Сторінка 9 з 9 ПочатокПочаток ... 789
Результати з 81 по 89 із 89

Тема: FxCash - fxcash.ru

Адміністратор Аватар bvn
    Створено
    липень 2014
    Місце
    Полтава, Україна
    Дописи
    2,724
    Подякував
    1,681
    1,371 Подяк в 774 Дописах
    Quote Написав Ivan Перегляд Допису
    Шо воно таке рібейт сервіси?
    Це така замануха для новачків у трейдингу. Оскількі всі кухні заробляють не зі спредів чи комісій, а з наших з вами втрат, то оті спреди їм в принципі не потрібні і вони їх готові повернути частково вам, а частково отим рібейт сервісам, які виступають посередниками. Он у forex4you обходяться без посередників, оскільки в них є такая система, як авторебейт.
    Перед тим, як писати на форумі, ознайомтесь з Правилами форуму.
    Зараз я торгую тут: FXOpen Мій ПАММ-рахунок чекає на Ваші інвестиції: DTWT
    Цитувати Цитувати

Зацікавлений Аватар McMace
    Створено
    листопад 2014
    Дописи
    20
    Подякував
    7
    11 Подяк в 9 Дописах
    bvn, через fxcash працює багато нормальних брокерів, ви і самі це знаєте, то не можна сказати, що всі вони відносяться до кухонь у повній мірі. Хоча всі кухні, але степінь куховарства різна
    Цитувати Цитувати

Цитувати Цитувати

Досвідчений Аватар Vergius
    Створено
    вересень 2014
    Місце
    Житомир
    Дописи
    513
    Подякував
    622
    312 Подяк в 233 Дописах
    Автор Теми

Quote Написав Атол Перегляд Допису
    що це за система?
    Це коли партнер може встановити який відсоток своєї винагороди автоматично буде переводитись на рахунок реферала.
    Плюс - більша прозорість стосунків партнер-реферал, мінус - в принципі партнер може у будь-яку мить тихенько зменшити цей відсоток, отримавши таким чином додатковий прибуток для себе.
    Востаннє редагувалось Vergius; 21-11-2017 в 19:27.
    Цитувати Цитувати

Адміністратор Аватар bvn
    Створено
    липень 2014
    Місце
    Полтава, Україна
    Дописи
    2,724
    Подякував
    1,681
    Quote Написав Vergius Перегляд Допису
    Це коли партнер може встановити який відсоток своєї винагороди автоматично буде переводитись на рахунок реферала.
    Плюс - більша прозорість стосунків партнер-реферал, мінус - в принципі партнер може у будь-яку мить тихенько зменшити цей відсоток, отримавши таким чином додатковий прибуток для себе.
    Ні-ні, авторебейт - це коли весь спред повертається тобі ж самому... жодних рефералів.
    Цитувати Цитувати

Створено
    вересень 2014
    Місце
    Житомир
    Дописи
    513
    Подякував
    622
    312 Подяк в 233 Дописах
    Автор Теми

Quote Написав bvn Перегляд Допису
    Ні-ні, авторебейт - це коли весь спред повертається тобі ж самому... жодних рефералів.
    І в якому ДЦ це реально працює? Та й так щоб було вигідніше традиційного рібейту?
    Цитувати Цитувати

Адміністратор Аватар bvn
    Створено
    липень 2014
    Місце
    Полтава, Україна
    Дописи
    2,724
    Подякував
    1,681
    Quote Написав Vergius Перегляд Допису
    І в якому ДЦ це реально працює? Та й так щоб було вигідніше традиційного рібейту?
    Ну я ж вище писав forex4you... Здається вигідніше, бо ти отримуєш увесь спред повністю, а не його частину. Інша справа, що скористатися цією фічею зможуть тільки ті клієнти, що зареєструвалися не через реферальне посилання. Оскільки мені влом було перереєстровувати новий кабінет, заново проходити верифікацію, а на мій запит відчепити мій акаунт від мого реферера, вони відповіли, що зробити це неможливо, тож я особисто цією фічею скористатися не зміг. Оці перереєстрації кабінетів, тисячу років тому зареєстрованих, мене зазвичай зупиняють від співпраці з рібейт сервісами... колись комусь повезло втілюхати мені своє рефпосилання, і він досі отримує від мене свої реферальські
    Цитувати Цитувати

Створено
    вересень 2014
    Місце
    Житомир
    Дописи
    513
    Подякував
    622
    312 Подяк в 233 Дописах
    Автор Теми

Quote Написав bvn Перегляд Допису
    Ну я ж вище писав forex4you... Здається вигідніше, бо ти отримуєш увесь спред повністю, а не його частину. Інша справа, що скористатися цією фічею зможуть тільки ті клієнти, що зареєструвалися не через реферальне посилання. Оскільки мені влом було перереєстровувати новий кабінет, заново проходити верифікацію, а на мій запит відчепити мій акаунт від мого реферера, вони відповіли, що зробити це неможливо, тож я особисто цією фічею скористатися не зміг. Оці перереєстрації кабінетів, тисячу років тому зареєстрованих, мене зазвичай зупиняють від співпраці з рібейт сервісами... колись комусь повезло втілюхати мені своє рефпосилання, і він досі отримує від мене свої реферальські
    Не зовсім коректне порівняння, на мій погляд. За цією програмою форекс4ю платить 65% від спреду, якщо не помиляюсь. До моменту розірвання стосунків форекскешу з цим ДЦ (за ініціативи останнього) обговорюваний сервіс платив на декілька відсотків більше.

Також, якщо Ви вже згадуєте тут форекс4ю, то, принаймні у їх розуміння термін "авторебейт або Auto-rebate" - це інструмент партнера, спрямований мотивувати клієнта (_http://www.forex4you.org/conditions/) Саме про це йде мова у самому низу наведеної мною сторінки.
    Цитувати Цитувати

9. Наступні користувачі подякували Vergius за цей корисний допис:

bvn (22-11-2017)

Адміністратор Аватар bvn
    Створено
    липень 2014
    Місце
    Полтава, Україна
    Дописи
    2,724
    Подякував
    1,681
    Гммм... Можливо я помиляюся з назвою і відсотком... але точно пам'ятаю, що була якась фіча, щоб повертати самому собі спред, бо я хотів на неї підключитися, а мені відмовили по причині, що я зареєстрував свій кабінет за рефпосиланням (тобто мені нема чого повертати - все йде моєму рефоводу). Це було десь 1.5 роки тому, я відкривав новий рахунок в них. Зараз навряд чи моя переписка десь збереглася і шукати її нема часу і бажання.
    Цитувати Цитувати

11. Наступні користувачі подякували bvn за цей корисний допис:

Vergius (22-11-2017)

Інформація про Тему

Users Browsing this Thread

Зараз 1 відвідувачів переглядають цю тему. (0 користувачів і 1 гостей)

Права у Розділі

• Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете писати відповіді
  • Ви не можете робити вкладення
  • Ви не можете правити ваші дописи
  •