Сторінка 2 з 2 ПочатокПочаток 12
Результати з 11 по 15 із 15

Тема: Кухня чи ні?

1. Наступні 3 користувачів подякували smychnyk за цей корисний допис:

bvn (11-07-2017),Vergius (11-07-2017),WilsonPayne (14-07-2017)

Зацікавлений Аватар nshevche
    Створено
    лютий 2017
    Місце
    Україна
    Дописи
    43
    Подякував
    11
    87 Подяк в 34 Дописах
    Quote Написав aleks Перегляд Допису
    Веселий брокер). А я розглядав його як варіант для відкриття там рахунку. Мабуть поки облишу ці думки))). Дякую за скріни. Доречі в моєму терміналі все точнісінько як у FxOpen.(колись була схожа ситуація з однією конторою, так вони сказали, що це з вини поставників ліквідності)
    Так, але якщо людина втратила кошти на такому хвості, який відбувся по провині поставників ліквідності, їй повинні компенсувати всі збитки. Я в цей день не торгував фунт, але цей факт ставить під сумнів усю надійність ECN-мереж. До того ж це термінал cTrader, який розроблявся під ECN.
    І друге - питання до самих поставників ліквідності. Я на власні очі бачив як у TrueECN брокера ICMarkets при підключенні на реальних рахунках до різних серверів при авторизації, котирування на графіках різке і іноді це видно неозброєним оком. Ця ситуація була у мого родича. При зверненні до служби підтримки з метою надати пояснення: чому на одному сервері котирування одне, а на іншому сервері - інше, і це у одного брокера, відповіли, что сервера знаходяться у різних поставників ліквідності, тому така різниця. І тоді питання - які котирування є еталонними, з якими можно порівнювати? А таких і не має, хоча знаю людину яка вважає, що це FXCM. Але ж незначна різниця завжди є, тому що це децентралізований форекс, а не централізована біржа. Саме тому форекс на Заході рахується найнижчим по рангу у фінансовому сегменті.
    Єдина перевага форексу перед ринками CME чи NYSE - кредитне плече.
    Лише у безперервному розвитку здобуваєш майстерність
    Цитувати Цитувати

3. Наступні користувачі подякували nshevche за цей корисний допис:

aleks (01-09-2017)

Зацікавлений
    Створено
    лютий 2017
    Дописи
    44
    Подякував
    72
    48 Подяк в 27 Дописах
    Quote Написав nshevche Перегляд Допису
    Але ж незначна різниця завжди є
    в тому й річ, що якби ця різниця була не значною то можна було б нормально працювати. До речі в описаній мною ситуації я втратив кошти, дві прибуткові позиції різко піймали лося, ніхто нічого не компенсував, адже винні постачальники ліквідності(це пояснення техпідтримки). так можна все на них звалити). хоча в схожій ситуації у іншого брокера збитки відшкодували і вибачилися. і таке було)
    Цитувати Цитувати

Зацікавлений
    Створено
    грудень 2016
    Місце
    UA
    Дописи
    12
    Подякував
    3
    11 Подяк в 5 Дописах
    Всім хай!

Недавно звернувся напряму до однієї компанії, яка надає послуги спредбеттінгу по Forex і CFD. Компанія англійська, регулюється FCA, у них немає російської версії сайту, немає МТ4, власна платформа. Інфа по ним відкрита (навіть у гуглі можна подивитсь коли, ким заснована, хто є засновником, ген.директором і таке інше). І що цікаво, відповідь була наступною (переклав): "Нажаль, ми не взмозі пропонувати аккаунти резидентам і платникам подтаків вашої країни з регуляторних причин. Якщо регуляція зміниться, тоді ми будемо раді відкрити вам рахунок."

Виникає одне питання... як тоді інші контори, які начебто зареєстровані у Великобританії і регулюються FCA, відкривають рахунки і приймають кошти у наших громадян? Чи може це примха однієї компанії? Де собака порилась?))
    Цитувати Цитувати

6. Наступні 3 користувачів подякували Kitchen Knife за цей корисний допис:

BorRud (15-04-2018),bvn (19-03-2018),Vergius (18-03-2018)

Адміністратор Аватар bvn
    Створено
    липень 2014
    Місце
    Полтава, Україна
    Дописи
    2,815
    Подякував
    1,733
    1,428 Подяк в 815 Дописах
    Я про то давно кажу... Зараз всі вимагають дерегуляції бізнесу, але тільки не в сфері форексу - тут навпаки потрібна жорстка регуляція, подібна до регуляції НБУ в банківській сфері... можливо навіть цим би й могла зайнятися та ж сама НБУ, щоб не створювати окремого органу, а чисто брокерські контори прирівняти до банківських з відповідною ліцензією і вимогами щодо резервів (можливо зменшеними за сумами, але обво'язковими за наявністю). Коротше, в мене нема кеби сказати точно як саме ця сфера має регулюватися, але вона однозначно має регулюватися, щоб запобігти повторенню отих ммсісів та фхтрендів...
    Перед тим, як писати на форумі, ознайомтесь з Правилами форуму.
    Зараз я торгую тут: FXOpen Мій ПАММ-рахунок чекає на Ваші інвестиції: DTWT
    Цитувати Цитувати

Зацікавлений
    Створено
    грудень 2016
    Місце
    UA
    Дописи
    12
    Подякував
    3
    11 Подяк в 5 Дописах
    Цікава інформація про те, як XTB (польський регульований ДЦ) нагинав своїх клієнтів на виконанні угод, а потім його нагнула прокуратура.
    Хто не розуміє, раджу попрацювать з перекладачем, щоб прочитати статтю повністю.
    Вся інфа тут.

Комісія по фіансовому нагляду, акції котируються на Варшавській біржі - хороша компанія!
    А якби не регулювався, то мовчки б продовжував "дєлать свої тьомниє дєлішкі".

Думаю, всі також чули і про FXCM...
    Якщо такі фокуси у форекс-індустрії роблять навіть солідні регульовані компанії, про що йде мова з тим офшорним гамбузом, де відкривається більшість? Всі приходять за баблом, в першу чергу самі компанії)
    Всім профітів!
    Цитувати Цитувати

9. Наступні 2 користувачів подякували Kitchen Knife за цей корисний допис:

bvn (28-03-2018),WilsonPayne (06-04-2018)

Інформація про Тему

Users Browsing this Thread

Зараз 1 відвідувачів переглядають цю тему. (0 користувачів і 1 гостей)

Права у Розділі

• Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете писати відповіді
  • Ви не можете робити вкладення
  • Ви не можете правити ваші дописи
  •