Сторінка 1 з 63 1231151 ... КінецьКінець
Результати з 1 по 10 із 623

Тема: Флудилка

Досвідчений Аватар Атол
    Створено
    вересень 2014
    Місце
    місто на Дніпрі)
    Дописи
    981
    Подякував
    284
    231 Подяк в 157 Дописах

Флудилка

Все про все!

мені цікаво людство колись зупинеться, колись настане той час що не буде війн а людство буде все робити на благо свого життя!??

Адмін мені цікаво а цей сайт якось розкручуется там Тиц і інше та чому на форумі так мало реклами там де є вільні місця, які так і просять вставити туди рекламу скажімо Гугла))?
    Цитувати Цитувати

Адміністратор Аватар bvn
    Створено
    липень 2014
    Місце
    Полтава, Україна
    Дописи
    2,724
    Подякував
    1,681
    1,371 Подяк в 774 Дописах
    Quote Написав Атол Перегляд Допису
    Все про все!

мені цікаво людство колись зупинеться, колись настане той час що не буде війн а людство буде все робити на благо свого життя!??

Адмін мені цікаво а цей сайт якось розкручуется там Тиц і інше та чому на форумі так мало реклами там де є вільні місця, які так і просять вставити туди рекламу скажімо Гугла))?
    Як багато запитань

Про людство... Це залежить від парадігми світосприйняття... о як завернув

Якщо вважати світ сугубо матеріалістичним, то мабуть ніяких шансів на покращення немає, бо люди такі, які вони є... Хіба щось там генетики з кібернетиками нахімічать, що стануть з’являтися інші супер-люди, але важливо, щоб вони були "супер" не тільки в плані можливостей, але й в плані своїх людських якостей...

Якщо вірити в християнську теорію, то цей світ рано чи пізно таки накриється мідним тазом, а благо наступить десь там в іншому житті в раю...

Якщо допустити реінкарнацію і взяти до уваги, що душі є не тільки в людей, а й в тварин, рослин, комах і так далі, і вони весь час розвиваються і від народження до народження підвищують свій статус, то взагалі-то теж нерадужна картинка малюється, бо тоді виходить, що на Землі завжди будуть народжуватия нові й нові вумстохи - тварини в людській подобі...

От якщо до цієї картини світу ще й уявлення про Юги домішати... та про космо-енергетику... Тоді виходить така картинка, що всі істоти - то є певні коктейлі з енергій, а сам Всесвіт - це також енергетичний океан. І коли оцей коктейль попадає в хмаринку певної енергетичної якості, то якщо в його складі є трошки цієї енергії, вона резонує і спричиняє до вияву якостей цієї енергії в своєму житті. І якось так виходить, що Земля з певною періодичністю пролітає через хмарини енергій різних типів. Доки ця енергія умовно зла, то і в людей та інших істот проявляються більш негативні якості - і ця хмаринка не дуже велика... на пам’ять не скажу, скільки там тисяч років Так звана Калі Юга... Але, як вона пройде, то світ порине в море позитивної енергії, почнеться Сатья Юга і наступить повсюдний мир та благодєнствіє

І ще кажуть, що подібна енергія тягнеться до подібної, тож в Калі Югу народжуються більш недорозвинені душі, які потребують суттєвої корекції (зміни енергетичного складу коктейлю ), а в Сатья Югу розвиток мінімальний і такі душі наче б то народжуватись не будуть... Ну, отака теорія...

А хто в що вірить... Головне самому людиною залишатися

Про рекламу - немає сенсу її ліпити на нерозкрученому ресурсі, ІМХО, це щодо різних адсенсів і т. п. А щодо конкретних замовлень, то їх також поки що нема й бути не може, оскільки на форумі доки що невелика відвідуваність.

Щодо розкрутки, то вона робиться, хоч може й не дуже вміло, бо гарних спеців з цієї теми в команді доки що немає. Але тим не менше, результати теж є. Я бачу, що люди приходять на форум не тільки ті, кого я особисто запросив. Бачу що є на форумі не тільки боти пошукових систем. І навіть дехто реєструється... і навіть вже є спамери, які пожиттєвий бан отримали
    Перед тим, як писати на форумі, ознайомтесь з Правилами форуму.
    Зараз я торгую тут: FXOpen Мій ПАММ-рахунок чекає на Ваші інвестиції: DTWT
    Цитувати Цитувати

Досвідчений Аватар Атол
    Створено
    вересень 2014
    Місце
    місто на Дніпрі)
    Дописи
    981
    Подякував
    284
    231 Подяк в 157 Дописах
    Автор Теми

Quote Написав bvn Перегляд Допису
    Якщо вважати світ сугубо матеріалістичним, то мабуть ніяких шансів на покращення немає, бо люди такі, які вони є...
    відразу питання це як дивитись люди більш тварини чи всетаки більше люди ??

Щодо розкрутки, то вона робиться, хоч може й не дуже вміло, бо гарних спеців з цієї теми в команді доки що немає. Але тим не менше, результати теж є. Я бачу, що люди приходять на форум не тільки ті, кого я особисто запросив. Бачу що є на форумі не тільки боти пошукових систем. І навіть дехто реєструється... і навіть вже є спамери, які пожиттєвий бан отримали
    я свої силки на цей форум викладав в соціальних та на своїх сайтах)) та підписах в соц мережах)) так а щодо реклами Гугл ?? та інше?
    Цитувати Цитувати

Адміністратор Аватар bvn
    Створено
    липень 2014
    Місце
    Полтава, Україна
    Дописи
    2,724
    Подякував
    1,681
    відразу питання це як дивитись люди більш тварини чи всетаки більше люди ??
    Всі люди різні.

я свої силки на цей форум викладав в соціальних та на своїх сайтах)) та підписах в соц мережах))
    Дуже вдячний Вам.

так а щодо реклами Гугл ?? та інше?
    Робиться. Все по-троху.
    Цитувати Цитувати

Досвідчений Аватар Атол
    Створено
    вересень 2014
    Місце
    місто на Дніпрі)
    Дописи
    981
    Подякував
    284
    231 Подяк в 157 Дописах
    Автор Теми

Робиться. Все по-троху.
    хотілося б що б десь тут ви розповіли прос вою практику, розкрутки проєктів та роботи с Гуглом))!

Робиться. Все по-троху.
    а іще прироботі с Гугл настільки я памьятаю на сайті потрібно розмістити рекламу Гугл а тут вона відсутня)) чи зараз такого не потрібно))?
    Цитувати Цитувати

Адміністратор Аватар bvn
    Створено
    липень 2014
    Місце
    Полтава, Україна
    Дописи
    2,724
    Подякував
    1,681
    хотілося б що б десь тут ви розповіли прос вою практику, розкрутки проєктів та роботи с Гуглом))!
    Не думаю, що це входить в мої плани.
    Цитувати Цитувати

Досвідчений Аватар Атол
    Створено
    вересень 2014
    Місце
    місто на Дніпрі)
    Дописи
    981
    Подякував
    284
    231 Подяк в 157 Дописах
    Автор Теми

Хтось може підсказати є такий сервіс але український)?? http://recreativ.ru/

MOD: Давайте без рефпосилань, будь ласка
    Цитувати Цитувати

Досвідчений Аватар Атол
    Створено
    вересень 2014
    Місце
    місто на Дніпрі)
    Дописи
    981
    Подякував
    284
    231 Подяк в 157 Дописах
    Автор Теми

Хтось може підсказати є такий сервіс але український)?? http://recreativ.ru/
    чому в інших темах вониж є)?

хтось може мені пояснити що це за сервіс і що він робить? https://www.eobot.com/account
    Цитувати Цитувати

Головний модератор
    Створено
    вересень 2014
    Дописи
    1,558
    Подякував
    423
    484 Подяк в 377 Дописах
    хтось може мені пояснити що це за сервіс і що він робить? https://www.eobot.com/account
    це хмарний сервіс для майнінгу біткоінів. все як на будь-якому хмарному сервісі - реєструєтесь, купуєте частину потужностей хмари-сервера і використовуєте їх для майнінгу.
    Цитувати Цитувати

10. Наступні користувачі подякували WilsonPayne за цей корисний допис:

Атол (07-10-2014)

Досвідчений Аватар Атол
    Створено
    вересень 2014
    Місце
    місто на Дніпрі)
    Дописи
    981
    Подякував
    284
    231 Подяк в 157 Дописах
    Автор Теми

Quote Написав WilsonPayne Перегляд Допису
    це хмарний сервіс для майнінгу біткоінів. все як на будь-якому хмарному сервісі - реєструєтесь, купуєте частину потужностей хмари-сервера і використовуєте їх для майнінгу.
    вибачте нічого не зрозумів яка хмара який майнінг))! можно подробніше ?? а як отримати кошельок бінкоінтів?? маінг мается наувазі створення бігпоінтів?? на цьому сайті ткож?? http://moonbit.co.in/ ??? тоєсть получается можеш зробити собі коштів скільки хочеш???
    Цитувати Цитувати

Інформація про Тему

Users Browsing this Thread

Зараз 1 відвідувачів переглядають цю тему. (0 користувачів і 1 гостей)

Права у Розділі

• Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете писати відповіді
  • Ви не можете робити вкладення
  • Ви не можете правити ваші дописи
  •