Сторінка 1 з 10 123 ... КінецьКінець
Результати з 1 по 10 із 94

Тема: Побажання та пропозиції

Адміністратор Аватар bvn
    Створено
    липень 2014
    Місце
    Полтава, Україна
    Дописи
    2,709
    Подякував
    1,672
    1,365 Подяк в 770 Дописах

Побажання та пропозиції

Кожного дня команда нашого форуму докладає зусиль, щоб зробити наш форум ще кращим, щоб він якнайліпше відповідав вашим вимогам та вподобанням, був корисним і зручним для кожного. Якщо ми щось не врахували або полишили поза увагою, якщо ви помітили певні недоліки в роботі або слабкі місця, які можна було б покращити, якщо в вас просто є певні побажання або пропозиції щодо роботи нашого форуму - залиште їх тут, в цій темі. Ми обов’язково розглянемо їх і, якщо вони нам сподобаються та ми будемо взмозі їх реалізувати, то, звичайно, ми зробимо все це, щоб наш форум став ще трошки кращим. Дякуємо за ваші пропозиції.
    Перед тим, як писати на форумі, ознайомтесь з Правилами форуму.
    Зараз я торгую тут: FXOpen Мій ПАММ-рахунок чекає на Ваші інвестиції: DTWT
    Цитувати Цитувати

Досвідчений Аватар Атол
    Створено
    вересень 2014
    Місце
    місто на Дніпрі)
    Дописи
    964
    Подякував
    277
    216 Подяк в 147 Дописах
    Ура Я сободный))! ой я вільний))) пропоную адміну форуму створити группи в соціальніх спільнотах скажімо в тому самому ВК )) важаю буде приплив користувачів_))!
    Цитувати Цитувати

Досвідчений Аватар Атол
    Створено
    вересень 2014
    Місце
    місто на Дніпрі)
    Дописи
    964
    Подякував
    277
    216 Подяк в 147 Дописах
    Адмін а може не Корисна реклама, а окремо зробити форум(розділ) Для Вебмастерів - наприклад або розділ сайтомастерів. В цему розділі можна б було вирішувати питання з якими стикається користувач при написані або обслуговувані свого сайту.)) імхо))
    Цитувати Цитувати

Адміністратор Аватар bvn
    Створено
    липень 2014
    Місце
    Полтава, Україна
    Дописи
    2,709
    Подякував
    1,672
    Автор Теми

Quote Написав Атол Перегляд Допису
    Адмін а може не Корисна реклама, а окремо зробити форум(розділ) Для Вебмастерів - наприклад або розділ сайтомастерів. В цему розділі можна б було вирішувати питання з якими стикається користувач при написані або обслуговувані свого сайту.)) імхо))
    Вибачте, не бачу в цьому сенсу. Форум все-таки про форекс. Обговорювати питання сайтобудування можна в розділі Вільне спілкування, тільки без реклами та рефпосилань.
    Цитувати Цитувати

Досвідчений Аватар Атол
    Створено
    вересень 2014
    Місце
    місто на Дніпрі)
    Дописи
    964
    Подякував
    277
    216 Подяк в 147 Дописах
    Quote Написав bvn Перегляд Допису
    Вибачте, не бачу в цьому сенсу. Форум все-таки про форекс. Обговорювати питання сайтобудування можна в розділі Вільне спілкування, тільки без реклами та рефпосилань.
    ну добре сайто будування якось не дуже іде до форекса!! добре тоді потрібно добавити обговореня електроних коштів та обміників, це стосується форекса, а саме щодо поповлнення та потім знятя прибутку. Особливо важаю корисна буде тема для новачків, памятаю себе на початку роботи с форексом доки розібрався що куди і як вірно проводити поповлення рахунку!!):confused:

А і добавити тему бінарних опціонів))!
    Цитувати Цитувати

Адміністратор Аватар bvn
    Створено
    липень 2014
    Місце
    Полтава, Україна
    Дописи
    2,709
    Подякував
    1,672
    Автор Теми

ну добре сайто будування якось не дуже іде до форекса!! добре тоді потрібно добавити обговореня електроних коштів та обміників, це стосується форекса, а саме щодо поповлнення та потім знятя прибутку. Особливо важаю корисна буде тема для новачків, памятаю себе на початку роботи с форексом доки розібрався що куди і як вірно проводити поповлення рахунку!!)
    Поки що ці теми можна обговорюівати в Загальному розділі. Якщо буде достатньо тем для окремого розділу, то ми їх винесем в окремий розділ пізніше.

А і добавити тему бінарних опціонів))!
    А що заважає?
    Цитувати Цитувати

Обізнаний Аватар zima
    Створено
    вересень 2014
    Дописи
    444
    Подякував
    81
    102 Подяк в 86 Дописах
    можна зробити, що б внизу сторінки теми відображалося, хто з учасників (авторiзованих) присутній(переглядає) на сторінці. думаю це потрібно для зручності спілкування.
    Цитувати Цитувати

8. Наступні користувачі подякували zima за цей корисний допис:

Атол (03-10-2014)

Досвідчений Аватар Атол
    Створено
    вересень 2014
    Місце
    місто на Дніпрі)
    Дописи
    964
    Подякував
    277
    216 Подяк в 147 Дописах
    Адмін, я всеж таки вважаю що потрібно добавити теми про обговорення електроних валют та обміників, хоча форум і про форекс ці теми будуть цікаві читачам та додатково спрямовуватимуть аудиторію на даний форум взагалі!!_
    Цитувати Цитувати

Адміністратор Аватар bvn
    Створено
    липень 2014
    Місце
    Полтава, Україна
    Дописи
    2,709
    Подякував
    1,672
    Автор Теми

Адмін, я всеж таки вважаю що потрібно добавити теми про обговорення електроних валют та обміників, хоча форум і про форекс ці теми будуть цікаві читачам та додатково спрямовуватимуть аудиторію на даний форум взагалі!!_
    Та я ж відповів - добавляйте в Загальному розділі, скільки душа забажає. Як набереться достатня кількість - виділим в окремий розділ.

Чи Ви хочете мене примусити, щоб саме я писав ці теми? Вибачте, але я пишу по можливості і за натхненням про ті речі, які вважаю цікавими та важливими. А Вам же ніхто не забороняє створювати гілки на ті теми, які Вас цікавлять, на те й форум. Якщо зовсім офтоп вийде, то нікого ж доки що сильно за це не карає, перенесем тему у відповідний розділ і все. До того ж в нас діє Акція для копірайтерів - якщо маєте хист, можете ще й підзаробити трохи.
    Цитувати Цитувати

11. Наступні 2 користувачів подякували bvn за цей корисний допис:

fxf (08-10-2014),Атол (07-10-2014)

Досвідчений Аватар Атол
    Створено
    вересень 2014
    Місце
    місто на Дніпрі)
    Дописи
    964
    Подякував
    277
    216 Подяк в 147 Дописах
    Quote Написав bvn Перегляд Допису
    Чи Ви хочете мене примусити, щоб саме я писав ці теми? Вибачте, але я пишу по можливості і за натхненням про ті речі, які вважаю цікавими та важливими. А Вам же ніхто не забороняє створювати гілки на ті теми, які Вас цікавлять, на те й форум. Якщо зовсім офтоп вийде, то нікого ж доки що сильно за це не карає, перенесем тему у відповідний розділ і все. До того ж в нас діє Акція для копірайтерів - якщо маєте хист, можете ще й підзаробити трохи.
    та я переживаю що я создам теми а ви тоді їх поудаляєте та і все))!
    Цитувати Цитувати

Інформація про Тему

Users Browsing this Thread

Зараз 1 відвідувачів переглядають цю тему. (0 користувачів і 1 гостей)

Права у Розділі

• Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете писати відповіді
  • Ви не можете робити вкладення
  • Ви не можете правити ваші дописи
  •