Результати з 1 по 10 із 10

Тема: Шукаю інвестора для створення ПАММ-рахунку

Адміністратор Аватар bvn
    Створено
    липень 2014
    Місце
    Полтава, Україна
    Дописи
    2,728
    Подякував
    1,681
    1,372 Подяк в 775 Дописах

Шукаю інвестора для створення ПАММ-рахунку

Цікава пропозиція: вклавши лише мінімальну суму для створення ПАММ рахунку, в результаті торгівлі керуючого трейдера ви будете отримувати прибутки не тільки з неї, а й з капіталу інвесторів, що вкладуть свої кошти у даний рахунок.

Сума вкладу: від $500 (зазвичай це мінімальна сума для сторення ПАММ-рахунку і відкриття оферти у багатьох компаніях).

Вибір компанії: вибір компанії та всі неторговельні ризики повністю лежать на інвесторі.

Приналежність ПАММ-рахунку: цей рахунок буде належати вам, в залежності від правил компанії та ваших побажань, ми можемо співпрацювати, як повністю приховуючи справжню особу керуючого (всі клієнти вважатимуть цей рахунок вашим), так і, навпаки, чітко зазначити, що ви є лише інвестором, який вніс початкову суму капіталу керуючого. В будь-якому разі мені передається лише пароль трейдера для здійснення операцій.
    Після завершення співпраці рахунок може бути використаний інвестором на його розсуд, однак, за умови, якщо моя участь в керуванні рахунком була чітко зазначена, після припинення моєї участі в керуванні цим рахунком, це також має бути чітко зазначено (що рахунком надалі керує інша особа).

Оферта: всі деталі по оферті ми обговорюємо до початку співпраці. Моя пропозиція відкрити наступну оферту (сумма вкладу - їхній відсоток/наш відсоток):
    - до $1000 - 50%/50%
    - до $5000 - 60%/40%
    - від $5000 - 70%/30%

Агентську винагороду я пропоную встановити на рівні 5%.

Умови співпраці: до повного повернення початкової суми вкладу ми розподіляємо прибуток 80%/20% з кожного виводу, після повернення - 50%/50%. Виводи коштів проводитимуться за обопільної згоди в періоди між торговельними операціями, орієнтовно один раз на місяць.

Обмеження ризику інвестора: при досягненні просадки більше 30% ($150 з $500) але менше 50% ($250 з $500) від початкової суми вкладу, торгівля зупиняється, а гроші повертаються інвестору без будь-яких компенсацій з мого боку. Якщо сума збитку перевищить 50% від початкової суми вкладу і це станеться до повного повернення цієї суми, я компенсую це перевищення, але враховуючи суми попереднього виводу. Після повного повернення початкової суми вкладу жодних компенсацій з мого боку не проводиться.

Наприклад. Ви вклали $500, після успішної торгівлі я отримав на рахунку $600, ми вирішили вивести $100 ($80 вам, $20 мені). Потім все пішло за найгіршим сценарієм і я злив $340, ми отримали перевищення збитку $90 ($340 - $250), але $80 ви отримали раніше, тож я компенсую $10.

Завершення співпраці: зупинити співпрацю без досягнення вище зазначеної ситуації може будь-яка сторона в будь-який момент. Керуючий має перед цим закрити всі поточні угоди. Інвестор за бажанням може попередити за місяць про завершення співпраці, в цей період керуючий має закрити всі поточні угоди і припинити торгівлю, або вимагати закрити всі відкриті угоди, незалежно від розміру плаваючої просадки, але в цьому випадку умови обмеження ризику нівелюються, жодних компенсацій з мого боку не проводиться. У разі отримання прибутку проводяться останні розрахунки наступним чином: інвестор забирає суму, рівну початковим вкладенням, а також свою частку прибутку (80% або 50% в залежності від того, чи була повернута вся сума початкового вкладу), керуючий отримує свою частку прибутку (20% або 50%).

Керування рахунком: на весь період співпраці інвестор не проводить жодних торговельних операцій на керованому рахунку. Будь-яке втручання інвестора в торгівлю керуюючого означатиме моментальне завершення співпраці без жодних компенсацій з мого боку.

Торговельна система: Ручна індикаторна короткострокова система (угоди можуть здійснюватись як в середині дня, так і протягом кількох тижнів), без використання stop loss, але з обмеженням збитків за сигналами системи.

Приклади роботи системи:
    http://forexforum.com.ua/showthread.php?t=772
    https://www.myfxbook.com/members/fla...-bonus/2021837
    https://www.myfxbook.com/members/fla...wgrow2/2174823 (це новий рахунок "з чистого листа", старий рахунок містить невдалу торгівлю до застосування вказаної стратегії, але я залишаю для історії тут: https://www.myfxbook.com/members/fla...owgrow/2021828)
    Востаннє редагувалось bvn; 18-08-2017 в 17:58.
    Перед тим, як писати на форумі, ознайомтесь з Правилами форуму.
    Зараз я торгую тут: FXOpen Мій ПАММ-рахунок чекає на Ваші інвестиції: DTWT
    Цитувати Цитувати

2. Наступні 2 користувачів подякували bvn за цей корисний допис:

smychnyk (11-06-2017),yuramerlin (27-04-2017)

Адміністратор Аватар bvn
    Створено
    липень 2014
    Місце
    Полтава, Україна
    Дописи
    2,728
    Подякував
    1,681
    Автор Теми

Схоже вийшов фальш-старт
    По більшості рахунків піймав гарного лося, кой-де навіть весь попередній прибуток з'їло... Таке буває, я до цього був готовий, але старт моєї пропозиції вийшов якось не дуже презентабельний, ще й оце нещодавно помітив, що останній рахунок у списку прикладів теж не зовсім індикативний, бо насправді то був старий рахунок, на якому я злив кількасот баксів, а потім ото б відкрити новий рахунок, так ні, я туди ж почав складати реферальскі й з ними гратися вже за новою системою. Тепер оце як виповзу з просадки, тоді вже поміняю той рахунок на новий.

І в чергове помічаю ефект публічності. Тільки виносиш якісь свої успіхи на паблік, відразу починаються просадки, відмови системи, що працювала роками без збоїв і тому подібні речі... як тут не станеш забобонним. Ну, такі справи. Общим, на інвестора вже не дуже сподіваюся, спостерігаємо як в мене вийде виповзти з цієї дупи чи ні...
    Цитувати Цитувати

4. Наступні 2 користувачів подякували bvn за цей корисний допис:

Vergius (10-06-2017),WilsonPayne (12-06-2017)

Досвідчений Аватар Vergius
    Створено
    вересень 2014
    Місце
    Житомир
    Дописи
    513
    Подякував
    622
    312 Подяк в 233 Дописах
    Quote Написав bvn Перегляд Допису
    І в чергове помічаю ефект публічності. Тільки виносиш якісь свої успіхи на паблік, відразу починаються просадки, відмови системи, що працювала роками без збоїв і тому подібні речі... як тут не станеш забобонним. Ну, такі справи.
    Теж помічав цей незрозумілий "ефект". Прийняв для себе рішення торгувати зараз непублічно. Максимум - можу прокоментувати ті чи інші твердження щодо аналітики пар, які мене цікавлять.
    Цитувати Цитувати

6. Наступні користувачі подякували Vergius за цей корисний допис:

bvn (10-06-2017)

Адміністратор Аватар bvn
    Створено
    липень 2014
    Місце
    Полтава, Україна
    Дописи
    2,728
    Подякував
    1,681
    Автор Теми

Отже просадку відбито повністю... правда на другому рахунку на закладинці балансу не видно, що баланс перевищив попередній... треба було потерпіти до завтра, а потім гроші переводити на інший рахунок. Ну, так чи інакше, рахунок я замінив на новий... зараз підправлю перший допис (старий рахунок також оставлю для історії звичайно).
    Цитувати Цитувати

8. Наступні 2 користувачів подякували bvn за цей корисний допис:

Vergius (07-07-2017),WilsonPayne (07-07-2017)

Адміністратор Аватар bvn
    Створено
    липень 2014
    Місце
    Полтава, Україна
    Дописи
    2,728
    Подякував
    1,681
    Автор Теми

Відчуваю себе якимось проклятим... за останні три з половиною роки тричі наступав на різноманітні проблеми пов'язані з неторгівельними ризиками і ось знову. Роботу на рахунку від FortFS я зупиняю, і вже дружина мені радить взагалі зав'язувати з форексом і це тоді, коли в мене стала непогано виходити сама торгівля... дуже прикро. І чесно, я тільки з форексом пов'язував можливість вирватися з кола рабства найманого працівника... інших (відносно чесних) способів я не знаю. Мабуть, карма в мене така, що треба багато працювати... Канари - то не моє...
    Цитувати Цитувати

Зацікавлений Аватар nshevche
    Створено
    лютий 2017
    Місце
    Україна
    Дописи
    43
    Подякував
    11
    85 Подяк в 34 Дописах
    Відчуваю себе якимось проклятим... за останні три з половиною роки тричі наступав на різноманітні проблеми пов'язані з неторгівельними ризиками і ось знову. Роботу на рахунку від FortFS я зупиняю, і вже дружина мені радить взагалі зав'язувати з форексом і це тоді, коли в мене стала непогано виходити сама торгівля... дуже прикро. І чесно, я тільки з форексом пов'язував можливість вирватися з кола рабства найманого працівника... інших (відносно чесних) способів я не знаю. Мабуть, карма в мене така, що треба багато працювати... Канари - то не моє...
    Я не думаю, що із-за цього інциденту слід кидати трейдинг. Є багато ECN ліцензованих компаній, які не допустят подібної ситуації, вже були такі випадки і завжди відміняли як профітні, так і збиткові трейди.

P.S. Але з форексом і справді потрібно зав'язувати, якщо ви хочете розвиватися у сфері фінансової торгівлі. В мене було 2 рахунки на форекс (FxOpen та Pepperstone), зараз один я вже вивів, бо планую переходити на CME. Готуюсь до проп тестування і вам раджу завернути на це увагу, якщо не має власних коштів для відкриття рахунку.

P.S.S. Трейдерство - це на все життя, це як наркотик, злізти вже неможливо, якщо звичайно не залишишся в одних плавках
    Лише у безперервному розвитку здобуваєш майстерність
    Цитувати Цитувати

11. Наступні користувачі подякували nshevche за цей корисний допис:

aleks (17-08-2017)

Адміністратор Аватар bvn
    Створено
    липень 2014
    Місце
    Полтава, Україна
    Дописи
    2,728
    Подякував
    1,681
    Автор Теми

Quote Написав nshevche Перегляд Допису
    Я не думаю, що із-за цього інциденту слід кидати трейдинг.
    Кидання форексу поки що відміняється... Інцидент вичерпано, відписався в темі брокера також.

PS: Трапляється і в моєму житті іноді щось позитивне
    Цитувати Цитувати

Досвідчений Аватар Атол
    Створено
    вересень 2014
    Місце
    місто на Дніпрі)
    Дописи
    981
    Подякував
    284
    231 Подяк в 157 Дописах
    Канари - то не моє...
    та замініть їх Сонячним Берегом у Болгарії саме то))

Канари - то не моє...
    та замініть їх Сонячним Берегом у Болгарії саме то))
    Цитувати Цитувати

Адміністратор Аватар bvn
    Створено
    липень 2014
    Місце
    Полтава, Україна
    Дописи
    2,728
    Подякував
    1,681
    Автор Теми

Трохи загрався на "демонстраційних" рахунках з підвищенням лоту і просадка, що трапилася, вийшла із-за цього досить значною. Особливо на бонусному рахунку, бо в душі сподіваюся, що зможу ті бонуси відпрацювати ще за життя
    Зараз зменшую лоти поступово, щоб відносно швидко повернутися до раніше досягнутих рівнів прибутковості. Крім того, я трохи змінив систему, щоби адаптувати її до інших валютних пар. Досі я використовував лише EUR/USD, зараз же я тестую на демо-рахунках ще дві валютні пари, потім додам ще декілька, що дасть змогу трохи диверсифікувати систему.

Однак, я нарешті вивільнив певну суму коштів, та відкрив власний ПАММ-рахунок: http://forexforum.com.ua/showthread.php?t=1202
    Тут я ще використовую систему у її вихідному вигляді і вже не буду змінювати. Можливо на інших рахунках, які я ще відкрию, я буду використовувати модифіковану версію, якщо вона таки виправдає себе.

Чи в силі пропозиція, яку я озвучив у стартовому дописі? Ну, я б був би ще не проти відкрити один-два рахунки, а взагалі це залежить від того, як швидко я зможу вийти на рівень доходів від форекс-торгівлі, більший за мої гонорари програміста. Звісно чим меншою буде моя залежність від інвесторів, тим краще. Але поки що я зацікавлений в залученні сторонніх коштів.
    Цитувати Цитувати

15. Наступні 3 користувачів подякували bvn за цей корисний допис:

Afdaser (12-10-2017),kit (17-10-2017),Vergius (11-10-2017)

Адміністратор Аватар bvn
    Створено
    липень 2014
    Місце
    Полтава, Україна
    Дописи
    2,728
    Подякував
    1,681
    Автор Теми

Експерименти на рахунках до добра не довели... Мабуть, краще повернутися до вихідної ТС, але статистику підпортив. В ідеалі дивитися на статистику мого ПАММ-рахунку, там я максимально суворо дотримуюся однієї ТС і не проводжу жодних експериментів.
    Цитувати Цитувати

Інформація про Тему

Users Browsing this Thread

Зараз 1 відвідувачів переглядають цю тему. (0 користувачів і 1 гостей)

Права у Розділі

• Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете писати відповіді
  • Ви не можете робити вкладення
  • Ви не можете правити ваші дописи
  •