Результати з 1 по 4 із 4

Тема: 5 правил вибору брокерської компанії

Новачок
    Створено
    грудень 2018
    Дописи
    2
    Подякував
    0
    2 Подяк в 1 Дописі

5 правил вибору брокерської компанії

Всім привіт. Мене звуть Олександр Жулебенко, я є професійним Forex трейдером, ось уже 6 років прибутково торгую на даному ринку.

Крім трейдингу, я також заробляю навчанням трейдерів. Мої учні часто запитують мене: "Як вибрати брокера, який ніколи не стане грати проти свого клієнта, завжди буде закривати угоди вчасно?".

Я відповідаю просто - ніяк)))

Таких брокерів просто немає, всі вони, так чи інакше, грають проти клієнтів. Хтось в більшому, а хтось в меншому ступені.

Втім, це не означає, що початківцям трейдерам потрібно все пускати на самоплив, вибираючи першу "кухню".

Насправді, існують певні правила вибору брокерської компанії, якими необхідно керуватися при вирішенні такого важливого питання, як вибір брокера.

Адже якщо ви халатно підійдете до вибору брокера, там вже буде неважливо, наскільки здорово ви торгуєте. Брокер все одно буде ставити палки в колеса, і зробить все, щоб ви скоріше "злилися".

Отже, ось ці самі правила, які я називаю "золотими":

Правило 1: Довіряємо тільки відомим компаніям
    Брокер має бездоганну репутацію та високий ступінь надійності. Брокерська компанія працює на ринку не перший рік, пропонуючи своїм клієнтам кращі умови для торгівлі.
    Якщо ви нічого не знаєте про брокера, ви можете пошукати думки про нього бувалих трейдерів на різних форумах. Зверніть увагу: надійний брокер - це не той, про який можна знайти виключно хвалебні відгуки. Якраз немає. Як показує практика, позитивні відгуки про кращих брокерів поєднуються з нейтральними відгуками, при цьому мається місце навіть деякого негативу. І це вважається нормальним.
    Відгуками про роботу брокера на його сайті краще не довіряти, так як самі брокери активно "підчищають" весь негатив, залишаючи тільки потрібні відгуки, які будуть описувати компанію з кращого боку.

Правило 2: У брокера є ліцензія
    Довіряючи ліцензованим брокерам, ви підвищуєте ймовірність того, що брокерська компанія не буде нахабно порушувати правила гри. Адже ліцензований брокер знає, що клієнти завжди можуть подати претензії та скарги в спеціальні органи, і їх ліцензію просто відберуть. Звичайно ж, сам факт наявності ліцензії ще не говорить про те, що брокер буде чесним, білим і пухнастим. Втім, це куди краще, ніж довіряти неліцензованим "кухням", з якими ви гарантовано втратите всі свої гроші.

Правило 3. Брокер надає клієнтам весь необхідний інструментарій
    При роботі торгової платформи не виникає величезної кількості проблем. Зрозуміло, дізнатися про стабільність роботи торгового терміналу брокера ви зможете, тільки відкривши у нього демо рахунок. Благо, в цьому випадку, Ви не будете нічим ризикувати, і в гіршому варіанті, втратите тільки свого часу.

Правило 4. Брокер надає трейдерам можливість працювати з величезною кількістю активів.
    Навіть якщо ви торгуєте валютними парами, не зайвим буде мати можливість працювати з індексами, акціями, сировинними активами і так далі, адже ніколи не варто забувати про диверсифікацію. Та й спробувати свої сили на нових ринках також буде не зайвим. Головне - пам'ятайте про правила управління капіталом і торгової дисципліни, щоб такий досвід не дався вам занадто дорого.

Правило 5. Брокерська компанія зацікавлена ​​в тому, щоб трейдер торгував і розвивався, а не уклав одну угоду в місяць - і на цьому все
    Брокерська компанія пропонує трейдерам найцікавіші умови для торгівлі, спеціальну навчальну літературу і доступ до вебінарів, зрозуміло, на безкоштовній основі. Фахівці компанії завжди готові прийти клієнтам на допомогу. Одним словом, брокер всіляко сприяє активній і успішній роботі своїх клієнтів.

Такі ось правила вибору брокерської компанії. Можливо, у вас виникнуть якісь зауваження і доповнення - буду радий почути про них в коментарях.

До речі, якщо цікаво - я ось уже кілька років працюю з цією брокерською компанією: https://goo.gl/GCc6qt

Для новачків у них відмінна акція проходить - отримуєш доступ до всіх навчальних курсів і вебінарів безкоштовно.На реєстрацію йде всього 2 хвилини.

Цей брокер пропонує хороші умови для торгівлі, масу навчальних матеріалів і підтримку на всіх етапах роботи. І так, на мою думку, компанія відповідає всім критеріям надійного брокера, які я розглянув вище.

Якщо є, що додати по темі, прошу в коментарі. Буде цікаво обговорити.

І ще: Я планую і далі ділитися своїми знаннями з новачками за допомогою форумів. Чи цікаво вам це, і чи варто мені продовжувати це робити? Наскільки вам була цікава ця стаття?
    Цитувати Цитувати

2. Наступні 2 користувачів подякували Александр Жулебенко за цей корисний допис:

bvn (19-12-2018),Атол (16-12-2018)

Адміністратор Аватар bvn
    Створено
    липень 2014
    Місце
    Полтава, Україна
    Дописи
    2,953
    Подякував
    1,796
    1,456 Подяк в 836 Дописах
    Quote Написав Александр Жулебенко Перегляд Допису
    надійний брокер - це не той, про який можна знайти виключно хвалебні відгуки
    Дійсно, негативні відгуки часто створюються конкурентами, або трейдерами-невдахами, які самі зі своєї необачності злили депозит, але з надуманих причин звинувачують брокера. Однак, таких відгуків можуть бути одиниці, і зазвичай, більшість скандальних ситуацій влагоджуються, принаймні яйщо мова не йде про відвертий наклеп. З іншого боку, якщо негативних відгуків гора й маленька теліжка, то вато замислитись.

Довіряючи ліцензованим брокерам, ви підвищуєте ймовірність того, що брокерська компанія не буде нахабно порушувати правила гри.
    Однак, наявність ліцензії варто перевіряти не тільки на сторінці брокера, але й на сайті органу, що ту ліцензію видав. Іноді шахрайські компанії малюють собі ліцензії (з підписом хутіна - була така компанія ), яких в природі не існує.

брокера ви зможете, тільки відкривши у нього демо рахунок
    На жаль, реально оцінити роботу термінала можна лише, відкривши реальний рахунок, адже для демо рахунків використовуються окремі сервера, які зазвичай ведуть себе інакше. Наприклад, якщо на демо угоди відкриваються моментально і без реквот, то на реалі можуть бути значні затримки та реквоти.

спеціальну навчальну літературу і доступ до вебінарів
    Традиційно трейдери не дуже довіряють подібній інформації, що йде від брокерів. Вважається, що вони не зацікавлені в тому, щоб допомагати трейдеру вигравати на ринку. Можливо, це певна забобонність і з правил існують виключення. Особисто я не полюбляю дуже нав'язливих брокерів, що постійно надзвонюють і щось пропонують, аби ти тільки поповнив рахунок.

Такі мої доповнення.

Чи цікаво вам це, і чи варто мені продовжувати це робити?
    Хоть хтось щось цікаве пише на нашому форумі. Давно пора. До речі, за Правилами нашого форуму одне реферальне посилання в першому дописі можна розміщувати відкрито, було б зручно, якби ви написали відразу, що мова йде про компанію Максімаркет... А якби ще й створили відповідну тему у розділі Брокери, то вам би й зовсім ціни не було - там би й обсудили всі плюси і мінуси рекламованої вами компанії. Тільки зауважте, що там є додаткові правила, які регламентують приблизний формат подібної теми.

Наскільки вам була цікава ця стаття?
    Досить цікава, щоб я її прочитав і почав коментувати. Пишіть ще.
    Перед тим, як писати на форумі, ознайомтесь з Правилами форуму.
    Зараз я торгую тут: FXOpen Мій ПАММ-рахунок чекає на Ваші інвестиції: DTWT
    Цитувати Цитувати

Новачок
    Створено
    березень 2019
    Дописи
    1
    Подякував
    0
    0 Подяк в 0 Дописах
    Цікава стаття! Я ось почитав трохи відгуків про форексі на https://ratingfx.ru/forex-club-otzyvy/comment/ і знайшов один цікавий коментар, де молода людина пише про те, що спочатку він користувався демкою. Що це таке? Просто на форексі я такого не бачив, хоч і є новачком! Дякуємо!
    Цитувати Цитувати

Досвідчений Аватар Vergius
    Створено
    вересень 2014
    Місце
    Житомир
    Дописи
    543
    Подякував
    669
    321 Подяк в 242 Дописах
    АлексейПашин, демка - це демо-рахунок. Майже у всіх брокерів його можна відкрити. На нього нараховуються "віртуальні" долари і торгівля внднться уявна, так би мовити. Але для новачків це може бути зручно для напрацювання якихось навичок.
    Цитувати Цитувати

Інформація про Тему

Users Browsing this Thread

Зараз 1 відвідувачів переглядають цю тему. (0 користувачів і 1 гостей)

Права у Розділі

• Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете писати відповіді
  • Ви не можете робити вкладення
  • Ви не можете правити ваші дописи
  •