Сторінка 1 з 7 123 ... КінецьКінець
Результати з 1 по 10 із 70

Тема: Чи можна на форексі заробити собі на життя?

Новачок
    Створено
    вересень 2014
    Дописи
    4
    Подякував
    1
    2 Подяк в 2 Дописах

Запитання Чи можна на форексі заробити собі на життя?

Вітаю, друзі!
    Я певний час не мав уявлення про те, що таке форекс! Лише чув про нього розмови, поглядав на форум, почитував.
    Тут на форумі досить добре розписані самі ази, тому певне уявлення про форекс вже склав, але виникло одне питання.
    Щоб почати щось заробляти на форексі, потрібно довго вчитися, тобто вкладати певний час в цю справу. А чи варта буде від того віддача?
    Які кошти можна реально заробити на форексі? Чи можна форекс розглядати як основне джерело доходів чи тільки як підробіток?

Хто може поділитися своїм досвідом?
    Цитувати Цитувати

2. Наступні користувачі подякували bor за цей корисний допис:

bvn (19-12-2014)

Зацікавлений
    Створено
    грудень 2014
    Дописи
    9
    Подякував
    0
    5 Подяк в 3 Дописах
    В принципi, заробити на життя форексом можна. Звiсно, це стане можливим не вiдразу, але я знаю деяких людей, у яких форекс фактично основна робота.
    Цитувати Цитувати

4. Наступні 2 користувачів подякували Diva за цей корисний допис:

bor (26-12-2014),Атол (20-12-2014)

Початківець
    Створено
    серпень 2014
    Місце
    Полтава
    Дописи
    87
    Подякував
    43
    89 Подяк в 54 Дописах
    Quote Написав bor Перегляд Допису
    Щоб почати щось заробляти на форексі, потрібно довго вчитися, тобто вкладати певний час в цю справу. А чи варта буде від того віддача?
    Які кошти можна реально заробити на форексі? Чи можна форекс розглядати як основне джерело доходів чи тільки як підробіток?

Заробити на форексі реально можна (та Ви, скоріш за все, це й самі розумієте). А от чи вдасться це Вам - цього не скаже ніхто. Поки не спробуєте - не зрозумієте.
    Крім того, як на мене, то успіх на Форексі на 10% складається зі знань, ще на 10% - з праці, а решта 80% - це психологія.
    Природні людські емоції - страх, жадібність, надія, невміння визнавати свою неправоту - найгірші вороги трейдера. Якщо Ви зможете з ними впоратись, якщо зможете створити (або знайти) торговельну систему, що буде комфортною для Вашої психіки - то тоді рівень Вашого заробітку буде залежати лише від розміру Вашого депозиту.
    Цитувати Цитувати

6. Наступні користувачі подякували Infospacer за цей корисний допис:

Атол (20-12-2014)

Досвідчений Аватар Атол
    Створено
    вересень 2014
    Місце
    місто на Дніпрі)
    Дописи
    925
    Подякував
    270
    203 Подяк в 142 Дописах
    Вітаю, друзі!
    Я певний час не мав уявлення про те, що таке форекс! Лише чув про нього розмови, поглядав на форум, почитував.
    Тут на форумі досить добре розписані самі ази, тому певне уявлення про форекс вже склав, але виникло одне питання.

Ну чомуж не можна можна))! якщо щимсь серйозно заніматися на всьому можна заробити!)
    Якщо Ви уважно почитаєте теми на цьому Форумі то оберете собі вид діяльності.
    Якщо почнете торгувати то ДЦ можливо собі вибрати тут
    http://forexforum.com.ua/forumdisplay.php?f=18
    В цьому розділі можливо вибрати радника\робота для торгівлі на Форексі.
    http://forexforum.com.ua/forumdisplay.php?f=21

Ну я так розумію, що ви новачок на Форексі якщо так то Вам краще почати з фінансування ПАММ рахунків. Перед вкладенням вибравши толкового інвестора.
    http://forexforum.com.ua/forumdisplay.php?f=14
    А тепер проста арифметика. Якщо взяти якийсь ПАММ рахунок з середнім доходом 10-15 % та вкладом кошті наприклад 1000 дол. США то щомісячний ваш дохід буде = 100 в середньому)) а це зараз от 1600 або 2000 Грн (в залежності відкурсу) Непогано так з нічого отримувати в Україні щомісячно додатково 2000 грн. Ну а в подальшому це можливо, з толковим підходом, значно збільшити. А також паралельно цьому почати самому торгувати або ж хощаб почати навчатися торгувати.

А також не слід забувати, що на кожному ДЦ є свої досить не погані партнерскі програми. А це значить що можливо заробляти (якщо взагалі не нащо не здатний)) без вкладеня коштів взагалі!

Quote Написав Infospacer Перегляд Допису
    Крім того, як на мене, то успіх на Форексі на 10% складається зі знань, ще на 10% - з праці, а решта 80% - це психологія.
    Ну тут я звами згідний частково. Цей розрахунок не може стосуватися всього як такого заробітку на Форекс. Є торгівля а є інвестування і успіх там явно різнится)). По торгівлі важаю що так: 50% складається зі знань, ще на 40% - з праці, а решта 10% - це психологія
    Цитувати Цитувати

Початківець
    Створено
    серпень 2014
    Місце
    Полтава
    Дописи
    87
    Подякував
    43
    89 Подяк в 54 Дописах
    Quote Написав Атол Перегляд Допису
    Ну тут я звами згідний частково. Цей розрахунок не може стосуватися всього як такого заробітку на Форекс. Є торгівля а є інвестування і успіх там явно різнится)). По торгівлі важаю що так: 50% складається зі знань, ще на 40% - з праці, а решта 10% - це психологія
    Так, я мав на увазі саме торгівлю.
    Мені здається, Ваш розрахунок - надто оптимістичний. Бо, якщо він вірний, то, отримавши певний рівень знань і достатньо багато працюючи, десь 70%-90% відсотків форекс-трейдерів повинні стабільно заробляти. Але вся статистика, яку я бачив за останні 4 роки, говорить, що середній відсоток успішних трейдерів - значно менший.
    Цитувати Цитувати

Досвідчений Аватар Атол
    Створено
    вересень 2014
    Місце
    місто на Дніпрі)
    Дописи
    925
    Подякував
    270
    203 Подяк в 142 Дописах
    говорить, що середній відсоток успішних трейдерів - значно менший.
    ну от бачите чому менший?? може більше покладаються на вдачу, фортуну, інтуіцію чим на якісь знання)??

Так, я мав на увазі саме торгівлю.
    Мені здається, Ваш розрахунок - надто оптимістичний. Бо, якщо він вірний, то, отримавши певний рівень знань і достатньо багато працюючи, десь 70%-90% відсотків форекс-трейдерів повинні стабільно заробляти.
    Ну тут іще і друге! дивіться) я так розумію (ваш стаж як ви написали 4 роки) і ви довго торгуєте на форексі, це означає що у вас є вже якийсь опит і знання які ви отримали десь років 4 тому. Я ж можна сказати в торігвлі новачок і мені нехватає знань якоїсь там інформації))
    Можливо із-за цих факторів і змінюється з часом співідношення %% по даним розрахункам. Чи не так?)):confused:
    Цитувати Цитувати

Початківець
    Створено
    серпень 2014
    Місце
    Полтава
    Дописи
    87
    Подякував
    43
    89 Подяк в 54 Дописах
    ну от бачите чому менший?? може більше покладаються на вдачу, фортуну, інтуіцію чим на якісь знання)??
    Ну, власне, це і є вплив психології на торгівлю. Більше того, якщо два трейдери, що торгують не через роботів, а руками, будуть використовувати ту ж саму торговельну систему - вони цілком можуть отримати різні (і навіть - істотно різні) результати.
    Ну тут іще і друге! дивіться) я так розумію (ваш стаж як ви написали 4 роки) і ви довго торгуєте на форексі, це означає що у вас є вже якийсь опит і знання які ви отримали десь років 4 тому. Я ж можна сказати в торігвлі новачок і мені нехватає знань якоїсь там інформації))
    Можливо із-за цих факторів і змінюється з часом співідношення %% по даним розрахункам. Чи не так?)):confused:
    Справді, думаю, Ви маєте рацію.
    Якщо говорити про мене, то перші два роки я мав лише збитки. Причому, якщо в перший рік це відбувалось, в основному, через недостатні знання, то у другий більше впливу мали недотримання маніменеджменту та психологічні причини.
    Цитувати Цитувати

Досвідчений Аватар Атол
    Створено
    вересень 2014
    Місце
    місто на Дніпрі)
    Дописи
    925
    Подякував
    270
    203 Подяк в 142 Дописах
    Ну, власне, це і є вплив психології на торгівлю. Більше того, якщо два трейдери, що торгують не через роботів, а руками, будуть використовувати ту ж саму торговельну систему - вони цілком можуть отримати різні (і навіть - істотно різні) результати.
    ну якщо так міркувати то психологія, філософія життя присутня у всих аспектах нашого життя))! ну це вже питання теми екзотерики))!

Якщо говорити про мене, то перші два роки я мав лише збитки. Причому, якщо в перший рік це відбувалось, в основному, через недостатні знання, то у другий більше впливу мали недотримання маніменеджменту та психологічні причини.
    цікаво для себе на яких ДЦ торгуєте та чи є у вас в управлінні ПАММ рахунки? та які по ним успіхи?
    Цитувати Цитувати

Початківець
    Створено
    серпень 2014
    Місце
    Полтава
    Дописи
    87
    Подякував
    43
    89 Подяк в 54 Дописах
    ну якщо так міркувати то психологія, філософія життя присутня у всих аспектах нашого життя))!
    Звичайно, у всіх. Але далеко не в усіх сферах життя від психології так прямо залежить заробіток (або й збиток - у кого як )

цікаво для себе на яких ДЦ торгуєте та чи є у вас в управлінні ПАММ рахунки? та які по ним успіхи?
    Форекс не є моїм основним заняттям. Скоріше, це прибуткове хобі.
    Зараз не торгую. Донедавна торгував через "Дельта банк", але зі зрозумілих причин депозит звідти вивів. ПАММ рахунків не маю.
    Цитувати Цитувати

Адміністратор Аватар bvn
    Створено
    липень 2014
    Місце
    Полтава, Україна
    Дописи
    2,609
    Подякував
    1,617
    1,327 Подяк в 747 Дописах
    Quote Написав Diva Перегляд Допису
    але я знаю деяких людей, у яких форекс фактично основна робота.
    Саме так, я теж знав декількох таких людей, хоча зараз вже втратив з ними контакти.

А от що стосується головного питання теми, то я можу сказати так. Все залежить від трьох наступних факторів:
    1. Прибутковість Вашої торговельної системи, за якою Ви можете торгувати з високим ступенем впевненості, що не втратите гроші, тобто без завищеного ризику.
    2. Розмір Вашого депозиту, перемноживши перше на друге, Ви отримаєте відповідь на перше процитоване мною запитання.
    3. Ваші потреби або очікування щодо рівня доходів, який можна було б вважати за основний.
    Також немаловажним є ще один фактор:
    4. Витрачений час для реалізації Вашої торговельної системи. Можливо, якщо для отримання необхідних прибутків, Вам доведеться кілька годин безвідривно витріщатися в монітор, нервувати від кожного найменшого руху ціни, то можливо такі доходи потім підуть на відновення втраченого здоров’я і тому й не дуже то і обрадують. Інша справа, коли отримані доходи дістаються при більш-менш спокійному режимі торгівлі, коли необхідні дії робляться 1-3 рази на день, а весь інший час Ви можете займатись іншими справами.

От, щодо власного досвіду. Моя основна ТС, якій я невагаючись довіряю більшу частину своїх "капіталів" дає мені від 5 до 10% на місяць десь (точно важко обрахувати, оскільки вона відносно довгострокова - відкриті позиції можуть триматися декілька місяців). Свій депозит я вголос озвучувати не стану, але скажу, що отриманих доходів мені дуже й дуже не вистачає на мої потреби, тому я форекс для себе розглядаю швидше як засіб накопичення "зайвих" коштів кращий, ніж вкладення в банківські депозити.
    Востаннє редагувалось bvn; 20-01-2015 в 11:53.
    Перед тим, як писати на форумі, ознайомтесь з Правилами форуму.
    Цитувати Цитувати

14. Наступні користувачі подякували bvn за цей корисний допис:

Vasya_Neutron (27-12-2014)

Інформація про Тему

Users Browsing this Thread

Зараз 1 відвідувачів переглядають цю тему. (0 користувачів і 1 гостей)

Мітки для цієї Теми

Права у Розділі

• Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете писати відповіді
  • Ви не можете робити вкладення
  • Ви не можете правити ваші дописи
  •