Сторінка 3 з 3 ПочатокПочаток 123
Результати з 21 по 24 із 24

Тема: FXOpen - www.fxopen.com.ua

Початківець Аватар Tolik
    Створено
    листопад 2015
    Дописи
    99
    Подякував
    120
    95 Подяк в 54 Дописах
    Quote Написав smychnyk Перегляд Допису
    FXO що означає? І як цей бонус відторговується, щоб з нього можна було щось вивести?
    FXO - це внутрішня "грошова одиниця" власного форуму компанії. Там, на форумі, проводяться конкурси типу "вгадай курс", в основному, і в якості призів даються ці самі FXO. Вони виводяться на торговий рахунок 1 FXO = $1. Але є додаткові умови. Наявність певної кількості постів в певних розділах в день прогнозу. Причому це незалежно від виграв чи ні. Потім, після виграшу для виведення на торговий рахунок, треба на кожні 10 баксів 1 пост на форумах і 1 лайк в соцмережах - надзвичайно обтяжливі умови, як на мене.
    Далі, абсолютно для всіх призових (не тільки на форумі компанії, а на будь-яких) на кожні $2 повиннен бути одна угода більше |40|пп. по 5-знаку.
    Цитувати Цитувати

2. Наступні користувачі подякували Tolik за цей корисний допис:

fxfan (12-07-2017)

Зацікавлений
    Створено
    лютий 2017
    Дописи
    7
    Подякував
    1
    5 Подяк в 3 Дописах
    «Володар Кріпто»: новий безкоштовний демо-конкурс для шанувальників криптовалюты

Ви трейдер, що віддає перевагу торгівлю крипто традиційних інструментів? ForexCup і брокер FXOpen пропонують вам довести свою відданість криптовалюта в нашому новому конкурсі.

«Володар Кріпто» - це безкоштовний демо-конкурс для шанувальників криптовалюты. Подорож трейдерів за виграшем триватиме чотири тижні, старт призначений на 25 липня. Після прибуття вас чекають цікаві призи: десять найуспішніших трейдерів розділять між собою призовий фонд у 2000 USD.

докладніше тут: https://www.fxopen.ru/ru/about-us/ne...uly-31st-2017/
    Востаннє редагувалось fxfan; 12-07-2017 в 13:39.
    Цитувати Цитувати

Новачок
    Створено
    червень 2017
    Дописи
    4
    Подякував
    1
    4 Подяк в 3 Дописах
    На поточному тижні отримав порцію бонусів за участь в ряді конкурсів від компанії FXOpen, приємне доповнення до мого депозиту.
    67.png
    Цитувати Цитувати

5. Наступні користувачі подякували XaXa за цей корисний допис:

bvn (09-09-2017)

Адміністратор Аватар bvn
    Створено
    липень 2014
    Місце
    Полтава, Україна
    Дописи
    2,678
    Подякував
    1,659
    1,353 Подяк в 762 Дописах
    Автор Теми

XaXa, вітаю... отримувати призи завжди приємно. По собі знаю. Добре, що компанія FXOpen проводить час від часу різноманітні конкурси.
    Перед тим, як писати на форумі, ознайомтесь з Правилами форуму.
    Зараз я торгую тут: FXOpen
    Цитувати Цитувати

Інформація про Тему

Users Browsing this Thread

Зараз 1 відвідувачів переглядають цю тему. (0 користувачів і 1 гостей)

Права у Розділі

• Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете писати відповіді
  • Ви не можете робити вкладення
  • Ви не можете правити ваші дописи
  •