Сторінка 1 з 4 123 ... КінецьКінець
Результати з 1 по 10 із 36

Тема: Україна - Крим

Обізнаний Аватар zima
    Створено
    вересень 2014
    Дописи
    450
    Подякував
    81
    102 Подяк в 86 Дописах

Україна - Крим

хочу раз і назавжди зрозуміти - з ким i за що воює Україна і Крим?
    в темі вітається будь-які висловлювання, думки та побажання.
    само собою без образ.
    Цитувати Цитувати

Адміністратор Аватар bvn
    Створено
    липень 2014
    Місце
    Полтава, Україна
    Дописи
    2,894
    Подякував
    1,767
    1,444 Подяк в 827 Дописах
    Я не знаю чи воює Крим, бо нічого не чув про якийсь партизанський опір, який, на мій погляд, мав би бути, хоча це ніяк не змінює того факту, що Крим окуповано і анексовано російською федерацією, що є фактом військової агресії з її боку по відношенню до України і порушенням міжнародного права, та суперечить декільком угодам, що були укладені між рф та Україною, наприклад: Договір про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією та так званий Будапештський меморандум. Якби я був юрист, то можливо знайшов би й ще декілька, але й цього досить.

Я не знаю, що ще додати. Хіба що кілька відео роликів, які доводять, що це була таки військова агресія, а не якесь там волевиявлення. Щодо останнього, в будь-якому разі таке "волевиявлення" було незаконним, оскільки воно проводилось всупереч українському законодавству. А далі дивіться, якщо ви за 4 роки досі не бачили.

Так вони прилетіли:

Так вони захоплювали Раду міністрів:

Так вони блокували аеропорт:

(продовження нижче)
    Перед тим, як писати на форумі, ознайомтесь з Правилами форуму.
    Зараз я торгую тут: FXOpen Мій ПАММ-рахунок чекає на Ваші інвестиції: DTWT
    Цитувати Цитувати

3. Наступні 3 користувачів подякували bvn за цей корисний допис:

kit (03-02-2018),Vergius (02-02-2018),Атол (02-02-2018)

Адміністратор Аватар bvn
    Створено
    липень 2014
    Місце
    Полтава, Україна
    Дописи
    2,894
    Подякував
    1,767
    Так вони блокували наші військові частини:

(продовження нижче)
    Цитувати Цитувати

5. Наступні 2 користувачів подякували bvn за цей корисний допис:

Vergius (02-02-2018),Атол (02-02-2018)

Адміністратор Аватар bvn
    Створено
    липень 2014
    Місце
    Полтава, Україна
    Дописи
    2,894
    Подякував
    1,767
    Так вони штурмували наші військові частини:

(продовження нижче)
    Цитувати Цитувати

7. Наступні 2 користувачів подякували bvn за цей корисний допис:

Адміністратор Аватар bvn
    Створено
    липень 2014
    Місце
    Полтава, Україна
    Дописи
    2,894
    Подякував
    1,767

Міф про так зване "безкровне повернення" Криму:

Ну і така підбірка (зараз складно знайти все те відео, що я спостерігав у 14-му, деякі кадри попадаються лише у таких нарізках):

(продовження нижче)
    Цитувати Цитувати

9. Наступні 2 користувачів подякували bvn за цей корисний допис:

Адміністратор Аватар bvn
    Створено
    липень 2014
    Місце
    Полтава, Україна
    Дописи
    2,894
    Подякував
    1,767
    Ось терорист гіркін ("стрєлков") зізнається у захваті Криму:

Ось Ху№ло зізнається у захваті Криму:

(якщо є сумніви, знайдіть самі фільм "Крым. Путь на Родину").

Що ще додати? Те що такого відео тисячі, в тому числі й залитого в мережу безпосередньо в дні, коли ці події відбувалися (я дуже уважно стежив за ними, тому бачив все, що там відбувалося). Кому за 4 роки не вистачило часу чи розуму, чи не знаю чого, щоб переконатися, що Крим було захоплено силовим методом, ну я навіть не знаю, що я можу порадити таким людям... цензурних слів не вистачає.

Таку саму підбірку можна зробити і по Донбасу, тільки я вже й так витратив кілька годин робочого часу, за що мені не скажуть "дякую" на роботі. Якщо не бути дебілом, можна самому все це знайти і переглянути.

Тож між Україною і росією йде війна. Прямо зараз. Вона дивна і незвична (добре це чи погано, не буду судить), але вона йде. І людей вбивають там не понарошку. І українці ніколи цього не пробачать.

Слава Україні! Смерть окупантам!
    Востаннє редагувалось bvn; 01-02-2018 в 23:47.
    Цитувати Цитувати

11. Наступні 2 користувачів подякували bvn за цей корисний допис:

Обізнаний Аватар zima
    Створено
    вересень 2014
    Дописи
    450
    Подякував
    81
    102 Подяк в 86 Дописах
    Автор Теми

скажіть мені, на Донеччині є Російські війська, Україна воює там. ТАК?
    в Криму є російські війська, так!
    чому Україна не воює в Криму?
    от не можу зрозуміти цього!
    чого ви все на нашу голову переклали ???
    де війська України? чому не ввійшли в Крим і не захистили нас, мирних жителів ???
    Востаннє редагувалось zima; 02-02-2018 в 00:29.
    Цитувати Цитувати

Адміністратор Аватар bvn
    Створено
    липень 2014
    Місце
    Полтава, Україна
    Дописи
    2,894
    Подякував
    1,767
    Quote Написав zima Перегляд Допису
    скажіть мені, на Донеччині є Російські війська, Україна воює там. ТАК?
    Так. Звичайно інформації про сучасний стан в мене менше, ніж то було в 14-му році... чи то сміливців з камерами поменшало, чи то я став менше слідкувати за цим. Я знаю, що великий контингент може й не перебувати постійно на окупованій території, він може зайти при потребі, як це було, наприклад, під час іловайського інциденту. Знаю, що певні куратори, інструктори, весь вищий керівний склад - переважно росіяни, тобто кадрові військові. Про тучу добровольців з забитими пропагандою мізками, про постачання зброї, я вже мовчу. Ось мені сьогодні потрапив на очі такий документ... сам його не перечитував, бо не маю часу, але проглянув по діагоналі - має бути цікаво: Прячась у всех на глазах.
    Общим, відповідь: так.

чому Україна не воює в Криму?
    от не можу зрозуміти цього!
    Хочете відверту відповідь? Не знаю. Я вже писав, що ця війна дивна і незвична, і я не можу однозначно сказати добре це чи погано. Чому саме так чи інакше ведуть себе наші керманичі. Однак, я можу принаймні спробувати це зрозуміти. Як мені здається, Україна уникає прямих зіткнень з (ідентифікованими) російськими військами. Після кількох років розвалу армії, при відсутності достатньої кількості боєздатних частин та при тій кількості зрадників, готових перейти на сторону ворога, імовірно якби Україна відповіла адекватно, так як цього вимають устави та Конституція, то швидше за все росія розпочала б повномаштабне вторгнення, як це було в Грузії і кінець міг би бути приблизно таким самим. Зараз так виглядає наче Україна прийняла "правила гри" і знищує "іхтамнєтов", але не наважується атакувати ті війська, що не маскуються під ополченців. Навіть, коли москалі гатили зі своєї території по нашим позиціям, їм не відповіли... Для мене це дико і не зрозуміло, але я не берусь судити, як воно краще з точки зору тактики та стратегії. Так вже виходить, що наші 40 мільйонів не дуже можуть рипатись проти їхніх 140. Хоча ура-патріоти й кажуть, що сила російської армії значно перебільшена пропагандою. Я в цьому питанні не можу стати чи на один бік, чи на інший, бо я не є військовим експертом. Однак, не забувайте, що і у війні СРСР проти Гітлеровської Германії також спочатку було окуповано велику територію і люди там жили, і не всі ставали на бік німців, навіть, якщо й не йшли партизанити, то принаймні мені було б дивно чути претензії до керівництва країни та Червоної армії, чому їх не захистили... єптить, ну не вистачило сил захистити...

Якщо ви не зрадник і живете з Україною в серці, я можу уявити, як це важко, як доводиться пристосовуватися і виживати, однак оці образи на Україну і не розуміння, чому російський стартап є ворожим, то для мене ніяк не вкладається в голові. От я цього теж ніяк не можу зрозуміти.

чого ви все на нашу голову переклали ???
    Хто "ви"? І що ми (чи я, чи хто) переклали на вашу голову? Тут одно з двох, людина або зрадник, або ні... і не важливо, вона виїхала і воює в ЗСУ на Донбасі, чи просто виїхала, чи залишилась з певних причин і навіть якщо й не партизанить, але принаймні розуміє хто є хто, і не виляє, як отой ган*он з усиком:
    Востаннє редагувалось bvn; 02-02-2018 в 19:59.
    Цитувати Цитувати

14. Наступні користувачі подякували bvn за цей корисний допис:

Vergius (03-02-2018)

Обізнаний Аватар zima
    Створено
    вересень 2014
    Дописи
    450
    Подякував
    81
    102 Подяк в 86 Дописах
    Автор Теми

Quote Написав bvn Перегляд Допису
    Хочете відверту відповідь? Не знаю. Я вже писав, що ця війна дивна і незвична, і я не можу однозначно сказати добре це чи погано.
    але ви, не дивлячiсь на це, все одно дозволяэте собi, однозначно, развiшувати ярликi на людей.
    це дуже по сьогоднiшньому, в дусi ображених на усiх, українців.
    якшо уci цi клоуны при владi в українi, не здатни керувати, та не красти, якшо народ вже втомився вiд брехнi, та злиднів, то приходить чужа армiя, та наводить порядки свої.
    i це не ми цi правила встановили!

Quote Написав bvn Перегляд Допису
    ....але принаймні розуміє хто є хто, і не виляє, як отой ган*он з усиком:
    а це в загалi, неадекват.
    окрiм сили бiльш нi чого, нi ума, нi совiстi.

я би згодився з вами, що я зрадник, коли б не знав, що порошенковi заводи рошен досi працюють у росii.
    а ви все воюэте з простим народом на донечiнi, та кримчан в зрадники записуэте.
    нонсенс!!!
    прокиньтеся вже !!!

(п.с. - нещодавно батьки в будинку ремонт робили.
    вирішили на пiдлогу укласти плитку керамічну, а під неї теплу підлогу.
    вгадайте, звідки плитка?
    дніпропетровська!)
    так що ж це за справи такі, чого ж ви з зрадниками торгові відносини підтримуєте ???
    ось так!)
    Цитувати Цитувати

Адміністратор Аватар bvn
    Створено
    липень 2014
    Місце
    Полтава, Україна
    Дописи
    2,894
    Подякував
    1,767
    приходить чужа армiя, та наводить порядки свої.
    i це не ми цi правила встановили!
    Це якраз не правила, а порушення правил, які називаються міжнародним правом. Якщо в країні правлять мудаки, то громадяни цієї країни можуть вийти на майдан і поставити цих мудаків на місце і навести порядок в країні і це б так і було б, якби в певний момент "братушки" нам не "допомогли", хай би вони всі перевиздихали.

я би згодився з вами, що я зрадник, коли б не знав, що порошенковi заводи рошен досi працюють у росii.
    Логіка звичайного ватніка. Якщо хтось мудак, то і й мені можна бути мудаком. Он США там десь кудись напала, значить і нам можна нападати.

вгадайте, звідки плитка?
    дніпропетровська!)
    Та мені начхати на мудаків, які не мають ні Батьківщини, ні совісті... Я маю власну позицію і відповідаю в першу чергу за себе, а якщо хтось гівно, це ніяк не спонукає мене бути таким самим гівном.

Я в перший рік війни відмовився від улюбленої роботи на форумі, в який вкладав душу... А потім поперла хвиля антиукраїнської пропаганди, яку ніхто не захотів зупиняти і мені не дали цього робити. А знаходитися під керівництвом ярого пропутінського українофоба я взагалі вважаю колабораціонізмом, мені це було гидко, я був змушений вийти з модераторського складу того з'їхавшого з катушок форуму. Фактично, я залишився без доходу і в якийсь момент був на межі жебрацтва, але я не став співпрацювати з агресором, хоча мені по старій пам'яті (оскільки я займався й програмуванням і зареєстрований на біржах фрілансу) ще іноді приходили запрошення на роботу від кацапів, всі вони були послані до біса. Принципово.
    Цитувати Цитувати

17. Наступні користувачі подякували bvn за цей корисний допис:

Vergius (03-02-2018)

Інформація про Тему

Users Browsing this Thread

Зараз 1 відвідувачів переглядають цю тему. (0 користувачів і 1 гостей)

Права у Розділі

• Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете писати відповіді
  • Ви не можете робити вкладення
  • Ви не можете правити ваші дописи
  •