Сторінка 2 з 7 ПочатокПочаток 1234 ... КінецьКінець
Результати з 11 по 20 із 66

Тема: Знайомство з MT4

Зацікавлений Аватар McMace
    Створено
    листопад 2014
    Дописи
    25
    Подякував
    9
    19 Подяк в 13 Дописах
    Цікаво було б зробити порівняння звичайного мт4 з тим, що на андроїді. Люди скаржаться, що там мало функцій, а мені достатньо... Может тому, що я мало займаюсь форексом, навіть не знаю :confused:
    Цитувати Цитувати

Адміністратор Аватар bvn
    Створено
    липень 2014
    Місце
    Полтава, Україна
    Дописи
    2,926
    Подякував
    1,779
    1,447 Подяк в 830 Дописах
    Автор Теми

Quote Написав McMace Перегляд Допису
    Цікаво було б зробити порівняння звичайного мт4 з тим, що на андроїді. Люди скаржаться, що там мало функцій, а мені достатньо... Может тому, що я мало займаюсь форексом, навіть не знаю :confused:
    Можливо, треба зробити ще одну спробу мені. Останній раз, коли я встановлював версію під Андроїд, то був дуже рочарований. Основне розчарування - необхідність перемикатися між ордерами та графіками, при цьому на графіку ордери не були навіть відмічені ніяким чином. Тобто, щоб візуально представити собі де знаходяться твої ордери, необхідно запам’ятати їх ціни відкриття і самому за шкалою цін їх уявно накласти на графік (або покласти на плашет сірника ). Про різноманітні радники, індикатори та графічні інструменти я просто мовчу.

Можливо, щось вже змінилося, я обов’язково спробую, як знайду час.
    Перед тим, як писати на форумі, ознайомтесь з Правилами форуму.
    Зараз я торгую тут: FXOpen Мій ПАММ-рахунок чекає на Ваші інвестиції: DTWT
    Цитувати Цитувати

Досвідчений Аватар bgt
    Створено
    грудень 2014
    Місце
    Західна Україна
    Дописи
    689
    Подякував
    159
    157 Подяк в 128 Дописах
    Quote Написав Vergius Перегляд Допису
    765 білд від 12 грудня 2014 р. у мене зараз.
    765 білд це що таке буде? Якось не в курсі.
    Востаннє редагувалось bvn; 11-01-2015 в 16:34.
    Цитувати Цитувати

Досвідчений Аватар Vergius
    Створено
    вересень 2014
    Місце
    Житомир
    Дописи
    536
    Подякував
    661
    319 Подяк в 240 Дописах
    Quote Написав bgt Перегляд Допису
    765 білд це що таке буде? Якось не в курсі.
    Відкриваємо термінал, тиснемо на "Справка", далі - "О программе". Версія метатрейдеру - 4.00, Білд (Build) 765.
    Іншими словами - 4.00 це версія метатрейдеру, наприклад є вже й п'ята версія, але вона менш популярна. А 765 - це номер оновлення четвертої версії метатрейдеру. оновлення можуть бути некритичними і критичними, коли програма старої версії просто не буде підтримуватись. Оновлення, як правило, встановлюються автоматично при включенні метатрейдера.

Якщо не помиляюсь, останне дуже велике оновлення - 600 білд було. Детальніше - _http://forum.mql4.com/ru/60554
    Цитувати Цитувати

Модератор Аватар yuramerlin
    Створено
    січень 2015
    Місце
    Україна
    Дописи
    1,191
    Подякував
    1,233
    1,506 Подяк в 732 Дописах
    Quote Написав bvn Перегляд Допису
    MetaTrader 4 від фірми Metaquotes Software Corp
    Щоб встановити клієнтський термінал, його можна скачати з сайту практично будь-якого брокера.
    Тим, хто має кілька клієнських рахунків у різних компаніях не обов'язково завантажувати термінали кожної із них. Якщо немає потреби тримати всі термінали відкритими (для роботів, трейлінга і таке інше), навіщо втсановлювати 100-500 терміналів різних кухонь, коли всі метатрейдери4(5) практично ідентичні???.
    Інколи достатньо мати один робочий термінал із прописаними серверами для різних кухонь.
    Я особисто частіше всього надаю перевагу оригінальному чистому білду від метаквотесів. Завантажити його можна тут
    Він нічим не відрізнятиметься від інших терміналів, за винятком логотипу:

Маючи адресу торгового сервера, номер рахунку та пароль можна одним термніалом підтягнути усі торгові рахунки у різних ДЦ... Ось як прописується сервер у термінал:

Таким чином, сервер уже прописаний у вашому терміналі. Далі вам достатньо ввести номер рахунку та пароль.
    Цитувати Цитувати

6. Наступні користувачі подякували yuramerlin за цей корисний допис:

Vergius (25-01-2015)

Адміністратор Аватар bvn
    Створено
    липень 2014
    Місце
    Полтава, Україна
    Дописи
    2,926
    Подякував
    1,779
    Автор Теми

Quote Написав yuramerlin Перегляд Допису
    Простіше простого. Якщо - настройки(settings)-ставимо галочку Торговые уровни (show trade level здається)...
    Коли я останній раз пробував MT4 для Андроїда, він виглядав зовсім інакше... Напевне, що він з тих пір сильно змінився. На жаль, я зараз не можу нічого сказати про нього, бо в мене в ньому немає потреби, а тому ні бажання, ні часу його вивчати зараз. І мабуть, треба б створити для нього окрему тему. Ви не могли б зробити невеличкий екскурс?
    Цитувати Цитувати

Досвідчений Аватар Vergius
    Створено
    вересень 2014
    Місце
    Житомир
    Дописи
    536
    Подякував
    661
    319 Подяк в 240 Дописах
    Коли я останній раз пробував MT4 для Андроїда, він виглядав зовсім інакше... Напевне, що він з тих пір сильно змінився. На жаль, я зараз не можу нічого сказати про нього, бо в мене в ньому немає потреби, а тому ні бажання, ні часу його вивчати зараз. І мабуть, треба б створити для нього окрему тему. Ви не могли б зробити невеличкий екскурс?
    В мене особисто іноді виникає потреба подивитись у термінал, коли я не маю доступу до стаціонарного комп'ютера. Але я постійно проплачую ВПС, на якому встановлюю необхідний мені метатрейдер під віндоуз і заходжу через РДП-клієнт смартфону.
    На мій погляд, такий варіант є найзручнішим зараз. Принаймні для мене.
    Цитувати Цитувати

Модератор Аватар yuramerlin
    Створено
    січень 2015
    Місце
    Україна
    Дописи
    1,191
    Подякував
    1,233
    1,506 Подяк в 732 Дописах
    І мабуть, треба б створити для нього окрему тему. Ви не могли б зробити невеличкий екскурс?
    Не така тяжка програма, щоб плодити зайві сторінки.
    Востаннє редагувалось bvn; 26-01-2015 в 21:31. Причина: переніс весь матеріал в іншу тему
    Цитувати Цитувати

Адміністратор Аватар bvn
    Створено
    липень 2014
    Місце
    Полтава, Україна
    Дописи
    2,926
    Подякував
    1,779
    Автор Теми

Quote Написав yuramerlin
    Не така тяжка програма, щоб плодити зайві сторінки.
    Ви не зовсім вірно розумієте сутність форумів. Чим більше різноманітних тем - тим краще, навпаки, не потрібно валити все в одну тему.
    Трохи пошаманив з дописами і створив таку тему: http://forexforum.com.ua/showthread.php?t=375
    Цитувати Цитувати

Адміністратор Аватар bvn
    Створено
    липень 2014
    Місце
    Полтава, Україна
    Дописи
    2,926
    Подякував
    1,779
    Автор Теми

Продовжуючи розглядати меню торговельного термінала MetaTrader4, цього разу ми розглянемо пункт Вставка. Цей пункт відповідає за вставку різноманітних індикаторів та графічних об’єктів або інструментів на графік котирувань. Він розбитий на три секції:
    • випадаюче підменю Індикатори;
    • кілька груп інструментів;
    • деякі з найбільш популярних інструментів.

Кожен з інструментів та індикаторів ми детально розглядаємо в розділі Індикатори та графічні інструменти. В цьому огляді ми лише розглянемо, які групи інструментів та індикаторів є в наявності у цьому пункті меню.

Серед графічних інструментів наявні наступні групи:

В підменю індикаторів зверху також представлені деякі з популярних індикаторів, а нижче представлені наступні групи:
    • Трендові
    • Осцилятори
    • Об’єми
    • Біла Вільямса
    • Користувацькі

Окремо хочеться відзначити групу користувацьких індикаторів. В ній представлені всі зовнішні індикатори, що завантажені у каталозі MQL4/Indicators, деякі з них надані самою компанією Metaquotes і супроводжуються вихідним кодом. Ті, хто цікавляться розробкою власних експертів, можуть ознайомитися з реалізацією програмного коду цих індикаторів.

Оце так, якщо стисло. Далі розглянемо черговий пункт меню в наступній статті.

====================
    Автор статті: bvn
    Всі права на статтю належать forexforum.com.ua
    Востаннє редагувалось bvn; 03-02-2015 в 14:54.
    Цитувати Цитувати

12. Наступні 2 користувачів подякували bvn за цей корисний допис:

eevviill (08-03-2015),yuramerlin (03-02-2015)

Інформація про Тему

Users Browsing this Thread

Зараз 1 відвідувачів переглядають цю тему. (0 користувачів і 1 гостей)

Права у Розділі

• Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете писати відповіді
  • Ви не можете робити вкладення
  • Ви не можете правити ваші дописи
  •