Сторінка 2 з 2 ПочатокПочаток 12
Результати з 11 по 17 із 17

Тема: Pro трейдінг

1. Наступні 4 користувачів подякували Kitchen Knife за цей корисний допис:

aleks (23-10-2018),BorRud (15-04-2018),bvn (24-03-2018),WilsonPayne (23-03-2018)

Адміністратор Аватар bvn
    Створено
    липень 2014
    Місце
    Полтава, Україна
    Дописи
    2,913
    Подякував
    1,775
    1,445 Подяк в 828 Дописах
    Quote Написав Kitchen Knife Перегляд Допису
    Гугл-мугл. Ділюсь інфою, яка дійсно корисна.
    Просто ви видаєте посилання, без будь-якого тексту, наче отой гугл-мугл... На форумах зазвичай прийнято ділитися ще й власними думками.

А от ви, адмін, можете видалити всю тему, якщо щось не так.
    Я можу, якщо я зовсім дебіл, видалити контент, що не протирічить правилам... але я не дебіл, принаймні мені так здається

Створюй закритий чат у месенджері фейсбуку.
    Це десь може й трохи цікава ідея, але на форумі де три з половиною користувача, робити щось на стороні і уводити користувачів з форуму... це, на мій погляд, не розумно. Я ж зацікавлений, щоб більше корисної інформації було саме тут на форумі.

Зберемо тусовку, але тільки з нормальних користувачів, бо тут є всякі...
    І мені особисто байдуже, які тут всякі... що за безглузда конспірація? Від кого ховаємось?
    Перед тим, як писати на форумі, ознайомтесь з Правилами форуму.
    Зараз я торгую тут: FXOpen Мій ПАММ-рахунок чекає на Ваші інвестиції: DTWT
    Цитувати Цитувати

Зацікавлений
    Створено
    грудень 2016
    Місце
    UA
    Дописи
    20
    Подякував
    5
    18 Подяк в 8 Дописах
    Автор Теми

Спустимось на грішну Землю?
    Це те, про що мало хто говорить: скільки можна заробити? Яке потрібне депо? Які ризики ставити на день? Яка доходність за рік має бути? Всі ці параметри кожен має розрахувати для себе самостійно.

Ось приклад:

Я сам коли звернув увагу на ці цифри, трошки підофігєл.
    250 баксів за місяць ~ 7000 грн. (середня з/п по Україні на сьогодні)
    Взяти з ринку 60% в рік - це круто.
    5% на місяць у валюті - це охєрітельно круто, реально. Банки за рік такого не дають.
    Отже, щоб не гасать, як сайгак по степам у пошуках профітів (або наступного депозиту), потрібно контролювати власні ризики. І для того, щоб мати можливість піднімати хоча б 7000 грн/міс без інфарктів, депозит має бути як мінімум 5000 USD.

Що цікаво: дейлос при 5k депозиту має бути не більше 12,5 USD. Це лише 1 тік 6Е на Чикагській біржі СМЕ!
    А є купа брокерів, які дають туди доступ від 1000 доларів, вказуючи, що інтрадей-маржа на 1 контракт євро всього лиш 500 доларів. З такими розрахунками стає зрозуміло, що ризики просто колосальні!! Депо для торгівлі американськими ф'ючерсами з витриманням усіх ризиків має бути просто величезним. І якщо є 2-3к зелені, то на амерських ф'ючах шансів нуль. Ну а хто буде заливать 5к зелені у надризикові незрозумілі речі, форексним компаніям?? Та ще й змиритися з тим, що це повністю ризикова сума)))

Ось така реальна картина.
    Цитувати Цитувати

4. Наступні 2 користувачів подякували Kitchen Knife за цей корисний допис:

BorRud (03-11-2018),bvn (30-10-2018)

Професіонал Аватар Атол
    Створено
    вересень 2014
    Місце
    місто на Дніпрі)
    Дописи
    1,070
    Подякував
    305
    259 Подяк в 175 Дописах
    7000 грн. (середня з/п по Україні на сьогодні)
    не вірно - 9350

месенджері фейсбуку.
    нафіга? чим вам цей сайт форум не підходить?
    Цитувати Цитувати

Зацікавлений Аватар BorRud
    Створено
    червень 2016
    Місце
    Литва
    Дописи
    35
    Подякував
    122
    48 Подяк в 27 Дописах
    Спустимось на грішну Землю?
    Це те, про що мало хто говорить: скільки можна заробити? Яке потрібне депо? Які ризики ставити на день? Яка доходність за рік має бути? Всі ці параметри кожен має розрахувати для себе самостійно.

Ось приклад:

Ось така реальна картина.
    Думки добрі, сам довго шукав відповіді на те, який відсоток від депо в місяць є достатьнім, враховуючи розумні ризики.
    І теж прийшов висновку що 5% на місяць - це добрий показник, можна і тривідсотки, але головне щоб прибуток за рік залишався стабільним і не один рік.
    Тоді робиш висновок, чи можеш збільшувати вагу свого рахунку, щоб заробляти тіж відсотки, але більші гроші.
    Ще є питання -а чого ж бракує, щоб заробляти стабільно солідні кошти?

Хто достатньо божевільний, наполегливо йти до мети - мету досягає.
    Цитувати Цитувати

7. Наступні 2 користувачів подякували BorRud за цей корисний допис:

bvn (09-11-2018),Kitchen Knife (04-11-2018)

Зацікавлений
    Створено
    грудень 2016
    Місце
    UA
    Дописи
    20
    Подякував
    5
    18 Подяк в 8 Дописах
    Автор Теми

Quote Написав BorRud Перегляд Допису
    Ще є питання -а чого ж бракує, щоб заробляти стабільно солідні кошти?
    Треба розуміти, що спекуляції на різних онлайн-площадках, то досить специфічна тема. Стабільності тут ніколи не буде. Чого бракує - дуже правильне питання, але настільки обширне, що не вистачить часу, аби описати всі нюанси.

Я вважаю, що сам підхід до трейдінгу, як способу (або можливості) обороту ризикового капіталу, має бути командним. Якщо трейдер один, він не може бути ефективним, бо на ньому зациклені всі процеси і ризики. Це неефективно, треба делегувати різнопланові задачі, або досягати певних цілей гуртом, що значно реальніше. Можеш собі уявити фірму, де одна людина буде займатись: організацією, керівництвом, закупкою, збутом, погрузкою, доставкою, бухгалтерією, обліком, розрахунково-касовими операціями, юридичними питаннями і т.д? Я ні.
    Цитувати Цитувати

9. Наступні 2 користувачів подякували Kitchen Knife за цей корисний допис:

BorRud (04-11-2018),bvn (09-11-2018)

Зацікавлений Аватар BorRud
    Створено
    червень 2016
    Місце
    Литва
    Дописи
    35
    Подякував
    122
    48 Подяк в 27 Дописах

Я вважаю, що сам підхід до трейдінгу, як способу (або можливості) обороту ризикового капіталу, має бути командним. Якщо трейдер один, він не може бути ефективним, .... досягати певних цілей гуртом, що значно реальніше.
    Цілком підтримую твою думку, щоб бути успішним потрібно мати команду. Скажу іншими фразами: якщо форекс це - океан, то виходити в океан одному 99% що тебе змиє.
    Якщо форекс це звір якого хочемо впіймати, то на полювання ходити одному = загибель.
    На цьому форумі я і сподівався знайти однодумців.
    Форум потрібний для того, щоб ділитись думками, знаннями, новинами і прогнозами, а також переживаннями.
    За 10 років роботи на форексі, я помітив, що трейдери схильні говорити про перемоги. А коли трейдер сидить в мінусі, він сидить там сам і перестає спілкуватись.
    Сам на сам попадає під тиск власних емоцій і звичайно робить помилки.
    А якби трейдери ділилися б і негативним досвідом, розповідали про найдивніші речі, які відбулися з нами. тоді можна б було вчитися на помилках.
    Можна булоб бути психологічно більш загартованими.
    Одним словом я підтримую твою ідею про командну роботу, я ще не знаю як це має виглядати, але з здаоволенням проведу дискусію на цю тему.
    поділюсь досвідом і резултатами.

Хто достатньо божевільний, наполегливо йти до мети - мету досягає.
    Цитувати Цитувати

11. Наступні 2 користувачів подякували BorRud за цей корисний допис:

bvn (09-11-2018),Kitchen Knife (06-11-2018)

Модератор Аватар yuramerlin
    Створено
    січень 2015
    Місце
    Україна
    Дописи
    1,190
    Подякував
    1,233
    1,505 Подяк в 731 Дописах
    ...Наприклад, мене цікавить, які компанії без проблем виводять кошти на карти українських банків. А якщо точніше, то які саме банки зараховують кошти, переказані з кухонь? Є позитивний досвід роботи?
    є (і ще кілька символів, бо повідомлення занадто коротке)
    Цитувати Цитувати

Інформація про Тему

Users Browsing this Thread

Зараз 1 відвідувачів переглядають цю тему. (0 користувачів і 1 гостей)

Права у Розділі

• Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете писати відповіді
  • Ви не можете робити вкладення
  • Ви не можете правити ваші дописи
  •