Результати з 1 по 5 із 5

Тема: Як заробляти на форекс?

 1. #1
  Адміністратор Аватар bvn
  Створено
  липень 2014
  Місце
  Полтава, Україна
  Дописи
  3,096
  Подякував
  1,821
  1,484 Подяк в 854 Дописах

  Пізнавально Як заробляти на форекс?

  Тут я вам не відкрию ніяких секретів, як моментально стати успішним трейдером і заробляти мільйони. Ця стаття призначена для новачків, які ще взагалі не мають уявлення яким чином можна заробити на валютному ринку і звідки беруться гроші. Про ці найперші ази і деякі загальні поняття я й розповім зараз.

  Як вам вже напевне відомо, що на ринку форекс трейдери обмінюють одні валюти на інші, тобто у обміні завжди фігурують дві валюти. Таким чином при роботі на форекс ми завжди маємо справу за так званими валютними парами. Прийнято вважати ці валюти основними або мажорами: USD, EUR, GBP, CHF, JPY, CAD, дехто до них відносить також і AUD та NZD. З позначеннями валют можна познайомитись в інтернеті, наприклад, на сайті Нацбанку України: [1], [2].

  Валютні пари, що створені однією з основних валют та американським доларом називають також основними. Вони мають стандартну нотацію: EUR/USD, GBP/USD, USD/CHF, USD/JPY, USD/CAD і відповідно AUD/USD, NZD/USD. Знак "слеш" часто опускають. Перша валюта в цій нотації називається базовою, а друга - котированою. Говорячи простою мовою, ціна обміну або котирування валютної пари означає скільки можна купити базової валюти за котировану.

  Наприклад, якщо по парі EURUSD зараз встановлено котирування 1.35, то це означає, що 100 евро можна придбати за 135 доларів.

  Ви, мабуть, помітили, що в одних парах долар є базовою валютою, а в інших котированою. Так історично склалося, що існують котирування прямі і зворотні. Там де долар йде позаду - це прямі. Також існують валютні пари між іншими валютами, окрім долара. Наприклад, EURGBP. Такі пари називають кросами. Пари, де фігурують інші валюти називають екзотичними. Наприклад, EURPLN.

  З позначеннями трохи розібрались, але що ж відбувається з котируваннями? Як нам відомо ціна обміну не стоїть на одному місці, вона весь час змінюється. Тому котирування валютних пар на форексі прийнято відображати у вигляді графіків, щоб можна було бачити динаміку змін ціни за певний період часу. Існують декілька різновидів графіків, але про це ми поговоримо в іншій статті.

  Тож в чому полягає основний принцип заробітку на ринку форекс? В тому, що ми завжди намагаємось купити дешевше і продати дорожче, або навпаки, продати дорожче і купити дешевше. Як це так? Чому продаж може передувати купівлі? Не забуваємо, що на форексі ми завжди купуємо одну валюту за іншу, тобто якщо ми купуємо євро за долари, то в той же самий час ми продаємо долари за євро. І коли, скажімо, графік росте, то для першої валюти це укріплення, а для другої послаблення, і навпаки, коли графік спадає, для базової валюти це послаблення, а для котированої - укріплення. Треба добре засвоїти ці речі.

  Інше питання, яке ви можете мені задати, як ми можемо купувати, скажімо, євро за фунти стерлінгів, якщо в нас депозит в доларах? Розберемося й в цьому питанні. Насправді, коли ми купуємо або продаємо валюту, ніякої купівлі чи продажу не відбувається в прямому сенсі. Просто, коли ми відкриваємо угоду, ми отримуємо одночасно кредит по одній валюті і депозит по іншій, а також зобов’язання через певний час забрати депозит і погасити кредит, тобто закрити угоду. Отож, в вище названому прикладі це виглядає як отримання кредиту в фунтах стерлінгів, моментальний обмін їх за поточним курсом на євро і відразу ж вкладення цих коштів на депозит. І по кредиту, і по депозиту щодня нараховуються відсотки, різниця між ними в валюті депозиту може бути або додатна, або від’ємна. Така різниця називається свопом. Якщо своп додатній, то це ще один спосіб отримувати невеличкий прибуток. Коли ж ми закриваємо угоду, то забираємо депозит у євро, моментально обмінюємо його на фунти стерлінгів і гасимо кредит. Звісно, якщо курс виріс, то ми отримуємо прибуток, який лягає на баланс нашого депозиту, а якщо впав, то ми змушені доплачувати своїми коштами з депозиту і тоді отримуємо збиток.

  Так складно виглядає наша торгівля на ринку в дещо спрощеному вигляді. Але не лякайтеся, складно це лише на словах, коли ви почнете працювати з терміналом, там буде все наглядніше, а дещо з того, що я розповів, на практиці взагалі не знадобиться. Це лише потрібно для того, щоб розуміти, що насправді відбувається. Для повного ж розуміння нам ще належить ознайомитися з такими поняттями, як лот, пункт, ціна покупки та продажу (ask та bid), спред, маржинальна торгівля та плече. Про все це я розповім в одній з наступних статей.

  ====================
  Автор статті: bvn
  Всі права на статтю належать forexforum.com.ua
  Востаннє редагувалось bvn; 22-01-2015 в 13:55.
  Перед тим, як писати на форумі, ознайомтесь з Правилами форуму.
  Цитувати Цитувати

 2. Наступні користувачі подякували bvn за цей корисний допис:

  smychnyk (05-12-2015)

 3. #2
  Досвідчений Аватар bgt
  Створено
  грудень 2014
  Місце
  Західна Україна
  Дописи
  689
  Подякував
  159
  157 Подяк в 128 Дописах
  Quote Написав bvn Перегляд Допису
  Наприклад, EURPLN.
  Краще би для польського злотого прийняли інше позначення наприклад: PLZ мабуть так більш зрозуміло би було, що це є злоті.
  Якраз ця пара і доларова йдуть вверх і вже давненько.
  Цитувати Цитувати

 4. #3
  Модератор Аватар smychnyk
  Створено
  вересень 2015
  Місце
  Дрогобич
  Дописи
  613
  Подякував
  229
  470 Подяк в 262 Дописах
  На Форексі одні (більшість в основному новачки) втрачають, а інші (меншість в основному крупні гравці) здобувають.
  На початковому етапі та й на протязі всієї торгівлі варто не зациклюватись на зароблянні грошей на форекс, а думати про те, щоб не втратити свій депозит.
  Саме участь в торгах і збереження свого депозиту виробляють власні правила торгівлі, кують характер і в людини починаються певні здобутки не тільки на валютному ринку.
  Мої активні сигнали в сервісі mql5.
  Цитувати Цитувати

 5. Наступні 2 користувачів подякували smychnyk за цей корисний допис:

  Vergius (06-12-2015),Атол (29-12-2015)

 6. #4
  Досвідчений Аватар bgt
  Створено
  грудень 2014
  Місце
  Західна Україна
  Дописи
  689
  Подякував
  159
  157 Подяк в 128 Дописах
  Для початку потрібно розібратись в терміналі, потім накидати приблизну ТС і почати її вдосконалювати. Потім почати торгівлю на демо-рахунку з переходом на бонусні рахунки. Потім варто підключити центовий рахунок, при досягнені деякої стабільності без втрат, реально відкрити доларовий. Завжди відвідувати трейдерські форуми, щоб теоретично бути підкованим.
  Цитувати Цитувати

 7. Наступні користувачі подякували bgt за цей корисний допис:

  Атол (29-12-2015)

 8. #5
  Професіонал Аватар Атол
  Створено
  вересень 2014
  Місце
  місто на Дніпрі)
  Дописи
  1,136
  Подякував
  320
  277 Подяк в 187 Дописах
  Quote Написав smychnyk Перегляд Допису
  На початковому етапі та й на протязі всієї торгівлі варто не зациклюватись на зароблянні грошей на форекс, а думати про те, щоб не втратити свій депозит.
  якщо мати такий підхід не краще тоді зосередитися на якихось ПАММ рахунках та підбирати самому свій інвестиційний портфель?
  Цитувати Цитувати

Інформація про Тему

Users Browsing this Thread

Зараз 1 відвідувачів переглядають цю тему. (0 користувачів і 1 гостей)

Права у Розділі

 • Ви не можете створювати нові теми
 • Ви не можете писати відповіді
 • Ви не можете робити вкладення
 • Ви не можете правити ваші дописи
 •