Сторінка 1 з 2 12 КінецьКінець
Результати з 1 по 10 із 15

Тема: Auto-rebate 95% назавжди

Досвідчений Аватар Vergius
    Створено
    вересень 2014
    Місце
    Житомир
    Дописи
    508
    Подякував
    612
    307 Подяк в 229 Дописах

Auto-rebate 95% назавжди

Доброго дня, шановні учасники форуму!

Одразу до справи: пропоную всім рефбек в компаніях Forex4you, Weltrade та LiteForex - 95%. Назавжди!

Отже всім, хто зареєструється на моїм посиланням, вже виставлено рефбек 95%. Ви будете отримувати його автоматично на власних рахунок у брокера!

Перед реєстрацією, будь-ласка, почистіть куки браузера, щоб не потрапити випадково до іншого реферера.

Якщо у Вас залишились якість питання або пропозиції, то з задоволенням дам відповідь на них.

Реєстрація у Forex4you

Реєстрація у Weltrade

Реєстрація у LiteForex

Реєстрація у AMarkets

PS: список брокерів з часом буде розширюватись - слідкуйте за оновленнями. Або пишіть власні пропозиції - якого брокера Ви хотіли б підключити в першу чергу.
    Востаннє редагувалось bvn; 15-04-2017 в 22:20. Причина: оновлення першого допису
    Цитувати Цитувати

2. Наступні користувачі подякували Vergius за цей корисний допис:

Атол (31-05-2017)

Створено
    вересень 2014
    Місце
    Житомир
    Дописи
    508
    Подякував
    612
    307 Подяк в 229 Дописах
    Автор Теми

До програми "Auto-rebate 95% назавжди" додано брокера Weltrade.
    Відтепер всі бажаючі можуть отримувати комфортний авто-рібейт 95% і від цього форекс-брокера.
    Востаннє редагувалось WilsonPayne; 27-04-2017 в 15:09. Причина: видалено реф-посилання відповідно до пункту 2.4 правил форуму
    Цитувати Цитувати

Досвідчений Аватар Атол
    Створено
    вересень 2014
    Місце
    місто на Дніпрі)
    Дописи
    955
    Подякував
    275
    215 Подяк в 146 Дописах
    я нічого не зрозумів це рібейт ДЦ форексвою чи якогось окремого сервісу якщо так то де на нього посиланя?
    Цитувати Цитувати

Створено
    вересень 2014
    Місце
    Житомир
    Дописи
    508
    Подякував
    612
    307 Подяк в 229 Дописах
    Автор Теми

Quote Написав Атол Перегляд Допису
    я нічого не зрозумів це рібейт ДЦ форексвою чи якогось окремого сервісу якщо так то де на нього посиланя?
    Тут наразі є можливість підключитися до рібейту з Forex4you та Weltrade. Згодом планую додати ще низку брокерів.

Посилання для реєстрації знаходяться у першому дописі теми - вони виділені світло зеленим кольором.
    Після реєстрації за посиланням ніяких додаткових дій робити не потрібно. Лише торгувати. У моїх партнерських кабінетах виставлений автоматичний рібейт для всіх моїх рефералів у розмірі 95% від партнерських нарахувань, що я отримую. Ці кошти автоматично будуть надсилатись на Ваш же рахунок у брокера протягом 2-4 днів, як правило.
    Цитувати Цитувати

Цитувати Цитувати

Створено
    вересень 2014
    Місце
    Житомир
    Дописи
    508
    Подякував
    612
    307 Подяк в 229 Дописах
    Автор Теми

ну так куди приєднувати ці ДЦ ?
    Атол, на відміну від більшості інших подібних сервісів тут не потрібно після реєстрації за моїм рефпосиланням робити ще щось додатково. Вам вже наперед автоматично виставлено авторефбек у розмірі 95% і кошти ітимуть на Ваш же рахунок у обраного брокера.
    Цитувати Цитувати

Досвідчений Аватар Атол
    Створено
    вересень 2014
    Місце
    місто на Дніпрі)
    Дописи
    955
    Подякував
    275
    215 Подяк в 146 Дописах
    Quote Написав Vergius Перегляд Допису
    Перед реєстрацією, будь-ласка, почистіть куки браузера, щоб не потрапити випадково до іншого реферера.

Якщо у Вас залишились якість питання або пропозиції, то з задоволенням дам відповідь на них.
    а у цих ДЦ ви брали якесь інше рефпосилананя на рібейт чи це звичайна партнерська ваша силка?
    Цитувати Цитувати

Створено
    вересень 2014
    Місце
    Житомир
    Дописи
    508
    Подякував
    612
    307 Подяк в 229 Дописах
    Автор Теми

а у цих ДЦ ви брали якесь інше рефпосилананя на рібейт чи це звичайна партнерська ваша силка?
    У першому пості теми містяться звичайні партнерські посилання - саме такі як і в інших подібних рібейт-сервісах.
    Цитувати Цитувати

Досвідчений Аватар Атол
    Створено
    вересень 2014
    Місце
    місто на Дніпрі)
    Дописи
    955
    Подякував
    275
    215 Подяк в 146 Дописах
    а якщо я уже там зереєстрований в цьому ДЦ і відповідно за вашим рефпосиланням аж ніяк не можу провести регістрацію, то і не зможу взяти цей рібейт?
    Цитувати Цитувати

Створено
    вересень 2014
    Місце
    Житомир
    Дописи
    508
    Подякував
    612
    307 Подяк в 229 Дописах
    Автор Теми

а якщо я уже там зереєстрований в цьому ДЦ і відповідно за вашим рефпосиланням аж ніяк не можу провести регістрацію, то і не зможу взяти цей рібейт?
    Спілкувався щойно з підтримкою Weltrade з цього приводу. Там порадили 2 можливі виходи із ситуації.
    Перший - зареєструвати ще один аккаунт на інші реєстраційні дані за моїм рефпосиланням (Бажано попередньо почистити куки і вказати мій код партнера - 11846) Інакше є вірогідність потрапити до іншого реферера.
    Другий варіант - якщо не має можливості задіяти варіант №1, то можна зробити заявку на видалення існуючого профілю. Це можна зробити в чаті або за телефоном. Звичайно, вони будуть просити якусь інформацію для підтвердження, що це саме Ви хочете видалити свій аккаунт. Після цього знову ж таки можна зареєструватися за моїм рефпосиланням і мати рібейт 95% від моїх партнерських нарахувань.
    Цитувати Цитувати

Інформація про Тему

Users Browsing this Thread

Зараз 1 відвідувачів переглядають цю тему. (0 користувачів і 1 гостей)

Права у Розділі

• Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете писати відповіді
  • Ви не можете робити вкладення
  • Ви не можете правити ваші дописи
  •