Результати з 1 по 10 із 10

Тема: LiveCoin - біржа криптовалют.

 1. #1
  Професіонал Аватар Атол
  Створено
  вересень 2014
  Місце
  місто на Дніпрі)
  Дописи
  1,136
  Подякував
  320
  277 Подяк в 187 Дописах

  LiveCoin - біржа криптовалют.

  Біржа криптовалюти Livecoin

  Цифрові валюти все глибше проникають в різні сфери людської діяльності. Рядові громадяни поки можуть цього не помічати, але процес рухається, причому досить стрімко. Але, вже сформувалося величезне співтовариство, представники якого не проти спробувати попрацювати з різними монетами, а при можливості ще й отримати від цього прибуток. Це призвело до появи всіляких ФОРКОМ Bitcoin (альткоінов), а також різних платформ, на яких їх можна продавати і купувати.

  Біржа Livecoin - одна з таких майданчиків. Це одна з найпопулярніших кріптовалютних бірж у всьому світі. У тому числі біржа дуже популярна серед користувачів з країн СНД. Це дуже вагома перевага, особливо важливе для початківців трейдерів.

  Кріптобіржа Livecoin підходить як професійним трейдерам, так і початківцям користувачам, які тільки розпочинають освоєння нового ринку. Відрізняється зручним інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом, практичністю, широким набором можливостей і досить вигідними умовами роботи з цифровими валютами.

  Платформа запущена в 2014 році, а особливу увагу початку до себе залучати навесні 2015 року. Команда проекту ще на етапі розробки усвідомлювала, що вихід на ринок буде досить складним, оскільки саме в цей період з'явилася величезна кількість всіляких кріптовалютних бірж. Конкуренція в галузі сильно зросла практично моментально. Розробники і засновники усвідомлювали даний фактор, тому вирішили представити свій продукт спільноті в два етапи.

  Спочатку майданчик стала доступною для обмеженої аудиторії в рамках Private Preview. Випробувати нову платформу запропонували досвідченим трейдерам і інвесторам, які на основі своїх знань і умінь могли об'єктивно оцінити платформу. Щоб стимулювати представників спільноти, зацікавити їх в новій платформі, команда проекту запропонувала досить вигідні умови трейдерам.

  Професійні представники ринку, об'єктивно оцінюють роботу сервісу, які висувають власні пропозиції та зауваження, отримували за свою роботу реальне фінансове винагороду. Трейдерам, експертів та аналітиків пропонувалося по $ 100 на їх біржової аккаунт. Цими коштами можна було розпоряджатися, як завгодно, торгувати або виводити. Крім того, таким користувачам на півроку була надана знижена комісія на всі операції в рамках платформи - всього 0,05%. Була організована пряма зворотний зв'язок з командою проекту, щоб трейдери могли вносити свої пропозиції, а розробники, при необхідності, швидко їх впроваджували.

  В рамках наступного етапу платформа стала відкрита для всіх бажаючих. По суті, з цього моменту торгова площадка стала повноцінно працювати. Але, при цьому, розробники продовжили активний розвиток, впроваджували і покращували функціонал. З'явилася підтримка більшої кількості цифрових монет. Тривало спілкування команди з аудиторією, з метою подальшого вдосконалення сервісу. Подібної концепції адміністрація дотримується і до цього дня. Про це свідчить, як мінімум, збільшення кількості торгових пар до більш, ніж 180, хоча на момент запуску їх було всього 9.

  Торгівля на біржі

  Торговий майданчик орієнтується на трейдерів та інвесторів з різних країн. Про це свідчить, зокрема, локалізація інтерфейсу під наступні мови:

  індонезійська
  португальська
  турецька
  французький
  китайський
  італійська
  іспанська
  англійська
  РФ.


  Торговий майданчик не просто дуже популярний, але, ще й відрізняється хорошою репутацією в кріптовалютном співтоваристві. Останнім часом її популярність збільшилася, що пов'язано, в тому числі, з тим, що сталося з кріптобіржей BTC-e.

  Першими криптовалюта, підтримка яких була реалізована на платформі, були Bitcoin і Litecoin. На даний момент тут можна продавати найрізноманітніші віртуальні валюти, як найбільш затребувані, так і менш відомі.

  У кріптобіржі є власні акаунти для взаємодії з аудиторією в наступних соц. мережах:

  ВКонтакте
  Facebook
  Twitter


  На поточний момент посаду генерального директора кріптовалютной біржі займає Світлана Геллер. Вона ж є одним із засновників компанії.

  Реєстрація на кріптобіржі Livecoin

  Щоб приступити до торгівлі на даній платформі, як і на будь-який інший, необхідно обов'язково пройти процедуру реєстрації.
  Для створення облікового запису необхідно вказати такі дані:

  Логін.
  Пароль (не менше 12 символів з мінімум 1 цифрою і 1 великою літерою).
  E-mail.
  (При наявності) реферальний код.


  На введену електронну пошту прийде код, який необхідно ввести на сайті для завершення реєстрації. У листі також буде посилання, якою можна скористатися, замість коду підтвердження. Майданчик не вимагає обов'язкового проходження процедури верифікації аккаунта. Це є вагомим плюсом для багатьох користувачів.

  Зверніть увагу, при першому вході в створений обліковий запис система зажадає установку PIN-коду. Це необхідно для підвищення безпеки. Код повинен складатися з чотирьох цифр. Постарайтеся не втрачати цей код, оскільки його відновлення платне. Бажано записати всі дані для авторизації на платформі. Відразу після реєстрації бажано налаштувати опції безпеки, щоб захистити профіль від злому, і, відповідно, втрати коштів. Варто обов'язково підключити двухфакторную аутентифікацію і бажано обмежити доступ з чужих IP адрес.

  Процедура верифікації на біржі передбачена, але обов'язковою не є. Її необхідно проходити тільки при необхідності використання банківського переказу для поповнення балансу або виведення коштів. Працювати з фіатной валютою можна і без верифікації, вона необхідна виключно для банківських переказів.

  Поповнення рахунку і виведення коштів

  Торговий майданчик пропонує користувачам різні варіанти поповнення рахунку і виведення коштів з платформи. Це ще раз підтверджує орієнтованість біржі на широку аудиторію з різних країн.

  Для виведення або введення коштів користувачам пропонуються такі варіанти:

  Переклад криптовалюта через гаманці (Bitcoin, Ethereum і інші монети, підтримка яких реалізована на платформі).

  PerfectMoney
  Payeer
  Capitalist
  SEPA
  Wire transfer
  Банківські перекази (потрібно верифікація)


  Реалізована підтримка таких платіжних систем, як QIWI, Яндекс.Деньги, ADVCash і інших, що є особливо актуальним для користувачів з країн СНД.

  Комісійний збір за введення і виведення залежить від обраної користувачем платіжної системи і може варіюватися від 0% до 9%. Детальна інформація по способам поповнення рахунку і виведення коштів з платформи, тарифами і комісійним зборам представлена ​​на сторінці «Тарифи і ліміти» сайту торгового майданчика.

  Також можна використовувати ваучери для поповнення балансу і виведення коштів.

  Такі операції здійснюються, за допомогою наступних обмінних сервісів:

  Newline.
  24XBTC.
  Банкомат.
  Megachange.
  Money-change.
  Bitcoin-obmen.


  Операції введення / виведення проводиться через розділ «БАЛАНС». Біля обраної валюти необхідно натиснути кнопку «ПОПОВНЕННЯ», щоб поповнити рахунок, або «ВИСНОВОК», щоб вивести кошти. Крім всіх торгованих криптовалюта, користувачам також доступні наступні фіатние валюти: долар США, євро та ін.

  На цій же сторінці можна ввести код ваучера. Натиснувши на відповідну кнопку, відкриється вікно з вибором платіжних систем для твору транзакції. При поповненні з кріптовалютного гаманця з'явиться вікно з адресою для твору перекладу. При виведенні криптовалюта досить просто ввести суму і адреса особистого гаманця. Також користувачі мають можливість випуску власних ваучерів.

  Торгівля на платформі Livecoin

  Після введення коштів на платформу можна безпосередньо переходити до торгівлі. Але, попередньо рекомендується вивчити особливості нарахування біржових комісій, щоб уникнути неприємних несподіванок. Для придбання або продажу монет необхідно відкрити розділ «Торгівля». На сторінці буде виведений графік торгової пари.

  За замовчуванням виводиться пара BTC / USD. У блоці зліва виводиться весь перелік доступних трейдерам валютних пар. На платформі реалізовано дуже багато напрямків торгів. Найбільшою популярністю користуються монети: BTC, ETH, XRM, DASH і LTC. На кріптобірже реалізована підтримка понад 180 валютних пар, що досить немало.

  Популярні криптовалюта, які торгуються на біржі Livecoin

  На кріптобірже реалізована підтримка дуже великої кількості монет, як найбільш затребуваних, так і досить рідкісних, в тому числі, випущених в ході успішних ICO.

  З найбільш популярних криптовалюта на торговому майданчику присутні:

  EOS
  OmiseGO
  Monero
  Bitcoin Cash
  Ethereum
  Qtum
  Dash
  Bitcoin
  Litecoin
  BitConnect
  NEO
  NEM
  Lisk
  Karbowanec

  Також на даній біржі можливо відкрити гаманці на всі криптовалюти які тьільке є в торгівлі даної біржіLivecoin

  Реєстрація на Біржі Livecoin
  Цитувати Цитувати

 2. #2
  Головний модератор
  Створено
  вересень 2014
  Дописи
  1,687
  Подякував
  500
  516 Подяк в 403 Дописах
  Атол, як давно ви працюєте з цією біржею?
  Цитувати Цитувати

 3. #3
  Професіонал Аватар Атол
  Створено
  вересень 2014
  Місце
  місто на Дніпрі)
  Дописи
  1,136
  Подякував
  320
  277 Подяк в 187 Дописах
  Автор Теми

  Quote Написав WilsonPayne Перегляд Допису
  Атол, як давно ви працюєте з цією біржею?
  та не памятаю місяців 2-3 а що з нею не так? кошти вже зараховував і виводив на інші гаманці. та і деяку валюту зберігаю там в гаманцях.
  Цитувати Цитувати

 4. #4
  Головний модератор
  Створено
  вересень 2014
  Дописи
  1,687
  Подякував
  500
  516 Подяк в 403 Дописах
  вивід в фіатні валюти є?
  Цитувати Цитувати

 5. #5
  Професіонал Аватар Атол
  Створено
  вересень 2014
  Місце
  місто на Дніпрі)
  Дописи
  1,136
  Подякував
  320
  277 Подяк в 187 Дописах
  Автор Теми

  Quote Написав WilsonPayne Перегляд Допису
  вивід в фіатні валюти є?
  вибачаюсь не зрозумів вашого питання, я іще не такий досвідчений в цих криптовалютах. приклад приведіть.
  Взагаліто краще зарееструватись і вже в своему кабінеті глянути в розділі Баланс там буде вказано куча валют а чеб створити іх гаманець справа потрібно нажати ПОПОВНЕННЯ і сгенерувати свій гаманець там же і кнопка ВИВІД нажавши на яку ви можете переглянути комісію яку бере біржа по тій чи іншій валюті.
  Цитувати Цитувати

 6. #6
  Головний модератор
  Створено
  вересень 2014
  Дописи
  1,687
  Подякував
  500
  516 Подяк в 403 Дописах
  фіатні гроші це гроші, цінність яких встановлюється державою. фактично вони нічим не забезпечені, крім довіри до них користувачів. нас цікавить в першу чергу, вивід в гривню, звичайно. або в долар чи євро.
  Цитувати Цитувати

 7. #7
  Професіонал Аватар Атол
  Створено
  вересень 2014
  Місце
  місто на Дніпрі)
  Дописи
  1,136
  Подякував
  320
  277 Подяк в 187 Дописах
  Автор Теми

  Quote Написав WilsonPayne Перегляд Допису
  в гривню, звичайно. або в долар чи євро.
  тільки такі
  Баланс фиатных средств

  USD 0 0 0
  EUR 0 0 0
  RUR

  Quote Написав WilsonPayne Перегляд Допису
  або в долар чи євро.
  тільки як ви будете виводить на долари Євро якщо у нас тільки гривні ходять))?
  Цитувати Цитувати

 8. #8
  Професіонал Аватар Атол
  Створено
  вересень 2014
  Місце
  місто на Дніпрі)
  Дописи
  1,136
  Подякував
  320
  277 Подяк в 187 Дописах
  Автор Теми

  наразі на біржу добавлено буже багато найменувань криптовалюти для торгівлі
  Цитувати Цитувати

 9. #9
  Професіонал Аватар Атол
  Створено
  вересень 2014
  Місце
  місто на Дніпрі)
  Дописи
  1,136
  Подякував
  320
  277 Подяк в 187 Дописах
  Автор Теми

  КОНКУРС ПО ECOREAL

  Шановні клієнти, розробники токена ECOREAL запрошують вас взяти участь у конкурсі з цінними призами.

  Початок: 17 листопад 2018
  Закінчення: 7 грудень 2018

  100 найактивніших учасників, які торгують в парах ECOREAL / BTC і ECOREAL / ETH, розділять між собою призовий фонд на загальну суму 150000 ECOREAL. Переможці отримають винагороду у вигляді токенов ECOREAL, нарахованих на ваші рахунки в Livecoin. Кількість призових місць дорівнює 100.

  Нижче ви можете ознайомитися з таблицею призових місць і розміром призів:

  1 місце 50000 ECOREAL
  2 місце 25000 ECOREAL
  3 місце 15000 ECOREAL
  4 місце 10000 ECOREAL
  5 місце 7500 ECOREAL
  6 місце 5000 ECOREAL
  7 місце 2500 ECOREAL
  8 місцями 1500 ECOREAL
  9 1000 ECOREAL
  10 місце 500 ECOREAL
  11-50 400 ECOREAL
  51-100 місця 320 ECOREAL
  Цитувати Цитувати

 10. #10
  Професіонал Аватар Атол
  Створено
  вересень 2014
  Місце
  місто на Дніпрі)
  Дописи
  1,136
  Подякував
  320
  277 Подяк в 187 Дописах
  Автор Теми

  народ хтось торгує на цій біржі? хтось може підсказати де у мене взялись в кошельку ці BitTorrent ?))
  Цитувати Цитувати

Інформація про Тему

Users Browsing this Thread

Зараз 1 відвідувачів переглядають цю тему. (0 користувачів і 1 гостей)

Мітки для цієї Теми

Права у Розділі

 • Ви не можете створювати нові теми
 • Ви не можете писати відповіді
 • Ви не можете робити вкладення
 • Ви не можете правити ваші дописи
 •