Сторінка 3 з 4 ПочатокПочаток 1234 КінецьКінець
Результати з 21 по 30 із 39

Тема: Чи можна на форекс заробити без вкладень?

1. Наступні 2 користувачів подякували bvn за цей корисний допис:

bgt (19-01-2015),Vasya_Neutron (04-12-2014)

Модератор Аватар yuramerlin
    Створено
    січень 2015
    Місце
    Україна
    Дописи
    1,191
    Подякував
    1,233
    1,506 Подяк в 732 Дописах
    Quote Написав Tolik Перегляд Допису
    Для зеленого початківця оптимальною бонусною стратегією буде лише "жахнути на все - і або злив, або підняв удвічі й одразу вивів".
    +100500. Поки початківець не зіллє бездарно та ефектно власних кровних $10, $100, $1000 (у кого який поріг витривалості), поки не навчиться тримати еквіті близьким, або й й більшим за баланс протягом тривалого часу, поки не спробує на смак прибутку від торгівлі у власній кишені, доти він не трейдер. У гонитві за бонусами трейдером не станеш.
    Для інвестицій та партнерства запрошую у мій ПАММ
    Цитувати Цитувати

3. Наступні 2 користувачів подякували yuramerlin за цей корисний допис:

bgt (02-12-2015),Tolik (30-11-2015)

Досвідчений Аватар bgt
    Створено
    грудень 2014
    Місце
    Західна Україна
    Дописи
    689
    Подякував
    159
    157 Подяк в 128 Дописах
    І якби тоді я тренувався на демо, то зараз я б міг набагато ефективніше скористатися багатьма тими бонусами (Робофоекс, FBS і т.п. безкінечний список), якими я розпорядився так бездарно і тупо.
    Точно так можу сказати й сам. Также було бонусів багато. Частину правда блокували, а ще частина не віддавали прибутки. Остальні все таки якийсь прибуток все таки давали. Своїми поповнював дуже рідко і це мене радує. )))
    Востаннє редагувалось bvn; 02-12-2015 в 10:51.
    Цитувати Цитувати

Новачок
    Створено
    січень 2016
    Дописи
    3
    Подякував
    0
    0 Подяк в 0 Дописах
    Quote Написав bgt Перегляд Допису
    Точно так можу сказати й сам. Также було бонусів багато. Частину правда блокували, а ще частина не віддавали прибутки. Остальні все таки якийсь прибуток все таки давали. Своїми поповнював дуже рідко і це мене радує. )))
    Дійсно бонусів зараз не мало є, проте умови їх відпрацювання зовсім нелегкі. правда є і такі, що можна тільки прибуток виводити. Але це дуже корисна справа для тих трейдерів, що не мають власних коштів на торгівлю.
    Цитувати Цитувати

Адміністратор Аватар bvn
    Створено
    липень 2014
    Місце
    Полтава, Україна
    Дописи
    2,988
    Подякував
    1,806
    1,475 Подяк в 848 Дописах
    Автор Теми

Quote Написав bvn Перегляд Допису
    Чи можна на форекс заробити без вкладень?
    Можна! І тут пряме тому підтвердження: http://forexforum.com.ua/showthread....ull=1#post9114

А також в мене є ще одна схема, яку я поки що перевіряю на дієвість.
    Перед тим, як писати на форумі, ознайомтесь з Правилами форуму.
    Зараз я торгую тут: FXOpen
    Цитувати Цитувати

Професіонал Аватар Атол
    Створено
    вересень 2014
    Місце
    місто на Дніпрі)
    Дописи
    1,114
    Подякував
    316
    273 Подяк в 184 Дописах
    Quote Написав bvn Перегляд Допису
    А також в мене є ще одна схема, яку я поки що перевіряю на дієвість.
    перевірили схему? може поділетесь))?
    Цитувати Цитувати

Адміністратор Аватар bvn
    Створено
    липень 2014
    Місце
    Полтава, Україна
    Дописи
    2,988
    Подякував
    1,806
    Автор Теми

Quote Написав Атол Перегляд Допису
    перевірили схему? може поділетесь))?
    Перевірив, невдало. Схема проста, взяти десь бонусний рахунок і, якщо ви дійсно гарний трейдер, продавати з цього ж рахунку сигнали через який-небудь сигнальний сервіс. Можна ще спробувати, не факт, що моя невдача ставить хрест на самій ідеї.
    Цитувати Цитувати

Зацікавлений Аватар McMace
    Створено
    листопад 2014
    Дописи
    25
    Подякував
    9
    19 Подяк в 13 Дописах
    bvn , якщо кажеш, що без вкладень важко - можна зіграти в рулетку. Я з одного бакса колись на інсті до 10 розігнав депо за декілька годин, а 10 баксів вже краще ніж 1. Можна і з десяти до сотні, ну це вже як досвід і особистий страх дозволяє... Невеликий вклад є, але потім свої 10 наприклад забрав , а на 90 торгуєш і норм Знаю багато так людей робило раньше))
    Цитувати Цитувати

Адміністратор Аватар bvn
    Створено
    липень 2014
    Місце
    Полтава, Україна
    Дописи
    2,988
    Подякував
    1,806
    Автор Теми

Quote Написав McMace Перегляд Допису
    Я з одного бакса колись на інсті до 10 розігнав депо за декілька годин, а 10 баксів вже краще ніж 1. Можна і з десяти до сотні
    В тому-то й справа, що є різниця між з 1 до 10 і з 10 до 100, або наприклад зі 100 до 1000. Коли вже маєш 100, вже так ризикувати не схочеться. ІМХО, у більшості трейдерів початківців є певний бар'єр < $1000 - для них це велика сума і далі починається дуже повільне сходження... якщо взагалі сходження
    Цитувати Цитувати

Новачок
    Створено
    жовтень 2016
    Дописи
    1
    Подякував
    0
    0 Подяк в 0 Дописах
    доброго дня, за щоб не взявся - але за все потрібно платити! підеш навчатись на авто_права = заплати! и так все інше. розпочати свою справу = потрібно вкластися.... або знайти спонсора.... або инвестора.... щоб з 1$ на НАНО рахунку ( це 100 мікро баксів..) піднятись в десятеро == потрібно мати не один рік досвіду!!! і як правило - аналітичний склад розуму! думаю не всім це до снаги! кожен з нас чомусь не йде в космонавти.... бо це не ёго! або не подобаеться.... так і с форекс! е люди які за два місяці навчанья = віходять на ( РЕАЛ на свои..) і досить успішно піднімаюсь свій рахунок і виходять на заробіток с форекс! а е - які вже багато років намагаються зложити ,,волни,, з ,,свечами,, з ,,уровнями,, и так далі.... але всерівно потрібен хтось хто зможе навчіти!!! а за навчання === потрібно заплатити!!! я нещодавно ( десь рык....) ознайомився з форекс але тільки знайшовши - чат де зміг навчитись розуміти рух графіків зміг вийти 1. не втрачати. 2. заробляти - піднімаючи рахунок. на все потрібен час!!! ПІДСКАЖІТЬ - АДМІНІСТРАТОР = ( самостійно не знайшов..) е гілка сайта на якій з викладенням скрінів. обговорюються графіки?
    Востаннє редагувалось Dyuma; 16-10-2016 в 10:51.
    Цитувати Цитувати

Головний модератор
    Створено
    вересень 2014
    Дописи
    1,671
    Подякував
    483
    510 Подяк в 398 Дописах
    Цитувати Цитувати

Інформація про Тему

Users Browsing this Thread

Зараз 1 відвідувачів переглядають цю тему. (0 користувачів і 1 гостей)

Права у Розділі

• Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете писати відповіді
  • Ви не можете робити вкладення
  • Ви не можете правити ваші дописи
  •