Сторінка 1 з 2 12 КінецьКінець
Результати з 1 по 10 із 13

Тема: Негативні відгуки про форекс

Адміністратор Аватар bvn
    Створено
    липень 2014
    Місце
    Полтава, Україна
    Дописи
    2,710
    Подякував
    1,672
    1,365 Подяк в 770 Дописах

Погано Негативні відгуки про форекс

Чи форекс - це лохотрон чи ні?

Для багатьох людей, далеких від цієї теми відповідь однозначна - так. Зазвичай це люди, які не мають власної думки і керуються певними стереотипами. Дехто, не маючи досвіду, поспішив спробувати і дуже швидко обпікся і тепер вважає, що форекс - це лохотрон. Комусь не пощастило з вибором брокера, і він натрапив на шахрая, а тому свій негативний досвід автоматично переносить на всю сферу форекс-трейдингу. Є й такі, що досить довго билися, але так і не досягнувши результату, врешті-решт розчарувалися.

Але наш форум не для них. Він для тих, хто принаймні сумнівається і хоче самостійно розібратися в цьому складному питанні. І я дуже сподіваюся, що більшість наших відвідувачів - це ті люди, які вже давно визначилися з цим питанням, а тому прийшли на форум, щоб розвиватися далі як трейдери, а не гальмувати на самому початку.

Виходячи з цього, адміністрація форуму вважає, що будь-які вислови про те, що форекс - лохотрон в інших темах нашого форуму є недоречними і будуть вважатися грубим оффтопіком. Всі, хто все-таки не може утриматися від негативу в адрес сфери форекс-трейдингу, повинні обмежитися цією темою.

Але все ж таки я пропоную зміщувати акценти на інше питання:
    Чому люди вважають, що форекс - це лохотрон? - хто так вважає, поділіться своєю думкою, власним досвідом і таке інше.
    Востаннє редагувалось bvn; 22-01-2015 в 13:31.
    Перед тим, як писати на форумі, ознайомтесь з Правилами форуму.
    Зараз я торгую тут: FXOpen Мій ПАММ-рахунок чекає на Ваші інвестиції: DTWT
    Цитувати Цитувати

2. Наступні користувачі подякували bvn за цей корисний допис:

Vasya_Neutron (12-12-2014)

Адміністратор Аватар kit
    Створено
    липень 2014
    Місце
    Полтава, Україна
    Дописи
    189
    Подякував
    208
    123 Подяк в 76 Дописах
    Взагалі-то основні причини чому багато людей вважає що форекс - це лохотрон вже описані постом вище. В інеті інформації дуже багато і початківцю досить важко у всьому розібратись, багато інформації, я би сказав невірної. Наприклад, "ми навчимо вас швидко заробляти багато грошей на форекс", далі пропонується відкрити рахунок, внести кошти, скачати радника, дозволити автоматичну торгівлю - і чекати на "великий прибуток". Це - помилка. Планую написати faq - чого не варто робити початківцю.
    Цитувати Цитувати

4. Наступні 3 користувачів подякували kit за цей корисний допис:

bvn (19-07-2014),Vasya_Neutron (12-12-2014),xdendi (22-08-2014)

Зацікавлений
    Створено
    серпень 2014
    Дописи
    44
    Подякував
    25
    32 Подяк в 25 Дописах
    Так форекс відверто рекомендуеться як такий собі "грааль" для добування грошей, практично без зусиль, але те, що люди відверто ігнорують ризики з ним повязані веде до бистрого зливу вкладених коштів. Тому в основному версія про "лохотронність" форексу йде від розчарувань ... Трейдера неможливо "спекти" за неділю, місяць, чи два .. Прибуткову ТС теж треба перевіряти не один місяць і коригувати також. На це треба мізки, терпіння і бажання досягнути поставленої цілі - не всім цк під силу, як не всі можуть бути співаками, музикантами чи письменниками.
    Цитувати Цитувати

6. Наступні користувачі подякували xdendi за цей корисний допис:

Vasya_Neutron (12-12-2014)

Зацікавлений
    Створено
    серпень 2014
    Місце
    Львів
    Дописи
    17
    Подякував
    7
    9 Подяк в 6 Дописах
    Я хоч і втратив гроші на форексі, проте не вважаю це лохотроном, просто там крім мізків ще й велике терпіння потрібно мати щоб розібратись у всій інформації. Ну і, звісно, я як всі люди чекав на великі прибутки зразу, а це мені здається не про форекс, скоріше це праця, праця, праця, а вже тоді гроші.
    Цитувати Цитувати

8. Наступні 2 користувачів подякували Tokitukaze за цей корисний допис:

bvn (23-08-2014),Vasya_Neutron (12-12-2014)

Досвідчений Аватар Vergius
    Створено
    вересень 2014
    Місце
    Житомир
    Дописи
    510
    Подякував
    618
    308 Подяк в 230 Дописах
    Quote Написав bvn Перегляд Допису
    Але все ж таки я пропоную зміщувати акценти на інше питання:
    Чому люди вважають, що форекс - це лохотрон? - хто так вважає, поділіться своєю думкої, власним досвідом і таке інше.
    Ще однією важливою, на мій погляд, причиною існуючого стану речей є те, що в інтернеті дуже багато сайтів, блогів і т.і., що рекламують чудо-експертів, які, начебто, дають великий і постійний прибуток. Часто знайомство з форексом у людей починається саме з такого "досвіду".
    Звичайно, всі ми розуміємо, що прибуток від такої торгівлі будуть мати лише рефоводи та, очевидно, не завжди чесні ДЦ.

Після втрати депозиту, ошукані "трейдери" стають у більшості своїй активними апологетами тези "форекс - лохотрон". Лише невеликий відсоток намагається розібратись у причинах і робить в решті решт відповідні висновки.
    Цитувати Цитувати

10. Наступні користувачі подякували Vergius за цей корисний допис:

bvn (08-09-2014)

Зацікавлений Аватар speculant
    Створено
    жовтень 2014
    Місце
    Львівска обл. м.Соснівка
    Дописи
    12
    Подякував
    1
    5 Подяк в 3 Дописах
    Зараз збільшилось лохотронщиків, усі хочуть швидких заробітків. А форекс ніби відсіює лохотронщиків, і шанси тут у всіх рівні. Все остальне залежить від кожної окремої людини або уже від її вміння правильно керувати своїми фінансами.
    Працюйте і розбагатієте.
    Цитувати Цитувати

Адміністратор Аватар bvn
    Створено
    липень 2014
    Місце
    Полтава, Україна
    Дописи
    2,710
    Подякував
    1,672
    1,365 Подяк в 770 Дописах
    Автор Теми

Quote Написав speculant Перегляд Допису
    А форекс ніби відсіює лохотронщиків, і шанси тут у всіх рівні.
    Я б сказав, що навпаки, форекс - це дуже широке поле для діяльності лохотронщиків, можливо, саме тому у багатьох людей форекс автоматично асоціюється з лохотроном.

Найяскравіші приклади форекс-лохотронів:
    - нечесна псевдо-брокерська компанія, особливо, якщо вона ще й має сервіс ПАММ - то це ідеальна ситуація для побудови пірамідальної стурктури багатоскамового характеру (ой, трейдер злився, ай-ай-ай, який поганий трейдер, але ж компанія тут ні до чого, он є інші трейдери вибирайте і так кілька разів підряд);
    - нечесні псведо-гуру трейдинга, послуги з навчання чи продажу сигналів якого коштують немало грошей, але коли ви зрозумієте, що купили фуфло, то від цього гуру вже й слід охолоне;
    - нечесні продавці зливаторів-роботів, вам покажуть дуже красиві графіки, щоб переконати придбати кота в мішку, а потім, як ви втратите свій депозит завдяки роботі зливатора, навіть гроші за нього вам ніхто не поверне.

Мабуть цей список можна продовжувати, а порядним компаніям, трейдерам та програмістам доводиться весь час доводити, що вони не такі самі...
    Перед тим, як писати на форумі, ознайомтесь з Правилами форуму.
    Зараз я торгую тут: FXOpen Мій ПАММ-рахунок чекає на Ваші інвестиції: DTWT
    Цитувати Цитувати

13. Наступні 4 користувачів подякували bvn за цей корисний допис:

speculant (18-10-2014),Vasya_Neutron (12-12-2014),Vergius (17-10-2014),xdendi (19-05-2015)

Цитувати Цитувати

Зацікавлений Аватар speculant
    Створено
    жовтень 2014
    Місце
    Львівска обл. м.Соснівка
    Дописи
    12
    Подякував
    1
    5 Подяк в 3 Дописах
    Так, люди завжди хотіли легкої наживи за рахунок інших людей. Але є різниця коли ти дуриш, а коли ти заробляєш чесно. Просто у першому випадку людина не міняється, а в другому вона росте як особистість тому що з часом приходе досвід, знання. І змінюється мислення.
    Працюйте і розбагатієте.
    Цитувати Цитувати

Досвідчений Аватар bgt
    Створено
    грудень 2014
    Місце
    Західна Україна
    Дописи
    689
    Подякував
    159
    156 Подяк в 128 Дописах
    Quote Написав bvn Перегляд Допису
    Я б сказав, що навпаки, форекс - це дуже широке поле для діяльності лохотронщиків, можливо, саме тому у багатьох людей форекс автоматично асоціюється з лохотроном.
    Звичайно є таке. Але багато що залежить від вибраного ДЦ чи брокера.
    Деколи не маючи чим покрити ліквідність ваші прибутки можуть просто відминити.
    Буває і інше.
    Цитувати Цитувати

Інформація про Тему

Users Browsing this Thread

Зараз 1 відвідувачів переглядають цю тему. (0 користувачів і 1 гостей)

Права у Розділі

• Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете писати відповіді
  • Ви не можете робити вкладення
  • Ви не можете правити ваші дописи
  •