Результати з 1 по 5 із 5

Тема: Оптимальна торгова площадка для початківця

Початківець
    Створено
    серпень 2015
    Дописи
    140
    Подякував
    54
    68 Подяк в 51 Дописах

Оптимальна торгова площадка для початківця

Привіт! Хочу спробувати торгувати, думаю нарешті дозрів. Тому шукаю брокера на якому можна було б торгувати гривнею (це дуже важливо) та якнайбільшою кількістю криптовалют. Ну і щоб міг вивести прибуток, якщо такий буде. Думаю щоб можна було торгувати з МТ5, а не MT4
    Цитувати Цитувати

Адміністратор Аватар bvn
    Створено
    липень 2014
    Місце
    Полтава, Україна
    Дописи
    2,670
    Подякував
    1,655
    1,345 Подяк в 759 Дописах
    Afdaser, переніс вашу тему у відповідний розділ. Хоча ваш запит не зовсім відповідає назві теми. Це не "оптимальна торгова площадка для початківця", а "оптиммальний торгівельний майданчик для Afdaser". Тобто ви шукаєте брокера від якісь ваші конкретні потреби. Не впевнений, що початківцю так важливо, щоб можна було торгувати гривнею, а тим більше криптовалютами... Можливо я трохи забиваю ваш запит своїм... цікаво було б визначити, які критерії є необхідними для майданчика, на якому було б зручно торгувати початківцю?

Щодо вашого запитання... криптовалютами можна торгувати в FxOpen та InstaForex - це з тих, що я знаю. Хоча мабуть є ще й інші. А от про брокерів, що торгують українською гривнею, я взагалі не чув доки що... Можна торгувати на біржі вебмані, але там досить велика комісія і незручно проводити угоди - для піпсовки точно не підходить. Якщо так, обміняв в один бік і тримаєш місяць-два-три, а потім міняєш в інший бік, то чому б і ні? Я колись трохи грався з такою біржою, правда міняв wmz <-> wme, іноді навіть трохи наваритися вдавалось, але потім набридло, бо для серйозного навару потрібні дуже великі об'єми. Адже ніякого плеча там немає. З плюсів, те, що при будь-якому рухові ціни, ти завжди залишаєшся з одною з твердих валют на руках, будь то долар чи євро, хоча й отримати їх у готівковому вигляді все одно не зможете.
    Востаннє редагувалось bvn; 06-09-2017 в 16:07.
    Перед тим, як писати на форумі, ознайомтесь з Правилами форуму.
    Зараз я торгую тут: FXOpen
    Цитувати Цитувати

3. Наступні користувачі подякували bvn за цей корисний допис:

Afdaser (06-09-2017)

Початківець
    Створено
    серпень 2015
    Дописи
    140
    Подякував
    54
    68 Подяк в 51 Дописах
    Автор Теми

Мені хотілось гривню, бо вона як для українця досить передбачувана і так, нею можна було б торгувати в довгострок, для приклау навіть моя мама знала і розуміла, що гривня впаде з початком осені, що власне і стається. Так буде до зими, доки не почнуться свята, тоді буде зворотній обмін, і гривня трохи окріпне. Ще трохи підніметься, коли будуть продавати врожай за кордон. Можливо це дилетанство, але саме нею торгувати мені було б приємно.
    FXOpen та Isntaforex зручні? що б ви вибрали?
    Цитувати Цитувати

Зацікавлений Аватар nshevche
    Створено
    лютий 2017
    Місце
    Україна
    Дописи
    43
    Подякував
    11
    85 Подяк в 34 Дописах
    Quote Написав Afdaser Перегляд Допису
    Мені хотілось гривню, бо вона як для українця досить передбачувана і так, нею можна було б торгувати в довгострок, для приклау навіть моя мама знала і розуміла, що гривня впаде з початком осені, що власне і стається. Так буде до зими, доки не почнуться свята, тоді буде зворотній обмін, і гривня трохи окріпне. Ще трохи підніметься, коли будуть продавати врожай за кордон. Можливо це дилетанство, але саме нею торгувати мені було б приємно.
    Чесно кажучи, не знаю ні одного брокера, де можна торгувати гривнею. Де можно рахунок тримати у гривнях - так, а ось з приводу торгівлі, сумніваюся, що ви такі знайдете. У деяких брокерів є навіть графік USDUAH, але тільки для обзору. До того ж із-за низької ліквідності, дуже великий спред на цій парі, і я навіть не представляю як можна на ній заробити.
    А з приводу криптовалют, брокерів багато, але найбільше всього інструментів для торгівлі на біржах криптовалют. Одна із самих популярних - bitfinex, але тут є проблема з поповненням, бо не приймають долларами, тільки біткоінами, тому потрібно на обмінниках міняти і пересилати, а це все комісії і досить таки чималі. У tradingview дуже багато інструментів та підключено багато бірж, але там торгівельний серсів платний, щомісячна підписка, новачку не підійде також.
    Лише у безперервному розвитку здобуваєш майстерність
    Цитувати Цитувати

6. Наступні 2 користувачів подякували nshevche за цей корисний допис:

Afdaser (07-09-2017),bvn (06-09-2017)

Адміністратор Аватар bvn
    Створено
    липень 2014
    Місце
    Полтава, Україна
    Дописи
    2,670
    Подякував
    1,655
    1,345 Подяк в 759 Дописах
    Quote Написав Afdaser Перегляд Допису
    В Instaforex я свого часу багато торгував і жодних проблем не мав, але не поклав туди жодної власної копійки. Тобто торгував на отримані призові бонуси з конкурсів, де займав призові місця. Головний мінус для мене - це відсутність роботи з вебмані, до яких я звик (оце якраз можливо один з критеріїв зручної компанії для новачка). Переводити гроші банківськими переводами досі не доводилось. Точніше, я одного разу спробував і мені банк забракував проводку, мовляв не можна громадянам України свіфтом переводити кошти в такі компанії... як наче вищі сили хотіли мене вберегти... потім я знайшов інший спосіб як переказати туди кошти, то була компанія fx-trend
    Отже, Instaforex мені здається трохи незручним з точки зору поповнення рахунку, але це лише мої вподобання щодо вебмані, думаю, що інші способи мають працювати, як і в інших компаніях.

Ну, а з FXOpen я і зараз працюю... теж нарікань не маю ніяких. Гроші заводив через вебмані.
    Перед тим, як писати на форумі, ознайомтесь з Правилами форуму.
    Зараз я торгую тут: FXOpen
    Цитувати Цитувати

Інформація про Тему

Users Browsing this Thread

Зараз 1 відвідувачів переглядають цю тему. (0 користувачів і 1 гостей)

Права у Розділі

• Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете писати відповіді
  • Ви не можете робити вкладення
  • Ви не можете правити ваші дописи
  •