Сторінка 2 з 2 ПочатокПочаток 12
Результати з 11 по 13 із 13

Тема: Котирування для тестування експертів

Досвідчений Аватар Vergius
    Створено
    вересень 2014
    Місце
    Житомир
    Дописи
    527
    Подякував
    654
    317 Подяк в 238 Дописах
    Автор Теми

Quote Написав freshwind Перегляд Допису
    запустив оптимізацію з генетичним алгоритмом
    З власного досвіду раджу відключити цей алгоритм. Принаймні в мене без нього результати виходили дещо достовірніші, на мій погляд. (Хоч слід зазначити у більшості випадків на моїх експертах різниця майже не була помітна).
    Цитувати Цитувати

Зацікавлений Аватар BorRud
    Створено
    червень 2016
    Місце
    Литва
    Дописи
    31
    Подякував
    116
    43 Подяк в 24 Дописах
    freshwind, взагалі роботи річ хороша, але як помічники, тобто запускати їх на певний час, щоб виконали якесь завдання, а потім знову потрібно розмірковувати самому.
    Ринок дуже мінливий і ніколи не знаєш що буде завтра. З власного досвіду скажу, що можна заробити 100 % за рік, але зливає робот ще краще, це можна побачити по тестуванню.

А що до історії цін, то вистачає брати з MetaQuotes (MT5), дає досить якісну історію.

Хто достатньо божевільний, наполегливо йти до мети - мету досягає.
    Цитувати Цитувати

Початківець Аватар Tolik
    Створено
    листопад 2015
    Дописи
    127
    Подякував
    148
    112 Подяк в 67 Дописах
    0) Якість котирувань дуже впливає на результат тестування. Навіть наявність декількох спайків чи "дірок" в історії часто дуже сильно змінює результат тесту експерта.

1) "Глибока" історія МТ4-брокерів просто напросто закачується з MetaQuotes. Погоджуся з BorRud - це досить якісна історія. Принаймні, мені її, щоб вряди-годи глянути в тестері на якийсь ЕА, вистачає з головою.

2) Збирати котирування самому - надзвичайно затратна в плані часу і сил, та дуже сумнівна в плані кінцевого результату справа. В кращому випадку вдасться отримати ті ж котирування метаквотесів [і ми знову в пункті 1)], в гіршому там буде купа дірок, помилок, причому чим далі в історію і чим дрібніший таймфрейм, тим гірша ситуація. І якщо наявність пропусків в історії можна проконтролювати скриптом, то зі спайками (брокери виправляють їх не одразу, а через деякий час, причому дуже різний час; це якщо взагалі виправляють) не так просто: хочу подивитися як ви будете порівнювати, наприклад, "хвилинки" по десятку пар від декількох брокерів (причому вони повинні мати дійсно різних провайдерів ліквідності - а це ще одне окреме і дуже цікаве питання) і як потім будете приймати рішення, яке котирування вірне, а яке ні. Тут вручну явно не справитися.
    Контраргумент: Існує думка, що тестувати треба саме на історії свого ДЦ. Думка слушна, бо для деяких експертів результати тестів в різних ДЦ можуть бути радикально різними. Самому було б цікаво взнати, як з цим боротися, не вдаючись до створення "самопального" архіву котирувань.

3) Скористатися чужими котируваннями, в надії, що вони успішно подолали труднощі пункту 2). А також, що зворотній зв'язок з користувачами допоміг виправити помилки.
    a) MetaQuotes - згадували вище.
    б) HistData.com - можна безплатно скачати, наприклад, хвилинки по багатьох парах (по мажорах з 2000 року). Нема об'ємів. Не зміг вияснити, звідки вони їх беруть.
    в) Тickstory.com - кому треба тікова історія за багато років. Беруть з Dukascopy. Платно, але є безкоштовна Lite версія. Дуже хороші відгуки.
    г) На сайтах деяких ДЦ помічав архіви для скачування. Як правило, за не дуже великий період. Багато питань. Наприклад, вони просто взяли з MetaQuotes чи ретельно збирають свої котирування? Якщо їхній сервер висить кілька годин, це знаходить відображення в котируваннях, чи вони заповнюють з іншого джерела (якого?)? І т.д. і т.п.
    д) Спеціалізовані постачальники (особливо актуально для фондового ринку, ф'ючерсів). Єдине, що я знаю про них: 1) дуже дорого; 2) по відношенню до МТ4-ДЦ-торгівлі усі ці речі знаходяться в іншому світі. )))
    Цитувати Цитувати

Інформація про Тему

Users Browsing this Thread

Зараз 1 відвідувачів переглядають цю тему. (0 користувачів і 1 гостей)

Права у Розділі

• Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете писати відповіді
  • Ви не можете робити вкладення
  • Ви не можете правити ваші дописи
  •