Сторінка 1 з 4 123 ... КінецьКінець
Результати з 1 по 10 із 36

Тема: Чи можна на форекс заробити без вкладень?

Адміністратор Аватар bvn
    Створено
    липень 2014
    Місце
    Полтава, Україна
    Дописи
    2,729
    Подякував
    1,681
    1,372 Подяк в 775 Дописах

Чи можна на форекс заробити без вкладень?

Насправді, це досить складне питання, на яке важко відповісти однозначно. Тому що відсутність вкладень зазвичай означає і відсутність досвіду, а без досвіду на форекс заробити однозначно не можна. З іншого боку, якщо задатися метою не вкладати в сферу форекс більше коштів, ніж виводиш з цієї сфери, та розглядати її, як додатковий заробіток в інтернеті або навіть спосіб накопичення коштів, то в такому випадку я дам позитивну відповідь.

Але, головний акцент потрібно все ж зробити на навчанні й отриманні досвіду, тому без досвіду я навіть не рекомендую нічого вкладати. Крім того, що починати я взагалі рекомендую з демо-рахунку, є ще безліч способів назбирати невеличкі кошти на перший (навчальний) депозит, які можуть бути як пов’язані з безпосередньою торгівлею на ринку форекс, так і не пов’язані з цим, так звані навколофорексні заробітки. Спробуємо розглянути більшість з них.

Основним способом, пов’язаним з торгівлею є використання так званих привітальних бонусів від компаній. Багато молодих (і не тільки) компаній з метою заохочення починаючих трейдерів ставати їх клієнтами надають одноразовий привітальний бонус, тобто певну суму коштів на ваш перший депозит, але з обмеженням на вивід цих коштів. Ви можете торгувати і виводити прибуток, але сам бонус зазвичай вивести або зовсім не дозволяють, або дозволяють лише після певної кількості проведених угод.

Більш розвинений варіант бонусів для торгівлі - так званий проп-трейдинг (від англ. proprietary trading - "приватна торгівля"), що фактично означає довірче керування коштами певних компаній. Ви скажете, що це потрібно бути профі, щоб починати брати кошти в довірче керування? Так, зовсім новачку ніхто не довірить, але деякі компанії досить лояльні у виборі трейдерів. Вони проводять кампанії по відбору трейдерів в декілька етапів. На початковому етапі буває достатньо пред’явити прибутковий рахунок (інвест-пароль), і вам можуть надати невеличку суму для торгівлі. Але в проп-трейдингу завжди існують дуже чіткі обмеження на ризики, яких не можна допускати, а на другий етап (збільшення суми довіреної в керування) вас допустять лише після досягнення певних результатів.

Дещо простіший спосіб отримати певну суму для торгівлі - це участь у різноманітних форекс-конкурсах, які регулярно проводять різні компанії, як на свої сайтах, так і на форекс форумах. До того ж існують такі конкурси, в яких, щоб отримати певні кошти, навіть не обов’язково бути призером. Такі конкурси проводяться на реальних рахунках з стартовими депозитами від компанії, що проводить або спонсорує цей конкурс. Зазвичай, весь прибуток, отриманий під час конкурсу учасники можуть залишити собі. Тут також іноді бувають певні обмеження, особливо щодо виводу цих коштів, але якщо ми збираємо кошти для торгівлі, то яка нам різниця.

Далі підуть так звані навколофорексні способи, і найдоступнішим для новачків є просування реферальних посилань. Практично в усіх брокерських компаніях є партнерські програми, які дозволяють отримувати частину прибутку компанії з кожної угоди клієнтів, що були запрошені вами за реферальним посиланням. Просувати їх можна на будь-яких сайтах, де не заборонена реклама або рефпосилання, але найкраще це робити через підписи на форумах, тож цей спосіб заробітку можна непогано комбінувати з наступним.

На більшості форумів присвячених форексу є можливість заробити копієчку на різних акціях, наприклад, по оплаті постингу, акції для копірайтерів, нескладні конкурси і таке інше. Ведучи активне форумне життя можна отримати максимальний ефект від розміщених у підпису рефпосилань, а іноді активним користувачам рекламодавці можуть замовити й платне розміщення реклами.

Своєрідною різновидністю партнерських програм можна виділити спеціальні рібейт-сервіси. Це такі сервіси, які повертають частину реферальских винагород. Свою копійку можна заробити, як створивши подібний сервіс, так і скориставшись його послугами. Для створення таких сервісів деякі брокерські компанії створюють спеціальні умови.

Окремо хочеться виділити копірайтинг, як спосіб заробітку. Якщо ви добре розібралися вже у тематиці форекс, ви можете не тільки постити на форумах, а й писати статті на замовлення як для цього ж таки форуму, так і для інших сайтів чи журналів. Можна також вести власний блог, де додатково розміщувати рефпосилання або замовну рекламу. Звісно, що це потребує й певних знань, щодо сайтобудівництва та розкрутки.

Знання в інтернеті - це завжди те, що найбільше ціниться. Якщо ви знайомі з програмуванням, ви можете вивчити одну чи декілька мов програмування для торговельних терміналів і розробляти радники на замовлення, чи розробити торговельного робота та продавати його. Один з найвідоміших сервісів фрілансу з форекс ухилом - MQL5.freelance, та сервіс продажу радників - MQL5.market. Звісно це також потребує уміння торгувати, а також наявності робочої механічної торговельної системи, тобто такої, яку можна було б формалізувати для реалізації у вигляді робота, або ще кажуть, автоматичної торговельної системи.

Якщо ви вже більш-менш навчилися торгувати, ви можете продавати свої сигнали, для цього існує багато різноманітних сервісів. В тому числі й відомий сервіс від Metaquotes - MQL5.signals.

Також ви можете навчати торгівлі інших, або створювати навчальні інфопродукти - книги, відеоуроки і таке інше. Як варіант, можна проводити вебінари онлайн.

Роботу в цих напрямках, зазвичай, можна починати, ще не маючи жодних коштів, хоча деякі речі, такі як створення блогу чи рібейт-сервісу можуть потребувати окремих затрат на розробку та розкрутку. Якщо у вас вже є певні невеличкі заощадження, наприклад, відкладені прибутки з торгівлі привітальними бонусами, ці кошти можна спробувати використати для створення власного ПАММ-рахунку і залучати у свою торгівлю досить значні суми від інвесторів. Але це вже трошки інша історія... це швидше певна фінішна риска у розвитку трейдера, ніж один з стартових етапів. До цього можна прагнути.

А ще можна влаштуватись модератором на розкурченому форекс форумі і робити все вище згадане й при цьому отримувати ще й модераторські винагороди від власників форуму. Так би мовити, суміщати приємне з корисним. Так що для розумної людини завжди знайдеться безліч варіантів для заробітку.

А які способи заробітку на форексі і навколофорексі Ви вже використовували? Наскільки успішно?

====================
    Автор статті: bvn
    Всі права на статтю належать forexforum.com.ua
    Востаннє редагувалось bvn; 22-01-2015 в 13:30.
    Перед тим, як писати на форумі, ознайомтесь з Правилами форуму.
    Зараз я торгую тут: FXOpen Мій ПАММ-рахунок чекає на Ваші інвестиції: DTWT
    Цитувати Цитувати

2. Наступні 2 користувачів подякували bvn за цей корисний допис:

bgt (19-01-2015),Vasya_Neutron (04-12-2014)

Досвідчений Аватар bgt
    Створено
    грудень 2014
    Місце
    Західна Україна
    Дописи
    689
    Подякував
    159
    156 Подяк в 128 Дописах
    Так різноманітних бонусів від різних ДЦ зараз хватає. Тому якщо торгівля буде нормальною, то в результаті реально заробити суму для реальних рахунків.
    Хоча виплачувати вони не зовсім хочуть нормально!
    Цитувати Цитувати

Зацікавлений
    Створено
    грудень 2014
    Дописи
    9
    Подякував
    0
    5 Подяк в 3 Дописах
    З бонусів дійсно можна починати, щоб спочатку не ризикувати власними коштами. Але потім, коли буде досвід, можна потихеньку й свої гроші додавати на депозит, щоб було більше прибутку. Тільки головне - не спішити.
    Цитувати Цитувати

Досвідчений Аватар bgt
    Створено
    грудень 2014
    Місце
    Західна Україна
    Дописи
    689
    Подякував
    159
    156 Подяк в 128 Дописах
    Quote Написав Diva Перегляд Допису
    Але потім, коли буде досвід, можна потихеньку й свої гроші додавати на депозит, щоб було більше прибутку. Тільки головне - не спішити.
    Був такий момент в мене, що бонусні рахунки нормально працювали, а от реальні навіть з меншим спредом постійно йшли в просадках, тому періодично доливався.
    Цитувати Цитувати

Зацікавлений
    Створено
    серпень 2014
    Дописи
    44
    Подякував
    25
    32 Подяк в 25 Дописах
    Quote Написав bgt Перегляд Допису
    Так різноманітних бонусів від різних ДЦ зараз хватає. Тому якщо торгівля буде нормальною, то в результаті реально заробити суму для реальних рахунків.
    Хоча виплачувати вони не зовсім хочуть нормально!

Бонуси від ДЦ більше рекламний трюк, чим реальний засіб заробітку, звичайно ДЦ ставить такі вимоги по "відігранню" бонусних коштів, що їх виконати дуже важко, особливо новачкам в торгівлі, бонуси більше маркетинговий хід для "заманухи" людей в торгівля, для поповнення ними реальних рахунків (це також може бути одним із вимог для виведення відіграного бонусу).

Тому спокійніше і надійніше торгувати на свої кошти, виводити зароблене у нормальних ДЦ - зі своїх, просто і без проблем.
    Цитувати Цитувати

Адміністратор Аватар bvn
    Створено
    липень 2014
    Місце
    Полтава, Україна
    Дописи
    2,729
    Подякував
    1,681
    Автор Теми

Quote Написав xdendi Перегляд Допису
    Тому спокійніше і надійніше торгувати на свої кошти, виводити зароблене у нормальних ДЦ - зі своїх, просто і без проблем.
    З цього випливає, що почати з нуля людині не вдасться - в будь-якому разі потрібні власні вкладення? Так я зрозумів Вашу думку?
    Цитувати Цитувати

Зацікавлений
    Створено
    серпень 2014
    Дописи
    44
    Подякував
    25
    32 Подяк в 25 Дописах
    Quote Написав bvn Перегляд Допису
    З цього випливає, що почати з нуля людині не вдасться - в будь-якому разі потрібні власні вкладення? Так я зрозумів Вашу думку?
    Для торгівлі потрібні вкладення, так - різноманітні бонуси що даються ДЦ мають більш рекламний характер чим безоплатний стартовий капітал (як бачиться і рекламуеться), на мій погляд більш продуктивно вкласти свої гроші і них вести торгівлю, чим відігрувати бонусні .., хоча це можливо робити і паралельно, кожен сам вибирає те що йому ближче..

Взагалі то стартовий капітал можливо ще попробувати виграти у різноманітних конкурсах, які проводять ДЦ, на тих же наприклад дема-рахунках, але для цього треба вже мати навички практичної торгівлі.
    Цитувати Цитувати

9. Наступні користувачі подякували xdendi за цей корисний допис:

bvn (20-05-2015)

Адміністратор Аватар bvn
    Створено
    липень 2014
    Місце
    Полтава, Україна
    Дописи
    2,729
    Подякував
    1,681
    Автор Теми

Quote Написав xdendi Перегляд Допису
    Взагалі то стартовий капітал можливо ще попробувати виграти у різноманітних конкурсах, які проводять ДЦ, на тих же наприклад дема-рахунках, але для цього треба вже мати навички практичної торгівлі.
    Точно, конкурси свого часу мені дали непоганий поштовх...

Але конкурси і бонуси точно варто використовувати з навчальними цілями, значно краще, ніж витрачати власні капітали раніш, ніж навчившся більш-менш впевнено торгувати.

А я ще зараз намагаюсь використовувати для тестів різноманітних роботів. Якщо покажуть себе добре - буде позитивна історія не на демо-рахунку, а начебто на реальному

От біда тільки, що я вже в дуже багатьох компаніях попрацював і вже без підстави (якою займатися принципово не хочу) мені вже там нічого не дадуть... А нові брокери з бонусами з’являються не так часто, як хотілося... Є в нас тема, де bgt регулярно щось знаходить і постить, за що йому окрема подяка.
    Цитувати Цитувати

Зацікавлений
    Створено
    серпень 2014
    Дописи
    44
    Подякував
    25
    32 Подяк в 25 Дописах
    Quote Написав bvn Перегляд Допису
    Але конкурси і бонуси точно варто використовувати з навчальними цілями, значно краще, ніж витрачати власні капітали раніш, ніж навчившся більш-менш впевнено торгувати.
    Для навчання так воно і є .. згоден, для практичного заробітку якщо він і є - то на перших порах це результат більше випадку чим впевненої торгівлі.... - заохочені прибутком на бонусі, можут долити своїх грошей і злити все , як не крути а без певної порції набитих шишок в навчанні ніяк не обійтися .. і без злитих рахунків теж.
    Цитувати Цитувати

Адміністратор Аватар bvn
    Створено
    липень 2014
    Місце
    Полтава, Україна
    Дописи
    2,729
    Подякував
    1,681
    Автор Теми

До речі, щодо конкурсів - зараз в нас проводиться один, де можна досить легко отримати $30 на навчання у компанії ІнстаФорекс.

Можливо це не зовсім ті конкурси, яких би хотілося трейдерам, але доки на форумі не досягнута певна межа активності, інших конкурсів проводити навряд чи вдасться - хіба що з приватними спонсорами. Більше того скажу, що я не впевнений, що компанія ІнстаФорекс буде задоволена тим результатом, який є вже від цього конкурсу і чи захоче вона далі співпрацювати... Чому нема активності - я не розумію, прості умови, кілька простих дій і приз Ваш, треба тільки простягнути руку і взяти
    Цитувати Цитувати

Інформація про Тему

Users Browsing this Thread

Зараз 1 відвідувачів переглядають цю тему. (0 користувачів і 1 гостей)

Права у Розділі

• Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете писати відповіді
  • Ви не можете робити вкладення
  • Ви не можете правити ваші дописи
  •