На відміну від звичайних веб-браузерів, NETBOX. Браузер - це вузол на BLOCKCHAIN.
Чим більше Netbox.Browser є в мережі, тим швидше і стабільніше Netbox.Chain. Вся архітектура Netbox.Chain призначена для заохочення активних користувачів Netbox.Browser.

Встановіть Netbox.Browser прямо зараз і отримаєте 20 Netbox.Coins прямо зараз. Пропозиція обмежена: тільки перші 125 000 користувачів браузера отримають по 20 Netbox.Coins кожен.


Переглядайте Інтернет так, як ви звикли, і отримуйте винагороду.
Чим більше часу ви проводите в Netbox.Browser, тим більше Netbox.Coins ви отримуєте.

Додайте свій Netbox.Coins і отримаєте винагороду. Netbox.Browser - це не просто веб-браузер, а вузол блокчейна. Беріть участь в інфраструктурі блокчейна з PoS і отримуйте винагороду.

На даний момент компанія проводить Аірдроп роздає безкоштовні монети за реєстрацію та активність в браузері.

Проект Netbox.global платить 21 NBX.
Перший децентралізований веб-браузер з підтримкою блокчейна

Ви завантажуєте браузер і запускаєте його на ПК, браузер на основі хрому гугла.
Далі за активність в браузері вам нараховують токени (реєстрація, перегляд відео, пошук)

Браузер на блокчейне платять в NBX за активність і реєстрацію

Використання:

1. Встановіть Netbox.Browser прямо зараз і отримаєте 20 Netbox.Coins прямо зараз. Пропозиція обмежена: тільки перші 125 000 користувачів браузера отримають по 20 Netbox.Coins кожен.

2. Переглядайте Інтернет так, як ви звикли, і отримуйте винагороду.
Чим більше часу ви проводите в Netbox.Browser, тим більше Netbox.Coins ви отримуєте.

3. Додайте свій Netbox.Coins і отримаєте винагороду. Netbox.Browser - це не просто веб-браузер, а вузол блокчейна. Беріть участь в інфраструктурі блокчейна з PoS і отримуйте винагороду.

Децентралізований браузер на блокчейні Netbox (Аірдроп)

В даний момент всім користувачам за установку платять 20 монет, що еквівалентно 8 доларам. Але це ще не все. Браузер має можливість добувати цю криптовалюта допомогою мастернод, а для звичайних користувачів доступний стейкінг. У будь-який момент можна вивести монети з стейкінга. Усередині мережі немає комісій. Браузер працює на движку хром. Все легко, зрозуміло а головне вигідно!

✅ Але саме прикольне браузер платить за серфінг сайтів! Тобто ви просто сидите в браузері і юзаєте (шарітесь) по сайтам, а система вам дає монетки, і з часом за рахунок збільшення користувачів даної мережі (а вони тут все є вузлами) нагорода буде скорочуватися. (Деякі просунуті користувачі порадили відкривати купу вікон з ютуба і залишати комп працювати щоб більше за серфінг прийшло). Зараз дуже кайфовий момент користуватися всіма можливостями.

✅ У цього браузера дуже великі плани. Головне, що у них все на висоті - російська команда, проект розвивається без ico та інших інвестицій. Детальніше про плани ви можете ознайомитися у них на сайті або в моєму відео.

✅ Адміни обіцяють вихід на біржу вже в серпні цього року. Дуже вразив цей проект - думаю це бомба. У вас у всіх зараз є можливість зайняти тут жирне місце. У порівнянні з браузером Брейв він набагато краще, РЕАЛЬНО НА ДУЖЕ БАГАТО. Деякі особистості робили перевірки - браузер чистий. Обов'язково ознайомтеся з сайтом і Білої папером.

✅ В даний момент браузер доступний тільки для комп'ютерів (воно і зрозуміло - тут справжній блокчейн бо). Так само немає поки російської мови, але все легко. З реферальной системою не все так просто: кожна посилання доступна тільки для однієї людини

Отримати Токін Netbox.Coins