Результати з 1 по 3 із 3

Тема: Шукаю гуру

Новачок
    Створено
    серпень 2018
    Дописи
    3
    Подякував
    0
    1 Подяка в 1 Дописі

Шукаю гуру

Панове, серйозно спалахнуло бажання спробувати трейдинг. Чи не підкажете, яку літературу потрібно прочитати (я маю на увазі, не для ознайомлення-старту, а увесь потрібний набор літератури, я готовий добренько витратити час на навчання ); не дасте який-небудь гайд, як почати торгувати - реєстрація на біржі, вибір брокера (до речі, хотілось би взнати у реально серйозно торгуючих, послугами якого брокера користуєтесь і чому саме його) ?
    Цитувати Цитувати

2. Наступні користувачі подякували Hlib за цей корисний допис:

bvn (25-08-2018)

Адміністратор Аватар bvn
    Створено
    липень 2014
    Місце
    Полтава, Україна
    Дописи
    2,919
    Подякував
    1,776
    1,445 Подяк в 828 Дописах
    Hlib, ризикну відповісти... Перш за все, щодо назви теми - я особисто дуже не рекомендую шукати одного якогось гуру, бо ваші взаємовідносини у 99% випадків будуть відносинами залежності з різними непередбачуваними наслідками.

Далі, щоб щось рекомендувати людям, як стати класним трейдером, напевне, треба самому ним бути... я, на жаль, не є... Однак, вважаю, що краще за все вчитися самостійно, на форумах, не боятися задавати запитання просто на форумах, не до якогось одного конкретного гуру, а до всіх присутніх, однак до відповідей також ставитись критично.

Взагалі до будь-якої інформації краще всього ставитись критично. Часто зустрічав думку, що певна "неправильна" книга чи теорія може нашкодити людині, як трейдеру.... кажучи простішою мовою, "засрати мізки" і людина після цього ще довго не зможе стати успішним трейдером. Доля істини в цьому є, але якщо будь-яку інформацію сприймати критично, то в такому ключі я б рекомендував читати будь-яку літературу, якнайбільше різної. І не забувати, що практика - критерій істини. Тобто всю інформацію треба намагатися перевірити на практиці, якщо вона дає позитивні результати - значить це ваше, якщо ні... ну можливо хоть щось ви почерпнете для себе з того джерела.

Щодо вибору брокера. Основним критерієм для мене залишаються відгуки на форумах, якщо про компанію є достатньо обгрунтовані скарги на її непорядність, я в таку компанію жодної копійки власної не покладу. Пригадую, коли я сам задавався подібними питаннями, то мені відповідали про різні контори не в бінарному вигляді хороша це компанія чи погана, а у вигляді хто скільки грошей ризикнув би покласти на депозит в того чи іншого брокера.

Цікаво ще дізнатись вашу думку, що є "реально серйозно торгуючий" трейдер? $200-300? $500? $1000? $5k? $10k? Чи справа не в сумі, а в ...?
    Перед тим, як писати на форумі, ознайомтесь з Правилами форуму.
    Зараз я торгую тут: FXOpen Мій ПАММ-рахунок чекає на Ваші інвестиції: DTWT
    Цитувати Цитувати

Новачок
    Створено
    серпень 2018
    Дописи
    3
    Подякував
    0
    1 Подяка в 1 Дописі
    Автор Теми

Мабуть, останній варіант з ряду)
    Цитувати Цитувати

Інформація про Тему

Users Browsing this Thread

Зараз 1 відвідувачів переглядають цю тему. (0 користувачів і 1 гостей)

Права у Розділі

• Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете писати відповіді
  • Ви не можете робити вкладення
  • Ви не можете правити ваші дописи
  •