Сторінка 2 з 2 ПочатокПочаток 12
Результати з 11 по 19 із 19

Тема: Ilan та його модифікації: dynamic, Buldozer, ADXCCI та ін

Адміністратор Аватар bvn
    Створено
    липень 2014
    Місце
    Полтава, Україна
    Дописи
    2,883
    Подякував
    1,760
    1,442 Подяк в 825 Дописах
    Quote Написав Vergius Перегляд Допису
    Достатньо ризикований підхід, на мій погляд. Подивіться AUDUSD, наприклад за квітень-травень 2013 р. Дуже добре пам'ятаю цей період: поставив декілька позицій майже на верхівці, добре що вчасно зорієнтувався і зафіксував збиток.
    Якщо ж лотність виставляти з великим запасом, то й прибутковість кері-трейд невелика.
    Так не треба ж на самій верхівці, треба почекати доки відкотиться вниз достатньо далеко, а тоді починати відкриватися невеличким лотом.
    Перед тим, як писати на форумі, ознайомтесь з Правилами форуму.
    Зараз я торгую тут: FXOpen Мій ПАММ-рахунок чекає на Ваші інвестиції: DTWT
    Цитувати Цитувати

Досвідчений Аватар Vergius
    Створено
    вересень 2014
    Місце
    Житомир
    Дописи
    524
    Подякував
    652
    316 Подяк в 237 Дописах
    Автор Теми

Quote Написав bvn Перегляд Допису
    Так не треба ж на самій верхівці, треба почекати доки відкотиться вниз достатньо далеко, а тоді починати відкриватися невеличким лотом.
    Так то воно так. Але ніколи на 100% не знаєш чи це вже верхівка чи рух вгору ще буде...

Загалом, я і сам полюбляю пускати ілана по тренду в напрямку великих позитивних свопів. Напевне скоро по AUDUSD настане такий період. Принаймні я особисто очікую рух на північ на цій парі.
    Цитувати Цитувати

Створено
    вересень 2014
    Місце
    Житомир
    Дописи
    524
    Подякував
    652
    316 Подяк в 237 Дописах
    Автор Теми

Загалом, я і сам полюбляю пускати ілана по тренду в напрямку великих позитивних свопів. Напевне скоро по AUDUSD настане такий період. Принаймні я особисто очікую рух на північ на цій парі.
    Останній місяць насолоджуємось рухом вверх-вниз в рамках відносно невеликого коридору по AUDUSD. Саме те, що потрібно для іланоподібних модів.
    Головне - не почати на радощах завищувати лотність. Адже тенденція може змінитись у будь-яку мить.
    Цитувати Цитувати

Зацікавлений
    Створено
    липень 2016
    Місце
    Львів
    Дописи
    10
    Подякував
    0
    3 Подяк в 3 Дописах
    головний недолік усереднення - ми бачимо що ринок розвернувся, залишаємо потенційно збиткові ордери відкритими, і відкриваємо нові ПРОТИ ринку щоб перекрити збиток по перших ордерах. Якщо ціна не повернеться назад чи не скорегується щоб ми вийшли хоча б в ноль, ми у великому мінусі. З точки зору математики та логіки - це ДУРІСТЬ.
    Так що забудьте про Ілани якщо не хочете злити депозит.
    Стратегія закриття збиткового ордеру якщо ринок розвернувся і відкриття наступного ордеру за новим трендом більшим лотом (мартінгейл) щоб перекрити збиток та ще й трохи заробити має більше шансів на життя.
    Цитувати Цитувати

Створено
    вересень 2014
    Місце
    Житомир
    Дописи
    524
    Подякував
    652
    316 Подяк в 237 Дописах
    Автор Теми

Quote Написав freshwind Перегляд Допису
    Стратегія закриття збиткового ордеру якщо ринок розвернувся і відкриття наступного ордеру за новим трендом більшим лотом (мартінгейл) щоб перекрити збиток та ще й трохи заробити має більше шансів на життя.
    Існує дуже багато радників, що працюють саме за такою схемою (так звані "качели"), але вони виявились ще більш ризикованими. Адже десь близько 70% часу (плюс-мінус) ринок знаходиться у стані флету: ми швидко набираємо лотність і зливаємо депо в цей період.
    Цитувати Цитувати

Зацікавлений
    Створено
    липень 2016
    Місце
    Львів
    Дописи
    10
    Подякував
    0
    3 Подяк в 3 Дописах
    Існує дуже багато радників, що працюють саме за такою схемою (так звані "качели"), але вони виявились ще більш ризикованими. Адже десь близько 70% часу (плюс-мінус) ринок знаходиться у стані флету: ми швидко набираємо лотність і зливаємо депо в цей період.
    з точки зору логіки якщо ми відкриваємо ордери проти ринку і не закриваємо вже надміру збиткові, то точно зіллємо якщо ціна далі йтиме проти нас. З качелями достеменно не знайомий, але описаний мною вище метод йде за ціною куди б вона не йшла і при нормальному підході не дасть більше 8-9 програшів підряд, що з лотом 0,1 на центовику з 50 дол не є злив, а декілька % на місяць гарантовано
    Цитувати Цитувати

Створено
    вересень 2014
    Місце
    Житомир
    Дописи
    524
    Подякував
    652
    316 Подяк в 237 Дописах
    Автор Теми

що з лотом 0,1 на центовику з 50 дол не є злив, а декілька % на місяць гарантовано
    Я так розумію, ви саме цим методом користуєтесь зараз?
    Цитувати Цитувати

Зацікавлений
    Створено
    липень 2016
    Місце
    Львів
    Дописи
    10
    Подякував
    0
    3 Подяк в 3 Дописах
    намагаюся
    на інстафорекс маю центовий рахунок на 50уо, там на 7 парах стоїть примітивний робот. По факту за минулий місяць 7-8% було.
    Я зараз на скільки маю час шукаю нормальні роботи, бо торгувати руками самому не можу з декількох причин.
    Востаннє редагувалось freshwind; 13-07-2016 в 12:09.
    Цитувати Цитувати

9. Наступні користувачі подякували freshwind за цей корисний допис:

Vergius (14-07-2016)

Зацікавлений
    Створено
    липень 2016
    Місце
    Львів
    Дописи
    10
    Подякував
    0
    3 Подяк в 3 Дописах
    намагаюся
    на інстафорекс маю центовий рахунок на 50уо, там на 7 парах стоїть примітивний робот. По факту за минулий місяць 7-8% було.
    Поступово робот заліз у просадку на 2 парах близько 60% від депозиту і я ледве дочекався коли відторгує до 10% просадки и відключив його. Люди, різноманітні сітки, Ілани і т.д. на короткій історії можуть показувати гарні прибутки, але при сильних рухах на ринку залазять у ВЕЛИКУ просадку, яку вам буде ШКОДА закрити руками. І буде ЗЛИВ! Шукайте роботи без мартингейлу і які торгують одиничними ордерами, бажано з фіксованими тейками та стопами.
    Цитувати Цитувати

11. Наступні користувачі подякували freshwind за цей корисний допис:

bvn (11-01-2017)

Інформація про Тему

Users Browsing this Thread

Зараз 1 відвідувачів переглядають цю тему. (0 користувачів і 1 гостей)

Права у Розділі

• Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете писати відповіді
  • Ви не можете робити вкладення
  • Ви не можете правити ваші дописи
  •