Сторінка 1 з 7 123 ... КінецьКінець
Результати з 1 по 10 із 63

Тема: Як навчитися торгувати на форекс?

Адміністратор Аватар bvn
    Створено
    липень 2014
    Місце
    Полтава, Україна
    Дописи
    2,608
    Подякував
    1,616
    1,327 Подяк в 747 Дописах

Пізнавально Як навчитися торгувати на форекс?

Де і як навчатись торгівлі на валютному ринку, існує багато думок, але я певен, що незалежно від того, чи буде це навчання в певній школі трейдингу, в приватного наставника, чи самонавчання за допомогою матеріалів з інтернету, в цьому процесі можна виділити певні загальні риси.

Орієнтованість на торговельну систему. Можливо є якісь виключення у вигляді трейдерів-інтуїтів, але серед всіх мені відомих більш-менш успішних трейдерів - всі використовують ту чи іншу торговельну систему. Тож отримання певної системи, за якою ви будете виконувати ваші операції на ринку форекс, є головною метою практично будь-якого навчання. Цю систему можна отримати від свого наставника, але в такому випадку її ще треба відпрацювати до того рівня, доки вона стане "вашою". Найкращих же результатів, на мій погляд, досягають трейдери, які самі створюють собі торговельну систему.

Етапи створення торговельної системи. Щоб створити свою чи бути готовим сприйняти чужу готову торговельну систему, трейдер повинен пройти кілька етапів свого розвитку:

1. Набуття первинних знань про ринок і термінал.
    2. Набуття критичної маси знань і досвіду, необхідної для створення системи.
    3. Перевірка гіпотез про ринок, створення системи та її відпрацювання на демо-рахунку.
    4. Перехід на реальний рахунок.

Перший етап, звісно, займає досить невеликий кінцевий проміжок часу, і коли вже ці знання отримані, вони нікуди не діваються, цей етап не потребує повторення. Навпаки, другий етап може продовжуватись потенційно нескінченно, так як кожен трейдер може завжди знаходити для себе нові й нові знання, які можуть згодитися для створення або вдосконалення торговельної системи. Що стосується 3-го і 4-го етапів, то вони взагалі можуть повторюватись багаторазово, оскільки, як відомо, досить часто відбуваються зміни ринку, при яких старі системи перестають діяти і трейдер змушений шукати нові. Є трейдери, які маючи одну систему, продовжують шукати інші, з метою диверсифікації.

Психологічний тренінг. Також до сфери навчання можна віднести певні тренінги, пов’язані з напрацюванням необхідних особистісних якостей, таких як уважність, посидючість, цілеспрямованість, неупередженість, здатність проявляти терпіння та зберігати спокій. Кажуть, що кращий трейдер той, що однаково холоднокровно працює як на демо-рахунку, так і на рахунку з справжніми коштами.

Послідовність навчання. Навчаючись не тільки трейдингу, але й в будь-якій іншій сфері, дуже важливо дотримуватися певного принципу поступового збільшення складності, тобто йти від простого до складного. Зазвичай цей принцип повинен бути закладений в саму програму навчання. Але, якщо ви займаєтесь самостійним вивченням цієї складної дисципліни, то таку програму навчання вам, можливо, доведеться скласти самостійно. Однак, я можу запропонувати певну програму навчання, як основу для вашої власної програми:

1. Вивчення основних понять про валютний ринок.
    2. Ознайомлення з торговельним терміналом.
    3. Ознайомлення з основними принципами технічного аналізу: загальні прийоми графічного аналізу, основні технічні індикатори, найбільш відомі фігури і патерни.
    4. Основи фундаментального аналізу, основні макроекономічні показники.
    5. Поглиблення знань в сфері технічного аналізу: свічковий аналіз, фрактальний аналіз, певні специфічні технічні індикатори та інше.
    6. Керування капіталом: розрахунок об’єму угоди, ідея позитивного математичного очікування, диверсифікація вкладень.

Лише засвоївши цей мінімум тем, на мій погляд, є сенс переходити до керування реальними рахунками з значними сумами. Особисто я рекомендував би до отримання системних результатів на демо-рахунку, на реальні рахунки не переходити взагалі.

А яких важливих принципів навчання дотримувались ви на своєму шляху? Яку б програму навчання могли запропонувати на основі власного досвіду?

====================
    Автор статті: bvn
    Всі права на статтю належать forexforum.com.ua
    Востаннє редагувалось bvn; 22-01-2015 в 10:38.
    Перед тим, як писати на форумі, ознайомтесь з Правилами форуму.
    Цитувати Цитувати

2. Наступні 4 користувачів подякували bvn за цей корисний допис:

Mell (21-04-2015),Vasya_Neutron (04-12-2014),velid (09-08-2016),yuramerlin (16-02-2015)

Зацікавлений Аватар Vasya_Neutron
    Створено
    листопад 2014
    Місце
    UA
    Дописи
    31
    Подякував
    40
    19 Подяк в 16 Дописах
    Скажу так, для того, щоб почати заробляти на форексі, потрібно буде розібратися з психологічними проблемами. Адже саме вони можуть бути перешкодою на шляху до стабільних доходів з торгівлі. Печаль-біда.

P.S Стаття класна, спасибі.
    Цитувати Цитувати

4. Наступні 2 користувачів подякували Vasya_Neutron за цей корисний допис:

bvn (12-12-2014),Mell (21-04-2015)

Зацікавлений
    Створено
    грудень 2014
    Дописи
    9
    Подякував
    0
    5 Подяк в 3 Дописах
    Класно, коли є знайомi, якi можуть допомогти з освоєнням форексу. А взагалi можна вебiнари дивитись, але бажано на них записуватить, щоб мати змогу задавати питання.
    Цитувати Цитувати

Зацікавлений Аватар Vasya_Neutron
    Створено
    листопад 2014
    Місце
    UA
    Дописи
    31
    Подякував
    40
    19 Подяк в 16 Дописах
    Quote Написав Diva Перегляд Допису
    Класно, коли є знайомi, якi можуть допомогти з освоєнням форексу.
    І дійсно, добре мати знайомих, які зможуть направити на правильний шлях в трейдингу. А ще краще, коли знайомі заробляють і живуть тільки на кошти з форексу, тоді і мотивація "рухатись далі" прибавиться.
    Цитувати Цитувати

Досвідчений Аватар bgt
    Створено
    грудень 2014
    Місце
    Західна Україна
    Дописи
    689
    Подякував
    159
    156 Подяк в 128 Дописах
    Знайомий успішний трейдер це непогано, але набагато краще якщо це ваш друг, а не просто знайомий. Відповідно вам завжди відповість в повному обсязі запитаного і навіть деякі помилкові кроки ви вже не зробите, можливо це оптимальний варіант з спілкуванням на форумах.
    Цитувати Цитувати

Початківець
    Створено
    серпень 2014
    Місце
    Полтава
    Дописи
    87
    Подякував
    43
    89 Подяк в 54 Дописах
    Quote Написав bgt Перегляд Допису
    Знайомий успішний трейдер це непогано, але набагато краще якщо це ваш друг, а не просто знайомий. Відповідно вам завжди відповість в повному обсязі запитаного і навіть деякі помилкові кроки ви вже не зробите, можливо це оптимальний варіант з спілкуванням на форумах.
    Можливо й так, але кожен трейдер на шляху до успіху повинен "відтоптатись" на власних граблях.
    Адже скільки б ми не читали, чули, бачили правильних порад та інструкцій - все одно нетренована психіка інколи штовхають нас діяти так, як нам психологічно комфортніше, а не так, як діяти треба...
    І лише ВЛАСНІ помилки змушують слідувати багаторазово чутим інструкціям (та й то - не всіх і не завжди)...
    Востаннє редагувалось Infospacer; 06-01-2015 в 19:39.
    Цитувати Цитувати

9. Наступні 2 користувачів подякували Infospacer за цей корисний допис:

bgt (06-01-2015),Mell (21-04-2015)

Досвідчений Аватар bgt
    Створено
    грудень 2014
    Місце
    Західна Україна
    Дописи
    689
    Подякував
    159
    156 Подяк в 128 Дописах
    Infospacer, так отож! ))

Хотілось би зразу все робити вірно і вдачно, але дуже багато всього для цього треба зробити.
    Цитувати Цитувати

Модератор Аватар yuramerlin
    Створено
    січень 2015
    Місце
    Львів
    Дописи
    1,186
    Подякував
    1,229
    1,493 Подяк в 727 Дописах
    Атол,
    Яку систему використовуєте? Можете дати розгорнуту відповідь в чому причина зливів? Я особисто на жаль не знайомий із трейдером, у котрого б не було у шафі кілька десятків скелетів від злитих депозитів. А знайомий ях із кількома сотнями тредерів. Причому - не суттєво чи він торгує рік, чи десять. І підпис у резюме "торгую н-років" навправді нічого не означає. Прицип роботи, як на мене, повинен бути таким: досягли +100% - вивели початковий депозит. Досягли чергового поступу - вивели. І так до безконечності. Початкові вклади зберігаються. Далі ви торгуєте уже в ризик, залишаючись із профітом.
    Цитувати Цитувати

12. Наступні 4 користувачів подякували yuramerlin за цей корисний допис:

bvn (11-02-2015),FxCruiser (10-02-2015),MaKVell (11-02-2015),valeriy (13-03-2015)

Досвідчений Аватар Атол
    Створено
    вересень 2014
    Місце
    місто на Дніпрі)
    Дописи
    925
    Подякував
    270
    203 Подяк в 142 Дописах
    Quote Написав yuramerlin Перегляд Допису
    Яку систему використовуєте? Можете дати розгорнуту відповідь в чому причина зливів? Я особисто на жаль не знайомий із трейдером, у котрого б не було у шафі кілька десятків скелетів від злитих депозитів. А знайомий ях із кількома сотнями тредерів. Причому - не суттєво чи він торгує рік, чи десять. І підпис у резюме "торгую н-років" навправді нічого не означає. Прицип роботи, як на мене, повинен бути таким: досягли +100% - вивели початковий депозит. Досягли чергового поступу - вивели. І так до безконечності. Початкові вклади зберігаються. Далі ви торгуєте уже в ризик, залишаючись із профітом.
    да яку систему я вас умоляю)) система верх вниз!)) причина зливу )) цікаве питання для новачка)) мабуть в недостатності знань! це я так важаю а там точно сказати не можу оскільки своїх помилок навіть не бачу)) впринципі якби іх бачив то можливо і торгував бі успішно!))
    Цитувати Цитувати

Модератор Аватар yuramerlin
    Створено
    січень 2015
    Місце
    Львів
    Дописи
    1,186
    Подякував
    1,229
    1,493 Подяк в 727 Дописах
    Атол, ооо, друже, вам є над чим працювати. Роботи - поле не оране, нива не сіяна. Куди вже там до збору урожаю. Більше ніж упевнений, що навіть насіння не підготували. З літературою якоюсь знайомились?
    Цитувати Цитувати

15. Наступні користувачі подякували yuramerlin за цей корисний допис:

bvn (11-02-2015)

Інформація про Тему

Users Browsing this Thread

Зараз 1 відвідувачів переглядають цю тему. (0 користувачів і 1 гостей)

Права у Розділі

• Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете писати відповіді
  • Ви не можете робити вкладення
  • Ви не можете правити ваші дописи
  •