Результати з 1 по 8 із 8

Тема: Домашнє вино

Початківець
    Створено
    серпень 2015
    Дописи
    149
    Подякував
    70
    74 Подяк в 55 Дописах

Допис Домашнє вино

Друзі і знайомі.
    На початку того літа, коли я тільки приїхав знову до себе в Закарпаття, до мами, я знову був захоплений тим, наскільки там добрі люди, чисте повітря, вода. Майже всі мої друзі, родичі з тих країв виробляють вино. В першу чергу для себе, але і можуть його дещо продати. Сподобалось ще те, що до своїх старовинних рецептів, які передаються з покоління в покоління, вони пробують щось нове і досить часто в них це виходить. Для прикладу, того року я вперше спробував домашнє вино з присмаком троянди і воно було неймовірне.

То чому я ділюсь цим?
    А тому, що я вирішив відкрити свій інтернет магазин, через який я хочу продавати найкращі домашні вина Закарпаття, домашній мед, домашні настоянки та Карпатські чаї. В якості продукції я впевнений, бо сам їздив по виноробам і пасічникам, пробував, давав пробувати іншим людям, які в цьому розбираються краще за мене, з них ми вибрали найкращу продукцію, її і буду потроху додавати на сайт.

На цьому моменті на сайті вже можна замовити три види домашнього вина:
    • З сорту винограду “Лідія” напівсухе вино, з витримкою 2 роки.
    • З сорту винограду “Ізабелла“, напівсухе, термін витримки – 8 років.
    • Купаж сортів “Лідія+Кадарка” – напівсухе вино власного виробництва, його вже майже не залишилось, все розпродали.

В планах
    В планах на майбутній місяць додати всі інші види вина та настоянок (їх більше 16 видів), додати домашній мед, який врятував мене від хвороб в цю зиму та карпатські чаї, які набирають стрімкої популярності по Україні. Домовленості всі вже є, залишилось тільки технічно оформити, та зробити хороші фотографії продуктів, знаю як це важливо.

Допоможіть
    В цій всій ідеї немає жадності, немає бажання заробити на цьому якісь мільйони чи щось таке. Майже все що я колись робив – для ідеї. Ідея в цьому всьому моя така: показати, наскільки є хороші люди, хороші продукти, вино, мед, сонце, повітря, гори в Закарпатті. І на цьому етапі мені справді потрібна ваша допомога. Щоб це все почало працювати, потрібно, щоб про сайт заговорили. Тому будь ласка, поділіться посиланням на сайт: https://pyvnytsia.com/.

Ну і звісно можете замовити вино на пробу та вияснити, чому ж таке воно хороше
    Востаннє редагувалось bvn; 21-03-2018 в 19:50. Причина: Виправив лінк
    Цитувати Цитувати

Адміністратор Аватар bvn
    Створено
    липень 2014
    Місце
    Полтава, Україна
    Дописи
    2,810
    Подякував
    1,725
    1,424 Подяк в 812 Дописах
    Afdaser, вай, ну чому воно лише російськомовне?
    Перед тим, як писати на форумі, ознайомтесь з Правилами форуму.
    Зараз я торгую тут: FXOpen Мій ПАММ-рахунок чекає на Ваші інвестиції: DTWT
    Цитувати Цитувати

3. Наступні користувачі подякували bvn за цей корисний допис:

Afdaser (22-03-2018)

Початківець
    Створено
    серпень 2015
    Дописи
    149
    Подякував
    70
    74 Подяк в 55 Дописах
    Автор Теми

Мені теж важко на це дивитись, але такі реалії ринку. Більшість в першу чергу гуглять російською. Мушу під це підлаштовуватись. Але з часом, якщо це все піде, то я обов'язково додам рідну мову на сайт.
    Цитувати Цитувати

Професіонал Аватар Атол
    Створено
    вересень 2014
    Місце
    місто на Дніпрі)
    Дописи
    1,005
    Подякував
    297
    239 Подяк в 163 Дописах
    Нічого собі темка цікава)) а скажіть а якже ви продаєте алкогольний виріб без ліцензії?

Quote Написав Afdaser Перегляд Допису
    А тому, що я вирішив відкрити свій інтернет магазин, через який я хочу продавати найкращі домашні вина Закарпаття, домашній мед, домашні настоянки та Карпатські чаї. В якості продукції я впевнений, бо сам їздив по виноробам і пасічникам, пробував, давав пробувати іншим людям, які в цьому розбираються краще за мене, з них ми вибрали найкращу продукцію, її і буду потроху додавати на сайт.
    доречі розглянте питання щодо розрахунків українською криптовалютою http://forexforum.com.ua/showthread.php?t=1240

Також Карбо спільнота уже розробила інтернет магазин на шквалт АлиЕкспресу (такийже самий принцип) і все анонімно можете товари покищо через них продавати
    https://karbonara.io/ та https://www.karbo.store/

В планах
    відповідно до Закону України "Про державне регулювання виробництва і торгівлі спиртом етиловим, коньячним і плодовим, алкогольними напоями та тютюновими виробами" ліцензуванню підлягають такі види господарської діяльності:

1) виробництво спирту етилового, коньячного й плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів;

2) оптова й роздрібна торгівля спиртом етиловим, коньячним і плодовим, алкогольними напоями та тютюновими виробами.

http://www.adm-pl.gov.ua/page/vidi-g...icenzuvannyu-7
    Цитувати Цитувати

Початківець
    Створено
    серпень 2015
    Дописи
    149
    Подякував
    70
    74 Подяк в 55 Дописах
    Автор Теми

Quote Написав Атол Перегляд Допису
    Нічого собі темка цікава)) а скажіть а якже ви продаєте алкогольний виріб без ліцензії?
    так як пів України їздить на євро бляхах.

Quote Написав Атол Перегляд Допису
    Також Карбо спільнота уже розробила інтернет магазин на шквалт АлиЕкспресу (такийже самий принцип)
    Я можливо це використаю, але воно навіть близько не схоже на Аліекспрес, з їх рейтингами і відгуками.
    Цитувати Цитувати

Професіонал Аватар Атол
    Створено
    вересень 2014
    Місце
    місто на Дніпрі)
    Дописи
    1,005
    Подякував
    297
    239 Подяк в 163 Дописах
    так як пів України їздить на євро бляхах.
    та то іхє питання!)) ви себе захистіть якщо продаєте без ліцензіїї рано чи пізно або штраф або конфіскація воно вам потрібно))?

але воно навіть близько не схоже на Аліекспрес,
    воно схоже на Аліекспрес там саме задіяний такий спосіб розрахунку https://karbonara.io/ . І алі уже грибе 10-30 % а ці лише 0,1 %

Я можливо це використаю,
    і доречі є спеціальний платіжний шлюз який встановлюється на сайт. Платіжний шлюз https://karbo.club/en/ з плагінами, кнопками та формою створення рахунків на оплату.

Якщо не зрозумієте як хлопці в чаті телеги можуть допомогти. І іще на цей платіжний шлюз ви можете поставити так звану ноду знеї вам буде начислятися 0,25 % от комісії перегону коштів, щей на цьому можна заробляти.

Мені теж важко на це дивитись,
    доречі самі робили сайт чи заказували? тестували його на досатаку? акшо не проти можемо протестувати від вас лише ваша згода?)
    Цитувати Цитувати

Початківець
    Створено
    серпень 2015
    Дописи
    149
    Подякував
    70
    74 Подяк в 55 Дописах
    Автор Теми

ні, згоду не даю
    Цитувати Цитувати

Професіонал Аватар Атол
    Створено
    вересень 2014
    Місце
    місто на Дніпрі)
    Дописи
    1,005
    Подякував
    297
    239 Подяк в 163 Дописах
    ні, згоду не даю
    добре)) ну виж розумієте що це можуть зробити ваші конкурренти без вашої згоди, і краще підготуватися та протестувати зараз)) ну ні так ні. лише хотів послугу зробити доречі сервіси Карбо саме так і тестували.
    Цитувати Цитувати

Інформація про Тему

Users Browsing this Thread

Зараз 1 відвідувачів переглядають цю тему. (0 користувачів і 1 гостей)

Мітки для цієї Теми

Права у Розділі

• Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете писати відповіді
  • Ви не можете робити вкладення
  • Ви не можете правити ваші дописи
  •