Сторінка 1 з 3 123 КінецьКінець
Результати з 1 по 10 із 23

Тема: Як вставити зображення у допис?

Адміністратор Аватар bvn
    Створено
    липень 2014
    Місце
    Полтава, Україна
    Дописи
    2,609
    Подякував
    1,617
    1,327 Подяк в 747 Дописах

Важливо Як вставити зображення у допис?

Для того, щоб додати зображення в текст свого допису вам необхідно виконати кілька простих дій.

Якщо ви хочете відповісти у вже існуючій темі, спочатку натисніть кнопку "Розширений режим" на панелі швидкого допису. Якщо ви створюєте нову тему, розширений режим створення повідомлення активується за замовчанням.

Після цього натисніть кнопку "Керування вкладеннями"

З'явиться спливаюче вікно, в якому треба:
    1) натиснути кнопку "Додати файли"
    2) натиснути кнопку "Вибрати", і вказати файл зображення на вашому диску, який ви хочете додати до тексту
    3) якщо зображень кілька, необхідно натиснути кнопку "+", щоб збільшити кількість файлів, що додаються. Будьте уважні, зменшити кількість файлів не можна, для цього потрібно повністю закрити вікно керування файлами і почати процес спочатку!
    4) якщо все гаразд, натисніть кнопку "Завантажити" і вибрані вами файли будуть завантажені на сервер

Після закінчення завантаження ви побачите свої зображення в нижній частині вікна керування вкладеннями. Щоб вставити їх в текст повідомлення вам потрібно:
    1) поставити галочки на кожному файлі
    2) натиснути кнопку "Вставити в текст"
    3) натиснути кнопку "Завершити"
    Також ви можете використовувати в будь-якому повідомленні додані раніше зображення, перетягнувши їх в нижню частину вікна керування вкладеннями з верхньої.

Ваші зображення додані в текст повідомлення. В процесі подальшого редагування повідомлення ви можете використати їх в будь-якому місці тексту.

Також ви можете виконати кілька налаштувань вставлених в текст зображень. Для цього в режимі візуального редактора треба двічі клацнути лівою кнопкою миші на потрібному зображенні, а потім, наприклад, вибрати розмір мініатюри, яка буде показана в тексті:
    1) встановити рекомендований розмір - Мініатюра, або Середній
    2) натиснути "ОК" для завершення налаштування
    Востаннє редагувалось bvn; 11-12-2015 в 13:32.
    Перед тим, як писати на форумі, ознайомтесь з Правилами форуму.
    Цитувати Цитувати

2. Наступні користувачі подякували bvn за цей корисний допис:

BorRud (14-07-2016)

Адміністратор Аватар bvn
    Створено
    липень 2014
    Місце
    Полтава, Україна
    Дописи
    2,609
    Подякував
    1,617
    Автор Теми

Старий спосіб вставки зображень

Є також інша можливість вставляти зображення у свої дописи. Коли ви пишете статтю чи презентуєте певну компанію, то цей спосіб є більш переважним, адже при цьому внизу під дописом не висітимуть зайві вкладення, а самі зображення будуть доступні публічно навіть для незареєстрованих відвідувачів, а також не буде діяти обмеження, що не дозволяє вставляти більше 5 зображень до одного допису.

Ця можливість полягає у використанні альбомів. Для того, щоб створити альбом необхідно зайти у власний профіль і там вибрати в розділі Альбоми посилання Доадати Альбом.

Створюючи альбом не забудьте вказати тип Публічний, а також в налаштуваннях приватності у вашому профілі вказати, що альбоми може переглядати будь-хто, інакше гості його не зможуть бачити.

Після створення альбому тиснемо кнопку Завантажити Зображення - весь процес завантаження практично повністю ідентичний до описаного вище (під спойлером), коли ми завантажуємо вкладення у допис. А вже після того як ми завантажили всі необхідні нам зображення, ми можемо вставляти їх в будь-які дописи на форумі.

Посилання на зображення або BB-код для вставки можна взяти внизу в режимі перегляду зображень альбому.

Востаннє редагувалось bvn; 27-10-2015 в 19:03. Причина: додав старий спосіб під спойлер
    Цитувати Цитувати

Досвідчений Аватар Атол
    Створено
    вересень 2014
    Місце
    місто на Дніпрі)
    Дописи
    925
    Подякував
    270
    203 Подяк в 142 Дописах
    Quote Написав bvn Перегляд Допису
    У вікні керування вкладеннями жмете "Додати Файли", а потім кнопку "Вибрати" і вибераєте файл з диску.
    де це таке э? я не можу знайти??

У вікні керування вкладеннями жмете "Додати Файли", а потім кнопку "Вибрати" і вибераєте файл з диску. Щоб завантажити декілька картинок за раз (не більше 5), натисніть на "+" і виберіть наступний файл. Як вибрали всі необхідні файли, жміть "Завантажити". Почекайте, доки файли завантажаться і жміть "Завершити".
    у мене не відображається так)) може воно у вас є як у адміна у мене немає такого
    Цитувати Цитувати

Адміністратор Аватар bvn
    Створено
    липень 2014
    Місце
    Полтава, Україна
    Дописи
    2,609
    Подякував
    1,617
    Автор Теми

Quote Написав Атол Перегляд Допису
    де це таке э? я не можу знайти??
    Наче вже розжовано далі нікуди... Що саме Ви не можете знайти? Кнопку "Керування вкладеннями" внизу під BB-редактором знайшли? Вікно керування вкладеннями відкривається?

у мене не відображається так)) може воно у вас є як у адміна у мене немає такого
    Дивно, що ніхто, крім Вас не скаржиться... може скріншоти десь на savepic.net викладете, як воно в Вас виглядає і чим відрізняється від інших?
    Цитувати Цитувати

6. Наступні користувачі подякували bvn за цей корисний допис:

yuramerlin (02-05-2015)

Обізнаний Аватар zima
    Створено
    вересень 2014
    Дописи
    444
    Подякував
    81
    102 Подяк в 86 Дописах
    Наче вже розжовано далі нікуди...
    ні, ще треба відео зняти, пошагове.

Дивно, що ніхто, крім Вас не скаржиться...
    у мене все нормально!
    Цитувати Цитувати

8. Наступні користувачі подякували zima за цей корисний допис:

yuramerlin (02-05-2015)

Досвідчений Аватар Атол
    Створено
    вересень 2014
    Місце
    місто на Дніпрі)
    Дописи
    925
    Подякував
    270
    203 Подяк в 142 Дописах
    У вікні керування вкладеннями жмете "Додати Файли", а потім кнопку "Вибрати" і вибираєте файл з диску. Щоб завантажити декілька картинок за раз (не більше 5), натисніть на "+" і виберіть наступний файл. Як вибрали всі необхідні файли, жміть "Завантажити". Почекайте, доки файли завантажаться і жміть "Завершити".
    все роблю пошагово! після кнопки Завантажити файл просто не загружається!!

У вікні керування вкладеннями жмете "Додати Файли", а потім кнопку "Вибрати" і вибираєте файл з диску. Щоб завантажити декілька картинок за раз (не більше 5), натисніть на "+" і виберіть наступний файл. Як вибрали всі необхідні файли, жміть "Завантажити". Почекайте, доки файли завантажаться і жміть "Завершити".
    все роблю пошагово! після кнопки Завантажити файл просто не загружається!!

випригує це вікно з надписом:
    The following errors occurred:

Документ Microsoft Office Word (2).docx: Invalid File

формат файлу не подобаеться як його змінити?

тут фото загрузилось а скриншот ні
    Прикріплені Зображення Прикріплені Зображення
    Цитувати Цитувати

Адміністратор Аватар bvn
    Створено
    липень 2014
    Місце
    Полтава, Україна
    Дописи
    2,609
    Подякував
    1,617
    Автор Теми

І де отут
    Ви сказали про оце

The following errors occurred:

Документ Microsoft Office Word (2).docx: Invalid File
    ?

Чи ви хотіли перевірити наші екстрасенсорні можливості? Щось мені здається, що на форумі телепатів в нас немає...

формат файлу не подобаеться як його змінити?
    Залежить від того, що ви хочете зробити.
    Якщо ви хочете писобачити документ MS Office, то покладіть його в архів zip або rar

тут фото загрузилось а скриншот ні
    Якщо ви скріншотом називаєте документ Word, то ви помиляєтесь - це не є скріншот. Скріншот - це така ж сама картинка, як і інші (jpg, png, bmp і т. д.) До речі скріншот ще може не завантажитись, бо є певне обмеження на розмір картинки - перед тим як завантажувати його потрібно обрізати та утиснути до мінімально необхідних розмірів.

І дивлячись на ваші проблеми, раджу вам пройти якісь комп’ютерні курси, чи що... адже у вас виникають постійно якісь проблеми з елементарними речами, з якими не зтикається, мабуть, жоден сучасний школяр.

Ліквідація комп’ютерної безграмотності не входить в цілі нашого форуму.
    Цитувати Цитувати

11. Наступні 2 користувачів подякували bvn за цей корисний допис:

yuramerlin (03-05-2015),zima (03-05-2015)

Досвідчений Аватар Атол
    Створено
    вересень 2014
    Місце
    місто на Дніпрі)
    Дописи
    925
    Подякував
    270
    203 Подяк в 142 Дописах
    Якщо ви скріншотом називаєте документ Word, то ви помиляєтесь - це не є скріншот. Скріншот - це така ж сама картинка, як і інші (jpg, png, bmp і т. д.) До речі скріншот ще може не завантажитись, бо є певне обмеження на розмір картинки - перед тим як завантажувати його потрібно обрізати та утиснути до мінімально необхідних розмірів.
    тоді може розкажите як скриншот прикріпити на форум?

Чи ви хотіли перевірити наші екстрасенсорні можливості? Щось мені здається, що на форумі телепатів в нас немає...
    я вам перевів ----формат файлу не подобаеться ---- як його змінити?
    Цитувати Цитувати

Головний модератор
    Створено
    вересень 2014
    Дописи
    1,449
    Подякував
    382
    476 Подяк в 369 Дописах
    тоді може розкажите як скриншот прикріпити на форум?
    уважно прочитайте перше повідомлення даної теми.

формат файлу ".docx", який ви намагаєтесь прикріпити до повідомлення, не підтримується форумом. спробуйте використати інший формат файлу, або помістіть вибраний вами файл в архів за допомогою архіватора.
    Цитувати Цитувати

Обізнаний Аватар zima
    Створено
    вересень 2014
    Дописи
    444
    Подякував
    81
    102 Подяк в 86 Дописах
    Атол, може це вам поможе?
    дивись по стрілочкам.
    скриншот.png

Цитувати Цитувати

Інформація про Тему

Users Browsing this Thread

Зараз 1 відвідувачів переглядають цю тему. (0 користувачів і 1 гостей)

Права у Розділі

• Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете писати відповіді
  • Ви не можете робити вкладення
  • Ви не можете правити ваші дописи
  •