Результати з 1 по 4 із 4

Тема: DTWT:9501678 - FXOpen

Адміністратор Аватар bvn
    Створено
    липень 2014
    Місце
    Полтава, Україна
    Дописи
    2,678
    Подякував
    1,659
    1,353 Подяк в 762 Дописах

DTWT:9501678 - FXOpen

1. Рахунок: DTWT:9501678 - FXOpen

2. Дата створення: 01.09.2017

3. Валюта рахунку: USD

4. Оферти:
    Trial (50/0/0 - 0/0 - 10/10/1 - 5) - при вкладі від $10 інвестору 50%
    Investor (40/0/0 - 0/0 - 1000/100/500 - 5) - при вкладі від $1000 інвестору 60%
    VIP (30/0/0 - 0/0 - 10000/100/1000 - 5) - при вкладі від $10000 інвестору 70%

Детальне пояснення: (винагорода за ефективність/комісія провайдера/обмеження мінімальної дохідності - комісія за призначення коштів/штраф за достроковий вивід - початкове призначення коштів/мінімальна сума призначення/мінімальний залишок - комісія агента)

За більш детальним поясненням принципів роботи ПАММ-рахунків зверніться на цю сторінку.

5. Торговельна система: Ручна індикаторна короткострокова система (угоди можуть здійснюватись як в середині дня, так і протягом кількох тижнів), без використання stop loss, але з обмеженням збитків за сигналами системи. Трохи більше про систему (декілька моніторингів з різних рахунків) дивіться в цій темі.

6. Обмеження ризиків: В процесі торгівлі використовується приблизна схема 0.01 лота на кожні $100 депозиту при плечі 1:100, що дає можливість перечікувати досить великі просадки до повного зливу або сигналу на фіксацію збитків, чи то до виходу угоди в прибуток. Штрафів за достроковий вивід коштів в мене немає, тому рівень, на якому інвестор схоче відкликати свої кошти, залишається цілком на розсуд інвестора. Хоча, мої особисті рекомендації вкладати в ПАММ-рахунок таку суму грошей, яку вам не шкода втратити повністю, а, вклавши, забути принаймні до кінця торгового інтервалу (1 місяць). Проте, прибуток з рахунку я рекомендую виводити кожного місяця.

7. Керуючий: Автор теми, на ринку з 2008-го року. Вважаю, що трейдер має чітко виконувати свою торговельну систему, яка може бути навіть механічною. При цьому цілковито усвідомлюю, що будь-яка успішна, навіть перевірена роками система, на певному відрізку може дати збій і перестати приносити прибуток. Тому я вважаю, що знайшовши успішну систему, її необхідно перевірити на тестері та демо-рахунку, після чого переходити на реальний рахунок. Вкладаючи певну суму, необхідно постійно виводити прибуток, щоб спочатку повернути вкладені гроші, а далі отримувати чистий прибуток доти, доки система буде працювати. Якщо пощастить, то цей проміжок часу може бути досить значним. Систему, яку я використовую на даному рахунку, я почав тестувати з 2013-го року, а використовувати на реальних рахунках приблизно з жовтня 2015-го року.

8. Контактні дані: Запитання краще задавати на цьому форумі.

9. Інші рахунки: Були в моєму арсеналі й інші торговельні системи, які приносили прибутки протягом певного часу, за однією з них я також відкривав свого часу ПАММ-рахунок в компанії InstaForex https://www.forexdengi.com/threads/36440-2050767-julydare?p=5616512.

10. Додаткова інформація: Моніторинг рахунку https://www.myfxbook.com/members/fla...t-pamm/2242408.
    Розглядаю можливість відкрити захищену паролем оферту з індивідуальними умовами для інвесторів з нашого форуму (тих, хто на форумі вже більше року). Пропозиції (яку суму і на яких умовах ви готові інвестувати) пишіть в приватні повідомлення.
    Вставлю рефкод агента в посилання на початку теми і в моєму підписі тому, хто зголоситься бути моїм генеральним агентом і відкриє теми про мій рахунок на більш ніж 5-и активних форекс форумах. Посилання на теми присилайте мені в приватні повідомлення.

Прибутковість

вересень 2017: +3%
    жовтень 2017: ...
    Перед тим, як писати на форумі, ознайомтесь з Правилами форуму.
    Зараз я торгую тут: FXOpen
    Цитувати Цитувати

2. Наступні 3 користувачів подякували bvn за цей корисний допис:

Afdaser (12-10-2017),Vergius (11-10-2017),WilsonPayne (11-10-2017)

Початківець
    Створено
    серпень 2015
    Дописи
    143
    Подякував
    58
    72 Подяк в 53 Дописах
    Посилання не працюють(
    Цитувати Цитувати

Адміністратор Аватар bvn
    Створено
    липень 2014
    Місце
    Полтава, Україна
    Дописи
    2,678
    Подякував
    1,659
    1,353 Подяк в 762 Дописах
    Автор Теми

Quote Написав Afdaser Перегляд Допису
    Посилання не працюють(
    Вибачте, поточніть, які саме посилання не працюють? В нас на форумі чи у FXOpen? І що відбувається натомість? Бо я тільки-но перевірив усі посилання, в мене працюють.

PS: Бажано в приватні повідомлення, щоб не засмічувати тему. Дякую.
    Перед тим, як писати на форумі, ознайомтесь з Правилами форуму.
    Зараз я торгую тут: FXOpen
    Цитувати Цитувати

Початківець
    Створено
    серпень 2015
    Дописи
    143
    Подякував
    58
    72 Подяк в 53 Дописах
    так, вже все ок.
    Цитувати Цитувати

6. Наступні користувачі подякували Afdaser за цей корисний допис:

bvn (13-10-2017)

Інформація про Тему

Users Browsing this Thread

Зараз 1 відвідувачів переглядають цю тему. (0 користувачів і 1 гостей)

Мітки для цієї Теми

Права у Розділі

• Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете писати відповіді
  • Ви не можете робити вкладення
  • Ви не можете правити ваші дописи
  •