Мультимедійна компанія Viuly фокусується на впровадженні криптовалюта в багатомільярдний ринок онлайн-відео.
Viuly- - це децентралізована платформа, заснована на технології блокчейн і працює тільки з користувачами, авторами і рекламодавцями.

Мільярди людей переглядають і обмінюються відео на Ютуб і Вімео. Ютуб має значну частку ринку. Доходи від реклами - це сотні мільйонів доларів. Централізовані сервіси, такі як Вімео забирають більшу частину доходів від реклами, тоді як видавці отримують менше половини, а користувачі при перегляді того чи іншого відеоролика взагалі нічого.

Viuly вірить у створення децентралізованого механізму, грунтуючись на Blockchain для обміну відео для всіх користувачів. Viuly платить 65% прибутку від реклами видавцям відео і 25% користувачам. Це перша платформа, в якій користувачі отримають оплату за перегляд відеороликів.
Через свого децентралізованого характеру, платформа не може вийти з ладу. Вона була розроблена за протоколом IPFS, дозволяючи зберігати відеофайли в розподіленої мережі без центру загального управління. Користувачі, у яких є вільний жорсткий диск, можуть зберігати відео і отримувати за це монетами VIU.

Автори контенту публікують свої ролики, отримують VIU і 65% доходу від реклами. Також автори можуть продавати преміум-контент за VIU.

Viuly генерує прозору і точну статистику, скорочуючи в рази можливість накручувати перегляди. Для неприйнятного контенту (18+), автори отримують попередження, при цьому відео видаляється, а рейтинг користувачів буде зниженийТворці Viuly , революційної децентралізованої платформи для обміну онлайн-відео, де автори отримують винагороду за свій контент, а користувачі отримують винагороду за перегляд відеороликів, повідомили про підключення до мережі Ethereum.

Згідно з даними Ethplorer, токен VIU тепер займає перше місце за кількістю транзакцій в блокчейне Ethereum. Розробники вже продемонстрували працездатність платформи Viuly в формі альфа-версії. Тепер рекламодавці можуть використовувати маркери VIU для трансляції своїх рекламних оголошень, а користувачі можуть переглядати відео і отримувати VIU прямо на свій ETH-гаманець.

Підключення до мережі Ethereum слід за успішним завершенням ICO, в ході якого було продано 458 млн токенов VIU для 900 тисяч учасників. На сьогоднішній день кількість потенційних користувачів становить понад 1 мільйон.

Альфа-версія Viuly була запущена на початку грудня, і тепер платформа налічує понад 40 тисяч щоденних відвідувачів. Зараз токен VIU торгується на Bit-z і Etherdelta. Щоб просувати платформу, Viuly тепер пропонує новим рекламодавцям 100% бонус на будь-яку кількість токенов, витрачених на рекламні пакети.

Умови партнерської програми:
1-й рівень: 50 VIU
2-й рівень: 30 VIU
3-й рівень: 20 VIU

Крім того, користувачі також отримають відсоток від усіх реферальних доходів на платформі у відповідності з наступною ставкою:
1-й рівень: 5%
2-й рівень: 3%
3-й рівень: 2%

Тож реєструємось, вибираємо відео дивимось та заробляємо.
Зареєструватися в Viuly-Відео

Ну впринципі і саме відео, зараз перевіремо https://viuly.io/video/taylor-swift-...642815a8ff68f9