Сторінка 2 з 4 ПочатокПочаток 1234 КінецьКінець
Результати з 11 по 20 із 39

Тема: Чи можна на форекс заробити без вкладень?

1. Наступні 2 користувачів подякували bvn за цей корисний допис:

bgt (19-01-2015),Vasya_Neutron (04-12-2014)

Зацікавлений
    Створено
    серпень 2014
    Дописи
    44
    Подякував
    25
    32 Подяк в 25 Дописах
    Quote Написав bvn Перегляд Допису
    Чому нема активності - я не розумію, прості умови, кілька простих дій і приз Ваш, треба тільки простягнути руку і взяти
    форум не розкручений, активних дописувачів мало .. тому так , ввечері постараюсь зарееструватися та прийняти участь, зараз пишу з роботи.
    Цитувати Цитувати

3. Наступні користувачі подякували xdendi за цей корисний допис:

bvn (20-05-2015)

Досвідчений Аватар bgt
    Створено
    грудень 2014
    Місце
    Західна Україна
    Дописи
    689
    Подякував
    159
    157 Подяк в 128 Дописах
    xdendi,
    не все ж зразу. Цікаво як про нього люди узнають? Мене в принципі запросили, думаю такі речі треба підтримувати, хоча часто не хватає часу для спілкування.
    Цитувати Цитувати

Адміністратор Аватар bvn
    Створено
    липень 2014
    Місце
    Полтава, Україна
    Дописи
    2,999
    Подякував
    1,814
    1,478 Подяк в 849 Дописах
    Автор Теми

bgt, підключайтесь до конкурсу. Більше тем - більше можливостей і для учасників, і для форуму. Та й сам конкурс буде розширюватись в залежності від кількості учасників як по призовому фонду, так і по кількості призових місць.
    Перед тим, як писати на форумі, ознайомтесь з Правилами форуму.
    Зараз я торгую тут: FXOpen
    Цитувати Цитувати

6. Наступні користувачі подякували bvn за цей корисний допис:

xdendi (20-05-2015)

Досвідчений Аватар bgt
    Створено
    грудень 2014
    Місце
    Західна Україна
    Дописи
    689
    Подякував
    159
    157 Подяк в 128 Дописах
    bvn, бачите тільки про мене згадали і мені передалось і я вже тут.
    Без грошей почати можливо, але часу піде дещо більше, але не переживайте ви отримуєте досвід, який не купити за гроші.
    На форекс є багато різних бонусів та реальних грошей які можливо отримати. Але це дурниця, тому що головніше це щоб ми торгували стабільно.
    Цитувати Цитувати

Досвідчений Аватар bgt
    Створено
    грудень 2014
    Місце
    Західна Україна
    Дописи
    689
    Подякував
    159
    157 Подяк в 128 Дописах
    Чесно скажу про бонусі. Бонуси скоріше всього більш підходять для навчання трейдінгу, а отриманий від цього прибуток скоріше підходить як стипендія студенту на форекс. Звичайно можливо почати реінвестування і навіть при отримані прибутку в 20% за місяць від бонусів в 100 доларів і реінвестуючи отримаємо через рік 890 доларів, через два - 7950 і через три роки - 70880 доларів.

Бачимо що суми ростуть досить серйозно. але потрібно для початку навчитись стабільно торгувати.
    Цитувати Цитувати

9. Наступні користувачі подякували bgt за цей корисний допис:

bvn (06-08-2015)

Зацікавлений
    Створено
    листопад 2015
    Дописи
    23
    Подякував
    3
    9 Подяк в 8 Дописах
    Якщо людина новачок на форексi ,то злив гарантовано чи то бонуснi 5- 30 $( бо ix мало) чи то власнi кошти , бо нема практичних навичок. Тренуватися потрiбно на демо 6-9 мic. набувати опит. Та копити бонусы для гiдного старту..
    Цитувати Цитувати

11. Наступні користувачі подякували Форман за цей корисний допис:

Tolik (30-11-2015)

Зацікавлений Аватар sawas
    Створено
    листопад 2015
    Дописи
    7
    Подякував
    1
    1 Подяка в 1 Дописі
    Якщо брокери роздають бонуси то чому відразу не скористатися ними і почати торгувати. А демо рахунок потрібний тільки для ознайомлення з терміналом.
    Цитувати Цитувати

Модератор Аватар yuramerlin
    Створено
    січень 2015
    Місце
    Україна
    Дописи
    1,194
    Подякував
    1,234
    1,509 Подяк в 734 Дописах
    Quote Написав sawas Перегляд Допису
    Якщо брокери роздають бонуси то чому відразу не скористатися ними і почати торгувати.
    Отже ваш висновок, що бонус дає можливість заробити. Чудесно. А скільки заробити? Поділіться, коли не секрет, скільки особисто вам вдалось вивести грошиків із бонусів для того, щоб відпочивати хоча б у Дубаї?
    Для інвестицій та партнерства запрошую у мій ПАММ
    Цитувати Цитувати

Досвідчений Аватар bgt
    Створено
    грудень 2014
    Місце
    Західна Україна
    Дописи
    689
    Подякував
    159
    157 Подяк в 128 Дописах
    Завжди щось треба вкладати. Якщо хтось хоче заробити багато на форекс без вкладень, то потрібно для цього набагато більше часу потратити. А ваш час скільки тоді коштує? Чи він безкоштовний?
    Цитувати Цитувати

Початківець Аватар Tolik
    Створено
    листопад 2015
    Дописи
    129
    Подякував
    153
    114 Подяк в 69 Дописах
    Quote Написав sawas Перегляд Допису
    Якщо брокери роздають бонуси то чому відразу не скористатися ними і почати торгувати. А демо рахунок потрібний тільки для ознайомлення з терміналом.
    Дивлячись, що розуміти під словом "скористатися" і "торгувати". На жаль, після "ознайомлення з терміналом" без мінімальних знань і досвіду, "скористатися" буде означати "скористатися у якості демо-рахунку", а "торгувати" означатиме "бездарно злити". Для зеленого початківця оптимальною бонусною стратегією буде лише "жахнути на все - і або злив, або підняв удвічі й одразу вивів". Але другому варіанту ефективно протидіють правила бонусних акцій. Звичайно, буває ще "удача новачка", але ця панянка - гість надто рідкісний і примхливий, щоб всерйоз обговорювати.
    Я злив дуже багато бонусів. Без будь-якого зиску. Без будь-якого шансу. Єдина користь - зекономив трохи своїх грошей, які обов'язково були б програні. Ну і будемо чесними, було тоді певне задоволення і азарт.
    Не скажу, що зараз я не зливаю бонуси (правда, я їх дуже рідко зараз беру - частіше якісь призові), принаймні вряди-годи вдається щось вивести. І якби тоді я тренувався на демо, то зараз я б міг набагато ефективніше скористатися багатьма тими бонусами (Робофоекс, FBS і т.п. безкінечний список), якими я розпорядився так бездарно і тупо.
    Цитувати Цитувати

16. Наступні 2 користувачів подякували Tolik за цей корисний допис:

WilsonPayne (01-12-2015),yuramerlin (30-11-2015)

Інформація про Тему

Users Browsing this Thread

Зараз 1 відвідувачів переглядають цю тему. (0 користувачів і 1 гостей)

Права у Розділі

• Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете писати відповіді
  • Ви не можете робити вкладення
  • Ви не можете правити ваші дописи
  •