Сторінка 7 з 9 ПочатокПочаток ... 56789 КінецьКінець
Результати з 61 по 70 із 90

Тема: FxCash - fxcash.ru

Професіонал Аватар Атол
    Створено
    вересень 2014
    Місце
    місто на Дніпрі)
    Дописи
    1,022
    Подякував
    298
    251 Подяк в 169 Дописах
    привязав до цього рібейту 2 рахунки ДЦ, можете глянуть якось у вас відображається? тільки не паліть мої дані в нет.

Адміністрацію цього сервісу зашкалює)) ніяк у них не можу пройти веріфікацію, зараз ім пояснюю Закон України про декомунізацію, вони не второпають що в документах і по строму одна назва вулиці а фактично вона уже зовсім друга))) кажуть пишіть як в документах я говорю напишу але назва не вірна буде, а вірна та якої в документах немає)))
    Цитувати Цитувати

Початківець Аватар Tolik
    Створено
    листопад 2015
    Дописи
    122
    Подякував
    143
    109 Подяк в 64 Дописах
    Атол, а навіщо там верифікація, крім як для підняття ліміту виводу, який і так досить високий? Я до цього часу не верифікований і ніяких незручностей через це ніколи не відчував.
    Цитувати Цитувати

Досвідчений Аватар Vergius
    Створено
    вересень 2014
    Місце
    Житомир
    Дописи
    524
    Подякував
    652
    316 Подяк в 237 Дописах
    Автор Теми

Quote Написав Атол Перегляд Допису
    привязав до цього рібейту 2 рахунки ДЦ, можете глянуть якось у вас відображається? тільки не паліть мої дані в нет.
    Так, якщо це Ви - бачу 2 рахунки в Робофорексі...

Quote Написав Tolik Перегляд Допису
    Атол, а навіщо там верифікація, крім як для підняття ліміту виводу, який і так досить високий? Я до цього часу не верифікований і ніяких незручностей через це ніколи не відчував.
    Верифікація все ж бажана, на мій погляд. Десь біля року тому мені закрили вивід коштів до тих пір, поки я не верифікував аккаунт. На якийсь там пункт угоди посилались, що можуть попросити підтвердження даних.

Та й не тільки вони так зрідка можуть робити. Цим багато хто грішить останнім часом.
    Востаннє редагувалось Vergius; 05-04-2017 в 17:20.
    Цитувати Цитувати

4. Наступні користувачі подякували Vergius за цей корисний допис:

Tolik (05-04-2017)

Професіонал Аватар Атол
    Створено
    вересень 2014
    Місце
    місто на Дніпрі)
    Дописи
    1,022
    Подякував
    298
    251 Подяк в 169 Дописах
    Quote Написав Vergius Перегляд Допису
    Так, якщо це Ви - бачу 2 рахунки в Робофорексі...
    ні не я я тут. http://forexforum.com.ua/showthread.php?t=618
    і наразі я у них верифікувався, то може тепер буде видно? те що я регився по вашій силці те точно чому не спрацювало не знаю!
    Цитувати Цитувати

Створено
    вересень 2014
    Місце
    Житомир
    Дописи
    524
    Подякував
    652
    316 Подяк в 237 Дописах
    Автор Теми

ні не я я тут. http://forexforum.com.ua/showthread.php?t=618
    і наразі я у них верифікувався, то може тепер буде видно? те що я регився по вашій силці те точно чому не спрацювало не знаю!
    В мене є ще один відносно недавній реферал з датою реєстрації 6 листопада 2016 року. Саме в нього є 2 рахунки у Форті. Може тоді це - Ви?
    Цитувати Цитувати

Професіонал Аватар Атол
    Створено
    вересень 2014
    Місце
    місто на Дніпрі)
    Дописи
    1,022
    Подякував
    298
    251 Подяк в 169 Дописах
    В мене є ще один відносно недавній реферал з датою реєстрації 6 листопада 2016 року. Саме в нього є 2 рахунки у Форті. Може тоді це - Ви?
    )) може і я але в мене там 1 рахунок) № рахунку можете мені в ПМ написати?
    Цитувати Цитувати

Створено
    вересень 2014
    Місце
    Житомир
    Дописи
    524
    Подякував
    652
    316 Подяк в 237 Дописах
    Автор Теми

)) може і я але в мене там 1 рахунок) № рахунку можете мені в ПМ написати?
    Номера рахунку в кабінеті партнера немає. Але зараз скину номер аккаунта...
    Цитувати Цитувати

9. Наступні користувачі подякували Vergius за цей корисний допис:

Атол (07-04-2017)

Професіонал Аватар Атол
    Створено
    вересень 2014
    Місце
    місто на Дніпрі)
    Дописи
    1,022
    Подякував
    298
    251 Подяк в 169 Дописах
    Номера рахунку в кабінеті партнера немає. Але зараз скину номер аккаунта...
    перевірили все добре все працює))... !
    Цитувати Цитувати

11. Наступні користувачі подякували Атол за цей корисний допис:

Vergius (06-04-2017)

Створено
    вересень 2014
    Місце
    Житомир
    Дописи
    524
    Подякував
    652
    316 Подяк в 237 Дописах
    Автор Теми

Отримав лист від forex4you наступного змісту:

Шановний __________________,

Змушені повідомити, що компанія TEAM SERVICES LIMITED, що надає свої послуги під брендом FXCASH, в чию партнерську групу включені Ваші торгові рахунки, як юридична особа була розформована і вже не існує, тому ми припиняємо з ними співпрацю і не будемо обслуговувати їх рахунки.

Проте, ми зафіксували всі належні Вам рібейти за закритими ордерами починаючи c 5 квітня і будемо фіксувати аж до 30 квітня (включно). У період з 1 по 5 травня ми зарахуємо всі належні Вам рібейти однієї транзакцією у вигляді балансової операції.

Починаючи з 1 травня, ми виключимо Ваші торгові рахунки з партнерської групи FXCASH і Ви почнете отримувати автоматичні ребейт бонуси на особливих умовах у розмірі 65% від спреду безпосередньо від нашої компанії. В даному випадку перевага полягає в тому, що рібейт бонус буде зарахований протягом однієї години з моменту закриття угоди (якщо сума ребейт бонусу більше 1 USD, в іншому випадку раз в 3 дні) на Ваш торговий рахунок і в подальшому кошти можуть бути або використані в торгівлі, або виведені зручним для Вас способом.

У разі будь-яких питань з даного листа, просимо звертатися в нашу Службу Підтримки в будь-який зручний для Вас час.

З повагою,
    Forex4you
    Для прояснення ситуації звернувся у підтримку Форекскеш. Коли вони нададуть якусь відповідь - відпишусь тут.

З'явилась новина на сайті:

Важливо! Відключення Forex4you

Шановні клієнти!

Поспішаємо роз'яснити ситуацію з брокерською компанією Forex4you.

Сьогодні нам стало відомо, що дана компанія прийняла одностороннє рішення припинити співпрацю з FxCash. Нашим клієнтам Forex4you відправляє повідомлення про припинення існування сервісу FxCash, що не відповідає дійсності.

Рібейт-сервіс FxCash працює в штатному режимі: наші клієнти щодня отримують повернення спреда від більш ніж сорока брокерських компаній. Тим не менш, всі кошти, вже нараховані нашим клієнтам по Forex4you на баланс FxCash, доступні для виводу без будь-яких обмежень. Всі інші твердження з боку компанії Forex4you не відповідають дійсності.

Сервіс FxCash існує з лютого 2009 року і наша бізнес-репутація бездоганна. З дня заснування компанії ми ставили основним пріоритетом в роботі прозорість нарахувань, виплат, інформування користувачів. З цієї причини, ми вирішили донести до всіх суть ситуації з брокерською компанією Forex4you в тому вигляді, в якому вона є.

З огляду на обставини, що склалися, а також можливі причини розриву співпраці Forex4you з rebate-сервісами (конфлікт інтересів компанії, користувачів і партнерів), настійно рекомендуємо не продовжувати торгові операції в даного брокера. У самий найближчий час наші ключові брокери-партнери підготують спеціальні пропозиції для всіх наших клієнтів по перенесенню торгових рахунків.

З повагою,
    Адміністрація FxCash
    Джерело
    Цитувати Цитувати

13. Наступні 3 користувачів подякували Vergius за цей корисний допис:

aleks (12-04-2017),bvn (13-04-2017),Атол (20-04-2017)

Зацікавлений
    Створено
    лютий 2017
    Дописи
    26
    Подякував
    4
    3 Подяк в 3 Дописах
    Для прояснення ситуації звернувся у підтримку Форекскеш. Коли вони нададуть якусь відповідь - відпишусь тут.
    Тримайте офіційну відповідь від Forex4you :

неперекладений текст

Тут все зрозуміло, робота завершена тільки з fx cash, зі всіми іншими партнерами і рібейт сервісами робота залишилася на колишньому рівні !

Усім профітів !
    Востаннє редагувалось WilsonPayne; 18-04-2017 в 08:29. Причина: неперекладений текст сховано під спойлер
    Цитувати Цитувати

15. Наступні користувачі подякували bankir за цей корисний допис:

Атол (20-04-2017)

Інформація про Тему

Users Browsing this Thread

Зараз 1 відвідувачів переглядають цю тему. (0 користувачів і 1 гостей)

Права у Розділі

• Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете писати відповіді
  • Ви не можете робити вкладення
  • Ви не можете правити ваші дописи
  •