Результати з 1 по 7 із 7

Тема: Як вашому сайту потрапити на першу сторінку пошукових систем?

Досвідчений Аватар Атол
    Створено
    вересень 2014
    Місце
    місто на Дніпрі)
    Дописи
    922
    Подякував
    270
    203 Подяк в 142 Дописах

Як вашому сайту потрапити на першу сторінку пошукових систем?

Реєстрація в 10395 каталогах сайтів за допомогою 1ps.ru

Це простий і швидкий спосіб розповісти всім про свій сайт. Реєстрація дає текстові посилання на ваш сайт, покращує видимість в пошукових системах.
    Ми підбираємо правильні ключові слова, складаємо опису сайту, вибираємо відповідні рубрики, відправляємо заявки в підходящі каталоги, обробляємо листи від каталогів і встановлюємо сторінку зі зворотними посиланнями.

Реєстрація в 200 білих каталогах статей

Відмінний спосіб поліпшити видимість сайту в пошуковій видачі, з великою ймовірністю отримати зростання тИЦ і додатковий трафік, а також зарекомендувати себе експертом у своїй галузі і тим самим підвищити довіру до своєї компанії.
    Формат статті дозволяє розмістити в 1 каталозі кілька посилань, в т.ч. на важливі для вас внутрішні сторінки.

Пошукове просування сайтів

Оптимальний тариф для просування сайту.
    Ми пропонуємо комплексну послугу, яка включає в себе оптимізацію сайту. Покращує видимість вашого сайту і дозволяє потрапити в ТОП за основними запитами в Яндексі і Google.

Ваша реклама на перших сторінках пошуковиків

Гарантоване розміщення на перших сторінках пошуку Яндекса, Google, Mail.Ru і Рамблера.
    Реклама показується тільки тим, кому вона цікава.
    Перші користувачі побачать вашу рекламу через 3 дні.
    Оплата тільки за фактичний перехід клієнта на сайт.

Написання текстів для сайту

Довгий час не можете потрапити в ТОП? Служба підтримки Яндекса відповідає стандартне - продовжуйте далі працювати над сайтом, і буде вам щастя?
    Швидше за все, контенту сайту просто не вистачає додаткової цінності. Пора оновити тексти!
    Напишемо цікаві тексти для ваших користувачів за всіма правилами пошукових машин.

Продающие страницы

Направьте на такую страницу ваш рекламный трафик – и продажи возрастут!
    Эти страницы максимально ориентированы на продажу и помогают превратить посетителя в заказчика.
    Конверсия одной продающей страницы может быть выше, чем у целого сайта.

Аналіз поведінкових факторів, аудит сайту

10% знижки при замовленні контекстної реклами
    Чому відвідувачі на сайті є, а телефон мовчить? Що заважає їм стати вашими клієнтами? Відповіді дає юзабіліті-аудит сайту.
    Ми перевіряємо сайт по 100+ критеріям, повідомляємо вам про виявлені проблеми і пропонуємо шляхи їх вирішення.
    Виправлення виявлених недоліків дозволяє поліпшити поведінкові чинники сайту, а значить, крім зростання конверсії, сприяє його просуванню.

Проблеми з сайтом?

Не знаєте, як позбутися від вірусу на сайті, правильно налаштувати сайт або поправити помилки на ньому?
    Пропонуємо обслуговування та супровід готових сайтів. Будемо стежити за вашим сайтом і вносити в нього необхідні правки швидко і акуратно.

На 1ps.ru діє приваблива партнерська программа!
    Цитувати Цитувати

Адміністратор Аватар bvn
    Створено
    липень 2014
    Місце
    Полтава, Україна
    Дописи
    2,608
    Подякував
    1,616
    1,327 Подяк в 747 Дописах
    Я раніше з ними співпрацював, а зараз не хочу принципово. Чекаю, доки з’явиться достойна українська альтернатива. Та й взагалі реєстрація в каталогах, кажуть, на сьогодні вже не приносить такого великого ефекту, як раніше.
    Перед тим, як писати на форумі, ознайомтесь з Правилами форуму.
    Цитувати Цитувати

Досвідчений Аватар Атол
    Створено
    вересень 2014
    Місце
    місто на Дніпрі)
    Дописи
    922
    Подякував
    270
    203 Подяк в 142 Дописах
    Автор Теми

Пошукове просування сайтів

Комплексна послуга, що включає в себе оптимізацію сайту, роботу з аналітикою і контентом. Покращує видимість сайту в пошукових системах і дозволяє потрапити в ТОП по основним запитам, в тому числі за рахунок роботи з природною посилальної масою.
    Цитувати Цитувати

Модератор Аватар smychnyk
    Створено
    вересень 2015
    Місце
    Дрогобич
    Дописи
    565
    Подякував
    215
    401 Подяк в 232 Дописах
    Я пам'ятаю ті часи, коли з 2 до 4 ночі там сидів і реєстрував сайти. Саме в ночі була можливість безкоштовно це робити.
    Зараз такий метод, як і реєстрація Оллсабміттером чи Хрумером принесе тільки фільтри ресурсу.
    Хоча і дотепер хтось пропонує такі послуги, а інший платить за них плюс ще й ризикує.

Я колись на одному ресурсі розміщав платні вічні лінки. Так після всіх оцих фільтрів тепер мені люди платять, щоб я ті лінки зняв
    Цитувати Цитувати

Досвідчений Аватар Атол
    Створено
    вересень 2014
    Місце
    місто на Дніпрі)
    Дописи
    922
    Подякував
    270
    203 Подяк в 142 Дописах
    Автор Теми

[quote="smychnyk;6944"]Я колись на одному ресурсі розміщав платні вічні лінки. Так після всіх оцих фільтрів тепер мені люди платять, щоб я ті лінки зняв[/quote
    можна докладніше лінки фільтри нічого не зрозуміло!
    Цитувати Цитувати

Новачок
    Створено
    січень 2016
    Дописи
    0
    Подякував
    0
    0 Подяк в 0 Дописах
    Також цікаву інформацію про оптимізацію сайтів можна дізнатися тут!
    Цитувати Цитувати

Досвідчений Аватар Атол
    Створено
    вересень 2014
    Місце
    місто на Дніпрі)
    Дописи
    922
    Подякував
    270
    203 Подяк в 142 Дописах
    Автор Теми

Quote Написав wari2011 Перегляд Допису
    Також цікаву інформацію про оптимізацію сайтів можна дізнатися тут!
    так там якісь курси по навчаню)) ви мабуть тему переплутали ваша силка повина бути тут http://forexforum.com.ua/showthread.php?t=966
    Цитувати Цитувати

Інформація про Тему

Users Browsing this Thread

Зараз 1 відвідувачів переглядають цю тему. (0 користувачів і 1 гостей)

Права у Розділі

• Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете писати відповіді
  • Ви не можете робити вкладення
  • Ви не можете правити ваші дописи
  •