Сторінка 3 з 3 ПочатокПочаток 123
Результати з 21 по 29 із 29

Тема: Україна - Крим

Обізнаний Аватар zima
    Створено
    вересень 2014
    Дописи
    450
    Подякував
    81
    102 Подяк в 86 Дописах
    Автор Теми

Quote Написав bvn Перегляд Допису
    До речі Україна висилає 13 російських дипломатів: всі подробиці
    показуха!
    тим часом продовжуэ цинично брати газ, та вугiля.
    та багато iншого, тут не буду постити простиню, самотужки все знайдете у гуглi, чi яндексi, а нi, яндексом, мабудь, принципово не користуэтесь.)
    не треба бути тикими лiцемiрами!
    $$$ FREEBITCOIN - виграй до 0.01BTC $$$ Ripple-кран - ВАЛЮТА МАЙБУТНЬОГО, виграй до 244XRP!!! $$$
    Цитувати Цитувати

Професіонал Аватар Атол
    Створено
    вересень 2014
    Місце
    місто на Дніпрі)
    Дописи
    1,005
    Подякував
    297
    239 Подяк в 163 Дописах
    пацани ну не начинайте ви хоть тут! адміни ... ну кругом уже ця політика як вона достала во всих пабліках в чатах криптовалюти навіть там! ...
    Цитувати Цитувати

Обізнаний Аватар zima
    Створено
    вересень 2014
    Дописи
    450
    Подякував
    81
    102 Подяк в 86 Дописах
    Автор Теми

Атол, так я просив закрити тему, але проiгорили.
    мадудь цiкаво комусь, iнодi кидати гiмно на пропелер.)))
    $$$ FREEBITCOIN - виграй до 0.01BTC $$$ Ripple-кран - ВАЛЮТА МАЙБУТНЬОГО, виграй до 244XRP!!! $$$
    Цитувати Цитувати

Модератор Аватар smychnyk
    Створено
    вересень 2015
    Місце
    Дрогобич
    Дописи
    602
    Подякував
    223
    456 Подяк в 255 Дописах
    Quote Написав Атол Перегляд Допису
    народ навіщо ви сюди політику всунули, ...
    Так а віджаття Крима парашою, війна на Донбасі це не політика? Це 100% політична пропаганда, котра велась ще за довго до 2014 року.
    Українську армію свідомо знищували і остатки техніки продавали, щоб не було опору в майбутньому. А бити на сполох треба було ще в 2008 році, коли параша на Грузію полізла! Тільки всі керувались приказкою, моя хата скраю! З парашою при хуйлі хати скраю не буде ні в кого. Британці це те ж тепер відчули!
    Українців між собою стравлювали, особливо на ґрунті мови (мені зразу пригадуються банери яника в Криму, де він перед виборами обіцяв їм російську другою державною мовою). Постійно казали, що східняки інші за тих бандерівців!
    По великому рахунку всім пофік з якої він частини України.
    Простих людей цікавить тільки одно, як забезпечити свою сім'ю і жити достойно!
    Ні одна влада в Україні не змогла дати людям цього, що вони насправді потребують. Ось коли така влада з'явиться, тоді всі ті бабки, які хотіли померти на "родіні" будуть проситись назад в Україну, де буде пенсія в раз 10 більша, ніж в мордорі (звісно якщо до того моменту не помруть)!

П.С. на наступних виборах треба голосувати за молодих політиків тому що якщо не вони щось поміняють в тій країні, то я не знаю чи сам доживу до реальних змін в кращу сторону для всіх простих людей.
    Цитувати Цитувати

5. Наступні 2 користувачів подякували smychnyk за цей корисний допис:

bvn (28-03-2018),Атол (29-03-2018)

Обізнаний Аватар zima
    Створено
    вересень 2014
    Дописи
    450
    Подякував
    81
    102 Подяк в 86 Дописах
    Автор Теми

Quote Написав smychnyk Перегляд Допису
    Простих людей цікавить тільки одно, як забезпечити свою сім'ю і жити достойно!
    золотi слова!

Ось коли така влада з'явиться, тоді всі ті бабки, які хотіли померти на "родіні" будуть проситись назад в Україну, де буде пенсія в раз 10 більша, ніж в мордорі (звісно якщо до того моменту не помруть)!
    не смешить!))
    не буде цього нi коли!
    так як i у роСii!
    тому що, не цiкаво владi щоб люди жили гiдно!
    Цитувати Цитувати

Професіонал Аватар Атол
    Створено
    вересень 2014
    Місце
    місто на Дніпрі)
    Дописи
    1,005
    Подякував
    297
    239 Подяк в 163 Дописах
    Quote Написав zima Перегляд Допису
    Атол, так я просив закрити тему, але проiгорили.
    мадудь цiкаво комусь, iнодi кидати гiмно на пропелер.)))
    Тю млін так виж самі цю тему начали!
    Цитувати Цитувати

Обізнаний Аватар zima
    Створено
    вересень 2014
    Дописи
    450
    Подякував
    81
    102 Подяк в 86 Дописах
    Автор Теми

Атол, читайте уважно - http://forexforum.com.ua/showthread....ll=1#post14853
    Цитувати Цитувати

Професіонал Аватар Атол
    Створено
    вересень 2014
    Місце
    місто на Дніпрі)
    Дописи
    1,005
    Подякував
    297
    239 Подяк в 163 Дописах
    хочу раз і назавжди зрозуміти - з ким i за що воює Україна
    якщо ви в початку теми задаєте таке питання то які можуть бути далі розмови з вами? чи ви ждете пока фашиська росія зі своім уже теперь царем почала глобальну війну? те вела світ в ядерний апокаліпсис?!!!

війна на Донбасі це не політика? Це 100% політична пропаганда, котра велась ще за довго до 2014 року.
    Українську армію свідомо знищували і остатки техніки продавали, щоб не було опору в майбутньому.
    повнітью з вами згіден наш ворог це росія була і нажаль буде! і поки там при владі хунта і кгб там не буде демократіі там буде советчина агресія і ненависть!

П.С. на наступних виборах треба голосувати за молодих політиків тому що якщо не вони щось поміняють в тій країні,
    я завжди голосував і буду голосувати за націоналістів! в частності за представників Свободи! всі інші комунятьські проросійські абож тупо барижні партії!

не смешить!))
    чому в Америці це так? щому так в Англії в ЕС? в Австралії? чому тільки срака в росіі і в тих країнах які вона окуповувала? які досих пір від російського гімна не можуть відмитись? Після радянського сракоюзу нормальні страни лише Литва Латвія Єстонія які відмилися від окіпації фашиської росії! всі інши страни це бидло! да бидло під гнітом раші!.
    Цитувати Цитувати

Обізнаний Аватар zima
    Створено
    вересень 2014
    Дописи
    450
    Подякував
    81
    102 Подяк в 86 Дописах
    Автор Теми

якщо ви в початку теми задаєте таке питання то які можуть бути далі розмови з вами? чи ви ждете пока фашиська росія зі своім уже теперь царем почала глобальну війну? те вела світ в ядерний апокаліпсис?!!!
    а чому у криму повно українських продуктів та iнших товарів?
    Тому що бізнесу насрати на політику, гроші не пахнуть.
    розкажіть це своїм бізнесменам, які прут в крим, через ростов, майонез, плитку керамічну та інше!
    навіщо ви годуєте ворогів?)
    повнітью з вами згіден наш ворог це росія була і нажаль буде! і поки там при владі хунта і кгб там не буде демократіі там буде советчина агресія і ненависть!
    свiдомий?) це клиника!
    чому в Америці це так? щому так в Англії в ЕС? в Австралії? чому тільки срака в росіі і в тих країнах які вона окуповувала? які досих пір від російського гімна не можуть відмитись? Після радянського сракоюзу нормальні страни лише Литва Латвія Єстонія які відмилися від окіпації фашиської росії! всі інши страни це бидло! да бидло під гнітом раші!.
    а скажіть, лего навалювати на інших свої проблеми?)
    всі українські політики це агенти кремля, я вам по секрету скажу.)
    я знаю, просто повірте!)
    Цитувати Цитувати

Інформація про Тему

Users Browsing this Thread

Зараз 1 відвідувачів переглядають цю тему. (0 користувачів і 1 гостей)

Права у Розділі

• Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете писати відповіді
  • Ви не можете робити вкладення
  • Ви не можете правити ваші дописи
  •