Сторінка 2 з 2 ПочатокПочаток 12
Результати з 11 по 20 із 20

Тема: Загальне обговорення на тему рібейт-сервісів

Досвідчений Аватар Vergius
    Створено
    вересень 2014
    Місце
    Житомир
    Дописи
    551
    Подякував
    671
    329 Подяк в 249 Дописах
    Quote Написав bankir Перегляд Допису
    Краще не ширшим, а кращим

Не потрібно щоб було 190 брокерів, як у декотрих, адже 80% - це мотлох, нікому не потрібний..
    Повинно бути меньше, але дійсно круті компанії - всі інші в топку..
    Дуже добре, що Ви так думаєте.

Коли почнете прибирати "80% мотлоху" з Вашого списку? _http://rebategarage.ru/en/brokers/forex-brokers/compare-forex-brokers

І ще одне. Можливо Ви не знали і не зрозуміли мій досить прозорий натяк, але ходити по конкуруючих темах і намагатись когось виставити у негативному світлі - якось не дуже добре. Інші теж можуть вчинити подібним чином стосовно вже Вас. Ви впевнені що готові до незручних для Вас питань?
    Цитувати Цитувати

Створено
    вересень 2014
    Місце
    Житомир
    Дописи
    551
    Подякував
    671
    329 Подяк в 249 Дописах
    Коли компанія розірвала стосунки з рібейт сервісом і багато трейдерів постраждало і не отримало свій рібейт, а потім знову цей брокер з'являється тишком нишком у списку рібейт сервісу - то це є не дуже гарна репутація для рібейт сервісу !

bankir, сильно здивований, що Ви не маючи точної інформації з теми, починаєте виносити власні судження. Форекскеш у ситуації з Лайтфорекс, так само як і в ситуації з Форекс4ю, повністю компенсував всі втрати трейдерам зі своїх власних резервів.

-По перше я написав "Офіційну відповідь", а нe просто свої думки..
    Ви написали не просто "Офіційну відповідь", а відверто намагалися піарити власний сервіс. Такі речі ніде не вітаються. Можливо Ви не в курсі, але така поведінка характерна більше для проектів з досить невеликим терміном життя. І у більшості досвідчених трейдерів нічого крім легкого роздратування не викликає...
    Цитувати Цитувати

3. Наступні користувачі подякували Vergius за цей корисний допис:

Атол (20-04-2017)

Зацікавлений
    Створено
    лютий 2017
    Дописи
    28
    Подякував
    4
    3 Подяк в 3 Дописах
    Quote Написав Vergius Перегляд Допису
    bankir, сильно здивований, що Ви не маючи точної інформації з теми, починаєте виносити власні судження.
    Чому власні ? В ніч після розриву відносин і на наступний день після огласу усі чати, імейли усіх рібейт сервісів тріщали по швах, всі клієнти металися спантеличені та стревожені з одного рібейт сервісу до іншого шукаючі кращі умови.. була б така змога, я би скинув Вам скріни з чатів..

У Вас доречі є кешбек з форек4ю також, заявок не було ? (пропіаримо Вас трохи)

як і в ситуації з Форекс4ю, повністю компенсував всі втрати трейдерам зі своїх власних резервів
    Компенсував - це одне питання (хоча в мене інша зовсім інформація), а далі що ? Якщо кліент звик кожен день отримувати рібейт, і тут йому кажуть що завтра його не буде зовсім, чи компенсація буде і після розриву відносин надалі ? Чи отримують трейдери зараз ? Звичайно ні, вже ніхто нічого не отримує.. Тому трейдери і бігають, шукають до кого перенести свій рахунок, зрівніють умови.. (нагадаю, що я кажу за усіх, не за себе, не за Вас, трейдер сам зробить свій правильний вибір).

Ви написали не просто "Офіційну відповідь", а відверто намагалися піарити власний сервіс. Такі речі ніде не вітаються. Можливо Ви не в курсі, але така поведінка характерна більше для проектів з досить невеликим терміном життя. І у більшості досвідчених трейдерів нічого крім легкого роздратування не викликає...
    Повторю допис свій:
    Тут все зрозуміло, робота завершена тільки з fx cash, зі всіми іншими партнерами і рібейт сервісами робота залишилася на колишньому рівні !
    І де ж Ви тут шановний розгледіли конкретно мій піар ? У слові всі партнери ? або всі рібейт сервіси ? Чи може я щось не розумію ?..

Можливо Ви не в курсі, але така поведінка характерна більше для проектів з досить невеликим терміном життя
    Мушу зауважити, про інші проекти ми обговоримо у їхніх гілках та темах, і Ваш проект ми обговоримо детальніше у Вас в темі, тут ми конкретно обговорюємо питання лише одного рібейт сервісу і подальшу долю співробітництва з брокером Форекс4ю, та що робити трейдерам далі.

І не потрібно прикривати та замовчувати як це було раніше ні брокерів ні рібейт сервіси.. І якщо був якийсь косяк за кимось, то це потрібно виносити на обговорення і щоб трейдери бачили і знали хто чим дихає і хто їх покриває, форуми для цього і створені, щоб спілкуватись, а не забрехуватись, а то на брехні усі і потопимося !
    Цитувати Цитувати

Зацікавлений
    Створено
    лютий 2017
    Дописи
    28
    Подякував
    4
    3 Подяк в 3 Дописах
    Коли почнете прибирати "80% мотлоху" з Вашого списку? _http://rebategarage.ru/en/brokers/forex-brokers/compare-forex-brokers
    Коли поступлять жалоби від наших кліентів про те, що не була нарахована виплата, а умови усі були трейдером виконані, ми звертаємось офіційно до брокера з вимогую виплатити клієнту його нарахування, адже ми завжди на стороні клієнта, але якщо брокер відмовляється виплачувати нашому клієнту, то ми розриваємо стосунки, убираємо усі реферальні ссилки та переносимо брокера в чорний список, далі дубль два - ми пишемо у регулюючий орган брокера о виплаті нашому кліенту повної компенсації у розмірі внесенного депозиту клієнтом, якщо регулятор ігнорує данне питання то він іде в чорний список регуляторів також (у нас на сайті вже є декотрі герої котрі туди попали).. є ще кілька фішок, але я не буду відкривати все як ми захищаємо своїх клієнтів..

Працювати треба так і тільки так, а якщо прибирати брокера на місяць поки усі забудуть, а потім вставляти знову в список, а клієнту сказати що ну не виплатив брокер, ну так сталося, йди до іншого, вибирай, їх он аж 190 штук як у декотрих, так пройшовся по чверті - і без трусів та без рібейту, брокер все розділив з рібейт сервісом і усі довольні і працють далі, прикриваючи один одного, а трейдер тільки страдає.. все, так більше не буде.

І цей список, що Ви скинули лінк ми будемо чистити спільніми зусиллями з трейдерами, а не з тими хто їх захищає !

Можливо Ви не знали і не зрозуміли мій досить прозорий натяк, але ходити по конкуруючих темах і намагатись когось виставити у негативному світлі - якось не дуже добре.
    По перше, нікого ніхто ніяк не виставляє, я просто дуже люблю спілкуватись, і ми у тому місці де люди спілкуються, і нажаль по актуальних мені темах мало дописів, і я пишу дуже лояльно, якщо нормальна відповідь і адекватна людина, стараюся даже Вам дати поради, хто із брокерів як працює, щоб Ви не зіштовхувалися з цими проблемами з якими зіштовхувалися ми, (адже трейдер-трейдером, а розбиратись у 50ти партнерських программах різних брокерів, це трошки інший досвід, багато нюансів, і я готовий з ними ділитися), але коли зіштовхуюсь з відвертою брехнею, то тут вибачте, у мене багацько досвіду також, і я за правду в першу чергу, і я не хочу щоб трейдери росли на цій брехні далі..

Інші теж можуть вчинити подібним чином стосовно вже Вас. Ви впевнені що готові до незручних для Вас питань?
    Стосовно нас ? )) Ви шановний це почали ще з самого початку коли я ствирив свій перший допис. І на всі незручні питання Ваші та Ваших друзів я давно відповів. І якщо сервіс працює прозоро, віддає все трейдерам, то які тут незручні питання ? Ви краще задайте питання в інший сервіс котрий віддає 60% до 80% і т ін.. там є що приховати, повірте.

Поділюсь досвідом сьогоднішнього спілкування з одним із самих популярних рібейт сервісів которі дурять трейдерів, я хотів всього навсього спитати скільки я отримаю за лот по евро доллару, відповідь була такою що це прорахувати не можливо! Тобто ти ідеш в цей рібейт сервіс (не буду казати який) і не розумієш взагалі, скільки отримаеш і отримаєш чи взагалі щось.. потім почали співати пісню що спред плаває, але я не вчорашній, я зайшов на умови брокера і спред був фіксований, на що менеджер просто закрив чат, мораль - я нічого так і не взнав, чи отримаю щось, скільки і т п.. ось така лав сторі, ось так працює один із самих відомих рібейт сервісів (назву не називаю).

А головний прикол котрий існує в цьому болоті те, що деякі брокери розрішають своїм партнерам (рібейт сервісам) самостійно збільшувати лот, тим самим беручи у кліента більше комісію (не 2, а 3 пункта за лот наприклад), здебільшого кліент це не замічає, і платить..
    - який смисл з цього, наприклад (якщо спред 2 пункта - 20$) брокер повертає 10$ за лот (рібейт), а бере 20$
    - якщо робимо штучно (3 пункта спред - 30$) брокер повертає 20$ за лот (рібейт), а трейдеру вернуть лише 10$, а брокер бере вже не 20$, а 30$
    у першому випадку рібейт сервіс віддасть трейдеру (якщо 60% то це 6$, а 4$ лишить собі)
    у другому випадку рібейт сервіс віддасть трейдеру (якщо 60% то це 6$, а 14$ лишить собі), різниця солідна...
    ось така штука, тут як ми бачимо брокер виступає у ролі ізвращенного Робін Гуда, який забирає ще більше у бідного трейдера, який і так завжди у нас страдає і віддає своєму колезі псевдо рібейт сервісу, тобто працюють у так званому тандемі.

І ви будете тепер казати за якісь незручні питання )) Мало взагалі навіть хто догадується за такі махінації, а я знаю хто так працює, багато, і повірте це дуже прискорбно, і коли люди йдуть до цих рібейт сервісів або брокерів, то це дуже прискорбно, а сказати не можеш напряму, поки що, но невдовзі ми обовязково розкриємо всі схеми, махінації, як роками обманюють, згодом..

Усім профітів ! І порада, слідкуйте всі за спредом в умовах брокера і інших партнерів !
    Цитувати Цитувати

Створено
    вересень 2014
    Місце
    Житомир
    Дописи
    551
    Подякував
    671
    329 Подяк в 249 Дописах
    bankir, справи у Вашого сервісу, напевно, дуже кепські, якщо вже Ви змушені вдаватися до відвертого тролінгу у цій та інших темах.

Такі дії, на мій погляд, замість бажаного результату приносять лише ще більшу шкоду репутації Вашого сервісу.
    Цитувати Цитувати

7. Наступні користувачі подякували Vergius за цей корисний допис:

Атол (20-04-2017)

Створено
    вересень 2014
    Місце
    Житомир
    Дописи
    551
    Подякував
    671
    329 Подяк в 249 Дописах
    Відповів тут. Додати до цього мені нічого.
    Спілкуватись з Вами і намагатись щось там довести, напевно, нереально. Тому я - пас.

Кожен робить власні висновки самостійно. Рівно як і несе за свої дії відповідальність.
    Цитувати Цитувати

Зацікавлений
    Створено
    лютий 2017
    Дописи
    28
    Подякував
    4
    3 Подяк в 3 Дописах
    Відповів тут. Додати до цього мені нічого.
    Коли нічого що балакати, навіщо тоді реєструватися на форумах ? Оце питання..
    Ну раз нічого, то ходіть тоді сюди, тут будемо обговорювати важливі питання по виплатах усіх рібейт сервісів, спеціально зроблена інша тема, щоб у Вас тут не писати більше, є можливість у Вас віддати свій голос..

Нажаль Ваш кооператив із чотирьох брокерів не внесли, адже повинно щоб був сайт, більше брокерів, компанія з назвою вцілому, ну ви зрозуміли, якщо пізнійше все буде, то ми тільки за поповнення наших рядів..
    Цитувати Цитувати

Зацікавлений
    Створено
    лютий 2017
    Дописи
    28
    Подякував
    4
    3 Подяк в 3 Дописах
    якщо вже Ви змушені вдаватися до відвертого тролінгу у цій та інших темах
    Не путайте будь ласка троллінг з відповідями, обговоренням теми, спілкуванням, порадами і т ін. адже форум повторюю Вам ще раз, якщо Ви не знали, для спілкування між людьми та обговорення болючих тем, та висвітлення інформації яку усі приховують.

справи у Вашого сервісу, напевно, дуже кепські
    Кепські справи у тих, з ким крупні брокери припиняють співробітництво, оце кепські справи, та я не за цим,

- створено нову тему, для чесного обговорення усіх рібейт сервісів, їх виплат, секретів, щоб трейдери бачили, хто що приховує і скільки платить, буде гаряче, запрошуємо усіх -> перейти на тему.
    Цитувати Цитувати

Професіонал Аватар Атол
    Створено
    вересень 2014
    Місце
    місто на Дніпрі)
    Дописи
    1,112
    Подякував
    316
    273 Подяк в 184 Дописах
    Автор Теми

від представника конкуруючої структури...
    а чим вони конкурують? то ДЦ а то рібейт?

bankir, справи у Вашого сервісу, напевно, дуже кепські, якщо вже Ви змушені вдаватися до відвертого тролінгу у цій та інших темах.
    так з вами згідний тролінгом трохи запахло)) це так.
    Цитувати Цитувати

Зацікавлений
    Створено
    лютий 2017
    Дописи
    28
    Подякував
    4
    3 Подяк в 3 Дописах
    Quote Написав Атол Перегляд Допису
    а чим вони конкурують? то ДЦ а то рібейт?
    Як чим ? Зняли штани, та конкурують, у кого краще, що за дивні дописи сьогодні...

Скажіть будь-ласка Атол, Ви рахували скільки Ви отрумуэте рібейту за лот ?
    Цитувати Цитувати

Інформація про Тему

Users Browsing this Thread

Зараз 1 відвідувачів переглядають цю тему. (0 користувачів і 1 гостей)

Права у Розділі

• Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете писати відповіді
  • Ви не можете робити вкладення
  • Ви не можете правити ваші дописи
  •