Пропоную у цій темі обговорювати всі моменти, що стосуються котировок, які ми використовуємо для тестування експертів.
Почну з власних запитань: де зараз, на Ваш погляд, краще брати котирування для оптимізації радників?
Пропоную у цій темі обговорювати всі моменти, що стосуються котировок, які ми використовуємо для тестування експертів.
Почну з власних запитань: де зараз, на Ваш погляд, краще брати котирування для оптимізації радників?
Востаннє редагувалось Vergius; 08-10-2014 в 18:06.
Вже ніде, тільки пряме тестування, так як дивлюся, що тільки так краще або працювати на ДЦ і там брати котирування)))
Це працює, коли маєш чітке уявлення про всі параметри радника.
Але іноді потрібно просто попроганяти його на історії з різними налаштуваннями.
Зараз я помаленьку накопичую реальну історію на М1, потім конвертую потрібні періоди - так і працюю.
У мережі також можна знайти М1 котирування по багатьох парах минулих періодів. Використовую також такі бази. Але 2010-2011 рр і зараз - різні речі: зовсім по іншому, на мій погляд, ведуть себе основні пари.
Можливо у когось є якісна без дирок історія М1 за 2014 по цей час по GBPUSD, USDCAD, EURUSD, EURGBP, AUDUSD, USDCHF (бажано чотрьохзнак від forex4you).
А то в мене зараз історія з форекс4ю по цих парах лише з 1 жовтня.
Накопичуєте, це як, відкрили графік і вперед, а як потім їх з терміналу забрати я цього так і не взнав, у мене був впс 2 роки, там були постійно відкриті м5,н1,м15 фунт/дол. та ще якісь пари, коли перестав сплачувати впс то усю інформацію скопіював, усі папки, і як звідти узяти та переносити їх ?
Сервіс - архів котирувань (або F2). Відкривається перелік валютних пар. Двічі клікаємо по потрібній - відкриваються таймфрейми. Обираємо потрібний - найкраще М1 - з нього легко конвертувати всі інші. Тиснемо "Експорт" та зберігаємо у потрібному місці.
Для імпорту робимо те саме (вибираємо пару та фрейм), тиснемо "імпорт" і власне імпортуємо.
Звичайно, ні. Якщо користуєтеся ВПС, то бажано перед кожним перезавантаженням метатрейдера (або раз на тиждень-два), тому що деякі сервіси для економії місця на диску налаштовують обрізання історії при перезавантаженні. Навіть якщо стоїть у налаштуваннях величезна кількість барів. Якщо ж Ваш сервіс ВПС цього не робить - то завантажуємо котирування по потребі.
Або на власному ПК можна просто підвісити необхідні пари з фреймом М1. Історія буде накопичуватись майже так само, як і на ВПС, адже ми включаємо термінал принаймні щодня. В мене особисто він майже завжди при включеному комп'ютері працює. З досвіду іноді в такому випадку якась хвилина вночі може бути пропущена. Але я перевіряв - це відбувається тоді, коли не було протягом неї жодного тіка. На якість тестування це не впливає - принаймні погіршення якості на таких котируваннях не помітив.
Ярослав (14-10-2014)
я беру ZuluTrade - Це платформа для соціальної торгівлі. Одна з кращий на сьогоднішній день.
Я зараз збираю статистику в центовиках Інсти та Робо і на реалі Телетрейду. Нажаль, пізно зрозумів, що оптимізацію роботів треба проводити тільки на історії того рахунку/брокеру, на який збираєтесь ставити робота. Я запустив оптимізацію з генетичним алгоритмом на річній історії фунт-дол по цих дц і побачив зовсім різні результати для одного і того ж робота. Чомусь найцікавіші дані у телетрейду із плаваючим спредом, а найгірші (оптимізація не дала жодних варіантів по прибутку) в центовику Інсти...
Vergius (21-02-2018)
Зараз 1 відвідувачів переглядають цю тему. (0 користувачів і 1 гостей)