Сторінка 2 з 2 ПочатокПочаток 12
Результати з 11 по 15 із 15

Тема: Технічні індикатори не працюють! Доведено!

1. Наступні 5 користувачів подякували nshevche за цей корисний допис:

aleks (27-04-2017),bvn (27-04-2017),trader27 (27-04-2017),Vergius (27-04-2017),yuramerlin (28-04-2017)

Початківець Аватар trader27
    Створено
    грудень 2015
    Дописи
    50
    Подякував
    77
    30 Подяк в 16 Дописах
    Quote Написав nshevche Перегляд Допису
    Якщо цікаво, можу дати канали на youtube
    так, давайте.
    Цитувати Цитувати

Досвідчений Аватар Vergius
    Створено
    вересень 2014
    Місце
    Житомир
    Дописи
    505
    Подякував
    611
    307 Подяк в 229 Дописах
    Quote Написав nshevche Перегляд Допису
    Якщо вам вдається заробляти завдяки індикаторам, поділіться, будь ласка, якщо не секрет, які саме індикатори ви використовуєте у зв'язці.
    С приводу новин і фундаментального аналізу у мене така думка - ринок враховує новини задовго до їх офіційного виходу, тому відслідковувати конкретні значення на має сенсу. Фундаментальний аналіз можливий лише на довгострокових інтервалах, коли йдеться про зміну монетарної політики, інтервенції, зміни процентних ставок тощо. Честно, не зустрічав жодного трейдера, який використовує фундамент для заробітку.
    Інтуїція є результатом досвіду, тому не думаю, що вона буде у пригоді початковим трейдерам.
    ММ - повністю згоден, без нього просто ніяк.
    Індикатори використовую самі звичайні: МА, ССІ, RSI тощо. Головне - їх налаштування та фрейм. Ці параметри змінні у мене залежно від цілої низки факторів. Крім того, важливим є і супровід відкритих позицій. Адже не буває в принципі системи, що давала б 100%-вий сигнал. Головне, щоб було більше 50% спочатку. З цим вже можна працювати. Отже потрібно щоб протягом тривалого часу система приносила прибуток. Перевірити це можна за формальними ознаками, маючи відповідно налаштований радник.

Щодо фундаменту, то я мав в першу чергу на увазі те, що не потрібно торгувати в період можливих великих потрясінь на ринку. Останній класичний приклад: значна частина адекватних трейдерів просто не торгувала парами з євро напередодні виборів у Франції. Адже передбачити напрям гепу було, принаймні для мене, досить складно. Ринок не міг точно передбачити результати виборів, а отже і врахувати ці результати наперед.
    Цитувати Цитувати

4. Наступні 2 користувачів подякували Vergius за цей корисний допис:

bvn (30-04-2017),nshevche (02-05-2017)

Зацікавлений Аватар nshevche
    Створено
    лютий 2017
    Місце
    Україна
    Дописи
    43
    Подякував
    11
    85 Подяк в 34 Дописах
    Автор Теми

Quote Написав Vergius Перегляд Допису
    Індикатори використовую самі звичайні: МА, ССІ, RSI тощо. Головне - їх налаштування та фрейм. Ці параметри змінні у мене залежно від цілої низки факторів. Крім того, важливим є і супровід відкритих позицій. Адже не буває в принципі системи, що давала б 100%-вий сигнал. Головне, щоб було більше 50% спочатку. З цим вже можна працювати. Отже потрібно щоб протягом тривалого часу система приносила прибуток. Перевірити це можна за формальними ознаками, маючи відповідно налаштований радник.

Щодо фундаменту, то я мав в першу чергу на увазі те, що не потрібно торгувати в період можливих великих потрясінь на ринку. Останній класичний приклад: значна частина адекватних трейдерів просто не торгувала парами з євро напередодні виборів у Франції. Адже передбачити напрям гепу було, принаймні для мене, досить складно. Ринок не міг точно передбачити результати виборів, а отже і врахувати ці результати наперед.
    Що ж, якщо вдається заробляти завдяки індикаторам, це добре.
    Можливо, комбінації індикаторів, з врахуванням ММ покращують маточикування, я не тестував комбінації різних індикаторів. Але все одно для себе я переконався у тому, що їх не слід використовувати, так як вони не є першоджерелом інформації, яка впливає на поведінку ціни. Тому і вибрав об'ємний аналіз.
    Усім профітів!
    Лише у безперервному розвитку здобуваєш майстерність
    Цитувати Цитувати

6. Наступні користувачі подякували nshevche за цей корисний допис:

Vergius (02-05-2017)

Початківець Аватар trader27
    Створено
    грудень 2015
    Дописи
    50
    Подякував
    77
    30 Подяк в 16 Дописах
    на тему об"ємів: nshevche, чи правильно я розумію, що для крос-курсів (gbp/aud, eur/cad іт.д.) неможливо подивитись об"єми?
    Цитувати Цитувати

Зацікавлений Аватар nshevche
    Створено
    лютий 2017
    Місце
    Україна
    Дописи
    43
    Подякував
    11
    85 Подяк в 34 Дописах
    Автор Теми

Quote Написав trader27 Перегляд Допису
    на тему об"ємів: nshevche, чи правильно я розумію, що для крос-курсів (gbp/aud, eur/cad іт.д.) неможливо подивитись об"єми?
    Реальні об'єми з біржі - ні. Але можно подивитись окремо ф'ючерс на фунт та австралійця (або на євро і канадця), та визначити, який з ф'ючерсів зараз росте або падає, та відкривати позицію на форексі. Але це підходить для більш старших тф, так як всередині дня аналізувати всі ф'ючерси і торгувати на форексі одночасно дуже важко, можно сказати, що людський ресурс обмежений і дуже швидко втрачаєш концентрацію.
    На форексі можно аналізувати горизонтальний тиковий обєм, який на 90-95% співпадає з горизонтальным ф'ючерсним.
    Востаннє редагувалось nshevche; 31-07-2017 в 21:15.
    Лише у безперервному розвитку здобуваєш майстерність
    Цитувати Цитувати

9. Наступні користувачі подякували nshevche за цей корисний допис:

trader27 (01-08-2017)

Інформація про Тему

Users Browsing this Thread

Зараз 1 відвідувачів переглядають цю тему. (0 користувачів і 1 гостей)

Права у Розділі

• Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете писати відповіді
  • Ви не можете робити вкладення
  • Ви не можете правити ваші дописи
  •