Про Биржу криптовалют СreХ24.

Наша молода захоплена команда працює з 2017 року. Ми занурені в тему торгівлі цифровий валютою і бачимо потреби користувачів. У трейдера повинен бути широкий вибір активів для торгівлі, тому у нас представлені як популярні криптовалюти (Bitcoin, Ethereum, Litecoin, NEM та інші), так і рідкісні на ринку. Список торгованих пар постійно збільшується. Ми відкриті до співпраці з власниками криптовалюти.

Наш інтерфейс простий і зрозумілий як досвідченим трейдерам, так і новачкам. Розроблений API супроводжується доступною документацією. Функціональність нашого графіка курсів дозволяє проводити точний і швидкий аналіз поточної ситуації на біржі. Ми цінуємо і забезпечуємо безпеку особистих даних і засобів користувачів.

Щоб трейдери могли отримати максимальну вигоду, ми зробили комісії низькими. Маркетмейкером ми виплачуємо рібейт (додаткова винагорода). Ми не обмежуємо введення і виведення коштів. Поповнити рахунок і зняти з нього гроші можна як криптовалютой, так і фіатними валютами, в тому числі за допомогою банківської карти.

Наша служба підтримки відповідає на різних мовах.

Ми вважаємо криптовалютний трейдинг одним з найбільш прибуткових і перспективних напрямків біржової торгівлі: за 2017 рік ринок криптовалюти виріс у декілька разів і продовжує зростати.

СreХ24 - це сучасна біржа криптовалют з великим потенціалом.

Наші платіжні системи
Perfect Money

Epay


Комісія за операції

В угоді беруть участь дві сторони:

Маркетмейкер. Розміщує заявку на покупку або продаж - ордер - на ринку до угоди. Тим самим створює ліквідність на ринку (формують біржовий стакан). При цьому ордер не повинен виповнитися відразу.
Маркеттейкер. Укладає угоду з наявного на ринку пропозиції.
За вчинення правочину маркеттейкер платить комісію. Величина комісії залежить від вашої торгової активності. Кожні 24 години ми розраховуємо обсяг угод за останні 30 днів торгівлі на вашому рахунку і динамічно коригуємо величину комісії відповідно до таблиці:

Маркетмейкер (рібейт) Маркеттейкер (комісія) Обсяг угод (за останні 30 днів)
0.01% 0.10% ≥ 0 BTC
0.02% 0.09% ≥ 5 BTC
0.03% 0.08% ≥ 15 BTC
0.04% 0.07% ≥ 30 BTC
0.05% 0.06% ≥ 50 BTC

Маркетмейкером ми платимо рібейтов - частина комісії маркеттейкера. Ми хочемо стимулювати появу нових ордерів в біржовому склянці для зменшення різниці в ціні продажу і покупки (спреда), збільшення ліквідності біржі.

Як стати маркетмейкером, щоб отримати рібейтов

Для цього розмістіть ордер угоди, який потрапить в книгу заявок - біржовий "стакан".

Приклад:

1. Поточна ціна продажу для BTC - 1000 $

Ви розмістили ордер на покупку в розмірі 1000 $

Ордер буде виконаний негайно. Ви заплатите комісію у відповідність з таблицею комісій за угоду.

2. Поточна ціна продажу для BTC - 1000 $

Ви розмістили лімітний ордер на покупку в розмірі 950 $

Ордер поміщається в біржовий стакан.

Після його виконання ви отримаєте знижку відповідно до таблиці рібейтов і не будете платити комісію.

З трейдерів стягується комісія біржі криптовалют за введення і виведення коштів. Вона залежить від валюти і способу поповнення/зняття.

Комісія за введення

Обмеження на поповнення і зняття коштів на нашій біржі криптовалют пов'язані тільки з мінімальним і максимальним обсягом введення і виведення валюти в використовуваної вами платіжній системі.

Комісія за вивід

Виводити кошти не обов'язково через платіжну систему, з якої було введення. Можна вивести гроші через будь-яку доступну на біржі платіжну систему. Список систем можна подивитися на вкладці "Рахунок", вибравши пункт "Поповнити" або "Вивести" для цікавить вас валюти.

Якщо ви не можете вивести кошти:

Перевірте, чи достатньо коштів на вашому рахунку для виведення бажаної суми.
Якщо ви міняли особисті дані, то ми призупинили виведення коштів на 72 години для перевірки. Зачекайте закінчення цього терміну.
Виведення коштів можливий тільки після здійснення хоча б однієї угоди на біржі.
Можливо, ви проводили підозрілі операції. Служба безпеки могла тимчасово заблокувати ваш аккаунт для перевірки.
Зверніться в службу підтримки.

Швидкість зарахування і зняття

Швидкість зарахування та зняття коштів на біржі залежить від валюти і обраної платіжної системи. Зарахування коштів за допомогою банківських переказів може займати до 2-5 днів.

Як і інші надійні біржі криптовалют c виведення в звичайні гроші, ми можемо затримати кошти користувача до 72 годин для перевірки безпеки.

Враховуйте величину комісій в обраній торгової стратегії

Вибирайте біржу з урахуванням своїх цілей так, щоб зменшити свої витрати. Біржі криптовалют з мінімальною комісією на угоди зазвичай компенсують її більшої комісією на зняття та поповнення.

Обмін на фіатні гроші

На біржі, можна обміняти фіатні гроші на криптовалюту, криптовалюту на фіатні гроші. Ціна криптовалюти на біржі часто вигідніше, ніж в обмінниках. Якщо використовувати біржу для обміну криптовалюти на звичайні гроші, то краще вибирати платіжні системи з мінімальною комісією на виведення і поповнення коштів. Однак, біржа не гарантує наявність покупця для вашої пропозиції.

За правилами біржі при роботі з фіатними грошима необхідно пройти верифікацію.

Обміняти криптовалюти на фіатні гроші без реєстрації і комісій можливий тільки при з приватними особами. Це не безпечно. Ризик втрати коштів найменший тільки при використанні біржі або обмінника.

Яка комісія на біржі криптовалют при перекладі між рахунками користувачів

На нашій біржі не можна переводити кошти безпосередньо між рахунками користувачів.

Увага! Є обмеження по зарахуванню на банківські карти

Не можна поповнити рахунок і зняти кошти з допомогою американських карт. Так само неможливий вивід грошей на російські карти MasterCard.
Биржа покупки криптовалют СreХ24