Сторінка 2 з 4 ПочатокПочаток 1234 КінецьКінець
Результати з 11 по 20 із 36

Тема: Проблеми у банках Дельта та Надрабанк.

Досвідчений Аватар bgt
    Створено
    грудень 2014
    Місце
    Західна Україна
    Дописи
    689
    Подякував
    159
    157 Подяк в 128 Дописах
    Quote Написав Infospacer Перегляд Допису
    Банки не закриваються просто так, усі їх активи (а видані кредити - це актив) комусь переходять.
    Я от знаю, що буває купляють борги клієнтів цілими пачками по 5% їх вартості.
    Наприклад агентства по забиранню боргів так і живуть.
    Цитувати Цитувати

Професіонал Аватар Атол
    Створено
    вересень 2014
    Місце
    місто на Дніпрі)
    Дописи
    1,089
    Подякував
    309
    270 Подяк в 181 Дописах
    Автор Теми

Quote Написав bgt Перегляд Допису
    Я от знаю, що буває купляють борги клієнтів цілими пачками по 5% їх вартості.
    Наприклад агентства по забиранню боргів так і живуть.
    іноді агенства ці остаються в дупі))! поясню чому томущо це не сало на ринку купляти там потрібно видержати матеріальні і процесуальні норми))! порушення іх веде до порушення прав клієнтів))! це я вам як юрист зі стажем повідомляю))!

Quote Написав bgt Перегляд Допису
    От цікаво мені таке. Наприклад людина бере кредит в якомусь банку, потім цей банк закривається, то кому і як тоді вертати позичені гроші?
    По-перше проценти ж будуть рости, а банка то вже не має.
    Людина просто не може погасити борг.
    проценти не завжди будуть рости так само як і пення))! проценти мають право нараховувати лише фінансові установи!! (банки) а не ТОВ або ПАТ "Колектори)!!!
    Цитувати Цитувати

Досвідчений Аватар bgt
    Створено
    грудень 2014
    Місце
    Західна Україна
    Дописи
    689
    Подякував
    159
    157 Подяк в 128 Дописах
    Quote Написав Атол Перегляд Допису
    проценти не завжди будуть рости так само як і пення))! проценти мають право нараховувати лише фінансові установи!! (банки) а не ТОВ або ПАТ "Колектори)!!!
    Бачу що з сьогоднішньою ситуацією краще мати борг, чим давати банку в борг на депозит під процент в національних валютах.
    Хоча коли зливали золотий запас курс тримався біля 8,00 за доллар. А зараз скільки? Непонятно зовсім. Курса реального не бачу.
    Цитувати Цитувати

Адміністратор Аватар kit
    Створено
    липень 2014
    Місце
    Полтава, Україна
    Дописи
    200
    Подякував
    215
    133 Подяк в 82 Дописах
    НБУ назвав 8 системно важливих банків

Національний банк України постановою Правління НБУ від 25.12.2014 №863 системно важливими на 01.12.2014 визначено 8 банків: ПАТ КБ "ПриватБанк", АТ "Ощадбанк", АТ "Укрексімбанк", АТ "Дельта Банк", АТ "Райффайзен Банк Аваль", ПАТ "УКРСОЦБАНК", ПАТ "Промінвестбанк", а також АТ "Сбербанк Росії".

Визначення банків системно важливими не обумовлює обов’язкового прийняття рішення щодо участі держави в капіталі цих банків.

Найближчим часом Національний банк України завершить розроблення нормативно-правових актів стосовно регулювання та нагляду за системно важливими банками. Серед іншого буде встановлено додаткові вимоги до капіталу таких банків. Національний банк України планує поступове запровадження нових регуляторних вимог до системно важливих банків, що дасть змогу їх акціонерам здійснювати необхідні заходи. Це сприятиме підвищенню стійкості таких банків і банківської системи в цілому, йдеться у повідомленні. Постанова № 863 набирає чинності з 1 січня 2015 року.
    Цитувати Цитувати

5. Наступні 2 користувачів подякували kit за цей корисний допис:

bgt (09-01-2015),bvn (09-01-2015)

Досвідчений Аватар bgt
    Створено
    грудень 2014
    Місце
    Західна Україна
    Дописи
    689
    Подякував
    159
    157 Подяк в 128 Дописах
    kit, ну так зрозуміло і так що в вісімку кращих ці два банки не війдуть.
    А от що банк АТ "Сбербанк Росії також поки тримаеться, то це дивує.
    Мабуть цей банк в слідуючому році буде в мінусах.
    Цитувати Цитувати

Професіонал Аватар Атол
    Створено
    вересень 2014
    Місце
    місто на Дніпрі)
    Дописи
    1,089
    Подякував
    309
    270 Подяк в 181 Дописах
    Автор Теми

Quote Написав kit Перегляд Допису
    Найближчим часом Національний банк України завершить розроблення нормативно-правових актів стосовно регулювання та нагляду за системно важливими банками. Серед іншого буде встановлено додаткові вимоги до капіталу таких банків. Національний банк України планує поступове запровадження нових регуляторних вимог до системно важливих банків, що дасть змогу їх акціонерам здійснювати необхідні заходи. Це сприятиме підвищенню стійкості таких банків і банківської системи в цілому, йдеться у повідомленні. Постанова № 863 набирає чинності з 1 січня 2015 року.
    трохи я не зрозумів ваш допис)) ви хочете сказати що дельту не будуть банкротити?
    Цитувати Цитувати

Адміністратор Аватар kit
    Створено
    липень 2014
    Місце
    Полтава, Україна
    Дописи
    200
    Подякував
    215
    133 Подяк в 82 Дописах
    Quote Написав Атол Перегляд Допису
    трохи я не зрозумів ваш допис)) ви хочете сказати що дельту не будуть банкротити?
    Напевно, важко сказати, але така ймовірність є, схоже що остаточно поки що не визначились.
    P.S.
    Був сьгодні у дельті, черг немає, масово готівку не знімають, але банкомати працюють тільки на прийом готівки, видача тільки через касу.
    Цитувати Цитувати

Початківець
    Створено
    серпень 2014
    Місце
    Полтава
    Дописи
    87
    Подякував
    43
    90 Подяк в 54 Дописах
    Форекс від Дельта-банку - все...

"В зв’язку з ускладненням економічної ситуації в Україні, АТ «Дельта Банк» прийняло рішення про тимчасове призупинення надання послуги з проведення арбітражних операцій для фізичних осіб.

З 20 лютого 2015 року припиняється дія укладених між Банком та клієнтами договорів про здійснення арбітражних операцій на умовах маржинальної торгівлі.

Усі відкриті позиції будуть закриті за ринковим курсом станом на 20 год. 00 хв. за Київським часом 20 лютого 2015 року.

Після припинення дії Договору та зарахування фінансових результатів операцій по торгівельному рахунку, Банком будуть повернуті належні клієнтам кошти в порядку, визначеному умовами договору, шляхом перерахування їх з торгівельного на поточний рахунок клієнта.

Доступ до історії по рахунку через клієнтський термінал MetaTrader буде можливий до 27 лютого 2015р."
    http://www.deltabank-online.com.ua/c...257DDA0051DCDF
    Цитувати Цитувати

10. Наступні користувачі подякували Infospacer за цей корисний допис:

bvn (03-02-2015)

Адміністратор Аватар bvn
    Створено
    липень 2014
    Місце
    Полтава, Україна
    Дописи
    2,957
    Подякував
    1,796
    1,456 Подяк в 836 Дописах
    Quote Написав Infospacer Перегляд Допису
    Форекс від Дельта-банку - все...
    Сумні новини... Замість розвитку - деградація
    Перед тим, як писати на форумі, ознайомтесь з Правилами форуму.
    Зараз я торгую тут: FXOpen Мій ПАММ-рахунок чекає на Ваші інвестиції: DTWT
    Цитувати Цитувати

Головний модератор
    Створено
    вересень 2014
    Дописи
    1,661
    Подякував
    473
    506 Подяк в 395 Дописах
    дельта вже з осені банкрут, люди по 50грн в день знімають в касах, який форекс? ))
    Цитувати Цитувати

Інформація про Тему

Users Browsing this Thread

Зараз 1 відвідувачів переглядають цю тему. (0 користувачів і 1 гостей)

Права у Розділі

• Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете писати відповіді
  • Ви не можете робити вкладення
  • Ви не можете правити ваші дописи
  •