Сторінка 2 з 5 ПочатокПочаток 1234 ... КінецьКінець
Результати з 11 по 20 із 47

Тема: RoboForex - www.roboforex.ua

1. Наступні 2 користувачів подякували bvn за цей корисний допис:

BorRud (20-07-2016),yuramerlin (02-03-2015)

Адміністратор Аватар bvn
    Створено
    липень 2014
    Місце
    Полтава, Україна
    Дописи
    3,000
    Подякував
    1,814
    1,478 Подяк в 849 Дописах
    Автор Теми

Quote Написав Hamedoreja Перегляд Допису
    Не розумієте що за питання?)) Якби ви були політичним діячем, то скоріш за все, вам заборонено займатися такою діяльністю. Політичні діячі повинні мати прозорі фінансові добутки, а форекс важко назвати прозорим. І це запитання задається усім клієнтам, незалежно від національності.
    А політичний діяч, це людина яка останні 12 місяців займалася громадською діяльністю або має хочь якесь відношення до таких людей?
    І ще я трохи не зрозумів, це форекс компанію хвилює чи я займався громадьскою діяльністю, чи може це громадськість повинно цікавити, чи не займаюсь я форексом?
    І не розумію, чому це форекс неможна назвати прозорим?
    А ще більше не розумію, чому Roboforex і ніяка інша компанія не задає подібних запитань?
    Перед тим, як писати на форумі, ознайомтесь з Правилами форуму.
    Зараз я торгую тут: FXOpen
    Цитувати Цитувати

3. Наступні користувачі подякували bvn за цей корисний допис:

Vergius (10-11-2014)

Зацікавлений Аватар Hamedoreja
    Створено
    жовтень 2014
    Дописи
    5
    Подякував
    3
    4 Подяк в 3 Дописах
    Quote Написав bvn Перегляд Допису
    А політичний діяч, це людина яка останні 12 місяців займалася громадською діяльністю або має хочь якесь відношення до таких людей?
    І ще я трохи не зрозумів, це форекс компанію хвилює чи я займався громадьскою діяльністю, чи може це громадськість повинно цікавити, чи не займаюсь я форексом?
    І не розумію, чому це форекс неможна назвати прозорим?
    А ще більше не розумію, чому Roboforex і ніяка інша компанія не задає подібних запитань?
    Їх хвилює, чи зможешь ти відмивати таким чином гроші, бо якщо політичний діяч, то маєшь таку можливість. Зловживати. Хіба ми всі не боролись з таким зловживанням? А форекс, це дуже чудовий майданчик для відмивання брудних коштів. А взагалі, як знаєшь. Не буду тебе відмовляти, або спонукати до чогось. Мені завжди подобався робофорекс і я цого не приховую. А ти сам вирішуй, на скільки ці питання недоречні. Та і не в них діло.
    Цитувати Цитувати

Обізнаний Аватар zima
    Створено
    вересень 2014
    Дописи
    450
    Подякував
    81
    102 Подяк в 86 Дописах
    типова пострадянська логiка!
    якшо полiтик так обов'язково з тiньовим капiталом!
    теж не зрозумiла позицiя компанii!!!
    Цитувати Цитувати

Зацікавлений Аватар Hamedoreja
    Створено
    жовтень 2014
    Дописи
    5
    Подякував
    3
    4 Подяк в 3 Дописах
    Типова пострадянська логіка? Тоді заради чого всьо то було? Якщо то лише стереотип. Виходячи з цієї логікі, майдан даремний і люди боролися зі звичайним пострадянським стереотипом. Ось воно як.
    Востаннє редагувалось Hamedoreja; 10-11-2014 в 21:06.
    Цитувати Цитувати

Обізнаний Аватар zima
    Створено
    вересень 2014
    Дописи
    450
    Подякував
    81
    102 Подяк в 86 Дописах
    Типова пострадянська логіка? Тоді заради чого всьо то було? Якщо то лише стереотип. Виходячи з цієї логікі, майдан даремний і люди боролися зі звичайним пострадянським стереотипом. Ось воно як.
    оце вже тут не маю бажання обговорювати, оффтоп!
    Цитувати Цитувати

8. Наступні користувачі подякували zima за цей корисний допис:

bvn (11-11-2014)

Досвідчений Аватар Vergius
    Створено
    вересень 2014
    Місце
    Житомир
    Дописи
    555
    Подякував
    679
    330 Подяк в 250 Дописах
    Їх хвилює, чи зможешь ти відмивати таким чином гроші, бо якщо політичний діяч, то маєшь таку можливість. Зловживати. Хіба ми всі не боролись з таким зловживанням? А форекс, це дуже чудовий майданчик для відмивання брудних коштів. А взагалі, як знаєшь. Не буду тебе відмовляти, або спонукати до чогось. Мені завжди подобався робофорекс і я цого не приховую. А ти сам вирішуй, на скільки ці питання недоречні. Та і не в них діло.
    Якщо подивитись на визначення терміну "політичний діяч" Робофорексом (як наведено у пості, то, на мій погляд, більшість українців є "політичними діячами".

Hamedoreja, а Ви протягом останнього року хоч раз були на мітингу, зборах, займались будь-якою іншою громадською роботою? Можливо хтось із Ваших родичів? Думаю, що так. Отже, з точки зору Робофорекс - Ви "політичний діяч".
    А чи відмітили Ви цей факт у власному профілі? Якщо ні - то Ви свідомо вводите компанію в оману. А отже в будь-який момент можете отримати негативні наслідки. Думаю, і пункт відповідний є у Регламенті за надання неправдивої інформації.

А робити висновки - що саме їх хвилює, напевно не варто. Можна аналізувати факти. Все решта - то наші домисли, які часто не мають нічого спільного з реальністю.

І ще одне. Відмивати кошти значно простіше за допомогою деяких ЕПС та неіменних пластикових карт. А для форексу характерним є явище верифікації, що суттєво ускладнює відмивання великих сум.
    Цитувати Цитувати

10. Наступні 2 користувачів подякували Vergius за цей корисний допис:

bvn (11-11-2014),zima (11-11-2014)

Адміністратор Аватар bvn
    Створено
    липень 2014
    Місце
    Полтава, Україна
    Дописи
    3,000
    Подякував
    1,814
    Автор Теми

Quote Написав Vergius Перегляд Допису
    Hamedoreja, а Ви протягом останнього року хоч раз були на мітингу, зборах, займались будь-якою іншою громадською роботою? Можливо хтось із Ваших родичів? Думаю, що так. Отже, з точки зору Робофорекс - Ви "політичний діяч".
    А чи відмітили Ви цей факт у власному профілі? Якщо ні - то Ви свідомо вводите компанію в оману. А отже в будь-який момент можете отримати негативні наслідки. Думаю, і пункт відповідний є у Регламенті за надання неправдивої інформації.
    От-от. Саме такі думки в мене й промайнули. Хоча, можливо, це якісь складнощі перекладу. Я ж така зараза, що й в сапорт скаргу накатав, то ось що воним мені пояснили:
    Доброго дня!
    PEP - це особа, яка займає певну посаду в управлінні державою.
    Не вказуйте, що ви PEP, якщо не займали таку посаду і не отримували за неї заробітну плату.
    С уважением, RoboForex
    От тільки чому в кабінеті інше пояснення (про громадьску діяльність) - не зрозуміло мені. Насправді, треба брати регламент читати, що там написано.
    Цитувати Цитувати

12. Наступні 2 користувачів подякували bvn за цей корисний допис:

Vergius (11-11-2014),zima (11-11-2014)

Адміністратор Аватар bvn
    Створено
    липень 2014
    Місце
    Полтава, Україна
    Дописи
    3,000
    Подякував
    1,814
    Автор Теми

От тільки чому в кабінеті інше пояснення (про громадьску діяльність) - не зрозуміло мені. Насправді, треба брати регламент читати, що там написано.
    Переглянув клієнтьску угоду та деякі інші документи, що на мій погляд могли б містити певні норми, щодо цих PEP’ів - нічого не знайшов. Ось на вікіпедії знайшов таке визначення Politically exposed person, то якщо його перекладати на українську (принаймні гугл-транслейтом), то виходить щось таке:

У фінансовому регулюванні, "політично вразлива особа» (PEP) - термін, що описує особу, на яку були покладені видатні громадські функції, або людину, яка тісно пов'язана з такою особою. PEP зазвичай представляє високий ризик щодо потенційної участі в хабарництві та корупції, в силу свого становища і впливу, який вони можуть використовувати.

Напевно, що видатні громадські функції та громадська діяльність трохи різні за змістом речі. Але це вже наші власні тракутвання, цікаво було б дізнатися трактування компанії Roboforex.

Хоча таки схоже, що я розвів зайву паніку на ровному місці

PS:
    Quote Написав Vergius Перегляд Допису
    Думаю, і пункт відповідний є у Регламенті за надання неправдивої інформації.
    До речі, а пункт відповідний є - 2.3, здається.
    Востаннє редагувалось bvn; 11-11-2014 в 13:01.
    Цитувати Цитувати

14. Наступні 2 користувачів подякували bvn за цей корисний допис:

valeriy (07-03-2015),Vergius (11-11-2014)

Досвідчений Аватар Vergius
    Створено
    вересень 2014
    Місце
    Житомир
    Дописи
    555
    Подякував
    679
    330 Подяк в 250 Дописах
    Хоча таки схоже, що я розвів зайву паніку на ровному місці
    Сподіваюсь. Можливо дійсно варто починати звикати до європейських та світових стандартів та термінів.

Але залишається занепокоєння - як це реально може бути використано фактично російським бізнесом, а отже і владою. Адже на словах Росія за мир на Донбасі і військ її там немає і не було і вибори дуже чесні там відбулися і т.д. і т.п.
    Таким чином будь-які зміни усталеної практики додають запитань.
    Цитувати Цитувати

Зацікавлений Аватар McMace
    Створено
    листопад 2014
    Дописи
    25
    Подякував
    9
    19 Подяк в 13 Дописах
    Моя торгівля на форексі починалася з NordFx, FxOpen та Roboforex. У робіків я продовжую торгівлю досі, дуже чудова компанія яка подарувала мені безліч бонусів і дала можливість заробити перші гроші в інтернеті.
    Цитувати Цитувати

17. Наступні користувачі подякували McMace за цей корисний допис:

Vergius (19-11-2014)

Інформація про Тему

Users Browsing this Thread

Зараз 1 відвідувачів переглядають цю тему. (0 користувачів і 1 гостей)

Права у Розділі

• Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете писати відповіді
  • Ви не можете робити вкладення
  • Ви не можете правити ваші дописи
  •