Сторінка 2 з 6 ПочатокПочаток 1234 ... КінецьКінець
Результати з 11 по 20 із 58

Тема: FXstart-www.forexstart.org

Професіонал Аватар Атол
    Створено
    вересень 2014
    Місце
    місто на Дніпрі)
    Дописи
    1,124
    Подякував
    316
    276 Подяк в 186 Дописах
    Автор Теми

Quote Написав Vergius Перегляд Допису
    Атол, а Ви реально тут працюєте зараз? Чи можливо торгували раніше?
    Чому питаю - читав колись, що ця структура трохи проблемна.

Звичайно, треба враховувати і можливість цілеспрямованої кампанії антипіару...
    Так працюю, а за негативні про них відгуки теж чув але дуже давно і не факт що то не було антипіару, ну зараз все начебто нормально. В даному сервисі привабили їхні акції та надання коштів для торгівлі також бінарні опціони прості і доступні!))
    Цитувати Цитувати

2. Наступні 2 користувачів подякували Атол за цей корисний допис:

sever (02-12-2014),Vergius (21-11-2014)

Досвідчений Аватар Vergius
    Створено
    вересень 2014
    Місце
    Житомир
    Дописи
    555
    Подякував
    679
    330 Подяк в 250 Дописах
    Quote Написав Атол Перегляд Допису
    Так працюю, а за негативні про них відгуки теж чув але дуже давно і не факт що то не було антипіару, ну зараз все начебто нормально. В даному сервисі привабили їхні акції та надання коштів для торгівлі також бінарні опціони прості і доступні!))
    Тоді наступне запитання: які суми, на Ваш погляд, безпечно їм довіряти. Сто доларів? Двісті? П'ятсот? Декілька тисяч? Можливо, взагалі, вони здатні "переварити" будь-яку суму?
    Цитувати Цитувати

4. Наступні користувачі подякували Vergius за цей корисний допис:

sever (02-12-2014)

Професіонал Аватар Атол
    Створено
    вересень 2014
    Місце
    місто на Дніпрі)
    Дописи
    1,124
    Подякував
    316
    276 Подяк в 186 Дописах
    Автор Теми

Тоді наступне запитання: які суми, на Ваш погляд, безпечно їм довіряти. Сто доларів? Двісті? П'ятсот? Декілька тисяч? Можливо, взагалі, вони здатні "переварити" будь-яку суму?
    Навіщо ім якісь суми довіряти)?? вони самі дають суми для торгівлі глянте їхні акції))!
    Цитувати Цитувати

6. Наступні користувачі подякували Атол за цей корисний допис:

sever (02-12-2014)

Створено
    вересень 2014
    Місце
    Житомир
    Дописи
    555
    Подякував
    679
    330 Подяк в 250 Дописах
    Навіщо ім якісь суми довіряти)?? вони самі дають суми для торгівлі глянте їхні акції))!
    Мене в свій час життя відучило розраховувати на бонусні кошти...
    Цитувати Цитувати

8. Наступні користувачі подякували Vergius за цей корисний допис:

sever (02-12-2014)

Професіонал Аватар Атол
    Створено
    вересень 2014
    Місце
    місто на Дніпрі)
    Дописи
    1,124
    Подякував
    316
    276 Подяк в 186 Дописах
    Автор Теми

бонусні кошти це дармові кошти)) а в цей сервіс ні копійки не вів все іхні бонуси)) чим це погано)??!
    Цитувати Цитувати

10. Наступні користувачі подякували Атол за цей корисний допис:

sever (02-12-2014)

Адміністратор Аватар bvn
    Створено
    липень 2014
    Місце
    Полтава, Україна
    Дописи
    3,000
    Подякував
    1,814
    1,478 Подяк в 849 Дописах
    бонусні кошти це дармові кошти)) а в цей сервіс ні копійки не вів все іхні бонуси)) чим це погано)??!
    Це супер. Я сам маю такі відносини з однією компанією. Мав призові бонуси в конкурсах, вже не одну сотню баксів прибутку вивів, а своїх жодної копійки не вклав
    Так тримати!
    Перед тим, як писати на форумі, ознайомтесь з Правилами форуму.
    Зараз я торгую тут: FXOpen
    Цитувати Цитувати

12. Наступні користувачі подякували bvn за цей корисний допис:

sever (02-12-2014)

Зацікавлений
    Створено
    листопад 2014
    Дописи
    13
    Подякував
    9
    4 Подяк в 3 Дописах
    До речі, зараз по бінарним опціонами вони пропонують 190% за прибутковою угодою. Погодьтеся, непогані і досить вигідні умови.

Ви дивилися умови їх інвестиційної програми? Вони самі дають початківцям-трейдерам від 100 $ до 10 тисяч доларів

Ну скажімо так, це не бонусні гроші. За інвестиційною програмою Ви торгуєте на гроші компанії, при цьому самі заробляєте свій відсоток. Пройшовши всі тури програми, ви можете стати керуючим. А це в корінь різні речі.

Ніхто не каже, що це погано, а навіть, навпаки, дозволяють трейдерам без початкового капіталу зрозуміти валютний ринок. Ви до речі на бінарних опціонах у них не торгуєте? Умови по бінарних опціонах створили ідеальні.
    Цитувати Цитувати

Створено
    вересень 2014
    Місце
    Житомир
    Дописи
    555
    Подякував
    679
    330 Подяк в 250 Дописах
    Quote Написав sever Перегляд Допису
    Ви дивилися умови їх інвестиційної програми? Вони самі дають початківцям-трейдерам від 100 $ до 10 тисяч доларів
    Ви дійсно вірите, що у FXstart можуть дати справжні 10к - хай навіть лише в управління?
    На мій погляд, очевидно, що мова йде про нічим не підкріплені віртуальні суми, а отже в будь-який момент можуть з'явитись якісь додаткові умови.
    Можливо, комусь і подобається витрачати свій час на подібні речі, але я - пас. Поспостерігаю поки за цим ДЦ.
    Цитувати Цитувати

15. Наступні користувачі подякували Vergius за цей корисний допис:

sever (02-12-2014)

Зацікавлений
    Створено
    листопад 2014
    Дописи
    13
    Подякував
    9
    4 Подяк в 3 Дописах
    Ви дійсно вірите, що у FXstart можуть дати справжні 10к - хай навіть лише в управління?
    На мій погляд, очевидно, що мова йде про нічим не підкріплені віртуальні суми, а отже в будь-який момент можуть з'явитись якісь додаткові умови.
    Можливо, комусь і подобається витрачати свій час на подібні речі, але я - пас. Поспостерігаю поки за цим ДЦ.

Так, я насправді думаю, що в форекс старт можна стати керуючим і вони для цього створили оптимально вигідні умови. Я вважаю, що це єдиний дилінгових центр, який пропонує таку інвестиційну програму, тому гріх такою можливістю не скористатися.
    Цитувати Цитувати

17. Наступні користувачі подякували sever за цей корисний допис:

Vergius (29-11-2014)

Створено
    вересень 2014
    Місце
    Житомир
    Дописи
    555
    Подякував
    679
    330 Подяк в 250 Дописах
    Quote Написав sever Перегляд Допису
    Так, я насправді думаю, що в форекс старт можна стати керуючим і вони для цього створили оптимально вигідні умови. Я вважаю, що це єдиний дилінгових центр, який пропонує таку інвестиційну програму, тому гріх такою можливістю не скористатися.
    Підкажіть, а прибуток звідти Ви вже виводили? У якому обсязі - якщо вважаєте це моє запитання доречним?
    Цитувати Цитувати

19. Наступні користувачі подякували Vergius за цей корисний допис:

sever (02-12-2014)

Інформація про Тему

Users Browsing this Thread

Зараз 1 відвідувачів переглядають цю тему. (0 користувачів і 1 гостей)

Права у Розділі

• Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете писати відповіді
  • Ви не можете робити вкладення
  • Ви не можете правити ваші дописи
  •