Результати з 1 по 1 із 1

Тема: Індикатор ZUP v.146

 1. #1
  Адміністратор Аватар bvn
  Створено
  липень 2014
  Місце
  Полтава, Україна
  Дописи
  3,097
  Подякував
  1,821
  1,486 Подяк в 855 Дописах

  Індикатор ZUP v.146

  В цій темі представлено відомий індикатор ZUP, оснований на індикаторі ZigZag і призначений для пошуку різноманітних патернів (Песавенто і Гартлі). Конкретна версія 146 відрізняється від попередніх тим, що вона може використовуватись з MT4 build 600, бо, як відомо, старіші версії мали певні проблеми з сумісністю.

  Параметри індикатора:

  "Parameters for ZigZag"

  ExtIndicator - вибір індикатора ZigZag з числа кількох можливих (0 - стандартний ZigZag, 1 - ZigZag Алекса; 2 - індикатор подібний до вбудованого в Ensign; 3 - те саме зі змінним значенням minBars; 4 - ZigZag розроблений tauber; 5 - варіація на тему свінгів Ганна; 6 - DT-ZigZag зовнішній файл ZigZag_new_nen3.mq4; 7 - DT-ZigZag зовнішній файл DT_ZZ.mq4 розроблений klot; 8 - DT-ZigZag зовнішній файл CZigZag.mq4 розроблений Candid; 10 - DT-ZigZag зовнішній файл Swing_zz; 11 - вмикає пошук патернів Гартлі на основі стандартного ZigZag; 12 - ZigZag розроблений Talex; 13 - SQZZ розроблений Товаровєд; 14 - ZZ_2L_nen розроблений wellx).
  ParametresZZforDMLEWA - задає набір параметрів minBars - ExtBackstep для режимів ExtIndicator=0 та ExtIndicator=6, що використовуються в тактиці DML&EWA (1 - minBars=5 ExtBackstep=8; 2 - minBars=8 ExtBackstep=13; 3 - minBars=13 ExtBackstep=21; 4 - minBars=21 ExtBackstep=34; 5 - minBars=34 ExtBackstep=55; 6 - minBars=55 ExtBackstep=89; 7 - minBars=89 ExtBackstep=144; 8 - minBars=144 ExtBackstep=233; 0 - значення задаються параметрами minBars і ExtBackstep).
  minBars - фільтр баровий (задається кількість барів).
  minSize - фільтр пунктовий (задається кількість пунктів).
  ExtBackstep - параметр, що залишився від стандартного ZigZag.
  noBackstep - вимикає з розрахунків параметр ExtBackstep в алгоритмі стандартного ZigZag в режимах ExtIndicator=0, ExtIndicator=6 і ExtIndicator=11.
  RecoverFiltr - задає режим відновлення екстремумів, видалених параметром ExtBackstep.
  GrossPeriod - значення таймфрейма, виражене в хвилинах, з якого беруться дані в режимі DT-ZigZag.
  minPercent - відсотковий фільтр (задається відсоток).
  ExtPoint - кількість точок зигзагу для ZigZag від Talex.
  StLevel - перший рівень зигзагу (wellx).
  BigLevel - другий рівень зигзагу (wellx).
  auto - автоматичний розрахунок рівнів StLevel і BigLevel.
  minBar - % для розрахунку StLevel.
  maxBar - % для розрахунку BigLevel.
  ExtStyleZZ - true - задає стиль ліній ZigZag через вкладку Кольори; false - виводиться точками екстремумів.
  ExtMaxBar - задає кількість барів, що беруть участь в розрахунку, 0 - вся історія.
  ExtMinBar - задає мінімальний номер бара, до якого проводиться розрахунок.
  ExtNumberPeak - вмикає нумерацію переломів ZigZag, починаючи з 1.
  ExtNumberPeak10 - дозволяє вивід номерів тільки в перших 10 переломів.
  ExtNumberPeakLow - вивід чисел тільки Low або Low та High.
  ExtNumberPeakColor - колір чисел.
  ExtNumberPeakFontSize - розмір чисел.

  "Parameters for fibo Levels"

  ExtFiboDinamic - дозволяє вивід динамічних рівнів фібо на першому промені ZigZag.
  ExtFiboStatic - дозволяє вивід статичних рівнів фібо.
  ExtFiboStaticNum - номер променю ZigZag, на якому будуть виводитись статичні рівні фібо (2 - 9).
  ExtFiboCorrectionExpansion - true - розширення Фібоначчі; false - корекція Фібоначчі.
  ExtFiboD - колір динамічних рівнів фібо.
  ExtFiboS - колір статичних рівнів фібо.
  ExtFiboStyle - стиль ліній рівнів фібо.
  ExtFiboWidth - товщина ліній рівнів фібо.

  "Parameters for Pesavento Patterns"

  ExtPPWithBars - задає, яку інформацію виводити (0 - значення ретрейсмента у патернів Песавенто; 1 - кількість барів між точками, що зв’язані ретрейсментом; 2 - кількість барів для 1-го й 2-го умовного променю зигзагу, між якими побудовано ретрейсмент; 3 - часовий ретрейсмент, який розраховується як відношення кількості барів на 2-му промені до кількості барів на 1-му промені, після цінового ретрейсмента; 4 - часовий ретрейсмент, який розраховується як відношення часу розвитку 2-го променя до часу розвитку 1-го променя; 7 - значення швидкості для 1-го і 2-го променя; 8 - відношення довжини 2-го променя до довжини 1-го; 9 - відсоток зміни ціни на 1-му і 2му променях; 10 - час та ціну екстремума, що знаходиться зправа).
  ExtHidden - 0 - лінії та числа патернів Песавенто приховані; 1 - показує всі лінії між екстремумами, в яких ретрейсмент >0.14 і <5; 2 показує тільки ті лінії, де ретрейсмент дорівнює числам Песавенто (та 0.447, 0.886, 2.236, 3.14, 3.618 для патернів Гартлі); 3 - показує числа, згадані в п. 2, і відповідні лінії; 4 - показує числа не Песавенто і відповідні лінії; 5 - ховає все оснащення, залишається тільки ZigZag та патерни Гартлі.
  ExtFractal - кількість екстремумів, від яких йдуть лінії до інших екстремумів.
  ExtFractalEnd - кількість екстремумів, до яких йдуть лінії.
  ExtFiboChoice - вибір набору чисел для побудови патернів Песавенто (0 - 11).
  ExtFiboZigZag - дозволяє вивід "ZigZag Fibonacci".
  ExtDelta - допуск, якщо поточний ретрейсмент відрізняється від найближчого числа Песавенто не більше ніж вказаний допуск, то виводиться на графік число Песавенто.
  ExtDeltaType - 0 - виводяться відсотки відновлення "як є" з завкругленням до 2 цифр після коми; 1 - розрахунок допуску (% - число Песавенто) < ExtDelta, 2 - ((% - число Песавенто) / число Песавенто) < ExtDelta; 3 - виводяться відсотки відновлення "як є" з завкругленням до 3 цифр після коми.
  ExtSizeTxt - розмір шрифту для виводу чисел.
  ExtLine - колір з’єднувальних ліній.
  ExtLine886 - колір з’єднувальних ліній з числами Песавенто.
  ExtNotFibo - колір всих інших чисел.
  ExtPesavento - колір чисел Песавенто.
  ExtGartley886 - колір числа .886 та інших додаткових.

  "Parameters for Gartley Patterns"

  AlgorithmSearchPatterns - вибір алгоритма сканера пошуку патернів для режиму ExtIndicator=11 (0 - відповідає алгоритму ExtIndicator=0, який використовувався до 124-ої версії ZUP в режимі ExtIndicator=11, значення >0 додані, починаючи з версії 124; 1 - відповідає алгоритму ExtIndicator=1 зигзаг Алекса, розмір променя задається в пунктах; 2 - те саме, розмір променя задається у відсотках; 3 - відповідає алгоритму ExtIndicator=2; 4 - відповідає алгоритму ExtIndicator=4; 5 - відповідає алгоритму ExtIndicator=5; 6 - відповідає алгоритму ExtIndicator=12).
  PotencialsLevels_retXD - дозволяє вивід рівнів ретрейсмента XD потенційних 5-точечних патернів.
  visibleLevelsABCD - задає різні варіанти відображення рівнів потенційної точки D для потенційних 5-точечних патернів (0 - не показуються додаткові рівні; 1 - виводяться всі варіанти рівнів ретрейсмента BD; 2 - виводяться всі рівні різних варіантів AB=CD; 3 - виводяться сумісно рівні ретрейсмента BD та варіанти AB=CD).
  maxDepth - максимальне значення Depth (minBars), до якого може змінюватися параметр Depth зигзагу при активному скануванні патернів Гартлі.
  minDepth - мінімальне значення Depth для пошукку патернів Гартлі.
  FiboStep - вмикає розрахування параметру Backstep = Depth * 1.618 при пошуку патернів.
  IterationStepDepth - крок зміни параметру зигзагу Depth при пошуку патернів Гартлі.
  maxSize_ - максимальне значення розміру променя в пунктах.
  minSize_ - мінімальне значення розміру променя в пунктах.
  IterationStepSize - крок зміни параметру зигзагу Size при пошуку патернів Гартлі.
  maxPercent_ - максимальне значення відсотку для розрахунку зигзагу Алекса.
  minPercent_ - мінімальне значення відсотку для розрахунку зигзагу Алекса.
  IterationStepPercent - крок (у %) зміни параметру зігзігу Percent.
  DirectionOfSearchMaxMin - напрямок пошуку (true - від maxDepth до minDepth; false - від minDepth до maxDepth.
  SelectPattern - задає групи 5-точкових патернів для пошуку "розмитих" і "точних" патернів (0 - пошук всіх патернів; 1 - пошук тільки класичних патернів Gartle, Butterfly, Bat, Crab, окрім TOTAL; 2 - пошук класичних і антикласичних патернів, окрім TOTAL; 3 - пошук екзотичних патернів і екзотичних антипатернів, окрім TOTAL; 4 - пошук тільки антипатернів, окрім TOTAL; 5 - пошук всіх патернів, окрім TOTAL; 6 - пошук тільки TOTAL; 7 - довільний набір 5-точкових патернів для пошуку за допомогою параметру visiblePattern; 8 - вимкнено пошук 5-точкових патернів).
  visiblePattern - задає, які патерни шукати (за замовуванням всі).
  NumberPattern - номер патерна, за яким калібрується зигзаг і параметри якого виводяться через InfoTF.
  ExtGartleyTypeSearch - режим пошуку патернів (0 - пошук закінчується після першого знайденого патерна; 1 - виводяться всі патерни на ділянці, заданій параметром maxBarToD, пошук повторюється при кожному перерахунку зигзагу; 2 - те саме, тільки пошук відбувається лише один раз).
  ExtHiddenPP - режим відображення зигзагудля ExtIndicator==11 (0 - зигзаг не виводиться, а виводяться лише точки біля вершин зигзагу, патерни Песавенто не виводяться; 1 - виводиться зигзаг, відкалібрований патерном, що задано параметром NumberPattern, патерни Песавенто виводяться звичайним чином; 2 - зигзаг не виводиться, а виводяться лише точки біля вершин зигзагу, патерни Песавенто виводяться тільки для вершин патерів Гартлі).
  ExtGartleyOnOff - вмикає показ патернів Гартлі не в режимі сканера.
  maxBarToD - максимальна кількість барів від нульового до точки D патерна.
  patternInfluence - 0 - виводяться патерни, в яких від нульового бара до точки D не більше maxBarToD барів; 1 - враховується вплив патерна, при цьому відміняється дія парамера maxBarToD; 2 - пошук патернів відбувається на всій розмітці зігзігу.
  patternTrue - true - виводяться патерни, що задовольняють умові: для ведмежих патернів на ділянці від точки D до нульового бару не повинно бути барів, в яких максимум вище максимума рамки зони розвитку точки D; для бичачих патернів на ділянці від точки D до нульового бара не повинно бути барів, в яких мінімум нижче мінімума рамки зони розвитку точки D.
  AllowedBandPatternInfluence - коефіцієнт від величини відстані між точками X та D патерна, задає відстань від точки D до точки, де вплив патерна імовірно закінчується.
  RangeForPointD - дозволяє показ зони розвитку точки D.
  OldNewRangeForPointD - вибір варіанта побудови зони розвитку точки D патерна.
  ExtColorRangeForPointD - колір рамки зони розвитку точки D.
  VectorOfAMirrorTrend - 1 - виводиться Вектор тренду; 2 - виводиться Вектор дзеркального тренду.
  VectorOfAMirrorTrendColor - колір лінії зворотнього тренду.
  VectorOfAMirrorTrendStyle - стиль лінії зворотнього тренду.
  shortNamePatterns - вивід коротких назв патернів.
  visibleLineOrTriangle - дозволяє вивід патернів у вигляді лінії або у вигляді трикутників, окрім патернів AB=CD.
  PatternLineStyle - стиль лінії 5-точкових патернів та ABCD.
  PatternLineWidth - товщина лінії 5-точкових патернів та ABCD.
  ExtColorPatterns - колір патернів.
  ExtColorPatternList - список кольорів для заповнення крил патернів Гартлі.
  ExtDeltaGartley - допуск на відхилення ціни для пошуку патернів (за замочуванням 9%).
  ExtDeltaGartleyPRZ - спеціальний допуск для побудови рамки розвитку точки D патерна.
  levelD - вмикає вивід на графік рівнів ретрейсментів XD можливих варіантів точних патернів для поточної комбінації.
  colorLevelD - колір рівнів ретрейсментів XD.
  Equilibrium - вмикає вивід ліній Equilibrium, Reaction1 і Reaction2.
  ReactionType - тип ліній реакції.
  EquilibriumStyle - стиль ліній.
  EquilibriumWidth - товщина ліній.
  ColorEquilibrium - колір Equilibrium.
  ColorReaction - колір Reaction1 і Reaction2.
  Ext_3Drives - дозволяє вивід патерна 3 Drives.
  Ext_xO - коефіцієнт для пошуку 7-точкового патерну 3 Drives.
  Dragon - дозволяє патерн Dragon.
  PeakZZDragon - номер екстремума зигзагу, до якого відбувається пошук патерна Dragon.
  Ext_4PointPattern - дозволяє пошук 4-точкового патерна продовження.
  _maxXB - максимальне значення ретрейсмента XB.
  ABCD - дозволяє пошук патернів AB=CD (0 - патерни не виводяться; 1 - виводяться будь-які патерни AB=CD; 2 - виводяться тільки гармонійні патерни AB=CD).
  searchABCDAlternate - дозволяє вивід альтернативних патернів AB=CD.
  ABCDAlternate - список альтернативних патернів AB=CD.
  visibleABCDrayZZ - дозволяє вивід патернів AB=CD у вигляді лінії.
  Ext_noname - дозволяє пошук невідомих 5-точкових патернів, у яких всі 4 ретрейсмента дорівнюють якомусь числу фібо.
  CustomPattern - визначає чи виводити користувацькі патерни (0 - не виводиться користувацький патерн; 1 - виводиться разом з іншими патернами; 2 - виводяться тільки користувацькі патерни).
  NameCustomPattern - назва користувацького патерну.
  minXB - мінімальне значення ретрейсмента XB.
  maxXB - максимальне значення ретрейсмента XB.
  minAC - мінімальне значення ретрейсмента AC.
  maxAC - максимальне значення ретрейсмента AC.
  minBD - мінімальне значення ретрейсмента BD.
  maxBD - максимальне значення ретрейсмента BD.
  minXD - мінімальне значення ретрейсмента XD.
  maxXD - максимальне значення ретрейсмента XD.
  filtrEquilibrium - вмикає в якості фільтра лінію, що проходить через точки X та B патерна.
  readFromFileListPatterns - задає режим читання файлу ZUP/ListPatterns/listpatterns.csv зі списком патернів (0 - читання заборонене; 1 - пошук лише завантаженних з файлу паттернів; 2 - пошук як вбудованих в ZUP патернів, так і завантажених з файлу).
  NameFileListPatterns - задає назву .csv файлу, з якого читаєтсья список параметрів патернів.
  writeToFileListPatterns - дозволяє запис списку 5-точкових патернів в файл.
  picture - дозволяє збереження графіка з патерном.
  writeInfoPatternsToFileXML - дозволяє вивід у .xml файл параметрів поточного 5-точкового патерну.
  writeInfoPatternsToFileCSV - дозволяє вивід у .csv файл параметрів поточного 5-точкового патерну.
  namefileSymbolPeriod - задається назва файлів з малюнками патернів і параметрами у вигляді Symbol()+"_"+Period()+"_Patterns.
  InfoPointD - дозволяє вивід інформації про точку D патерна крупним шрифтом.
  MonitorPatterns - вмикає монітор патернів.
  TextSize - розмір шрифту в моніторі патернів.
  ExtGlobalVariableSet - дозволяє запис інформації про патерни в глобальні зімінні термінала.

  "Parameters Exp"

  chHL - вивід рівнів підтвердження для режимів ExtIdicator=1, ExtIdicator=2, ExtIdicator=3.
  PeakDet - вивід рівнів попередніх максимумів для всіх режимів ExtIndicator.
  chHL_PeakDet - вивід ліній підтвердження (ціновий канал) та рівнівпопередніх максимумів ZigZag.
  ExtLabel - 0 - звичайний режим вивода зигзагів; 1 - вивід міток в розрахунковому місці появи нового променя для режиму DT у вигляді полосок символів; 2 - те саме у вигляді одного символу.
  ExtCodLabel - код символу для виводу мітки.

  "Common Parameters"

  ExtFiboType - налаштування фіби (0 - стандартні; 1 - фіби з числами Песавенто; 2 - задані користувачем).
  ExtFiboTypeFree - значення користувацьких рівнів фібо.
  ExtObjectColor - колір лінії, що з’єднує базові очки об’єктів.
  ExtObjectStyle - стиль лінії, що з’єднує базові очки об’єктів.
  ExtObjectWidth - товщина лінії, що з’єднує базові очки об’єктів.
  ExtDinamic - дозволяє вивід статичних інструментів як динамічних, при цьому при появі нового променю статичні інструменти переміщуються на інші переломи зигзагу.
  ExtVisibleDinamic - дозволяє виділити, які статичні інструменти виводити в динамічному режимі.
  RefreshStaticNewRayZZ - дозволяє перемальовку статичних інструментів у випадку утворення замість 3-х перших променів зигзагу одного променя.
  ZigZagHighLow - задає, від яких точок робити побудову патернів Песавенто та ін. (true - від екстремумів барів; false - від переломів ZigZag, коли вони "висять у повітрі".
  ExtSendMail - відправка повідомлення про появу патерну на e-mail.
  ExtAlert - дозволяє вивід повідомлення і звукового сигналу при появі нового променя ZigZag.
  ExtPlayAlert - дозволяє вивід повідомлення і звукового сигналу при появі нового патерну.
  AlertText - текстове повідомлення при появі нового патерну.
  ExtBack - вивід всіх об’єктів у вигляді фону.
  ExtSave - дозволяє збереження комплекту статичних вил та Fibo Time.
  info_comment - дозволяє виділити групу параметрів для виводу в інформаційному рядку.
  infoMerrillPattern - true - виводити інформацію про патерни; false - не виводити інформацію про патерни.
  infoTF - вмикає інформацію по 5 старшим таймфреймам.
  bigText - дозволяє вивід назв патернів крупним шрифтом.
  bigTextSize - розмір шрифту.
  bigTextColor - колір шрифту для бичачих патернів Гартлі.
  bigTextColorBearish - колір шрфиту для ведмежих патернів Гартлі.
  bigTextX - відстань по горизонталі до місця виводу надпису.
  bigTextY - відстань по вертикалі до місця виводу надпису.
  ExtVisible - вимкнення виводу ZUP без вигрузки з пам’яті.
  ExtComplekt - задає номер копії індикатора, при необхідності запустити декілька копій індикатора, треба задати різні номери кожній копії.

  Деякі параметри подані в дещо скороченому вигляді, найбільш повна інформація знаходиться у файлі допомоги.
  Вкладені файли Вкладені файли
  Востаннє редагувалось bvn; 09-02-2015 в 11:57.
  Перед тим, як писати на форумі, ознайомтесь з Правилами форуму.
  Цитувати Цитувати

 2. Наступні користувачі подякували bvn за цей корисний допис:

  eevviill (08-03-2015)

Інформація про Тему

Users Browsing this Thread

Зараз 1 відвідувачів переглядають цю тему. (0 користувачів і 1 гостей)

Права у Розділі

 • Ви не можете створювати нові теми
 • Ви не можете писати відповіді
 • Ви не можете робити вкладення
 • Ви не можете правити ваші дописи
 •