Результати з 1 по 2 із 2

Тема: 5 DOGE за реєстрацію на криптобіржі LiveCoin.net

Досвідчений Аватар Атол
    Створено
    вересень 2014
    Місце
    місто на Дніпрі)
    Дописи
    981
    Подякував
    284
    231 Подяк в 157 Дописах

Пізнавально 5 DOGE за реєстрацію на криптобіржі LiveCoin.net

Акція 5 DOGE за реєстрацію на криптобіржі LiveCoin тема тут на Форумі: LiveCoin - біржа криптовалют.

Порядок дій:

1. Зареєструватися на криптобіржі за посиланям LiveCoin або через перехід з теми форума LiveCoin - біржа криптовалют.;
    2. Після реєстрації зазначити тут в темі ваш реферальний код (він знаходиться у вашому кабінеті в розділі Реферальна програма в самому низу), під час реєстрації вказати мій реферальний код: Livecoin-nHwQ2bJq;
    3. Вказати тут в темі свій гаманець DOGE ( створити його можна в розділі Баланс, всписку найти валюту DOGE та навпроти неї нажати кнопку ПОПОВНЕННЯ нажати її та сгенерувати адрес, скопіювати) мій ДОДЖ гаманець має такий адрес DT3F7HYjhFv19jmM7gf8YHEXvbki75Kd2e.
    Мною вам буде вислано 7 DOGE, 2 DOGE візьметься сервісом як комісія 5 DOGE поступе вам на гаманець.

Умови конкурсу: ви повині мати на цьому форумі мінімум 10 дописів, та бути моїм рефералом, під час реєстрації вказати мій реферальний код Livecoin-nHwQ2bJq Кошти будуть нараховані 10-м першим рефералам які вкажуть свій код в даній темі (Акція покищо для перших 10 далі можливо буде продовжена, слідкуйте за оновленнями).

Прийняти участь у акції Реєстрація на криптобіржі LiveCoin
    Цитувати Цитувати

Досвідчений Аватар Атол
    Створено
    вересень 2014
    Місце
    місто на Дніпрі)
    Дописи
    981
    Подякував
    284
    231 Подяк в 157 Дописах
    Автор Теми

Винагорода за реєстрацію збільшено до 50 DOGE за реєстрацію на криптобіржі LiveCoin
    Цитувати Цитувати

Інформація про Тему

Users Browsing this Thread

Зараз 1 відвідувачів переглядають цю тему. (0 користувачів і 1 гостей)

Мітки для цієї Теми

Права у Розділі

• Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете писати відповіді
  • Ви не можете робити вкладення
  • Ви не можете правити ваші дописи
  •