Результати з 1 по 7 із 7

Тема: Котирування для тестування експертів

Досвідчений Аватар Vergius
    Створено
    вересень 2014
    Місце
    Житомир
    Дописи
    500
    Подякував
    583
    300 Подяк в 225 Дописах

Котирування для тестування експертів

Пропоную у цій темі обговорювати всі моменти, що стосуються котировок, які ми використовуємо для тестування експертів.

Почну з власних запитань: де зараз, на Ваш погляд, краще брати котирування для оптимізації радників?
    Востаннє редагувалось Vergius; 08-10-2014 в 18:06.
    Цитувати Цитувати

Зацікавлений Аватар Ярослав
    Створено
    вересень 2014
    Місце
    Городище
    Дописи
    8
    Подякував
    4
    2 Подяк в 2 Дописах
    Вже ніде, тільки пряме тестування, так як дивлюся, що тільки так краще або працювати на ДЦ і там брати котирування)))
    Цитувати Цитувати

Створено
    вересень 2014
    Місце
    Житомир
    Дописи
    500
    Подякував
    583
    300 Подяк в 225 Дописах
    Автор Теми

Quote Написав Ярослав Перегляд Допису
    Вже ніде, тільки пряме тестування, так як дивлюся, що тільки так краще або працювати на ДЦ і там брати котирування)))
    Це працює, коли маєш чітке уявлення про всі параметри радника.
    Але іноді потрібно просто попроганяти його на історії з різними налаштуваннями.

Зараз я помаленьку накопичую реальну історію на М1, потім конвертую потрібні періоди - так і працюю.
    У мережі також можна знайти М1 котирування по багатьох парах минулих періодів. Використовую також такі бази. Але 2010-2011 рр і зараз - різні речі: зовсім по іншому, на мій погляд, ведуть себе основні пари.

Можливо у когось є якісна без дирок історія М1 за 2014 по цей час по GBPUSD, USDCAD, EURUSD, EURGBP, AUDUSD, USDCHF (бажано чотрьохзнак від forex4you).
    А то в мене зараз історія з форекс4ю по цих парах лише з 1 жовтня.
    Цитувати Цитувати

Створено
    вересень 2014
    Місце
    Городище
    Дописи
    8
    Подякував
    4
    2 Подяк в 2 Дописах
    Quote Написав Vergius Перегляд Допису
    Це працює, коли маєш чітке уявлення про всі параметри радника.
    Але іноді потрібно просто попроганяти його на історії з різними налаштуваннями.

Зараз я помаленьку накопичую реальну історію на М1, потім конвертую потрібні періоди - так і працюю.
    У мережі також можна знайти М1 котирування по багатьох парах минулих періодів. Використовую також такі бази. Але 2010-2011 рр і зараз - різні речі: зовсім по іншому, на мій погляд, ведуть себе основні пари.

Можливо у когось є якісна без дирок історія М1 за 2014 по цей час по GBPUSD, USDCAD, EURUSD, EURGBP, AUDUSD, USDCHF (бажано чотрьохзнак від forex4you).
    А то в мене зараз історія з форекс4ю по цих парах лише з 1 жовтня.
    Накопичуєте, це як, відкрили графік і вперед, а як потім їх з терміналу забрати я цього так і не взнав, у мене був впс 2 роки, там були постійно відкриті м5,н1,м15 фунт/дол. та ще якісь пари, коли перестав сплачувати впс то усю інформацію скопіював, усі папки, і як звідти узяти та переносити їх ?
    Цитувати Цитувати

Створено
    вересень 2014
    Місце
    Житомир
    Дописи
    500
    Подякував
    583
    300 Подяк в 225 Дописах
    Автор Теми

Накопичуєте, це як, відкрили графік і вперед, а як потім їх з терміналу забрати я цього так і не взнав, у мене був впс 2 роки, там були постійно відкриті м5,н1,м15 фунт/дол. та ще якісь пари, коли перестав сплачувати впс то усю інформацію скопіював, усі папки, і як звідти узяти та переносити їх ?
    Сервіс - архів котирувань (або F2). Відкривається перелік валютних пар. Двічі клікаємо по потрібній - відкриваються таймфрейми. Обираємо потрібний - найкраще М1 - з нього легко конвертувати всі інші. Тиснемо "Експорт" та зберігаємо у потрібному місці.
    Для імпорту робимо те саме (вибираємо пару та фрейм), тиснемо "імпорт" і власне імпортуємо.
    Цитувати Цитувати

6. Наступні 2 користувачів подякували Vergius за цей корисний допис:

bvn (13-10-2014),Ярослав (14-10-2014)

Створено
    вересень 2014
    Місце
    Городище
    Дописи
    8
    Подякував
    4
    2 Подяк в 2 Дописах
    Quote Написав Vergius Перегляд Допису
    Сервіс - архів котирувань (або F2). Відкривається перелік валютних пар. Двічі клікаємо по потрібній - відкриваються таймфрейми. Обираємо потрібний - найкраще М1 - з нього легко конвертувати всі інші. Тиснемо "Експорт" та зберігаємо у потрібному місці.
    Для імпорту робимо те саме (вибираємо пару та фрейм), тиснемо "імпорт" і власне імпортуємо.
    Це робити кожен день потрібно ?
    Цитувати Цитувати

Створено
    вересень 2014
    Місце
    Житомир
    Дописи
    500
    Подякував
    583
    300 Подяк в 225 Дописах
    Автор Теми

Це робити кожен день потрібно ?
    Звичайно, ні. Якщо користуєтеся ВПС, то бажано перед кожним перезавантаженням метатрейдера (або раз на тиждень-два), тому що деякі сервіси для економії місця на диску налаштовують обрізання історії при перезавантаженні. Навіть якщо стоїть у налаштуваннях величезна кількість барів. Якщо ж Ваш сервіс ВПС цього не робить - то завантажуємо котирування по потребі.

Або на власному ПК можна просто підвісити необхідні пари з фреймом М1. Історія буде накопичуватись майже так само, як і на ВПС, адже ми включаємо термінал принаймні щодня. В мене особисто він майже завжди при включеному комп'ютері працює. З досвіду іноді в такому випадку якась хвилина вночі може бути пропущена. Але я перевіряв - це відбувається тоді, коли не було протягом неї жодного тіка. На якість тестування це не впливає - принаймні погіршення якості на таких котируваннях не помітив.
    Цитувати Цитувати

9. Наступні користувачі подякували Vergius за цей корисний допис:

Ярослав (14-10-2014)

Інформація про Тему

Users Browsing this Thread

Зараз 1 відвідувачів переглядають цю тему. (0 користувачів і 1 гостей)

Права у Розділі

• Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете писати відповіді
  • Ви не можете робити вкладення
  • Ви не можете правити ваші дописи
  •