Вітаю усіх!
Я є людина початково з відсутнім багатим досвідом в трейдингу, яка ще не має за плечима значної історії успіху, тому як півтора роки щоденного навчання технічного аналізу в закритій групі (приватна; не має реклами в інтернеті; тільки по рекомендації; базовий і логічний курс, в режимі повного дня, без використання індикаторів чи роботів. Щоденна аналітична и практична робота, в тому числі над помилками. Дуже складний навіть для дуже досвідчених) - лише початок цього шляху. Це правда!
Як і те, що я досить навчений не зливати рахунок, працювати дисципліновано з обумовленими ризиками, але найголовніше - я знаю поведінку ціни на ринку (Forex) і розумію чітко - що, де і коли потрібно робити. В даний час триває лише місяць, як я розпочав показову роботу на моніторинговому рахунку. Розумію, що цього не досить для оцінок, але це точно не заважає вже зараз шукати інвесторів на майбутнє, котрим при їх бажанні я дам можливість спостерігати за моєю роботою в реальному часі на моєму рахунку, та обговорювати. Довіра, сформована таким чином слугуватиме кращим доказом, ніж обіцянки і статистика, яку теж можна оскаржувати.
Маю на меті в подальшому торгівлю із значними коштами на ринку Форекс і це повідомлення – спланований наступний крок після закінчення навчання. Тому запрошую зацікавлених до знайомства інвесторів.
Відповім відразу на запитання про торгівлю власними коштами на себе. Такий досвід вже був в процесі навчання тричі и кожен раз мені приходилось робити висновки. Торгівля власними коштами була необхідною и обов'язковою в рамках навчання. Гарні знання стають уміннями, а потім і професією тільки коли набуваєшь належну дісципліну, а це досить важко дається одразу. Місяці боротьби з власнями особливостями. Але ж і власні кошти в мене поки обмежені, тому зрозуміло, що розвиток власного капіталу займе тривалий час. В приватному спілкувані чесно відповім на будь-які питяння.
З повагою до всіх, Дмитро!
м. Київ
P.S. Відразу уточнюю – з « кухнями» не працюю, а реклама брокерів не цікавить.