лямів лише за піар))

Я до того що на вашому сайті не видно ці легко узнаваємі бренди ДЦ.
    імхо.

давати торгові роботи (також безкоштовно !) зараз ще тестуємо, хто хоче спробувати до запуску нового проекту пишіть, є можливість спробувати на реальному рахунку, можемо дати 25 $ на тестування робота, прибуток можна виводити !
    оце вже цікаво які умови? може по даному питаню нову тему відкриєте? і чому тестувати на реальному рахунку якщо можна на Демо ?
    Цитувати Цитувати

5. Наступні користувачі подякували Атол за цей корисний допис:

bankir (02-03-2017)

Зацікавлений
    Створено
    лютий 2017
    Дописи
    28
    Подякував
    4
    3 Подяк в 3 Дописах
    Автор Теми

Я особисто можу підозрювати що ви заробляєте на тійже партнерскій програмі.
    Як ми можемо заробляти якщо усе віддаємо ? (і це ви можете перевірити) Підкиньте нам пару варіантів заробітку щоб віддавати усе клієнту і якось заробляти ще, ми будемо якщо це буде толковий варіант, і не суперечитиме принципам компанії ! Може хто думає що Брокери нам доплачують більше, але ні, хотілося би, але можливо колись вони прийдуть до цього, поки що ми працюємо на тих же правилах що і інші, але ми віддаємо все, дійсно.

Багато з цих людей в свій час понабивали уже шишок якто говорять, то наврят чи хтось тут повірить в альтруізм в інтернеті)))
    Я згоден з Вами що дуже багато людей понабивали шишок, якщо не усі. (Навіть ми! і тепер нікому не вірять.) Головною метою нашого сервісу було те, щоб повернути довіру у людей яких роками обманювали і Брокери і Рібейт сервіси, і заробляли на них, тепер все зміниться, лише за допомогою Вас (наших клієнтів), ми зробили тільки основу (оболонку), а наповнення тепер тільки за нашими клієнтами, тільки сумісними зусиллями ми зможемо щось змінити, - убрати нечесних Брокерів з ринку та убрати ті Рібейт сервіси котрі платили мало або взагалі не платили своїм клієнтам та розповісти про це! Згодом на нашому сайті з'явиться також форум де кожен зможе розповідати свою цікаву історію про шахрайство того чи іншого сервісу чи Брокера.. і ми спільними зусиллями будемо наповнювати наш чорний список !

І взагалі без обід, але у вас сайт якийсь мягко говорючи страний))
    Нам не подобається все стандартне, сіре, як у всіх, ми виділяємося і це головне, про це говорять - і це також головне, це наш Бренд, така політика компаніі, комусь подобається шоколад, а кому і мармелад.. Більшість трейдерів чоловіки і коли було зроблене нами опитування, всі підтримали цю тему автомобілів.. Це круто, це нестандартний підхід, це щось нове, щоб втулити просто лого на сайт особого розуму не потрібно, а придумати щось нове (цікаве) - це вже потрібен розум, креатив і т ін.. Над проектом працювала велика кількість людей, і зроблений він був з любов'ю, але будь яка критика це добре, дякую за Вашу думку. До речі у Брокерів немає картинок такого великого розміру щоб розмістити у нас на сайті, взяти було ніде. Якщо Брокер захоче щось змінити чи доповнити ми тільки за, (про це ми зазначили на нашому сайті, що кожна сторінка повинна бути індивідуальною) нехай їх дизайнери малюють та присилають ми повісимо, але якщо не буде суперечити корпоративному стилю сайту, розміри які потрібно ми дамо. Банер на сторінці кожного брокера налічує до 10 індивідуальних ілюстрацій і любий брокер може їх заповнювати своїми банерами, авто це лише перший банер....

Наприклад мені подабається ДЦ Ворекс ВоЮ але на вашому сайті він визначений якоюсь старою допотопною розвалюхою.
    Усі картинки авто як і сторінка кожного Брокера, а також тексти були схвалені партнерськими відділами Брокерських компаній. Це хот род пікап, це нова течія зараз на заході, щоб авто виглядало старим, але в середині усе нове, там нові колеса, новий салон, новий мотор, нове шасі, цього просто не видно, але хто знається на цьому той нас зрозуміє. Декотрі компанії зверталися за заміною фото, ми міняли, це не проблема.

І як не вам знати що таке імья та логотип бренду, наприклад Д. Трамп бере лише 25 % за те що забудовник будівлі скаже що це будівля побудована Трампом.
    Нажаль Брокерські компанії не платять гроші за подібний піар, тому що ми забираємо у них кусок їх хліба і віддаємо назад нашим клієнтам, тому їм це не вигідно.
    Навіть якщо ми повісимо логотип будь якої компанії то ми нічого з того не отримаємо. Тому немає сенсу..

оце вже цікаво які умови? може по даному питаню нову тему відкриєте? і чому тестувати на реальному рахунку якщо можна на Демо ?
    Можна і на демо, як Вам зручно, але як я зазначав, що з Реального рахунку Ви зможете виводити прибуток, а з демо ні... Можливо пізніше відкриємо нову тему коли буде повноцінний запуск, але зараз ще тестуємо і все ще на бета версії, але якщо Ви хочете пишіть приватне повідомлення і ми Вам зможемо надати робот і рахунок для тестування.

Дуже дякую, сподіваюся відповів на усі запитання вичерпно, якщо залишились ще, пишіть - відповім !

Усім профіту !
    Цитувати Цитувати

Професіонал Аватар Атол
    Створено
    вересень 2014
    Місце
    місто на Дніпрі)
    Дописи
    1,102
    Подякував
    316
    273 Подяк в 184 Дописах
    Нам не подобається все стандартне, сіре, як у всіх, ми виділяємося і це головне, про це говорять - і це також головне, це наш Бренд, така політика компаніі, комусь подобається шоколад, а кому і мармелад..
    так але !)) наприклат якщо хтось хоче молока в магазині купити то він не шукаэ його серед пляшок Кока-коли, або іще гірше ніхто молоко не наливає в пляшки с кока-колою та не рекламую по типу: дивіться яке свіже коровяче молоко тільки з під корови!
    - а чому воно в пляшці з під Кока-коли?
    - Та це у нас бренд такий але це молоко.

)) саме так у Вас виходить)) Як що ви в цьому напрямку то може памятаєте був такий сайт/рібейт ЛЕПРИКОН. так от він був класно зроблений кругом бренди ДЦ все ясно і зрозуміло все говорило: гроші. форекс. інвестування. заробіток. прибуток.
    Та і то по якимсь незрозумілих причинам він розпався.
    У вас же такого не має вас сайт більше нагадує взятя тачки на прокат. Люди по своїй натурі ліниві вірять очам а потім уже глові. ну я б вибираючи для партнерки та розміщення на своїх сайтів банерів ваш сервіс і скажімо другий відавби перевагу іншому більш розумнішого для споживача.

Якщо людина голодна і підходить до ларька з шаурмою то вона хоче отримати шаурму, а не з подивом побачити там мастерню по ремонту взутя. - А звідки запах шаурми? - Та це у нас бренд такий взутя зі запахом шаурми))) може приміри не дуже вдалі але десь так)).

Нажаль Брокерські компанії не платять гроші за подібний піар, тому що ми забираємо у них кусок їх хліба і віддаємо назад нашим клієнтам, тому їм це не вигідно.
    Навіть якщо ми повісимо логотип будь якої компанії то ми нічого з того не отримаємо. Тому немає сенсу..
    тут я взагалі не те хотів сказати ви мене не зрозуміли))!

Вам зможемо надати робот і рахунок для тестування.
    тоість ви так його не надаєте що б я протестував на своїх рахунках? откриваєте рахунок свій загружаєте туди файл робота і даєте мені логін і пароль від кабінету?
    Цитувати Цитувати

Зацікавлений
    Створено
    лютий 2017
    Дописи
    28
    Подякував
    4
    3 Подяк в 3 Дописах
    Автор Теми

наприклат якщо хтось хоче молока в магазині купити то він не шукаэ його серед пляшок Кока-коли
    Колись давно не було у нас і пива у пляшках з під шампанського, а тепер хоп і є.. І молоко Ви купували у бідонах колись.. )) Просто Ви мабуть та людина із старої ще гвардії якій погано перенести якісь інновації, зміни, щось нове, щось краще, розуміння слова стартап і т ін.. але це нічого, потрібно звикати, адже зараз виживають тільки ті компанії котрі вміють змінюватись або пристосовуватись, а не лишатися у совку.. )), тим паче в такі тяжкі умови як зараз.

Як що ви в цьому напрямку то може памятаєте був такий сайт/рібейт ЛЕПРИКОН
    Ми не зі старої гвардії, але все ж пам'ятаємо цей допотопний сайт, чому вони розпалися ? Мабуть задовбалися відповідати на одні і ті
    самі питання, чому молоко, а не кока кола, чому гном, а не собака, чи просто не витримали напруги, чи конкуренції тощо, нам все одно, нам вони як і всі інші котрі ще знаходяться як і Лепрекон на останньому своєму подиху не конкуренти взагалі, вони побудовані на брехні, неправді,
    невиплатам ще з самого початку, і вони віддають лише 40-60 % плюс їхні совдепівські сайти просто сміх курам.. якщо Ви хочете
    працювати зі старима лаптями то прошу.. там Вас так обведуть округ пальця що ви їм ще подякуєте

вас сайт більше нагадує взятя тачки на прокат
    Ми не орієнтуємось на таких клієнтів, дуже втомлює пояснювати чому молоко у пляшках з коли і т ін... Гроші люблять спокій і тишу.. Більш за все коли людина розпинається да я,.. да я.. потім внесе 10 баксів і сидить із ними.. ганяє центи по кругу, а вопросів мульйон... так що такі хай ідуть до Лепреконів як Ви казали і т ін.. і роблять нерви там..
    а ми краще зорієнтуємось на своїх клієнтах і будемо краще їх обслуговувати ніж тратити свої сили казна на що...

ну я б вибираючи для партнерки та розміщення на своїх сайтів банерів ваш сервіс і скажімо другий відавби перевагу іншому більш розумнішого для споживача
    Ми не рекламна агенція, ми не розміщуємо рекламу і не робимо з сайту Смітник (мотлох) як це зробили усі рібейт сервіси, нічого не видно окрім реклами, так загидить сайт потрібно уміть, у нас такого ніколи не буде, а Ви можете піти звичайно у МОФТ і за 3 000 $ можете розмістити беннер на головній сторінці розміром 1 см на 2 см і бути задоволені і бути ближче до споживача ) такою єрундою ми займатися не будемо, зараз навіть зайти на якійсь сайт прочитати новини, так їх не видно, одна реклама
    загидили так що жах..

тоість ви так його не надаєте що б я протестував на своїх рахунках? відкриваєте рахунок свій загружаєте туди файл робота і даєте мені логін і пароль від кабінету?
    Ні, взагалі не так, ми просто давали 5 брокерських компаній на вибір клієнта, клієнт сам реєструвався, йому нараховувалося на на цей рахунок від 25 до 80 $ та надавався робот на тестування. Прибуток можна було виводити. Все просто.

P.S. Стосовно виплати 100 %, якщо Ви хочете менше виплату, ніж 100 %, яку ми віддаємо усім, то після реєстрації Вам потрібно звернутись у чат або на пошту компанії і попросити змінити процент виплати вказавши Ваш ID клієнта, і ми Вам зможемо установити той процент, який Ви захочете у ексклюзивному порядку. Без цього, ми не зможемо Вас ідентифікувати і Ваш рібейт нажаль буде як і у всіх - 100 %.

Дякую за увагу.
    Цитувати Цитувати

Професіонал Аватар Атол
    Створено
    вересень 2014
    Місце
    місто на Дніпрі)
    Дописи
    1,102
    Подякував
    316
    273 Подяк в 184 Дописах
    Ні, взагалі не так, ми просто давали 5 брокерських компаній на вибір клієнта, клієнт сам реєструвався, йому нараховувалося на на цей рахунок від 25 до 80 $ та надавався робот на тестування. Прибуток можна було виводити. Все просто.
    так а як далі?)) ось я згідний проводити тестування робота що далі? Вам надати емоей для направлення мені робота чи як?
    Цитувати Цитувати

Професіонал Аватар Атол
    Створено
    вересень 2014
    Місце
    місто на Дніпрі)
    Дописи
    1,102
    Подякував
    316
    273 Подяк в 184 Дописах
    так що там по поводу робота? і його тесту? давайте почнемо?
    Цитувати Цитувати

Зацікавлений
    Створено
    лютий 2017
    Дописи
    28
    Подякував
    4
    3 Подяк в 3 Дописах
    Автор Теми

так що там по поводу робота? і його тесту? давайте почнемо?
    Напишіть будь-ласка на e-mail: dmitriy@rebategarage.ru, що Ви зацікавлені у автоматизованій торгівлі роботами і хочете спробувати або отримати робот на тестування.
    Цитувати Цитувати

Професіонал Аватар Атол
    Створено
    вересень 2014
    Місце
    місто на Дніпрі)
    Дописи
    1,102
    Подякував
    316
    273 Подяк в 184 Дописах
    Напишіть будь-ласка на e-mail: dmitriy@rebategarage.ru, що Ви зацікавлені у автоматизованій торгівлі роботами і хочете спробувати або отримати робот на тестування.
    так а можливо спочатку взнати всю так би мовити процедуру? щоб с початку не було ніяких недорозумінь.
    Цитувати Цитувати

Інформація про Тему

Users Browsing this Thread

Зараз 1 відвідувачів переглядають цю тему. (0 користувачів і 1 гостей)

Мітки для цієї Теми

Права у Розділі

• Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете писати відповіді
  • Ви не можете робити вкладення
  • Ви не можете правити ваші дописи
  •