Сторінка 1 з 2 12 КінецьКінець
Результати з 1 по 10 із 19

Тема: Ilan та його модифікації: dynamic, Buldozer, ADXCCI та ін

Досвідчений Аватар Vergius
    Створено
    вересень 2014
    Місце
    Житомир
    Дописи
    505
    Подякував
    611
    307 Подяк в 229 Дописах

Ilan та його модифікації: dynamic, Buldozer, ADXCCI та ін

Пропоную у цій темі обговорювати екпертів, що працюють за принципом усереднення (або магтингейлу). Останнім часом ця система досить популярна як у автоматичній, так і при ручній торгівлі.

Тут доречно оброворювати переваги і недоліки конкретних роботів, кращі сети, а також методи запобігання значної просадки при торгівлї іланами та способи виходу з неї.
    Цитувати Цитувати

Адміністратор Аватар bvn
    Створено
    липень 2014
    Місце
    Полтава, Україна
    Дописи
    2,699
    Подякував
    1,665
    1,362 Подяк в 767 Дописах
    Quote Написав Vergius Перегляд Допису
    Пропоную у цій темі обговорювати екпертів, що працюють за принципом усереднення (або магтингейлу).
    Вважаєте доцільним таке широке узагальнення?

Зазвичай пропонується в кожній окремій темі обговорювати окремого радника... Ну, добре, давайте спробуємо, якщо якийсь з них буде користуватися підвищеною популярністю, завжди в окрему тему винести можна буде...

Останнім часом ця система досить популярна як у автоматичній, так і при ручній торгівлі.
    Скажу чесно, не бачу ніяких змін в часі стосовно цього інтересу. Мартингейлом і роботами, що використовують цю тактику, завжди цікавились новачки. Я особисто свій шлях на форекс починав з робота на мартингейлі, навіть в якийсь момент здавалося "і чого це всі кажуть, що торгувати на форексі важко - така золота жила просто"

Зараз мене ці роботи майже не цікавлять зовсім, бо це завжди занадто великий ризик при дуже невисокій прибутковості.
    Перед тим, як писати на форумі, ознайомтесь з Правилами форуму.
    Зараз я торгую тут: FXOpen Мій ПАММ-рахунок чекає на Ваші інвестиції: DTWT
    Цитувати Цитувати

Створено
    вересень 2014
    Місце
    Житомир
    Дописи
    505
    Подякував
    611
    307 Подяк в 229 Дописах
    Автор Теми

Я також починав з ілана своє знайомство з форексом. Звичайно, з тих часів ринки не один раз змінювались і цілком робочі сети того часу зараз просто зливають депозит.
    Але я особисто і тепер вважаю, що усереднення як один із елементів торгівлі цілком працює і зараз. Просто треба підібрати правильні для поточної пари та ситуації на ринку налаштування не забуваючи про запобіжники.
    Цитувати Цитувати

Адміністратор Аватар bvn
    Створено
    липень 2014
    Місце
    Полтава, Україна
    Дописи
    2,699
    Подякував
    1,665
    Я також починав з ілана своє знайомство з форексом.
    Я починав ще з більш древніх екземплярів (так званий "Эксперт" від Trader$ (видатний був скамер) - вивчав його демо-версію, намагався копіювати угоди; потім Terminator (мені сказали, що цей робот був прообразом того Експерта); а потім написав собі власну мартишку, з якою вже й грався до останнього).

Але я особисто і тепер вважаю, що усереднення як один із елементів торгівлі цілком працює і зараз.
    Ну, я в своєму попередньому дописі трохи спростив своє відношення... бо виразити відношення до такого широкого узагальнення й непросто
    Я не виступаю категорично проти усереднення, а лише проти збільшення лоту. Усереднення я сам використовую в своєму так званому "інвесторському" стилі торговлі по крупносвоповим парам.
    Цитувати Цитувати

5. Наступні користувачі подякували bvn за цей корисний допис:

Vergius (24-09-2014)

Досвідчений Аватар Атол
    Створено
    вересень 2014
    Місце
    місто на Дніпрі)
    Дописи
    950
    Подякував
    275
    215 Подяк в 146 Дописах
    Пропоную у цій темі обговорювати екпертів, що працюють за принципом усереднення (або магтингейлу). Останнім часом ця система досить популярна як у автоматичній, так і при ручній торгівлі.
    я важаю що всі роботи торгують саме в такому стилі! робот аналізеє графік і передбачини новини верніше курс валюти після будь яких новин він не зможе. той хо торгує за допомогою робота повинен постійно наглядати за його роботою!!
    Цитувати Цитувати

Адміністратор Аватар bvn
    Створено
    липень 2014
    Місце
    Полтава, Україна
    Дописи
    2,699
    Подякував
    1,665
    Quote Написав Атол Перегляд Допису
    я важаю що всі роботи торгують саме в такому стилі!
    Ні, не всі.
    Цитувати Цитувати

Створено
    вересень 2014
    Місце
    Житомир
    Дописи
    505
    Подякував
    611
    307 Подяк в 229 Дописах
    Автор Теми

Quote Написав bvn Перегляд Допису
    Ні, не всі.
    Дійсно є багато інших експертів. Наприклад, велика їх кількість працює на індикаторах.
    Але, з другого боку, сучасні радники з мартингейлом мають також і вбудовані індикатори, які, навіть, можуть претендувати на торгівельну систему при вдалому налаштуванні.
    Цитувати Цитувати

Зацікавлений Аватар Ярослав
    Створено
    вересень 2014
    Місце
    Городище
    Дописи
    8
    Подякував
    4
    2 Подяк в 2 Дописах
    Вважаєте доцільним таке широке узагальнення?

Зазвичай пропонується в кожній окремій темі обговорювати окремого радника... Ну, добре, давайте спробуємо, якщо якийсь з них буде користуватися підвищеною популярністю, завжди в окрему тему винести можна буде...

Скажу чесно, не бачу ніяких змін в часі стосовно цього інтересу. Мартингейлом і роботами, що використовують цю тактику, завжди цікавились новачки. Я особисто свій шлях на форекс починав з робота на мартингейлі, навіть в якийсь момент здавалося "і чого це всі кажуть, що торгувати на форексі важко - така золота жила просто"

Зараз мене ці роботи майже не цікавлять зовсім, бо це завжди занадто великий ризик при дуже невисокій прибутковості.
    Ні велики ризик тільки тоді коли ти жадібний до наживи, і робити такі параметри, щоб він заробляв по 100 % в неделю )))А так якщо, ММ своє розробити то буде усе гаразд. Торгувати на форексі важко, але якщо з умом то буде усе "пучком". Я теж почав з мартіна, тоді чомусь Ілана називали Супепрофіт, , через 3 місяці майже злився ))) вийшов з просадки, і все почалося з того ))) закрутилось, завертілось ))))
    Я тут викладу свого Ілана ВТП, його вже трохи людей знає ))) та сети до нього....
    Цитувати Цитувати

Адміністратор Аватар bvn
    Створено
    липень 2014
    Місце
    Полтава, Україна
    Дописи
    2,699
    Подякував
    1,665
    Quote Написав Ярослав Перегляд Допису
    Ні велики ризик тільки тоді коли ти жадібний до наживи, і робити такі параметри, щоб він заробляв по 100 % в неделю )))А так якщо, ММ своє розробити то буде усе гаразд.
    Якщо жадібний, то ризик супер великий
    Я про відношення... Ризикуєш завжди більшим, ніж виграєш... Це здається, ризик менеджмент називається, так він негативний, а виграші йдуть лише за рахунок великого перекосу імовірності в сторону позитивного завершення серії угод. Вони тіпа завжди рано чи пізно закриваються в плюс.... але цей плюс не великий, а просадки ого-го які висять... І що саме сумне, завжди залишається хоч невеличкий шанс (в моїй "інвестиційній" системі теж), що все зіллється до бісової мами... Тут треба вже або заздалегідь обмежену суму на депозит класти і змиритися з тим, що втратиш, так втратиш, а всі прибутки виводити й виводити... або бути готовим в будь-який момент доливати на депозит значні кошти.

І мабуть таки теж, якщо й використовувати мартингейл, то варто це робити в один бік на крупносвопових парах... доки просадки висять та ще й з підвищеним лотом, можуть не погані "дивіденти" накапати
    Цитувати Цитувати

11. Наступні 2 користувачів подякували bvn за цей корисний допис:

Infospacer (26-09-2014),Ярослав (26-09-2014)

Створено
    вересень 2014
    Місце
    Житомир
    Дописи
    505
    Подякував
    611
    307 Подяк в 229 Дописах
    Автор Теми

І що саме сумне, завжди залишається хоч невеличкий шанс (в моїй "інвестиційній" системі теж), що все зіллється до бісової мами...
    Мені особисто невідомі абсолютно безпрограшні стратегії торгівлі. Ризик завжди присутній. Ми самі обираємо метод чи методи, виходячи з власного досвіду, знань, темпераменту тощо.

І мабуть таки теж, якщо й використовувати мартингейл, то варто це робити в один бік на крупносвопових парах... доки просадки висять та ще й з підвищеним лотом, можуть не погані "дивіденти" накапати
    Достатньо ризикований підхід, на мій погляд. Подивіться AUDUSD, наприклад за квітень-травень 2013 р. Дуже добре пам'ятаю цей період: поставив декілька позицій майже на верхівці, добре що вчасно зорієнтувався і зафіксував збиток.
    Якщо ж лотність виставляти з великим запасом, то й прибутковість кері-трейд невелика.
    Цитувати Цитувати

Інформація про Тему

Users Browsing this Thread

Зараз 1 відвідувачів переглядають цю тему. (0 користувачів і 1 гостей)

Права у Розділі

• Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете писати відповіді
  • Ви не можете робити вкладення
  • Ви не можете правити ваші дописи
  •