Сторінка 1 з 2 12 КінецьКінець
Результати з 1 по 10 із 11

Тема: Сигнали від smychnyk:standart - mql5.com

Модератор Аватар smychnyk
    Створено
    вересень 2015
    Місце
    Дрогобич
    Дописи
    608
    Подякував
    226
    464 Подяк в 259 Дописах

Сигнали від smychnyk:standart - mql5.com

standart.png

Дата створення: 27.11.2017

Валюта рахунку: USD

Вартість підписки: $30

Опис системи: Ручна торгівля з використанням паттернів Price Action для входу і виходу з ринку.

ММ і ризики: Кожний вхід в ринок має обов'язковий стоп. Так як на даний момент використовується мікролот 0.01, то є можливість ставити дальні стопи при мінімальних ризиках на депозит.

Загальний ризик в місяць 20%, але стараюсь навіть не перевищувати показника в 10%. При цьому дохід не обмежую, все залежить від інтенсивності руху по торгуючій парі.

Керуючий: Власний сигнал. Регулярно проходжу різноманітні відбори і конкурси. Останні 3 роки торгую на ринку кожен тиждень.

Контакт: Запитання краще задавати на цьому форумі.

Інші рахунки: Маю ще один публічний рахунок в ICE FX.

Зацікавленим в підписці на даний момент раджу просто спостерігати хоча б місяць часу.

Торгівля ведеться більше середньо строкова тому різниця в виконанні відкладених ордерів у різних брокерів важливої ролі не буде грати.

Рахунок почав вести з 940 доларів (уже при збитку практично в -10%).
    Востаннє редагувалось smychnyk; 12-02-2018 в 12:09.
    Цитувати Цитувати

2. Наступні 4 користувачів подякували smychnyk за цей корисний допис:

aleks (12-02-2018),bvn (12-02-2018),Vergius (12-02-2018),WilsonPayne (12-02-2018)

Створено
    вересень 2015
    Місце
    Дрогобич
    Дописи
    608
    Подякував
    226
    464 Подяк в 259 Дописах
    Автор Теми

Новий лінк на сигнали - ось.

З попереднім так званим "інвестором" стосунки не склались. Суть стояла в тому, щоб я при мінімальній просадці вивів рахунок в плюс. Дальше він обіцяв докинути ще 2к, щоб попасти в основний індекс памм рахунків.
    Як виявилось - людина не більший інвестор чим я. Він звичайний, якби то по делікатніше сказати балабол! В кінцевому рахунку я за стільки місяців торгівлі не отримав ні копійки.
    Тоді вирішив підняти ризик і вернути йому рахунок з тою сумою, яка була на момент мого підключення. Хоча мені знайомі казали взагалі злити в ноль (той інвестор типа з рашки), але я вирішив цього не робити.

Дальше ще цікавіше. В перших числах березня почав глючити приватбанк. Я хотів закинути 100 доларів в альпарі. Так як мені смс з підтвердженням не приходила, то прийшлось пробувати кілька раз.

Через тиждень я захожу в аккаунт і спостерігаю суму більшу 1к доларів. Вивести звісно її не можу. Зате створив два різних памм рахунки (з великим ризиком і просадкою і з малим).

Але і прибуток я вивести не можу так як вони аж тепер побачили, що стався технічний збій. Тепер щоб мені вивести, треба спочатку ввести. Плюс в тому, що вони гроші поки не списують і дали мені змогу торгувати.

Моя ціль, зробити 100%, закинути 1к і зразу прибуток вивести.
    Цитувати Цитувати

4. Наступні користувачі подякували smychnyk за цей корисний допис:

aleks (27-03-2018)

Зацікавлений
    Створено
    лютий 2017
    Дописи
    44
    Подякував
    72
    48 Подяк в 27 Дописах
    " Інвестор" з WM форуму? Вони там чудять не по дитячому)). Запустили новий проект. Веселі хлопці з веселими задумками. Нові Мавроді)))
    Цитувати Цитувати

Створено
    вересень 2015
    Місце
    Дрогобич
    Дописи
    608
    Подякував
    226
    464 Подяк в 259 Дописах
    Автор Теми

Quote Написав aleks Перегляд Допису
    " Інвестор" з WM форуму? Вони там чудять не по дитячому)). Запустили новий проект. Веселі хлопці з веселими задумками. Нові Мавроді)))
    Ага Один Мавроді вчора помер, а на зміну йому приходять інші.
    Цитувати Цитувати

7. Наступні користувачі подякували smychnyk за цей корисний допис:

bvn (27-03-2018)

Створено
    вересень 2015
    Місце
    Дрогобич
    Дописи
    608
    Подякував
    226
    464 Подяк в 259 Дописах
    Автор Теми

Ну що ж! За півтора роки роботи з сервісом mql5 є перший результат.
    Точніше перший підписник на сигнал з Австралії (напевне це доля так як це моя дитяча мрія - відвідати цю країну).

Хочу поділитись, як я там пробую набрати необхідну кількість підписників. Робота не важка, але рутинна і дотошна.

Перше, чим я зайнявся так це почав додавати в друзі усіх людей, котрі залишали відгуки на торгові сигнали. Логічно припустити якщо вони вже підписувались, то як мінімум знайомі з цією системою.

Також для всіх друзів в профілі, кожен мій опублікований сигнал чи правки по ньому відображаються в ленті новин, як в соц. мережах.

Дальше я просто почав відкривати сигнали і залишати в своєму профілі тільки закриті в плюс рахунки на своїй сторінці (правду кажучи за цей час і злитих особо не було, тфу-тфу-тфу тук-тук-тук).

В мене сигнал коштує 30 доларів на місяць (з цих грошей чистими я зможу вивести 24 долари). Сума блокується на час підписки, тобто на цілий місяць з моменту підписки + 7 днів після закінчення ~37-38 днів.

Гроші можуть не виплати тільки в випадку закриття в цей період торгового сигналу. Якщо підписник сам відмовиться від копіювання угод, то йому гроші не повертаються.

Ще як варіант, я думаю перший рік треба максимально підняти дохідність. При цьому не перевищити -50% по просадці. При високому доході спочатку по сигналі будуть застереження і він не попаде в рейтинг, але потім (з наступного року) можна розраховувати на хорошу позицію в рейтингу.

Плюс свої підписники завжди знайдуться, особливо любителі отримувати по ....% в місяць, в залежності від сили тренду.
    Востаннє редагувалось smychnyk; 16-05-2018 в 11:32.
    Цитувати Цитувати

9. Наступні 4 користувачів подякували smychnyk за цей корисний допис:

BorRud (16-05-2018),bvn (19-05-2018),Slavin1 (16-05-2018),WilsonPayne (17-05-2018)

Зацікавлений
    Створено
    грудень 2017
    Дописи
    11
    Подякував
    5
    2 Подяк в 1 Дописі
    Може у Вас є досвід роботи з іншими подібними сервісами? то поділились би знаннями. Дякую.
    Цитувати Цитувати

Зацікавлений Аватар BorRud
    Створено
    червень 2016
    Місце
    Литва
    Дописи
    28
    Подякував
    99
    41 Подяк в 23 Дописах
    Чого, чого ... а друзів у тебе набралось аж пів тисячі.
    Якби кожен скинувся по баксу, то був би добрий депозит

Хто достатньо божевільний, наполегливо йти до мети - мету досягає.
    Цитувати Цитувати

12. Наступні користувачі подякували BorRud за цей корисний допис:

smychnyk (21-05-2018)

Зацікавлений
    Створено
    грудень 2017
    Дописи
    11
    Подякував
    5
    2 Подяк в 1 Дописі
    Дивлюсь у вашого сигнала вже два підписчика ,а от коштів підписантів нуль як це ?
    Цитувати Цитувати

Створено
    вересень 2015
    Місце
    Дрогобич
    Дописи
    608
    Подякував
    226
    464 Подяк в 259 Дописах
    Автор Теми

Quote Написав Slavin1 Перегляд Допису
    Дивлюсь у вашого сигнала вже два підписчика ,а от коштів підписантів нуль як це ?
    Оцього я сам не розумію. Якісь збої в системі напевно. Спочатку писало, що перший підписник з Австралії і його капітал в 2к. Тепер два підписники (визначає їх, як з США і Китаю) і їх кошти не відображаються. Попробую звернутись в технічну службу підтримки і вияснити.
    Цитувати Цитувати

15. Наступні користувачі подякували smychnyk за цей корисний допис:

Slavin1 (21-05-2018)

Створено
    вересень 2015
    Місце
    Дрогобич
    Дописи
    608
    Подякував
    226
    464 Подяк в 259 Дописах
    Автор Теми

Отримав відповідь від технічної підтримки:

У коштах передплатників відображається тільки інформація з реальних рахунків, якщо підписка здійснювалася з демо-рахунку, відображається нуль. Географія передплатників визначається на основі IP-адрес. З повагою,...
    Хоча я все-одно не можу зрозуміти. Спочатку по першому підписнику відображався депозит в більше 2к доларів, а потім він пропав. На скільки я розумію підписатись можна тільки 1 раз на 1 рахунок. А виходить, що він підписався спочатку на реальний рахунок, а потім підписку перекинув на демо рахунок. Щось все якось дивно виглядає.
    Цитувати Цитувати

17. Наступні 2 користувачів подякували smychnyk за цей корисний допис:

BorRud (27-05-2018),Slavin1 (21-05-2018)

Інформація про Тему

Users Browsing this Thread

Зараз 1 відвідувачів переглядають цю тему. (0 користувачів і 1 гостей)

Права у Розділі

• Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете писати відповіді
  • Ви не можете робити вкладення
  • Ви не можете правити ваші дописи
  •