Сторінка 4 з 6 ПочатокПочаток ... 23456 КінецьКінець
Результати з 31 по 40 із 54

Тема: Електронна платіжна система WebMoney

1. Наступні користувачі подякували Атол за цей корисний допис:

bvn (25-12-2014)

Новачок
    Створено
    вересень 2016
    Дописи
    1
    Подякував
    0
    0 Подяк в 0 Дописах
    Вибачаюсь за дещо неадекватну лексику але вебмані повний відстій.
    Цитувати Цитувати

Модератор Аватар smychnyk
    Створено
    вересень 2015
    Місце
    Дрогобич
    Дописи
    610
    Подякував
    227
    468 Подяк в 261 Дописах
    Я також вляпався з вебмані, але в дещо іншій ситуації. У них є такий сервіс, як видача кредитів. Так от рік тому в мене накопичилась певна сума і я вирішив комусь допомогти. Найшов програміста з Кам'янець-Подільська і видав йому кредит на місяць. Атестат в нього був персональний і доволі старий ще й BL на рівні. Як Ви здогадались, пройшов місяць і грошей я не побачив. Його заблокували і як виявилось він позичив багато грошей. Хоча в 2013 році також позичав, але все віддав хоча й з просрочкою в місяць.
    Він мене годував обіцянками, що все верне, а потім телефон став не доступним і він десь зник.
    Звісно, я вирішив подати на нього в суд! Але, як виявилось, це зробити не так вже й легко. Для подачі в суд потрібно, щоб адвокат вебмані підготував відповідні документи. За кожен документ потрібно сплатити 1500 рублів. Правда це зробити в даний час не можливо. Дані для сплати того московського адвоката діють тільки по росії або, як мені сказали через філію сбербанку росії (хоча сумніваюсь, що така філія десь ще залишилась в Україні). В приват24 мені сказали, щоб я в нього дізнався свіфт дані, але це також зробити не можливо, бо на сайті вебмані, крім даних для сплати 1500 рублів нема ніяких контактних даних цього адвоката. На інших сайтах я найшов його московський номер телефону, але не факт, що то не фейк і ті рублі також підуть в трубу.
    Писав в тех підтримку вебмані, щоб вони допомогли в вирішенні даної проблеми, але мені вже більше місяця ніхто так і не відповів на звернення!
    Є бажання самому поїхати в Кам'янець-Подільський і найти того хитрого програміста. Але це вже буде кримінал. Ось таке воно кредитування в інтернеті
    Востаннє редагувалось smychnyk; 03-09-2016 в 12:31.
    Цитувати Цитувати

Головний модератор
    Створено
    вересень 2014
    Дописи
    1,643
    Подякував
    460
    498 Подяк в 388 Дописах
    Quote Написав smychnyk Перегляд Допису
    Є бажання самому поїхати в Кам'янець-Подільський і найти того хитрого програміста.
    щось мені підказує, що він не має ніякого відношення ні до кам'янця, ні, тим більше, до програмістів ))
    Цитувати Цитувати

Модератор Аватар smychnyk
    Створено
    вересень 2015
    Місце
    Дрогобич
    Дописи
    610
    Подякував
    227
    468 Подяк в 261 Дописах
    Ну я в вебмані зареєструвався в 2004 році. Персональний атестат отримав в 2009 році. Для отримання цього атестату мені прийшлось їхати у Львів і заплатити на той момент єдиному реєстратору таких атестатів 20 доларів. Звичайно, він зробив ксерокопію паспорту і ідентифікаційного коду.
    Він же ж, щоб стати реєстратором у Львові їздив до Москви і там заплатив порядку 2000 доларів для такої привілеї (з його звісно слів).
    Найближчі відділення сбербанку були у Львові, а ось чи вони там зараз є - прийдеться самостійно поїхати і перевірити.
    Цитувати Цитувати

Модератор Аватар yuramerlin
    Створено
    січень 2015
    Місце
    Україна
    Дописи
    1,187
    Подякував
    1,233
    1,505 Подяк в 731 Дописах
    ...а ось чи вони там зараз є - прийдеться самостійно поїхати і перевірити.
    А запитати? Щодня повз це одоробло проходжу. Навпроти цього "Кумпеля", більше року тому було збіговисько хом'ячків, які закохано аплодували легендарному одеському таксистові Герчику. Можливо і ти там був. Мене точно не було. Якщо ж ти був на збіговиську, де хом'ячки аплодували рашистці Кашиній, то це теж не дуже далеко, хвилин 10 пішки.
    05-09-2016 21-09-47.jpg
    Не бійся, що не знаєш - бійся, що не вчишся
    Мої твіти.
    Цитувати Цитувати

7. Наступні користувачі подякували yuramerlin за цей корисний допис:

bvn (06-09-2016)

Професіонал Аватар Атол
    Створено
    вересень 2014
    Місце
    місто на Дніпрі)
    Дописи
    1,022
    Подякував
    298
    251 Подяк в 169 Дописах
    Автор Теми

Для подачі в суд потрібно, щоб адвокат вебмані підготував відповідні документи. За кожен документ потрібно сплатити 1500 рублів.
    хотів не писати в цій темі таке але всеж напишу, Шановний у вас адвокат "офігений" напочатку можливо подати так званий сирий позов і щоб обійти сплату цих 1500 грн заявити в суді клопотання про ВИТРЕБУВАННЯ судом даних матеріалів в компанії. суд направляє в компанію запит і ті зобовьязані виконати рішення суду. За невиконання рішень суду кримінальна відповідальність 382 ст.
    Ось так можливо обійти сплату за ті документи довше да але законо! то у вас адвокат-перекат такий.

(хоча сумніваюсь, що така філія десь ще залишилась в Україні).
    є філії компанії які являються представниками юрособи та несуть повну відповідальність.

Для офіційних запитів від судових і правоохоронних органів:
    Міжнародна адвокатська компанія UAB «DEED BALTIC». Поштова адреса: V.Kudirkos str. 18A-1, LT-03105, Vilnius, Lithuania. Директор: Giedre Surviliene.
    З метою прискорення та спрощення передачі на адресу компанії WM Transfer Ltd запитів на отримання інформації, останні можуть бути передані через ТОВ «ВебМані.ЮЕЙ», поштову адресу 02002, г. Киев, ул. Євгена Сверстюка 11, а / с 9
    Цитувати Цитувати

Головний модератор
    Створено
    вересень 2014
    Дописи
    1,643
    Подякував
    460
    498 Подяк в 388 Дописах
    НБУ розіслав банкам телеграму про заборону використання Webmoney, Яндекс.Деньги та QIWI Wallet.

7 листопада НБУ розіслав банкам телеграму №57-0002/90626. «У зв'язку з отриманням запитів від юридичних і фізичних осіб про діяльність окремих платіжних систем і систем розрахунків НБУ сьогодні нагадав банкам та учасникам платіжного ринку, що правила використання електронних грошей вищезазначених торгових марок не узгоджувалися Національним банком України, та надання послуг з використанням цих торгових марок користувачам заборонено»
    Цитувати Цитувати

10. Наступні користувачі подякували WilsonPayne за цей корисний допис:

kit (08-11-2016)

Адміністратор Аватар kit
    Створено
    липень 2014
    Місце
    Полтава, Україна
    Дописи
    198
    Подякував
    214
    129 Подяк в 80 Дописах
    Якось там мутно все.
    Мовою оригіналу:
    "Однако запрет не касается внутригосударственной системы расчетов WebMoney.UA, зарегистрированной в июне прошлого года. Как объяснили AIN.UA, система использует только гривну и не проводит операции с электронными деньгами. Правда, по факту пользователи системы могут рассчитываться онлайн-магазинах WebMoney – правами требования, которые учтены в титульных знаках (WMU) и номинированы в гривне."

Українською:
    "Однак заборона не стосується внутрішньої системи розрахунків WebMoney.UA, зареєстрованої в червні минулого року. Як пояснили AIN.UA, система використовує тільки гривню і не проводить операції з електронними грошима. Правда, за фактом користувачі системи можуть розраховуватися онлайн-магазинах WebMoney - правами вимоги, які враховані в титульних знаках (WMU) і номіновані в гривні."

НБУ официально зарегистрировал украинские WebMoney
    Мовою оригіналу:
    "Система WebMoney в Украине теперь официально зарегистрирована Национальным банком (НБУ). Согласно данным из Реестра платежных систем, WebMoney.ua теперь входит в перечень платежных систем, платежными организациями которых являются не банки. WebMoney пока зарегистрирована как «система расчетов» (разновидность «платежной системы»)."

Українською:
    "Система WebMoney в Україні тепер офіційно зареєстрована Національним банком (НБУ). Згідно з даними з Реєстру платіжних систем, WebMoney.ua тепер входить до переліку платіжних систем, платіжними організаціями яких є не банки. WebMoney поки зареєстрована як «система розрахунків» (різновид «платіжної системи»)."
    Цитувати Цитувати

12. Наступні користувачі подякували kit за цей корисний допис:

bvn (08-11-2016)

Головний модератор
    Створено
    вересень 2014
    Дописи
    1,643
    Подякував
    460
    498 Подяк в 388 Дописах
    наскільки я розумію, наразі єдиний сенс вебмані для українців - отримувати і відправляти інтернет-платежі в доларах або євро, а це якраз і є незаконним з точки зору нбу.
    Цитувати Цитувати

Адміністратор Аватар kit
    Створено
    липень 2014
    Місце
    Полтава, Україна
    Дописи
    198
    Подякував
    214
    129 Подяк в 80 Дописах
    Раніше було як: можна було за гривню купувати WMU, і навпаки, виводити WMU на банківську картку - у гривню. У іншій валюті цього робити не можна було, а те, що робилося всередині webmoney - нікого не цікавило. Тепер не зрозуміло - що можна а що ні, і що буде з тими, хто користуватиметься вебмані.

"«Максимум, що зможе зробити НБУ - це випустити рекомендації, згідно з якими банкам доведеться блокувати операції з використанням даних систем, а також блокувати рахунки користувачів », - зазначає Денис Шкіптан, адвокат, партнер юридичної фірми Pravovest.

За його словами, банки також можуть передавати дані про таких користувачів МВС і СБУ під приводом, що що ці операції є підозрілими. «Проте в даному випадку це малоймовірно, немає можливостей займатися великою кількістю користувачів з невеликими сумами - максимум це блокування рахунків», - уточнює Денис Шкіптан"

Тобто, я так розумію, банки, на всяк випадок будуть блокувати транзакції, в яких будуть фігурувати вебмані, та на всяк випадок інформувати правоохоронців. Я вже давненько не користуюсь вебмані, та й бажання з такими новинами не виникає.
    Цитувати Цитувати

Інформація про Тему

Users Browsing this Thread

Зараз 1 відвідувачів переглядають цю тему. (0 користувачів і 1 гостей)

Права у Розділі

• Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете писати відповіді
  • Ви не можете робити вкладення
  • Ви не можете правити ваші дописи
  •