Результати з 1 по 5 із 5

Тема: Банк Альянс та форекс

Новачок
    Створено
    вересень 2019
    Дописи
    3
    Подякував
    0
    0 Подяк в 0 Дописах

Банк Альянс та форекс

**не знаю, чи слід було це питати в цій тематиця чи в брокерах, но все ж таки питаю тут

Недавно дізналась, що можна займатись форексом разом з банком. Тобто, банк надає демо рахунки, підтримку консультантів та можливість трейдингу на міжнародних біржах, і хоча кредитне плече тільки 1:100, для початківців цього достатньо. У випадку з банком Альянс, вони працюють на платформі MetaTrader5 (усі інші деталі https://bankalliance.ua/forex)
    Моє питання - чи хтось пробував подібним чином починати форекс трейдинг, і чи комісія буде великою?
    Цитувати Цитувати

Адміністратор Аватар bvn
    Створено
    липень 2014
    Місце
    Полтава, Україна
    Дописи
    3,000
    Подякував
    1,814
    1,478 Подяк в 849 Дописах
    Місце темі належне, а якби ви її ще й оформили згідно з оцими правилами http://forexforum.com.ua/showthread.php?t=24 , то можна було б і в Брокери. Мене ця тема зацікавила, невже в нас з'явився банк, який збирається реально (а не чисто номінально) надавати послуги форекс? Я ще жодного разу не пробував торгувати через банк, бо мене там більшість умов не влаштовувало. Тут я дуже мельком проглянув, на перший погляд все виглядає цікаво.
    Перед тим, як писати на форумі, ознайомтесь з Правилами форуму.
    Зараз я торгую тут: FXOpen
    Цитувати Цитувати

Новачок
    Створено
    вересень 2019
    Дописи
    3
    Подякував
    0
    0 Подяк в 0 Дописах
    Автор Теми

так, виглядає цікаво. мене така можливість зацікавила тому, що як новачок не знаю що і де краще, і яким брокерам довіряти. А якщо торгувати через банк, то по ідеї все мало би бути безпечним.
    Цитувати Цитувати

Адміністратор Аватар bvn
    Створено
    липень 2014
    Місце
    Полтава, Україна
    Дописи
    3,000
    Подякував
    1,814
    1,478 Подяк в 849 Дописах
    Quote Написав scrooge Перегляд Допису
    А якщо торгувати через банк, то по ідеї все мало би бути безпечним.
    Банки теж зникають, особливо зараз такі нестабільні часи. А про банк я почитав всілякого, кажуть він афілійований з Юрой Єнакієвським, а отой Сосіс є головним фінансистом (будівельником схематозу) Ахметова. Правда чи ні, х. з. І чи є в Україні банки, якими володіють ангели небесні?

Якщо ви дійсно новачок, моя порада добитися системних прибутків на демо-рахунках. Для демо не має значення, який брокер. Коли почне виходити з демо стабільно кілька сот трейдів за однією системою, тоді можна спробувати невелику суму завести і спробувати з нею... Не рекомендую відразу великі суми заводити. А для невеликих, знову ж таки немає великої різниці, яка контора. Хіба що якась зовсім сумнівна. Тут треба погуглить відгуки, якщо скам, то про це вже на всих форумах пишуть і жваво обговорюють зазвичай. Наш форум, на жаль, не показник - дуже мало людей, активність нижче плинтуса.
    Перед тим, як писати на форумі, ознайомтесь з Правилами форуму.
    Зараз я торгую тут: FXOpen
    Цитувати Цитувати

Зацікавлений
    Створено
    грудень 2016
    Місце
    UA
    Дописи
    25
    Подякував
    7
    20 Подяк в 9 Дописах
    Шляпа.
    Цитувати Цитувати

Інформація про Тему

Users Browsing this Thread

Зараз 1 відвідувачів переглядають цю тему. (0 користувачів і 1 гостей)

Права у Розділі

• Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете писати відповіді
  • Ви не можете робити вкладення
  • Ви не можете правити ваші дописи
  •