Сторінка 73 з 73 ПочатокПочаток ... 2363717273
Результати з 721 по 729 із 729

Тема: Флудилка

Досвідчений Аватар Vergius
    Створено
    вересень 2014
    Місце
    Житомир
    Дописи
    542
    Подякував
    669
    321 Подяк в 242 Дописах
    Quote Написав bvn Перегляд Допису
    Linux - це opensource, хто може проплатить щось проти вінди з боку Linux-спільноти? За ним не стоять якісь корпорації.
    Переважно -так, але є й платні розробки на базі лінукс. Зараз, напевно, найвідомішим стане хром ОС.
    Цитувати Цитувати

Адміністратор Аватар kit
    Створено
    липень 2014
    Місце
    Полтава, Україна
    Дописи
    198
    Подякував
    215
    133 Подяк в 82 Дописах
    Пишуть, що win 10 скоро буде додатково жерти 7 Gb на hdd для резервування оновлень, так що якщо хтось розбиває hdd на декілька розділів - це треба брати до уваги. Win7 з 2020 року вже перестане безкоштовно оновлюватись (свіжа новина) - теж треба брати до уваги. Linux - вже писав десь, ще раз напишу: якщо треба тільки по сайтах полазити, відео подивитись, музику послухати, пару нескладних документів набрати то його вистачить з головою.
    Цитувати Цитувати

3. Наступні 3 користувачів подякували kit за цей корисний допис:

bvn (19-01-2019),Vergius (18-01-2019),WilsonPayne (19-01-2019)

Адміністратор Аватар bvn
    Створено
    липень 2014
    Місце
    Полтава, Україна
    Дописи
    2,941
    Подякував
    1,794
    1,456 Подяк в 836 Дописах
    Quote Написав kit Перегляд Допису
    Linux - вже писав десь, ще раз напишу: якщо треба тільки по сайтах полазити, відео подивитись, музику послухати, пару нескладних документів набрати то його вистачить з головою.
    В більшості випадків його також вистачає для задач програмування, особливо, коли мова йде про веб-розробку. Складності можуть бути з професійною обробкою звуку та відео, також для графічного дизайну не все просто - дехто виступає ярим прихильником гімпа, але більшість професійних дизайнерів без фотошопа жити не можуть. Хоча я знаю, що для Linux є багато крутих графічних процесорів але не безкоштовних, яким до речі і фотошоп є.
    Перед тим, як писати на форумі, ознайомтесь з Правилами форуму.
    Зараз я торгую тут: FXOpen Мій ПАММ-рахунок чекає на Ваші інвестиції: DTWT
    Цитувати Цитувати

5. Наступні користувачі подякували bvn за цей корисний допис:

kit (19-01-2019)

Адміністратор Аватар kit
    Створено
    липень 2014
    Місце
    Полтава, Україна
    Дописи
    198
    Подякував
    215
    133 Подяк в 82 Дописах
    Quote Написав bvn Перегляд Допису
    В більшості випадків його також вистачає для задач програмування, особливо, коли мова йде про веб-розробку.
    Підтверджую, частково працюю веб-розробником, Linux поки що повністю вистачає (користуюсь gimp + інколи inkscape). Знайомий працює на галері, там вінда суворо заборонена, тільки Ubuntu або MacOS, під який є Sketch - фротнендерам він подобається (Photoshop також є). З приводу звуку та відео приклади швидко навести не можу, але в новинах все частіше зустрічаю що професійні програми портують під linux, але вони коштують так як і під windows.
    Знайшов, відео - DaVinci Resolve 15 - професійний відеоредактор, коштує $299, є безкоштовна версія, але з обмеженнями.
    Звук (безкоштовні) - Mixxx 2.2, Ardour 4.7 (вільний аналог ProTools, Nuendo, Pyramix та Sequoia).
    Востаннє редагувалось kit; 19-01-2019 в 10:30.
    Цитувати Цитувати

7. Наступні користувачі подякували kit за цей корисний допис:

bvn (22-01-2019)

Головний модератор
    Створено
    вересень 2014
    Дописи
    1,652
    Подякував
    472
    504 Подяк в 393 Дописах
    Vergius, я деякий час працював на робочій машині з лубунту, від версії 16.04 до 18.04. потім через політику компанії перейшов на він10. можу сказати як користувач, він10 набагато зручніша, ніж лубунту. файловий менеджер, інтерфейс системи, навіть зовнішній вигляд говорять про те, що він10 розробляється набагато більш глибоко, ніж лубунту. і це не дивно, бо за нею стоїть величезна корпорація.

дивився нещодавно лубунту 18.10. навіть якщо не брати до уваги глюк з неможливістю встановити ОС при під'єднаній мережі інтернет (*facepalm*) та налаштуванні мережевої карти у термінальному вікні з псевдографікою (*facepalm*), для пересічного користувача нічого особливо з версії 16.04 не змінилося.

можливо для домашнього використання (інтернет, фільми і т.п.) вона цілком придатна, але для роботи не дуже. в усякому випадку для мене ))
    Цитувати Цитувати

9. Наступні користувачі подякували WilsonPayne за цей корисний допис:

Vergius (19-01-2019)

Професіонал Аватар Атол
    Створено
    вересень 2014
    Місце
    місто на Дніпрі)
    Дописи
    1,089
    Подякував
    309
    270 Подяк в 181 Дописах
    Автор Теми

Quote Написав BorRud Перегляд Допису
    Усі образи записуються однаково, чи то 7-ка, чи 10-ка. ISO файл потрібно записати на DVD диск, або на USB пам'ять. Тут потрібен ком'ютер, на якому цей образ змошеш записати.
    Але, я так зрозумів, що ти зовсім ремонті комп'ютерів не розумієшся, то без фізичної допомоги тобі не обійтися. Або подивись уроки як інсталюють нові компютери, тоді зможеш і сам.
    більшість файлів піратскької вінди на торентах як правило уже в образі потрібен лише програмка для автозапуску типу руфус
    Цитувати Цитувати

Зацікавлений Аватар BorRud
    Створено
    червень 2016
    Місце
    Литва
    Дописи
    40
    Подякував
    127
    55 Подяк в 33 Дописах
    Quote Написав Атол Перегляд Допису
    більшість файлів піратскької вінди на торентах як правило уже в образі потрібен лише програмка для автозапуску типу руфус
    Rufus - потрібна для того щоб записати на ДВД або флешку обраz iso. . Windows, як правило потрібно активувати, навіть якщо хтось попрацював над файлами інсталяції.
    На торентах можна скачати різні образи, де є різні версії в одному установщику, і там, частенько, буває і програмка для активації.
    Щоб установити відразу активавону Вінду, то так можна тільки з компакт диску або із флешки, так звані LiveBoot, або PE версії.

Хто достатньо божевільний, наполегливо йти до мети - мету досягає.
    Цитувати Цитувати

Професіонал Аватар Атол
    Створено
    вересень 2014
    Місце
    місто на Дніпрі)
    Дописи
    1,089
    Подякував
    309
    270 Подяк в 181 Дописах
    Автор Теми

Quote Написав BorRud Перегляд Допису
    Rufus - потрібна для того щоб записати на ДВД або флешку обраz iso. .
    а як записать так щоб винда с флешки стартонула?
    образ буду вінди 7 брати звітци можете глянуть може там уже все готово тільки осталось скачати та грузонути на флешку? _https://toloka.to/t89474
    Цитувати Цитувати

Зацікавлений Аватар BorRud
    Створено
    червень 2016
    Місце
    Литва
    Дописи
    40
    Подякував
    127
    55 Подяк в 33 Дописах
    Quote Написав Атол Перегляд Допису
    а як записать так щоб винда с флешки стартонула?
    образ буду вінди 7 брати звітци можете глянуть може там уже все готово тільки осталось скачати та грузонути на флешку? _https://toloka.to/t89474
    Тут все чітко пояснено у пункті : 4. СТВОРЕННЯ ЗАВАНТАЖУВАЛЬНОЇ USB ФЛЕШКИ (AIO Boot)

Хто достатньо божевільний, наполегливо йти до мети - мету досягає.
    Цитувати Цитувати

Інформація про Тему

Users Browsing this Thread

Зараз 3 відвідувачів переглядають цю тему. (0 користувачів і 3 гостей)

Права у Розділі

• Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете писати відповіді
  • Ви не можете робити вкладення
  • Ви не можете правити ваші дописи
  •